Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sampel444 » czwartek, 15 kwietnia 2021, 18:43

Cryptoman12 pisze: poniedziałek, 5 kwietnia 2021, 13:26 Sampel444 nie doczekasz się 1.16 za Game :lol: wiesz chciałbym żeby spadł tak nisko sam bym wtedy się zaladaowal całym kapitałem :lol: nie każdy shit urośnie wraz z btc zobacz ile shitow umarło powiedzmy od 2017r Game jest na giełdach od 2014 i zawsze rósł wraz z BTC :lol:
Jak tak dalej będzie to nie będę musiał długo czekać na te 1,16 zł ;)

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krypto-coś tam mam » czwartek, 15 kwietnia 2021, 22:02

Wagony pociągu załadowane,pora ruszać :) coś mi się wydaje że do niedzieli będziemy mieli okolice 2pln :D

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Medic » czwartek, 15 kwietnia 2021, 23:13

poszło troche do góry :) ale odbiło się od wielkich kwot :)

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » czwartek, 15 kwietnia 2021, 23:32

Wybicie jest póki co dobre , będą jaja jak zanegują DC na h4 a ogólnie BTW co bitrex kapuje z opóźnieniem :P Taka luźna refleksja 8-)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Medic » czwartek, 15 kwietnia 2021, 23:34

No właśnie co się stało z DC ze tak wystrzelił? Musk znow coś tam szepcze?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: quake20 » piątek, 16 kwietnia 2021, 00:21



Wygląda to tak jakby tutaj kurs miał się odbić i ruszyć w górę.... :D

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Medic » piątek, 16 kwietnia 2021, 10:24

No cos te prognozy sie nie sprawdzaja :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » piątek, 16 kwietnia 2021, 10:32

Rakieta odpaliła ale w drugą stronę :lol:

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lamerczak » piątek, 16 kwietnia 2021, 12:08

Lecimy ponownie na 0,0x :)
Nie wypowiadam się prawie wcale ale śledzę od dawien dawna ten wątek i wszystkie wykresiki tutaj wrzucane w 89% są zwykłą nagonką :)

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » piątek, 16 kwietnia 2021, 12:47

Wrzućcie swoje wykresy abyśmy widzieli że lecimy na 0 ;) , no sorki ale takie gadki to banialuki noobów
Obrazek
Po raz kolejny pragnę zaznaczyć ze co dopiero wybiliśmy ponad roczną konsolę , korekty to rzecz normalna....Tym bardziej na początku hossy...
BTW nawet jakbyśmy nagle w ciągu dnia zlecieli do tej MA to i tak jesteśmy w hossie...I zresztą widać iż ta MA suportowała poprzednią hosse na starcie :)
Obrazek
A na dzień dzisiejszy to okolice 1 PLN wydają się być dobrym miejscem na zakup
Obrazek

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wolfski54 » piątek, 16 kwietnia 2021, 13:30

ja już załadowany od 1.60zl, no nic trzeba czekac :D

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » piątek, 16 kwietnia 2021, 13:40

lamerczak pisze: piątek, 16 kwietnia 2021, 12:08 Nie wypowiadam się prawie wcale ale śledzę od dawien dawna ten wątek i wszystkie wykresiki tutaj wrzucane w 89% są zwykłą nagonką :)
Zgadza się, a spójrz jak Ci post minusują naganiacze 😁
Nie od dziś wiadomo, że na tym rynku takie analizy są nic nie warte, piękne, jednak bezsensowne słowa.
Najlepsze kiedy pojawiają się wykresy gdzie „teraz to już rakieta odpala”, po czym kurs spada o kilkadziesiąt procent, zaraz deliktnie odbija, a „ekspert” od wykresu pisze „widzicie, rośnie” :D

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 marca 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Do4got » piątek, 16 kwietnia 2021, 13:47

hold hold hold i usredniać cene.

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » piątek, 16 kwietnia 2021, 14:59

GCmoney pisze: piątek, 16 kwietnia 2021, 13:40Zgadza się, a spójrz jak Ci post minusują naganiacze
Nie od dziś wiadomo, że na tym rynku takie analizy są nic nie warte, piękne, jednak bezsensowne słowa.
Najlepsze kiedy pojawiają się wykresy gdzie „teraz to już rakieta odpala”, po czym kurs spada o kilkadziesiąt procent, zaraz deliktnie odbija, a „ekspert” od wykresu pisze „widzicie, rośnie”

Następny dzieciak , tylko ze za moimi wykresami idzie pozycja , gram swoją kasa , poza tym jest to wątek o cenie . Ja czekam na Wać Pana predykcje , wykres, może sie czegoś od Ciebie inni nauczą ? Gdzie ty widzisz u mnie nagawnictwo ? Longuje game i skupuje dołki bo idę moim scenariuszem a jakiś idiota pisze mi że jestem naganiaczem , no sory... A jak wyjdę z game to też poinformuje w wątku. Ogólnie idąc twoim głupim tokiem myślenia to wszyscy np w wątku o cenie BTC jak wrzucaj wykresy na UP to też naganiacze ? A kolego to czasem nie jest tak iż ześ w 2018 kupił na górce , wywiozło i pretensje do świta ? :) GCmoney = gamecredits money + rejestracja w 2018 czyli na górce poprzedniej bańki i teraz frustracja ? :D

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » piątek, 16 kwietnia 2021, 15:05

lordzuk pisze: poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 20:18 Jest dobrze póki co , powoli będziemy sie wspinać :)
Obrazek
A w dłuższej perspektywie widzę to tak :)
Obrazek
Pozdrawiam wspinacza ;)

Kupiłem w 2018 bodajże zgadza się, wyszedłem z tego na delikatny minus, później obserwowałem konsekwentnie, i doskonale wiem z czym ten rynek się je. Tysiące analiz tu wrzucanych przy czym większość jest podsycana hasłem „teraz to już to the moon” itp, po prostu jest nietrafionych. Nie odniosłem się wcześniej konkretnie do Twojej analizy, a jednak się zagotowałeś, przejrzałem Twoje analizy i już wiem dlaczego ;)

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » piątek, 16 kwietnia 2021, 15:18

GCmoney pisze: piątek, 16 kwietnia 2021, 15:05Pozdrawiam wspinacza

Teraz już wiem że nie rozumiesz jak się gra , można tam było zauważyć takie 2 magiczne linie (lokalnego trendu ), i na tamten czas były respektowane wiec naturalną predykcja był UP no ale pragnę zauważyć iż trader nie zawsze ma racje , to normalne....

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lamerczak » piątek, 16 kwietnia 2021, 16:44

Ja mam game kupiony za różne ceny. Od 0.3 do 1.4 - nie sprzedaję. Wolę stracić niż nie doczekać się 15 PLN - takie mam postanowienie. Irytuje mnie te Wasze zawsze na hossie. Leci w dół a Wy dalej Hossa. I do tego te wykresy... No teraz to już trend wzrostowy. Albo rzucacie skrótami których połowa i tak nie zna :) Ja jestem amator totalny - wytłumaczcie te wykresy, napiszcie jak gracie że u Was ciągle hossa. Bo takie zwykłe kozaczenie to i ja mogę pokazać w innym temacie :) pozdrawiam serdecznie bez jakiejkolwiek spiny.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafal28243 » piątek, 16 kwietnia 2021, 17:21

Ja też jestem amator totalny. Uczę się dopiero. Szukam co oznacza jakiś sktót itp itd....prawie wszystkie game sprzedałem i wszedłem w inny projekt. Może ten inny projekt się rozwinie lepiej....zobaczymy.
Każdy gra jak uważa i obraca swoimi pieniędzmi. Wykresy są dobre i dzięki że je wstawiacie a i tak każdy powinien robić tak jak uważa co chodzi o sprzedaż i kupno.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Radosny » piątek, 16 kwietnia 2021, 17:22

lamerczak pisze: piątek, 16 kwietnia 2021, 16:44Ja mam game kupiony za różne ceny. Od 0.3 do 1.4 - nie sprzedaję. Wolę stracić niż nie doczekać się 15 PLN - takie mam postanowienie. Irytuje mnie te Wasze zawsze na hossie. Leci w dół a Wy dalej Hossa. I do tego te wykresy... No teraz to już trend wzrostowy. Albo rzucacie skrótami których połowa i tak nie zna Ja jestem amator totalny - wytłumaczcie te wykresy, napiszcie jak gracie że u Was ciągle hossa. Bo takie zwykłe kozaczenie to i ja mogę pokazać w innym temacie pozdrawiam serdecznie bez jakiejkolwiek spiny.
Jeżeli wierzysz w to, że hossa dopiero się rozpoczyna to kupno nawet za 3 złote w finalnym rozliczeniu może dać fajny zarobek. Natomiast jeżeli uważasz, że bańka pęka to goń wszystko przy najbliższej pełnej liczbie i zrób sobie fajne wakacje.
Ja w tego shita nie wierzę, natomiast twierdzę, że najlepsze przed nami i warto trzymać nawet największe gówno. Jak spojrzymy w przeszłość to możemy śmiało powiedzieć, że wszystko rośnie - w czasie. Czy warto inwestować teraz w BTC dysponując kwotą 1000zł? Zdecydowanie nie. Czy warto kupić shita po złotówce, który może urosnąć z dupy x4? Myślę, że tak.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rysa » piątek, 16 kwietnia 2021, 17:37

Warto się zastanowić wchodząc w projekt niż jak spada i podejmować decyzje pod wpływem emocji. Zależy czy gracie na dziennych wahaniach, tygodnowych czy miesięcznych, bo np. game w perspektywie miesiąca dał zarobić x3. Czy dużo ? zależy gdzie się weszło i razy ile było już do tego czasu na +. Patrząc na inne projekty można się denerwować dlaczego coś innego rośnie 400% a to spada o 40% i wyjść na dołku, kupić inny na górze i liczyć na cud że trendy te będą się utrzymywać bo zazwyczaj się odwracają i strata jest podwójna. Na 15zł bym nie liczył, ale też nie uważam, żeby jeszcze to nie podskoczyło. Jeśli wierzy się, że pozostałe shitcoiny będą miały wzrosty to tak samo jest szansa, że i to wzrośnie. Raz już urosło bez powodu, trzeba tylko być cierpliwym. Oczywiście nie ma złotej recepty. Ktoś dzisiaj może wyjść i zrobić w dzień x2 i odrobić stratę a ktoś ją jeszcze pogłębić.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości