Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » wtorek, 20 listopada 2018, 12:25

Miasta [*]

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » wtorek, 20 listopada 2018, 13:25

ale panikujecie o każdej krypto można powiedzieć rip lisk eth nawet btc szybko leci w dół, normalne wczoraj na discordzie napisali że szykują mocną współprace z jednym z największych koncernów gier online. ja tam jestem dobrej myśli

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: 1235674 » wtorek, 20 listopada 2018, 14:49

Oni już szykowali współprace z wargaming przy 10zł. Słuch zaginął :D Jak tylko pojawiły się wątpliwości że nic z tego nie będzie, to inwestorzy zaczęli uciekać.
Żadna szanująca się firma nie zechce współpracować z oszustami, no chyba że za pieniądze. Jak spadnie do 5 centów, to można to kupić, ale co najwyżej za 10zł - zamiast losu w lotto.
No chyba że ktoś ma zamiłowanie do hazardu. Ja bardziej widziałbym ludzi uciekających z game do innych krypto, które są już bardzo tanie, niż na odwrót.

Myślę, że obecna cena 0.xx jest bardzo pożądana przez bitbay- wystarczy spojrzeć na xin (scam), który osiągnął sukces dzięki swojemu spreadowi
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 listopada 2018, 14:57 przez 1235674, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 14:55

Ładnie dzisiaj :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » wtorek, 20 listopada 2018, 15:51

No to odbijamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 21 listopada 2018, 12:22

Muszę cię zmartwić. Żeby mówić o jakimkolwiek odbiciu cena musiała by wzrosnąć o min 100%

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » środa, 21 listopada 2018, 14:09

Haha, to masz oczekiwania chłopie ;) W sumie, co to jest 100% xd
99% to jeszcze nie odbicie rozumiem? To mnie rozbawiłeś teraz :)))

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 21 listopada 2018, 14:39

oj źle mnie zrozumiałeś, albo może ja nie precyzyjnie napisałem. Chodziło mi o wykres, co to kilka postów wyżej ktoś namalował. Teraz mamy 0,07 a gdybyśmy chcieli wyjść z tego trendu to powinno być 0,16.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » środa, 21 listopada 2018, 19:45

xD ~30% zysku na szybkim odbiciu to ładny zarobek.

Cena GC zaczyna być atrakcyjna, bo przy tej cenie nawet niewielkie ruchy po 2-4grosze dają przyzwoity zarobek, nie wspominając już o wczorajszym pump&dump. To jedyna zaleta tej krypto waluty w tym momencie. Poza tym trzymałbym się od niej z daleka, co najwyżej obserwował.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » środa, 21 listopada 2018, 21:07

kurcze jaka scianka na ask, ponad 100k po 0,29

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » środa, 21 listopada 2018, 22:23

ChomiczyPlan pisze: Haha, to masz oczekiwania chłopie W sumie, co to jest 100% xd
99% to jeszcze nie odbicie rozumiem? To mnie rozbawiłeś teraz ))
Don8000 pisze: xD ~30% zysku na szybkim odbiciu to ładny zarobek.
30% na alcie to żaden zarobek, uwzględniając ryzyko. 100% też nie robi wrażenia. I mówię oczywiście o wzroście GAME/BTC :)

Wyświetlcie sobie proszę wykres GAME za ostatnie 2 lata w skali liniowej (obojętnie w USD czy do BTC), np tu:
https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/

A teraz dorysujcie wzrost x10, czyli o 1000% w ciagu najbliższych kilku miesięcy. Czy to wygląda imponująco? Nie. Bo to i tak zaledwie 10% ATH.

Naprawdę nie ma co bić piany na forum czy licytować się o marne 30 czy 100%.
Wszystko zależy od BTC. Jeśli ten odbije w skali long, choćby do tych 10 czy 12K USD, to megapompy na kolejny altach będą tylko kwestią czasu i (prawie) każdy się doczeka.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » czwartek, 22 listopada 2018, 02:01

ekonokomik pisze: 30% na alcie to żaden zarobek, uwzględniając ryzyko. 100% też nie robi wrażenia.
Na mnie 30% bez dźwigni jednak robi wrażenie, mam opłacone rachunki w miesiącu i nie muszę już nic.

Ba, nawet 5-10% dziennie to dla mnie dużo. Wystarczajaco dużo.

Nie obchodzi mnie w tym momencie mityczne 100000% za rok, dwa, niewiadomo kiedy. Muszę przeżyć do 10 każdego miesiąca xD

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » czwartek, 22 listopada 2018, 09:00

@Don8000, nie chciałem się wywyższać czy nikogo urazić.

Ale najlepsi traderzy giełdowi mają średni zarobek roczny na poziomie kilkudziesięciu procent. Np. 30%. Mówię o absolutnym top 10.
Tyle, że utrzymują go np. przez 20 lat.

I tak, w tym sensie, nawet 1% dziennie na krypto, utrzymywane dzień za dniem (oczywiście statystycznie), to byłoby dużo. Tylko pokaż mi aktywnego tradera z takim wynikiem przez np. 3 lata pod rząd.

Ale ja na altach nie potrafię grać regularnie bazując na małych skalpach. Jeśli tak umiesz i tak zarabiasz na życie - autentycznie podziwiam i szanuję.

Dla mnie przy ich chaotyczności i zależności od BTC, najlepsze co można zrobić to grać mid i long: dobrze wybrać koszyk altów, kupować przy przecenie 95 - 99% i spokojnie czekać na pompę 300 - 1000%. Rok. Nawet dłużej.

I pisząc o tym, że 30 czy 100% nie robi wrażenia, odnosiłem się do mojej metody gry, bo przyjąłem, może niesłusznie, że większość tak gra.
W tej metodzie nie ma sensu czekać rok na zysk 30%, bo przy altach nie pokrywa to ryzyk.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bit-els » czwartek, 22 listopada 2018, 09:05

@Don8000, żyjesz z gry??
Słabo to widzę, poczytaj o ruinie gracza, matematyczny obraz gry na giełdzie.
Prawie na pewno wyzerujesz swoje konto z takim podejściem.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » czwartek, 22 listopada 2018, 10:08

@ekonokomik, @Bit-els,
Ja gram hobbystycznie, mam stałe źródło dochodu, także gram dla samych emocji i zabawy. Nie chciałbym być zależny finansowo od hazardu ;)

Krypto jest o tyle fajne, że nawet stosunkowo niewielkim kapitałem można fajnie zarobić z minimalnym ryzykiem. Żeby zobrazować moją gre to zazwyczaj na daytrading wrzucam od 1 do 2 tys USD. Wówczas te 20 - 100 USD to mały procent, ale sumując miesięcznie wychodzi wystarczajaca dla mnie sumka przy minimalnym ryzyku. A krypto jest bardzo fajne na DT o ile nie zostawia się otwartych pozycji samym sobie ;)

Jeśli nie ma zbyt często fuck up'ów typu BTC 1000$ w dół w parę minut i jest względny spokój to wiele krypto porusza się określonym kanałem i podobnych dołkach/górkach kilka razy na dobę. Ostatnio XRP wymiata na DT.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
26
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » czwartek, 22 listopada 2018, 16:32

benq pisze: Małe pytanie do siedzących w temacie.
Dużo się mówi o podziałach i zjednoczeniach wśród devów, mówi się o wolumenie, o ruchach grubasów z rich list, wsparciu portfeli sprzętowych, ale co konkretnego się dzieje z samym game?
Są jakieś gry na horyzoncie?
Są jakieś wytwórnie chętnie implementować game jako sposób obsługi płatności w swoich grach?
Poza spekulacją, wypłaszczeniem wykresu po ogromnych spadkach jest jakieś praktycznie info?
------------------------------------

Znalazłem chwilę więc wrzucę szybkie zestawienie.
Od sierpnia jak wiadomo Fundacja Game Credits odłączyła się od MGO i chcą kontynuować właściwy projekt, który wcześniej szedł w złą stronę. A więc... na przełomie SIERPIEŃ - LISTOPAD wydarzyło się:

1) Fundacja jest nonprofit więc zbiera środki na funkcjonowanie, zebrali ponad 160000 GAME na dalsze działania.
2) Wydali nowy ROADMAP: https://trello.com/b/IdpddTa2/gamecredits-roadmap
3) Uruchomili nowy BLOCK EXPLORER
4) Oficjalna strona to GAMECREDITS.org (z rozszerzeniem .com administruje MGO)
5) Uruchomili nowego klienta/wallet ELECTRUM https://electrum-game.org/
6) GAME CREDITS trafił na portfele sprzętowe TREZOR i LEDGER https://medium.com/gamecredits/the-game ... b735260215 (klient ELECTRUM je obsługuje)
7) Przywrócili klienta/portfel GAME CREDITS LIGHT (synchronizacja nowych serwerów z block explorerem) https://medium.com/gamecredits/the-game ... c083449dfd
8) Nawiązali współpracę z QLEAR https://medium.com/gamecredits/game-qle ... 8634b77468
9) GAMECREDITS dołączył do Xsolla (system płatności gier) - to zasługa MGO https://medium.com/@gamecredits/gnation ... 67d72f5b1a
10) Wydali biblioteki GameJS lib i może być już użyta przez każdego, do zaimplementowania w swoich grach/projektach. Qlear będzie pierwszym, który to zintegruje i już nad tym pracują oba teamy.
11) Pracują aktualnie nad 2-way-swap z Qlear-Tokenem, który będzie wymienialny w obie strony.
12) Następne biblioteki do integracji dla programistów będą w języku PYTHON.
13) Zostali partnerem peer2.cash (kart debetowych w systemie MASTERCARD https://peer2.cash/home/sell/0.1/eur
obok BTC, KOMODO i kilku innych. Za którą po doładowaniu można kupić kredyty do gier na Steam czy chleb lub skarpetki w sklepie (narazie tylko EUROPA) ;)
14) Nowa strona internetowa jest na ukończeniu i zostanie wydana na dniach.
15) Narazie PIXEL WARS akceptuje GAME i jest jego integralną częścią, ale uważam, że to jest akurat pierdół i mało ważny, bo to testowy projekt był. Z tego co piszą chcą zacząć od rynku gier w Indiach i są nastawieni na stacjonarne jednostki PC jak i pozostałe by zyskać wiarygodność i finalnie współpracować z Steam itp.
16) Wkrótce pojawią się też nowe giełdy, o których wspominają i każdy na to liczy :)

Drobniejszych rzeczy jak aktualizacje i inne pierdoły, które równocześnie się dzieją nie wymieniałem.
Co do teamu to uważam, że prędzej ludzie z mniejszą gotówką i z chęciami bardziej się przyłożą do pracy niż teamy innych projektów z ogromnymi funduszami. Spokojnie, po prostu trzeba czekać cierpliwie. Jak na razie dotrzymują terminów, nie lansują się, nie wstawiają niepotrzebnych sztucznych postów żeby tylko wypełnić profil na portalach społecznościowych i robić ruch.
Tylko pracują spokojnie bez tournee z meetupami i niepotrzebnymi w tej chwili wydarzeniami. Generalnie co by teraz nie wstawili i news by podali to i tak nie ma wpływu na kurs bo wszystko leci i uzależnione od BTC. Dodam też, że kontakt z teamem jest wzorowy. Ponieważ nie działał klient Game Credits Light, zapytałem na FB co się dzieje to odpowiedź miałem bez problemu. Przeprosili i napisali, że kwestia 2-3 tygodni jak zsynchronizują nowe serwery i przetestują. Jak pisał tak się stało i jeszcze mnie poinformował, że wszystko już działa, żebym się nie martwił.

Podsumowując nie ma tragedii, taki mamy dramat aktualnie na rynku. Ale generalnie gdzie nie wejdziesz to same negatywne komentarze jak przy Omisego, ze to SCAM, wytykają np. TRON'owi dlaczego potrzebuje 7 lat na zaistnienie itd. LISK'a każdy odradza i miesza z błotem... Vitalik pisze, że koniec krypto, Bitcoin Cash też ma zawirowania i tak to wygląda. Komentarze ze względu na czerwone wykresy są jakie są i nie mamy na to wpływu. Po prostu przeczekać i cieszyć się za jakiś czas odwróceniem trendu i pozytywnymi newsami, które prędzej czy później będą.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Zeyt » wtorek, 27 listopada 2018, 12:17

@anagamidev,
Spoiler:
anagamidev pisze: GAME/PLN, na 1d i 1w wolumen ostatnio wyraźnie wzrósł, ktoś jednak ryzykje i łapie te spadające mini noże :D

GAME/USD, 1d, log :D

Swoją drogą trochę byłoby smutno wielu crypto maximalistom gdyby coin z tak długą historią nagle wyparował :D
ChomiczyPlan pisze: Nie chcę się czepiać, ale mam pytanie: czy naprawdę sądzisz, że te opory, które narysowałeś na wykresie logarytmicznym są/będą przez kogokolwiek respektowane?
Nie mam pojęcia czy będą, ale gdzieś to musi w końcu się zatrzymać(jeśli nie zmierza do zera) :D Widać jak na razie tylko jakiś klin rozszerzający się zniżkujący, z którego może zrobić się flago-chorągiewka i tutaj target zacny, ale to czysto spekulacyjnie/technicznie :D
Łapie za drobna kwote, po 24 grosze, no nie pogardze, zakupu nie odczuje, przejadlbym to w maku ;)
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 27 listopada 2018, 16:42

@Zeyt, Dobre podejście. Myśle ,że za marne pieniądze warto kupić chociaż pare setek. Stopa zwrotu może być pokaźna. Nawet z tego względu ,że przecież już raz game był napompowany. Czemu ma to się nie powtórzyć. Nie mówie ,żeby teraz kupić, bo pump na game czesto wiemy jak się kończą. Chociaż chciałbym się zdziwić :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 27 listopada 2018, 23:54

Dzisiaj ładnie GAME było przez chwilę liderem na Poloniex +20% ponad :D Na parze z BTC ładny reset rynku :D

Połowa już się sprawdziła :D Swoją drogą szansa trafienia w wierzchołek jest bardzo mała, a każdy tam kupuje; szansa kupienia w mega dobrym momencie mega duża, ale każdy kręci nosem, bo za tanio :D
Obrazek

1w, być może będzie jakiś morning star :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 30 listopada 2018, 17:14

Dobrze ,że od kilku dni game rosnie w stosunku do bitcoina. Dziś pierwszy raz (nie liczę szpilek) ponad 2k sat i całkiem mocno nie zbijane. Dziwne ,bo nawet nie ma żadnego info (to wersja dla nas). Może jakaś grubsza rybka wie więcej. a może całkiem ekipa skupuje i chce się odkuć przy dobrym wydarzeniu :) (ja bym tak robił) :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości