Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Amitowisi » czwartek, 28 września 2017, 18:28

GameCredits oraz MobileGO zdobyli partnerstwo z esportowym gigantem jakim jest ESL do organizacji turnieju Dota 2. To może mieć pozytywny wpływ na cenę.
link: http://mailchi.mp/619a6e8bf58c/gamecred ... tournament

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Plewiska » czwartek, 28 września 2017, 18:32

Kryptowaluty ostatnim czasem = spadki

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » czwartek, 28 września 2017, 18:50

Amitowisi pisze:GameCredits oraz MobileGO zdobyli partnerstwo z esportowym gigantem jakim jest ESL do organizacji turnieju Dota 2. To może mieć pozytywny wpływ na cenę.
link: http://mailchi.mp/619a6e8bf58c/gamecred ... tournament
O swietna wiadomość :)

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 28 września 2017, 18:53

BTC jednak może wyjść dołem, odbijając się od 4000$ a to niestety ściągnie w dół wszystkie alty. Szczególnie te najtańsze jakim jest między innymi GAME. O ile dziś wartość pary BTC-GAME skoczyła na jakiś czas na 62999 Satoshi, o tyle BTC lekko się obniżyło więc wartość GAME pozostała na tym samym poziomie, chociaż był moment, że opadło. O ile BTC jeszcze będzie przed spadkiem próbować odbić lekko w górę powyżej 4200$ to zakup teraz jeszcze byłby opłacalny, ale obawiam się tych spadków. Fajnie by było jakby dało się zrobić szybkie kółeczko :)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Plewiska » czwartek, 28 września 2017, 19:00

Chociaż widać w Game " siłę " nie ma znaczących spadków. Są próby odbicia ale BTC blokuje.

Dodano po 44 sekundach:
Nie rozumiem czemu alty uzaleznione są od Jednej krypto.. każda ma inne przeznaczenie.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 28 września 2017, 19:08

BTC póki co 4160$ a GAME w parze z BTC się podnosi. Jeden skok opisany wyżej, teraz znowu się zaczyna podnosić. Jak dużo? No to zależy ile kapitału jest.
Obrazek

Dodano po 7 minutach 12 sekundach:
http://bitcoinity.org/markets/bitfinex/USD wykres BTC. Podniosło się już 30 USD co w parze z podniesieniem bary BTC-GAME daje lekki wzrost.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Plewiska » piątek, 29 września 2017, 08:37

Dramat tylko patrzeć czy coś urośnie dolar w tą czy w tą w ciągu roku. To już nie to co kiedyś.

Dodano po 11 godzinach 25 minutach 17 sekundach:
Jak nisko obstawiacie ? ja 10groszy za Game 100 zł za BTC

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » piątek, 29 września 2017, 13:00

Chyba sie tworzy mala flaga na wykresie. Jesli to flaga to odbijemy sie od poziomu 57xxx-58xxx BTC a pozniej od doku gdzies w okolicach 50xxx i powinnismy wyjść górą. Myslalem wczoraj ze bedzie to moze trojkacik ale zmienil się we flagę, ktos podziela moje zdanie ?;)

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 29 września 2017, 15:21

https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/#PLN póki co odbiło a BB trzyma niską cenę. Myślę, że znowu dzisiaj będą strzały powyżej 60000 Sato. Aczkolwiek sporo osób na bittrexie widać wymienia BTC na USDT czekając na zakup BTC niżej zwiększając swój kapitał na grę. Więc jeśli już się ma podnieść to jeszcze troszkę powinniśmy poczekać. zł 8.75 BB zł 9.09 Bittrex jest to różnica jak na GAME dość spora.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » piątek, 29 września 2017, 16:57

tygrysek195 pisze:https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/#PLN póki co odbiło a BB trzyma niską cenę. Myślę, że znowu dzisiaj będą strzały powyżej 60000 Sato. Aczkolwiek sporo osób na bittrexie widać wymienia BTC na USDT czekając na zakup BTC niżej zwiększając swój kapitał na grę. Więc jeśli już się ma podnieść to jeszcze troszkę powinniśmy poczekać. zł 8.75 BB zł 9.09 Bittrex jest to różnica jak na GAME dość spora.
Poki co flaga zadziwiajaco sie realizuje. Jednak jesli spadniemy ponizej 0.000482xx to wtedy nici z flagi, powinnismy z tego poziomu juz iść tylko w górę i mieć coraz wyzsze wartości lokalnych dolkow poniewaz posuwamy sie w jakims dziwnym dwutygodniowym kanale wzrostowym.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 29 września 2017, 17:26

No i po dłuższej chwili jednak idzie wzrostowo. BTC na poziomie 4200$ i BTC-GAME się podnosi.
Obrazek

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » sobota, 30 września 2017, 21:49

Game ładnie poleciał. Chyba pora na zakupy? Jeśli BTC się utrzyma i Game odbije, mogą być ładne zyski. Do 8.30PLN myślę że to spadnie.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: guzol30 » sobota, 30 września 2017, 22:54

tygrysek195 pisze:Game ładnie poleciał. Chyba pora na zakupy? Jeśli BTC się utrzyma i Game odbije, mogą być ładne zyski. Do 8.30PLN myślę że to spadnie.

Jakoś nie widzę na bb, aby wolumen skakał? Masz jakieś potwierdzenie tego co napisałeś czy to tylko przeczucie?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » sobota, 30 września 2017, 23:09

@guzol30, Czyste przeczucie. I Game I LSK spadło przy wzroście BTC. To po prostu musi odbić i nie ma bata, aby nie odbiło. poza tym Game tak właśnie skacze jak LSK. Spadnie, odbija, spadnie, odbija itd. Może odbić już tej nocy, ale pewności 100% nie mam. Sam jestem załadowany na 50%

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: guzol30 » sobota, 30 września 2017, 23:28

tygrysek195 pisze: @guzol30, Czyste przeczucie. I Game I LSK spadło przy wzroście BTC. To po prostu musi odbić i nie ma bata, aby nie odbiło. poza tym Game tak właśnie skacze jak LSK. Spadnie, odbija, spadnie, odbija itd. Może odbić już tej nocy, ale pewności 100% nie mam. Sam jestem załadowany na 50%
Ja przy ostatnich spadkach spóźniłem się żeby się załadować, a można było po 7,50. Śledzę fora btc lisk i game i wiem, że dużo się udzielasz, a ja póki co jestem początkujący i dałem trochę ciała z liskiem dlatego jestem teraz ostrożny, żeby znów nie dać ciała. Po wykresach widzę, że btc rośnie w siłę, a lisk i game stoi w miejscu. Mam też info od znajomego, że spadki mają być jeszcze w poniedziałek tylko nie jest to niczym potwierdzone więc raczej mnie nie przekonał. Nie podał żadnego argumentu na te spadki. Tylko jeszcze pytanie, czy btc jak zacznie spadać nie pociągnie lsk i game jednak trochę w dół.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » sobota, 30 września 2017, 23:52

@guzol30, http://bitcoinity.org/markets/bitfinex/USD obserwuj na bieżąco LIVE kurs BTC. Zaglądaj na forum BTC dla początkujących. Tam są też doświadczeni forumowicze, którzy dość dobrze potrafią wyliczyć w którą stronę kurs zmierza. Póki co, piszą że dojść może w okolice 4400$ więc spokojny jestem. Ruch jest mały, bo dużo osób za wysoko się "załadowało". Nawet po 9.50PLN skup szedł i zaraz korekta. Myślę, że do rana dojdzie w okolice około 9PLN. Oczywiście, mogę się mylić, może będę żałował że nie załadowałem się na full, a jak spadnie to dokupię taniej i średnia się wyrówna.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: guzol30 » niedziela, 1 października 2017, 00:17

Dzięki. Cały czas śledzę wykresy btc lsk i game. Nie mam póki co dużego wkładu więc liczę się z każdą opinią, ale staram się tez trochę samemu interpretować to co się dzieje na wykresach. Może kiedyś Wam dorównam. Póki co widzę, że lisk się obsuwa
https://pl.tradingview.com/chart/ZXtUVMB2/

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 1 października 2017, 00:26

@guzol30, https://coinmarketcap.com/currencies/lisk/#PLN aktualne kursy na giełdach przeliczane na PLN
https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/#PLN To damo dla Game
Dorzuć sobie do zakładek, przydatne jest. Mniej więcej wiesz ile gdzie kosztuje, żeby nie przepłacać przy zakupie i dobrze sprzedać.

Dodano po 1 minucie 20 sekundach:
Jak to lepiej podskoczy to będę zadowolony
Obrazek

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: guzol30 » niedziela, 1 października 2017, 18:53

Wygląda na to, że jesteśmy w klinie. Co prawda słabo potwierdzone.
https://pl.tradingview.com/x/aq27tHpQ/

GameUsd wygląda to trochę inaczej, wyszliśmy dołem, ale próbuje się podnieść.
https://pl.tradingview.com/x/8ZlUZh5Y/

Są to tylko moje spostrzeżenia, laika z bardzo małym doświadczeniem. Jeżeli popełniłem jakieś błędy to proszę poprawcie mnie.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 1 października 2017, 19:37

No i ładnie ruszyło do góry. Fajnie, pozbyłem się już swoich game z zyskiem.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości