Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » środa, 22 maja 2019, 20:20

My tu pitu, pitu, a na Mgo vol. tylko 82k $ I po otwarciu sklepu juz prawie 40% +. Zobaczymy jak wysoko zajdzie. Nadal wierze w Game. Tylko jak to jeszcze dlugo potrwa...

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » środa, 22 maja 2019, 23:07

Wy tak na serio z tym GC? 6 mln dolarów kapitalizacja i ciągle spada. To wartość jednego budynku w Polsce. jest sporo bardziej interesujących celów na inwestycje np NewConnect, żeby kupować takie coś jak GC, które nawet nie wiadomo czy zarabia. Prawdopodobnie nie. 10 razy większą wycenę ma np. https://www.bankier.pl/inwestowanie/pro ... bol=CHERRY
https://www.bankier.pl/inwestowanie/pro ... l=QUBICGMS
https://www.bankier.pl/inwestowanie/pro ... l=ECCGAMES
Nie znam tych spółek. Wziąłem pierwsze z brzegu ale dużo bardziej wolałbym włożyć kasę w realna spółkę niż dziwadło o nazwie GC.
taki spółek jest wiele różnica jest taka, że te powyższe prezentują oficjalnie wyniki finansowe bo mają taki wymóg a i tak lecą grube waly na NC i paru byłem świadkiem. Na GC poszedł taki gruby wał, kasa przewalona i zaufanie do tego projektu już nigdy nie wróci. nie wiem skąd was ten hurra optymizm.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 22 maja 2019, 23:41

Panowie szczerze to zaczynam się sam trochę obawiać. Nie podoba mi się ten kurs. Wiem ,że ta cena nie ma znaczenia ,bo kupując za kilkadziesiąt btc (gdzie w innych coinach to normalka) można wywindować cenę kilkukrotnie. Tylko Serbom nie bardzo ufam. Nic nie chcą się dzielić z info. Coś te ich wypowiedzi są niepokojące .
Co do kapitalizacji to potencjał jest ogromny. Łącznie jest 71.4 mln game. Czyli do wydobycia zostaje mniej niż 20%. Teraz dziennie wydobywanych jest 12k nowych coinow. Od września bd to 6k. Czyli nowa ilość nie będzie już tak zalewać rynku.
Ath to prawie 200k sat. Teraz mamy 1k sat. Czy może jeszcze bardziej spadać ? 99.5% spadku. Normalnie jakby ktoś mi pokazał taki wykres to bym powiedział ,że to martwy projekt. Tu do końca nie wiadomo. Wiem ,że możliwa jest gruba kasa lub porażka.
Ps. Nie sprzedaje . Co będzie . Może skoro zaczynam mieć wątpliwości to ... Pora dokupić .

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » środa, 22 maja 2019, 23:44

leszko84 pisze: wtorek, 19 lutego 2019, 16:30serio myślicie że tam się jeszcze coś wydarzy? w sensie z zerowymi fundamentami cena pójdzie w górę?

17 luty 2019 od tamtego postu można było już ładnie zarobić na GC
Czytałem twoje wszystkie posty Cały czas narzekasz na GC zastanawiam się jaki masz w tym cel ? LSk też sie wypowiadasz.

Chyba ładnie musiałeś wtopić i w ostateczności sprzedałeś a potem odbiło i plułeś sobie w brode .
Zresztą nie ważne . Rozumiem że można mieć różne poglądy . Ale szczerze mówiać ty nic do tego tematu dyskusji nie wnosisz poza Fud em.
Ostatnio zmieniony środa, 22 maja 2019, 23:49 przez pokavb, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 22 maja 2019, 23:46

Co do mgo to kurs jest chyba jakiś sterowany. Za dziko mi wygląda żeby mógł być normalny. Na każdej giełdzie inna cena. Jutro zobaczysz ,że wszystko będzie jak wczoraj czyli top 450. Jakieś celowe zawyżanie ceny na idax stałe .

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krzysiek311311 » czwartek, 23 maja 2019, 01:29

KryptoWujek pisze: środa, 22 maja 2019, 23:41Ps. Nie sprzedaje . Co będzie . Może skoro zaczynam mieć wątpliwości to ... Pora dokupić .
Mam tak samo jak Ty, ale nie dokupuje. Czekam na Binance, w tym wyczuwam nadzieję.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » czwartek, 23 maja 2019, 08:20

pokavb pisze: środa, 22 maja 2019, 23:44
leszko84 pisze: wtorek, 19 lutego 2019, 16:30serio myślicie że tam się jeszcze coś wydarzy? w sensie z zerowymi fundamentami cena pójdzie w górę?

17 luty 2019 od tamtego postu można było już ładnie zarobić na GC
Czytałem twoje wszystkie posty Cały czas narzekasz na GC zastanawiam się jaki masz w tym cel ? LSk też sie wypowiadasz.

Chyba ładnie musiałeś wtopić i w ostateczności sprzedałeś a potem odbiło i plułeś sobie w brode .
Zresztą nie ważne . Rozumiem że można mieć różne poglądy . Ale szczerze mówiać ty nic do tego tematu dyskusji nie wnosisz poza Fud em.
narzekam? Nie raczej was ostrzegam :-) zawsze tak robię na forum gdy wiem, że jakiś projekt nie rokuje. po prostu wolę żeby ludzie nie popełniali głupich błędów. co mam poradzić że tego nie rozumiesz :-)?
cena od lutego poszła trochę w górę? super! brawo! gratuluję o ile sprzedałeś i zarobiłeś. a teraz wejdź na 7 dniowy wykres https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
pokavb pisze: środa, 22 maja 2019, 23:44
leszko84 pisze: wtorek, 19 lutego 2019, 16:30serio myślicie że tam się jeszcze coś wydarzy? w sensie z zerowymi fundamentami cena pójdzie w górę?

17 luty 2019 od tamtego postu można było już ładnie zarobić na GC
Czytałem twoje wszystkie posty Cały czas narzekasz na GC zastanawiam się jaki masz w tym cel ? LSk też sie wypowiadasz.

Chyba ładnie musiałeś wtopić i w ostateczności sprzedałeś a potem odbiło i plułeś sobie w brode .
Zresztą nie ważne . Rozumiem że można mieć różne poglądy . Ale szczerze mówiać ty nic do tego tematu dyskusji nie wnosisz poza Fud em.
czyli rozumiem, że dyskusja Twoim zdaniem polega tylko na potwierdzaniu Twoich opinii i pisaniu samych super rzeczy na temat GameCredits :-)?

Dodano po 13 minutach 45 sekundach:
KryptoWujek pisze: środa, 22 maja 2019, 23:41 Panowie szczerze to zaczynam się sam trochę obawiać. Nie podoba mi się ten kurs. Wiem ,że ta cena nie ma znaczenia ,bo kupując za kilkadziesiąt btc (gdzie w innych coinach to normalka) można wywindować cenę kilkukrotnie. Tylko Serbom nie bardzo ufam. Nic nie chcą się dzielić z info. Coś te ich wypowiedzi są niepokojące .
Co do kapitalizacji to potencjał jest ogromny. Łącznie jest 71.4 mln game. Czyli do wydobycia zostaje mniej niż 20%. Teraz dziennie wydobywanych jest 12k nowych coinow. Od września bd to 6k. Czyli nowa ilość nie będzie już tak zalewać rynku.
Ath to prawie 200k sat. Teraz mamy 1k sat. Czy może jeszcze bardziej spadać ? 99.5% spadku. Normalnie jakby ktoś mi pokazał taki wykres to bym powiedział ,że to martwy projekt. Tu do końca nie wiadomo. Wiem ,że możliwa jest gruba kasa lub porażka.
Ps. Nie sprzedaje . Co będzie . Może skoro zaczynam mieć wątpliwości to ... Pora dokupić .
masz wątpliwości? nie ufasz serbom? a to niespodzianka. kolesie olali po całości ten projekt. chyba nie było was przy tym co się działo jak wyszło na jaw ja słabi byli ci braciszkowie. oni ponoć nie mają bladego pojęcia o krypto i o zarządzaniu. dajcie sobie spokój z tym projektem. jest wiele ciekawszych. a żeby wam to spekuła wyciągnęła to muszą byc jakiekolwiek oznaki że to nie trup. w przeciwnym razie macie szanse takie jak u bukmachera. postawiliście kasę na outsidera. czy wygra ze znacznie lepszymi przeciwnikami? czyli np. 4 liga przeciwko ekstraklasie? takie zwycięstwa czasem się zdarzają... ale rzadko. niemniej życzę Wam żebyście zarobili. tak samo kiedyś pisałem i życzyłem akcjonariuszom Vivid Games. Jak kurs vivida wygląda dziś możecie sobie sprawdzić.

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
widzę, że każda opinia, która uderza w wasze myślenie życzeniowe jest minusowana. spoko. nie będę już pisał. szkoda mi tylko was i waszej kasy bo utopicie ciężko zarobione pieniądze

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » czwartek, 23 maja 2019, 08:58

leszko84 pisze: czwartek, 23 maja 2019, 08:20spoko. nie będę już pisał.


Uff dzięki .od początku roku tu smrodzisz a nic nie wnosisz .Caly czas narzeka.90% coinow wyglada podobnie .GC jest od 2016 i jakos przetrwał.Otworzyli sklep w tym roku widac ze coś się dzieję.Czas pokaże jak dalej będzie.

Ps. Nie wiem czy ktos ci płaci za smrodzenie tu .Mnie jak projekt nie interesuje wypowiem sie raz i wychodze .Ty z uporem Maniaka od początku 2019 Smrodzisz tu.Wszystko mozna przejrzeć na twoim profilu.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » czwartek, 23 maja 2019, 09:26

Z tego co patrze na githuba to coś tam zmieniają.
fix testnet 4 miesiące temu i update seeds 2 miesiące temu.
Do tego cały team gamecredits ma platforme blockchain czy co to tam jest http://crowd.sale
Jak widać można się umówić tam na 60 minutową darmową sesje z Uros Radovanovic jednym z członków teamu. Jak i jest podany numer telefonu (+381)65 6182 011.
Jak ktoś się z nimi potrafi dogadać to zadzwońcie i zapytajcie co się odp...ala :mrgreen:

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » czwartek, 23 maja 2019, 11:10

pokavb pisze: czwartek, 23 maja 2019, 08:58
leszko84 pisze: czwartek, 23 maja 2019, 08:20spoko. nie będę już pisał.


Uff dzięki .od początku roku tu smrodzisz a nic nie wnosisz .Caly czas narzeka.90% coinow wyglada podobnie .GC jest od 2016 i jakos przetrwał.Otworzyli sklep w tym roku widac ze coś się dzieję.Czas pokaże jak dalej będzie.

Ps. Nie wiem czy ktos ci płaci za smrodzenie tu .Mnie jak projekt nie interesuje wypowiem sie raz i wychodze .Ty z uporem Maniaka od początku 2019 Smrodzisz tu.Wszystko mozna przejrzeć na twoim profilu.
ale jesteś zaślepiony swoim życzeniowym myśleniem. Też tak robiłem jak było po 9-19 zł i sobie handlowałem wierząc w projekt. skoro nie rozumiesz tego co piszę Twoja sprawa i niestety Twój problem

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
pokavb pisze: czwartek, 23 maja 2019, 08:58
leszko84 pisze: czwartek, 23 maja 2019, 08:20spoko. nie będę już pisał.


Uff dzięki .od początku roku tu smrodzisz a nic nie wnosisz .Caly czas narzeka.90% coinow wyglada podobnie .GC jest od 2016 i jakos przetrwał.Otworzyli sklep w tym roku widac ze coś się dzieję.Czas pokaże jak dalej będzie.

Ps. Nie wiem czy ktos ci płaci za smrodzenie tu .Mnie jak projekt nie interesuje wypowiem sie raz i wychodze .Ty z uporem Maniaka od początku 2019 Smrodzisz tu.Wszystko mozna przejrzeć na twoim profilu.
to przeczytaj lepiej uważnie to co napisałem w poprzednim poście bo chyba łopatologicznie wyjaśniłem czemu to robię. o dziwo nikt mi za to nie płaci. chcę zrobić dobry uczynek i sprawić że ludzie nie stracą na tym gównianym projekcie pieniędzy ale jak zwykle odbijam się od ściany. spójrz sobie na forum bankiera jak ostrzegałem przed vivid i wałkiem na mgames

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » czwartek, 23 maja 2019, 19:02

@leszko84 Dzięki ,że z Ciebie taki wujek dobra rada :) co byśmy bez Ciebie zrobili :) W sumie nikogo nie trzeba przecież przestrzegać. Jeśli strace kasę trudno ,ale nie wiem co Tobie do tego. Jedynie do siebie będę mógł mieć pretensje.
Tak z innej bajki. Dziwne ruchy na portfelach. :
Top9 + 1 278 308 game 21 maj
Top10 +1 266 297 game 21 maj
Top13 +1 000 000 game 20 maj
Top14 + 1 000 000 game 19 maj

Wiem ,że to może być wmawianie sobie ,że coś za tym stoi, bo może całkiem to zwykłe rozbicie portfela na mniejsze. Tylko w tym fałszywym świecie trzeba zwracać uwagę na detale. Cena którą mamy teraz to 0.5% ath. Lubie ryzykować. Piszemy o monecie która jest na 450 miejscu cmc. Tu wzrosty mogą być kolosalne, bo patrząc na ścisłą topke ciężko mi sobie wyobrazić ich ceny x10 . Np. Ethereum miałby 260 mld kapitalizacji. Trochę za dużo imo. Taki game 60 mln bardziej jak się utrzyma i coś będą robić.

To mój punkt widzenia . Pozdro i Game On. Oby nie Game Over :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » czwartek, 23 maja 2019, 19:04

Panowie spokojnie ;)
Nie róbmy tutaj forumowych bijatyk kto ma rację a kto nie, kto mówi z sensem a kto sra na dywan. GC może paść do 0.00$ tak jak i setki innych projektów, nie mamy na to wpływu. Bądźmy cierpliwi i przeczekajmy te spadki - być może to jakaś manipulacja kursem . Wierzę w GC nie tylko ze względu na to, że załadowałem się nim jak dyskoteki turystkami w Mielnie ale ze względu też na to że skoro nie padł do 0.00$ od 2016 to znaczy że coś jest wart, na pewno nie jest to typowy wałek jak Bitconnect czy Futurocoin już nie wspominając o dumie polskich inwestorów - Dascoinie. Cierpliwy i kamień ugotuje a forumowe bijatyki nic nam nie dadzą oprócz ostrzeżenia albo od razu bana :D

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Il69li » piątek, 24 maja 2019, 09:27

Sprzedający powoli słabną 🙏🙏🙏😊👌

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » sobota, 25 maja 2019, 09:50

kupujący chyba też :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 27 maja 2019, 08:54

Mimo wzrostu 700$ na bitcoiniku game jakoś nie spadł niżej poziom 1000. obroniony. I małymi transzami kupują. Wszystkie inne shitcoiny też utrzymują swój poziom. Dziwi mnie jedynie cena XRP ,że trzyma się z gorszą częścią ,bo już dawno powinien iść na północ jak eth/ltc/bch.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9147
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6944
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 27 maja 2019, 09:50

@szlagaag nie pozostaje nic innego jak akumulować XRP, jak juz wybije to będzie za późno, ale 10$ powinien zrobić spokojnie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 27 maja 2019, 10:02

@szlagaag jak to gowniane xrp wystrzeli, to sie ludzie za glowy zlapia :idea: ale to bedzie szybki strzal ;) nawet pod kwote ktora podal @anagamidev , taki raczej "nie moze" trafic sie na GC, bo w tej chwili to mrzonka :roll:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 29 maja 2019, 10:26

Dziś o 18 poloniex zamknie handel dla użytkowników ze stanów. Nie wiem czy to już koniec zrzutów. Niby najgorsze za nami ,ale kto wie. Ciekawe co zrobi bittrex(jeśli to samo co polo to przykro mi to stwierdzić ,ale game over ) . A jeszcze ciekawsze co na to fundacja. Ostatnimi czasy to mają chyba wyjebke. Mogliby chociaż coś od czasu do czasu na Twitterze udostępnić a nie raz na miesiąc jakieś pierdoły. Z tym ich ustnym finansowaniem przez 2 lata też brak info. Mam nadzieję ,że chociaż z mapy drogowej będą się wywiązywać.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » środa, 29 maja 2019, 17:53

KryptoWujek pisze:przykro mi to stwierdzić ,ale game over
Oby nie :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9147
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6944
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 29 maja 2019, 17:56

Pewnie sporo osób marzy o takiej pompce na GAME jak na BSV :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości