Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » piątek, 31 stycznia 2020, 22:02

@pokavb Nie ma żadnego inwestora, zrozum. Ten projekt aktualnie istnieje już tylko po to, by używając twittera robić takie właśnie pompki i zarabiać na naiwniakach... Może niefajnie to brzmi, ale taka jest prawda.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 31 stycznia 2020, 22:45

@ChomiczyPlan czas pokaże. Ja tam jestem pozytywnie nastawiony. A pompki mogą być często - to mi graj :twisted:

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » piątek, 31 stycznia 2020, 22:58

Kutalisk pisze: piątek, 31 stycznia 2020, 17:22 Czyjego końca? Game czy Twojego?
Game. Do końca świata i jeden dzień dłużej heh :-)

Dodano po 5 minutach 8 sekundach:
Żaden z was tutaj nie ma zielonego pojęcia co się stanie z Game ani z innymi krypto. Ja też go nie mam. Może wszystko wywalić do góry albo spaść na dno. Żadne fundamenty ani żadne analizy również nie mają sensu bo to większości jest spekulacja. Sprawa jest prosta albo macie jaja i inwestujecie albo patrzycie z boku i bezsensownie komentujecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: prezes » sobota, 1 lutego 2020, 09:25

miedzia pisze: piątek, 31 stycznia 2020, 22:58 Ja też go nie mam.
miedzia pisze: piątek, 31 stycznia 2020, 22:58albo macie jaja i inwestujecie albo patrzycie z boku i bezsensownie komentujecie.
Rozumiem że Ty należysz do tej drugiej grupy bez jaj.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 1 lutego 2020, 10:39

@prezes Myślę Prezesie, że źle przeczytałeś co kolega napisał :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: prezes » sobota, 1 lutego 2020, 11:31

@ChomiczyPlan masz racje. Okazuje się, że to ja nie mam jaj bo nie inwestuje w Game tylko stoję z boku i bezsensu komentuje, wg miedzia oczywiście, a mój komentarz był faktycznie bezsensu, źle zrozumiałem co miedzia napisał. Mój błąd.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » sobota, 1 lutego 2020, 13:11

pokavb pisze: piątek, 31 stycznia 2020, 21:05 @ChomiczyPlan może i tak być jak mówisz, ale z drugiej strony może w końcu ten GameCredits ruszy. Ma ku temu fundamenty. Istnieje juz kilka dobrych lat. Gdyby faktycznie inwestor miał dobry pomysł i chęci to jest szansa że kurs będzie dużo wyżej niż poprzednie Ath.
Czy możesz mi powiedzieć jakie ten projekt ma fundamenty ?? Bo ja chyba jestem ślepy bo nie widzę żadnych. A to że jest długo na rynku to znaczy że już sporo Game jest wydobytych i będzie coraz mniejszy sens utrzymywać tą sieć. Nie wiem czemu jakaś gra miałaby implementować Game zamiast jakiś znanych i używanych walut jak Litecoin Tron albo Nano. To że coś ma w nazwie Game nie znaczy że jest przystosowane do gier. Jest to zwykły fork/kopia Litecoina którego można kopać i nie ma nic innowacyjnego w tym projekcie. Zespół odszedł, Info o sprzedaży już jest chyba z 3 raz, rok temu słyszałem że zespół ma finansowania na 2 lata a jak widać okazało się to nie prawdą. To co się dzieje w tym projekcie to wyłącznie ściema i czysta spekulacja. Oczywiście nie mówie że nie można na nim zarobić poprzez właśnie takie newsy ale co do długoterminowej inwestycji to bym raczej odradzał.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wicuś » sobota, 1 lutego 2020, 14:09

Muszę niestety stwierdzić że ekipa przegapiła swój czas.Teraz to już mają zbyt
dużą konkurencję,osobiście to w grach wolał bym płacić Tronem.Tam to wszystko
super działa.Na spekulacji jeszcze na pewno będzie można zarobić,ale projekt
to już będzie ciężko rozkręcić (o ile ktoś będzie chciał to robić)

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Anapanasati » sobota, 1 lutego 2020, 14:25

GAME/USD, 1w :D


### edited: 2020-02-02 22:29 ###


### edited: 2020-02-03 13:19 ###


### edited: 2020-02-04 14:05 ###
Ależ piekielnie byczo to wygląda z perspektywy technicznej :D Będzie 0.50PLN dzisiaj? :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 4 lutego 2020, 14:06 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matrix7 » sobota, 1 lutego 2020, 15:29

Może się okazać że jednak jest ten nowy właściciel i będzie chciał zrobić rebranding pewnie ;) A pod rebranding można już zrobić taką pompę że hoho :D :D :D Szczerze mam nadzieję że ten teatrzyk z game będzie trwał. jest wesoło :lol:

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 23 lutego 2018
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pavlo4444 » poniedziałek, 3 lutego 2020, 12:11

Nie chce mi się wierzyć w nowego właściciela ani w rebranding, ale wygląda mi na to że game szykuje się do pompki. Zakupiłem trochę, ale trzeba trzymać palec na spuście...

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 3 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tomek8315 » poniedziałek, 3 lutego 2020, 21:26

The GameCredits network is now under new ownership and will be continuing forward in the gaming industry. Information regarding the new company, team and vision will be presented to the community once all internal pieces are in place.
((Sieć GameCredits jest teraz objęta nową własnością i będzie kontynuowana w branży gier. Informacje dotyczące nowej firmy, zespołu i wizji zostaną przedstawione społeczności, gdy wszystkie elementy wewnętrzne zostaną już wprowadzone.))

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » poniedziałek, 3 lutego 2020, 23:17

tomek8315 pisze: poniedziałek, 3 lutego 2020, 21:26The GameCredits network is now under new ownership and will be continuing forward in the gaming industry. Information regarding the new company, team and vision will be presented to the community once all internal pieces are in place.
Ciekawe ile razy można ludzi nabrać na tę samą bajkę. Na razie jest to skuteczne.
Swoją drogą to spodziewałem się spadku w okolice 300 sato (GAME poruszał się skokami w dół, co jakiś czas robiąc piki o około 16%), a tu całkiem zacny wzrost.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 4 lutego 2020, 08:26

greg_ pisze: poniedziałek, 3 lutego 2020, 23:17Ciekawe ile razy można ludzi nabrać na tę samą bajkę. Na razie jest to skuteczne.
Swoją drogą to spodziewałem się spadku w okolice 300 sato (GAME poruszał się skokami w dół, co jakiś czas robiąc piki o około 16%), a tu całkiem zacny wzrost.


Bo trzeba przyznać, że tym razem to prawda. Parę postów wyżej pomyliłem się. Człowiek, który przejął GAME nazywa się tak:
https://www.linkedin.com/in/cassidyjason/

Tu podobno ten gość potwierdza:


Także jest pole do spekulacji moim zdaniem.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Eth » wtorek, 4 lutego 2020, 09:01

Ciekawe, ciekawe.
Zna ktoś tego gościa?

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » wtorek, 4 lutego 2020, 09:57

Wszystko pięknie, ładnie. Tylko ten gość co niby pisał ma kilku obserwowanych i obserwujących. Może konto na Twitterze zostało założone tylko po to. E-mail też można założyć. Z drugiej strony ten z Kanady wygląda na sensownego gracza. Trudno powiedzieć co jest grane :)

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » wtorek, 4 lutego 2020, 12:11

Fajnie jak by jakaś gra powstała z możliwością wygranej opartej o GameCredits. Coś podobnego jak teraz jest z Minecraft tylko szukanie Btc

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » poniedziałek, 10 lutego 2020, 21:41

ChomiczyPlan pisze: wtorek, 4 lutego 2020, 08:26Tu podobno ten gość potwierdza:

No właśnie. Podobno. Jakoś poza tym screen'em innych dowodów brak.
Na jego profilu facebook ani słowa o Game.
Chyba sam napiszę do tego Jason'a Cassidy, bo pachnie mi to lipą.
Tymczasem Game znowu spada. Dzisiaj piękna szpilka na 400 sato poszła. A teraz od ręki jakieś 100 tys. sztuk można sprzedać od 430 do 480 sato.
Może następna szpilka będzie moja? Coin to łajno, ale na takich szpilkach można jakiś procent zarobić, jeśli uda się wstrzelić.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: filemon88 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 22:49

Mało się udzielam na tym forum w większości tylko czytam posty, ale tym razem postanowiłem wkleić wam wiadomość od nowego właściciela

Pisałem z nim na messengerze wklejam wam tu tekst:
thank you for reaching out about Game Credits.
Given the history with the Sholom brothers, I can appreciate why you would be skeptical
GameCredits is indeed under new ownership
So I can confirm GameCrediits is going to continue on and will be given a real company, real people in the bockchain industry who are public figures and a real business model for GAME
Please let our polish community that I plan on making them a priority under the new ownership. You all have been very loyal to GAME these many years and that is something we are very thankful for to have such a great community.
I will speak directly with the Polish community once we are ready with the new company, team and vision for Game Credits.
in the meantime, feel free to reach out and I will do my best to get back to you when I am free Radoslaw

Niech każdy sam oceni co o tym myśleć

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » środa, 12 lutego 2020, 11:17

@filemon88 Powiedz temu swojemu koledze Cassidiemu, żeby wypuścił jakiegokolwiek newsa, bo wszystko rośnie, a GAME się odbija między 18 a 20 groszy i trochę nuda.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości