Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Szrx » środa, 27 września 2017, 16:47

splatt91 pisze: Wyrysowalem sobie z ciekawosci na BB flage z kresek i póki co mniej więcej kurs tak idzie. W tym momencie np odbilo z 8.72 na 8.91 od dolnego ograniczenia. Ktoś też to.zauważył czy tylko mi się nudzi ?:p
Obrazek
o to chodzi?

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » środa, 27 września 2017, 18:48

Szrx pisze:
splatt91 pisze: Wyrysowalem sobie z ciekawosci na BB flage z kresek i póki co mniej więcej kurs tak idzie. W tym momencie np odbilo z 8.72 na 8.91 od dolnego ograniczenia. Ktoś też to.zauważył czy tylko mi się nudzi ?:p
Obrazek
o to chodzi?
No jeszcze brakuje tej dolnej kreski ;)
Aa chyba ze Ty ja tak nisko narysowales ? Tylko czemu ?;) ja tam mam ją wyżej o wiele od pierwszego dolnego wybicia flagi

Dodano po 1 godzinie 55 minutach 26 sekundach:
Wg mojego trojkata przy dolnej granicy rysowanej od dolka z 26-09 do ok. 22:00 powinniśmy mieć sprawę rozwiązana czy w dół czy w górę. Jestem ciekaw czy.ma BB rysowanie kresek ma rację bytu ;)
Sorry ze nie.wrzuce screena ale z kom klepie ;)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » środa, 27 września 2017, 18:48

Wg mojego trojkata przy dolnej granicy rysowanej od dolka z 26-09 do ok. 22:00 powinniśmy mieć sprawę rozwiązana czy w dół czy w górę. Jestem ciekaw czy.ma BB rysowanie kresek ma rację bytu ;)
Sorry ze nie.wrzuce screena ale z kom klepie ;)

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krzysiek76 » środa, 27 września 2017, 18:57

Witam jestem tu nowy cześć środków wycofałem na bananowej GPW i mam takie pytanie o różnicach kursowych na poszczególnych platformach tj:
strona https://www.worldcoinindex.com/ pokazuje prawie 5% wzrost Game,
a strona https://coinmarketcap.com/ pokazuje - 2,5% Game o co biega bo jakoś nie mogę tego garnąć powiem że gram asekuracyjnie na BB bo kolega polecił jako wiarygodną platformę. Pozdrawiam :shock:

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sliwa07 » środa, 27 września 2017, 19:07

dzis cos niepewna sytuacja wolumen mocno spadł posiadam game ale czy bedzie up ciezko powiedziec bo kapitał moze sie przerzucuc na BTC ma ktos jakis sprytny pomysl aby nas nie nadmuchano

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Plewiska » środa, 27 września 2017, 19:11

Wtedy kurs rósł przy Wolumenie poniżej 1m : D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 19:13

@Krzysiek76, na każdej giełdzie życie idzie swoim kierunkiem. Na Bitbay są zawyżone kursy. Najważniejszym wyznacznikiem do obrotu jest skok BTC. Jeśli podskoczy i zdążysz złapać niższą cenę, raczej pewne że podskoczy GAME i zarobisz. póki co wartość game jest na niskim poziomie i każdy nagły wzrost BTC o 50 czy 100 dolców ciągnie z automatu tego coina wyżej w stosunku do PLN i USD mimo, że w stosunku do pary BTC-GAME pozostaje na tym samym poziomie. Zależne jest też to, jak użytkownicy giełdy reagują na spadek kursu BTC. Przykład:
Game w stosunku do BTC kosztuje 60000 Satoshi więc:
Przy cenie BTC 4100$ wyniesie 2,46 USD
przy cenie BTC 4500$ wyniesie 2,70 USD
przy cenie BTC 3600$ wyniesie 2,16 USD
Podając te przykłady względem i tak niskiej ceny coina trzeba bacznie obserwować ruchy na BTC. Strzał 100$ w jedną czy w drugą może dać zysk lub stratę i czekanie na odpowiedni kurs pod sell co czasem bywa długim oczekiwaniem.
Na tą chwilę jest lekkie zastopowanie względem ruchów i wydaje mi się, że obroty BTC-GAME-BTC zostały wyciągnięte pod sell na poziomie 4100 USD i czekają na USDT pod spadek BTC na zakup większej ilości.

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krzysiek76 » środa, 27 września 2017, 19:34

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) wcześniej siedziałem na Lisku dwa tygodnie i była jakaś monotonia, a na game jak na razie jest dobrze, nie robię kółeczek bo to nie w moim stylu, ale zauważyłem spadek prowizji na BB przy ciągłym ruchu kupna sprzedaży i chyba zacznę to robić obym się nie zgapił i nie został na peronie jak pociąg odjedzie a ja zostanę na peronie ;) Obecnie widać zmniejszenie wolumenu na Game od 3 h ale i powolną wspinaczkę . Wzorując się na GPW wyhamowanie wolumenu o połowę względem dzisiejszego dnia w dniu jutrzejszym będzie impulsem do opuszczenia pokładu i zajęcia dogodnej pozycji :D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 22:01

Krzysiek76 pisze: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) wcześniej siedziałem na Lisku dwa tygodnie i była jakaś monotonia, a na game jak na razie jest dobrze, nie robię kółeczek bo to nie w moim stylu, ale zauważyłem spadek prowizji na BB przy ciągłym ruchu kupna sprzedaży i chyba zacznę to robić obym się nie zgapił i nie został na peronie jak pociąg odjedzie a ja zostanę na peronie ;) Obecnie widać zmniejszenie wolumenu na Game od 3 h ale i powolną wspinaczkę . Wzorując się na GPW wyhamowanie wolumenu o połowę względem dzisiejszego dnia w dniu jutrzejszym będzie impulsem do opuszczenia pokładu i zajęcia dogodnej pozycji :D
Już Ci wyjaśniam. Sam sprzedawałem po 9.50 bo był trend wzrostowy i ludzie kupowali. Na tą chwilę są załadowani i raczej stąd zmniejszony wolumen. On się moment zmniejszy jak oferty sprzedaży zaczną schodzić w większej ilości niż w skupie. Tak to na tą chwilę wygląda. Ludzie się załadowali na górce, a teraz mamy dołek, lub jeszcze bardziej spadnie. 57000 Satoshi nie jest wykluczone jeśli BTC bardziej skoczy. Brak chętnych na zakup = niższa cena zakupu, wyprzedaż. Pytaj, jak coś będzie trzeba.

Dodano po 27 minutach 25 sekundach:
http://bitcoinity.org/markets/bitfinex/USD poszły mega zakupy BTC ciągnąć w górę. Skok z 4100$ na 4200$ pociągnął za sobą GAME.

Dodano po 1 godzinie 40 minutach 32 sekundach:
Obrazek
Do pełni szczęścia brakuje skoku BTC-GAME z obecnego poziomu 59000 Satoshi na minimum 62000 Satoshi i skoku BTC powyżej 4200USD dla osób, które są załadowane na górce. Od godziny 20:15 jak spadło, tak idzie boczniak. Gdzieś to musi pójść. Jak pójdzie w dół, warto pomyśleć aby niżej się załadować. Jak pójdzie w górę, wyprzedadzą się osoby, które za drogo kupiły.
Obrazek

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krzysiek76 » środa, 27 września 2017, 22:30

Nie będę robił gwałtownych ruchów, tak jak piszesz trzeba obserwować myślę że wyjaśni się jutro lisk powoli idzie do góry zobaczymy pewnie dalsze wzrosty też na game :D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 22:37

Krzysiek76 pisze: Nie będę robił gwałtownych ruchów, tak jak piszesz trzeba obserwować myślę że wyjaśni się jutro lisk powoli idzie do góry zobaczymy pewnie dalsze wzrosty też na game :D
http://bitcoinity.org/markets/bitfinex/USD BTC się podniosło i to jest efekt. Tyle, że BTC - LSK nie odczuło tego tak jak BTC - GAME. w tych parach były spadki, ale wartość BTC lepiej zniósł LSK. Najważniejsze będzie zamknięcie świeczki dobowej w BTC o 2 w nocy. Wtedy zobaczymy jak powędruje kurs. Myślę że z korekty wyszliśmy i powinno iść w górę, aczkolwiek .... Nie wiem co powiedzieć. Jestem zszokowany tym znikaniem ścianek po 350 BTC. Moment zostały zjedzone, stąd taki wzrost. Jeśli to robota grubasów to może zwiastować wzrost na 4300$ a nawet okolice 4400$.

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krzysiek76 » środa, 27 września 2017, 22:50

Właśnie to mnie zastanawiało jak jest liczony wzrost dobowy, piszesz do 2 do 2 czy inaczej bo przyzwyczajony jestem do GPW i tam jak pewnie wiesz sesja ma ramy czasowe i następnego dnia procentowy wzrost lub jakaś korekta a tu całą dobę mielenie :?:

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » środa, 27 września 2017, 22:58

Krzysiek76 pisze: Właśnie to mnie zastanawiało jak jest liczony wzrost dobowy, piszesz do 2 do 2 czy inaczej bo przyzwyczajony jestem do GPW i tam jak pewnie wiesz sesja ma ramy czasowe i następnego dnia procentowy wzrost lub jakaś korekta a tu całą dobę mielenie :?:
Zależy jak ustawisz sobie wykres. Możesz patrzeć na 24 h, 12 h czy jak Ci się tam widzi. Te punkty też są ważne. Tak jak piszesz na coinmarketcap procentowo wzrost pokazuje po każdej zmianie ale liczone od godziny 2 w nocy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: aprojection » czwartek, 28 września 2017, 07:21

No to do jutra ;)
A fun time to be a part of these crypto projects! Heads up, we've got a GAME/MGO esports update tomorrow. #cryptocurrency #gaming

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » czwartek, 28 września 2017, 08:18

Skąd taki wystrzal o 5 rano ? Po tym newse ? Czy ktoś pomylił cyferki i stop lossy i profity innym sie uruchomily ? Xd

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: aprojection » czwartek, 28 września 2017, 08:36

splatt91 pisze:Skąd taki wystrzal o 5 rano ? Po tym newse ? Czy ktoś pomylił cyferki i stop lossy i profity innym sie uruchomily ? Xd
Wpis na Twitterze dodany kilka godzin temu, wiec zapewne tak.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Amitowisi » czwartek, 28 września 2017, 12:04

aprojection pisze: No to do jutra ;)
A fun time to be a part of these crypto projects! Heads up, we've got a GAME/MGO esports update tomorrow. #cryptocurrency #gaming
Co oznacza ta wiadomość dla game?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Szrx » czwartek, 28 września 2017, 12:41

Co oznacza ta wiadomość dla game?
Teoretycznie już powinni kupować po tym newsie (w sumie to juz powinien wczoraj kurs zareagować jak BTC podskoczył) ale cena dalej stoi więc pewnie ludzie się boją, że już jest zbyt napompowany. Takie moje zdanie.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 28 września 2017, 12:45

Poza tym newsem wpływ na skok GAME miał sam BTC który również skoczył http://bitcoinity.org/markets/bitfinex/USD i myślę, że dziś znowu ujrzymy cenę 9.50 jeśli tak dalej pójdzie. BTC pod 4300$ i GAME na 63000 Satoshi.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Plewiska » czwartek, 28 września 2017, 18:18

BitBay jedna wielka porażka SYF SYF SYF na szybkiej transakcji gdy sprzedajesz czekasz godzine, sprzeda gdy kurs spadnie, przed chwilą kupiłem na szybkiej transakcji to mi zablokowali środki po napisaniu powiedzieli że w ciągu 24 godzin zbadają sprawe..

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości