Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 22 marca 2018, 14:16

Jakiej dużej wtopie ? To nie ja kupowałem Game po 8-10-16-20-25 zł tylko wy tak więc na mogę jedynie z boku patrzeć na to jak tracicie teraz swoje pieniądze ślepo zapatrzeni w krypto które nie ma przyszłości. Poczekamy kilka tygodni i Game nie będzie nawet 4 zł warte. Naprawdę szczerze szkoda mi tych osób co zainwestowało w Game duże sumy przy kwocie powyżej 8 złotych

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lisk-2207 » czwartek, 22 marca 2018, 14:23

GAME pisze:Jakiej dużej wtopie ? To nie ja kupowałem Game po 8-10-16-20-25 zł tylko wy tak więc na mogę jedynie z boku patrzeć na to jak tracicie teraz swoje pieniądze ślepo zapatrzeni w krypto które nie ma przyszłości. Poczekamy kilka tygodni i Game nie będzie nawet 4 zł warte. Naprawdę szczerze szkoda mi tych osób co zainwestowało w Game duże sumy przy kwocie powyżej 8 złotych
Sory za off top, ale muszę zapytać, możesz się pochwalić ile % zarobiłeś na krypto ? Bardzo mnie to ciekawi, bo z twoich postów wnioskuję że jesteś zacnym spekulantem ;)

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » czwartek, 22 marca 2018, 14:24

ICON jest tak jak lisk sztucznie pompowaną krypto więc może i 400% zrobić tylko co kogo to obchodzi jak prędzej czy później tak jak lisk spadnie w otchłań i będziesz w ich tematach mówił, że to shitcoin, tonący okręt itp.
Skąd wiesz, że kupowali w takich kwotach ja np przed ATH kupiłem po 4,5 i sprzedałem po 22 i kupiłem znowu za 5zł więc ja tu widzę czysty zysk, Ty pewnie kupiłeś po 15 z myślą o sprzedaży przy 100 ale nagle przyszła korekta i sprzedałeś po 7 i płaczesz i próbujesz przekonać mądrzejszych od samego siebie że to gówno :)

Propozycja do @maxi82 może zablokować użytkownikowi GAME dostęp do tego tematu skoro nie ma tej krypto i tylko śmieci, bo 90% jego postów to posty typowego trolla i zaśmieca temat płaczem i lamentem ;)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: TSD_WWA » czwartek, 22 marca 2018, 14:26

@GAME, dobra,sluchaj nic do Ciebie nie mam. Ale tak szczerze. Chcesz zbawiac swiat? Jestes kryptosuperbohaterem? Zajmij sie soba. Innych zostaw w spokoju, niech robia ze swoimi pieniedzmi co chca. Ty na tym nic nie tracisz. Kazdy ma swoj rozum. Wszyscy,mam nadzieje, tu na forum jestesmy dorosli i poniesiemy konsekwencje swoich decyzji a takie ciagle narzucanie wszystkim swojego zdania, jest frustrujace i powoduje negatywne emocje, glownie skierowane w Twoim kierunku.
Nie wiem ile masz lat ale predzej czy pozniej, zauwazysz, ze swiata nie zbawisz. Zajmij sie soba i ludzmi ktorzy sa dla Ciebie najwazniejsi, uwierz mi, to Ci w zyciu do szczescia zupelnie wystarczy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6390
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maxi82 » czwartek, 22 marca 2018, 14:28

matik0109 pisze: Propozycja do @maxi82 może zablokować użytkownikowi GAME dostęp do tego tematu skoro nie ma tej krypto i tylko śmieci, bo 90% jego postów to posty typowego trolla i zaśmieca temat płaczem i lamentem ;)

GAME dostał właśnie perma bana za notoryczny trolling.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » czwartek, 22 marca 2018, 14:31

Liskowy naganiacz @Game będziesz pierwszy co sprzeda te swoje tysiące listków i przeskoczysz na GAME jak zacznie ostro iść w górę.
Możesz pisać o mnie co chcesz. Ja wierzę w projekt bo gram w gry. Chce mieć jedną monetę do tego bo będzie mi łatwiej poruszac sie w srodowisku. Poza inwestycją oczywiście, która praktykuje przede wszystkim na BTC.
Nie jestem ani traderem, ani jakimś wszechwiedzacym bucem co myśli tylko o tym czy stracił czy nie. Nie przerzucam coinow bo cos idzie do gory lub spada. Praktykuje posiadanie konkretnej liczby walut do konkretnych celów.
PS wszystkim posiadaczom GAME życzę zysków.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » czwartek, 22 marca 2018, 14:43

Po co sie tym trollem zajmujecie. Sposób myślenia tego prymitywa jest prosty. Zainwestowałem , straciłem , mam pretensje do wszystkich głównie tych którzy piszą o game a potem śmieje się z tych którzy trzymają game na cenie niżej niż on sprzedał. Wystarczy spojrzeć w co ten znawca inwestuje BCC ! pewnie też dlatego że jest na bb. Wracając do tematu przyczynę małej różnicy skoków w kursie jest volumen. Co prawda ostatnio sie podniósł ( około 20% w stosunku do 2 tygodni przed) ale jak na tego typu wydarzenia uważam że zdecydowanie za mało. Game pomogłaby pompka na jakiś koreańskich giełdach gdzie doskonale komponowałoby to się z zamiłowaniem koreańczyków do gier online mmorpg.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: zwierciadło » czwartek, 22 marca 2018, 15:55

DavidCoin pisze:Liskowy naganiacz @Game będziesz pierwszy co sprzeda te swoje tysiące listków i przeskoczysz na GAME jak zacznie ostro iść w górę.
Możesz pisać o mnie co chcesz. Ja wierzę w projekt bo gram w gry. Chce mieć jedną monetę do tego bo będzie mi łatwiej poruszac sie w srodowisku. Poza inwestycją oczywiście, która praktykuje przede wszystkim na BTC.
Nie jestem ani traderem, ani jakimś wszechwiedzacym bucem co myśli tylko o tym czy stracił czy nie. Nie przerzucam coinow bo cos idzie do gory lub spada. Praktykuje posiadanie konkretnej liczby walut do konkretnych celów.
PS wszystkim posiadaczom GAME życzę zysków.
...ale zaraz zaraz ,bo już nie ogarniam ... jakich lisków ? skoro ON tam w liskowni też jedzie po tych co trzymają liski ,że matoły bez pojęcia wierzą w projekt bez przyszłości ...
a czy to czasem nie jest ten z "Władcy pierścienia" co miał takie wielkie gały i szmate na dupie zamiast gaci ,gadał sam do siebie ,kłócił się z sobą i opierda... to swoje drugie JA w te i naZAD ... coś jakby ich było dwóch właścicieli do jednego korpusu ?????? coś mi się zdaje,że to może być w ten deseń ...

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: layra » czwartek, 22 marca 2018, 16:05

Z całym szacunkiem Game ale jesteś krypto -Pajacem mieszającym ludziom głowach .
Czytam te twoje posty i wnioskuję że każdy to i idiota w moim przypadku idiotka ,ale ty jesteś wyjątkowy .
Straciłeś wiarę w projekt (i sadzę po bólu tyłka wkład finansowy ) to krzyż na drogę jesteś super ,ale daj innym wymieniać się poglądami . Twoje zdanie już znamy dosadnie. Wątek dotyczy GC, wyprzedałeś w panice to czemu mówiąc kolokwialnie pieprzysz farmazony? Ludzie są tu dorośli i wiedzą ile mają w portfelu i co z tym zrobić Przepraszam jeśli post kogoś obraża ale już nie mogę tego czytać .

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bartosz » czwartek, 22 marca 2018, 17:23

Myślę, że warto pozostać przy temacie spekulacji na temat ceny.
Powoli tutaj się robi spekulacja na temat inwestycji jednego z użytkowników :| .

Załoga GameCredits nadal ma jeden wielki problem. Pomimo wielu planów i ciekawych postów na twitterze, nadal marketing leży. Jednak Sergey komentował to już dawno i nie zamierza tworzyć "hiper" otoczki dopóki nie będzie gotowych produktów. Czy konferencja pokaże nam gotowe rozwiązania, to już zobaczymy niebawem.

Przy wzrostach GC do ceny 20 kilku złotych, towarzyszył duży wzrost ruchu na twitterze i w innych social-media. Powodowało to efekt "tudemun" i dlatego jak paliwo się skończyło to kurs bez obrony poleciał w dół za bitcoinem.

Jeśli obecnie otrzymamy na konferencji gotowy produkt i jakieś konkretne zastosowanie to możemy się spodziewać dużego wzrostu zainteresowania i co za tym idzie odzwierciedlenia w cenie.
Jeśli natomiast konferencja nie przyniesie niczego nowego to raczej bym się nie spodziewał jakiegoś zjazdu ceny ponieważ Ci co utracili wiarę tak jak nasz przyjaciel GAME, dawno wyszli z projektu i teraz widzimy po prostu stagnację.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafles » czwartek, 22 marca 2018, 18:03

Temat: Spekulacja na temat CENY to nie temat spekulacja na temat forumowiczów.
Poproście admina/moda żeby Wam taki temat założył, bo co wchodzi się na forum poczytać o kursie to jak nie Matematyk to Game. Jakoś w innych tematach jest po 20 stron a tutaj 210 z czego połowa to polemika o tym co kto myśli.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » czwartek, 22 marca 2018, 18:43

Ktoś wie co tam na konferencji ?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kuba12345 » czwartek, 22 marca 2018, 19:23

Czy mozna obejrzec konferencje na zywo gdzieś ,pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » czwartek, 22 marca 2018, 20:03

@nolik790, Konferencja jest o 1:30
@kuba12345, Podobno nie ma takiej możliwości ale mają wrzucać ewentualne ważne informacje na twiitera.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kuros » czwartek, 22 marca 2018, 20:09

Gadałem na telegramie z Kuvekiem i nie wie czy znajdzie się moje 1100 game , mówi badzmy dobrej myśli ...Ale lipa . pamiętajcie żeby nie wypłacać kasy z kryptopii( chociaż nie mają tam nic napisane na stronie)

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kuba12345 » czwartek, 22 marca 2018, 20:49

Na lisku mozna było ,a Tutaj nie, dlaczego ?|

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: layra » czwartek, 22 marca 2018, 21:07

Kolega ma racje Pan Game dostał bana więc nie zaśmiecajmy (ja nie zauważyłam) .
Jak widzicie kurs GC bezpośrednio po konferencji ?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: cezary07-87 » czwartek, 22 marca 2018, 21:10

chcialbym by kurs poszedł do góry, ale sądze ze wiele konferencja nie zmieni, moze troszkę podskoczy lecz bez rewelacji

takie jest moje zdanie :) BTC jednak ma spory wpływ na inne krypto

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sztanca » czwartek, 22 marca 2018, 21:30

W trakcie konferencji będzie podbitka, taka zupełnie bez sensu, bo ktoś kupi większą ilość by podbić cenę, reszta pomyśli, że jest jakieś info i pójdą lemingi za ciosem. Potem gruby im sprzeda po wyższej cenie, a na koniec okaże się, że nie było tam żadnych rewelacji i kurs wróci na 5zł lub niżej.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » czwartek, 22 marca 2018, 21:30

layra pisze:Kolega ma racje Pan Game dostał bana więc nie zaśmiecajmy (ja nie zauważyłam) .
Jak widzicie kurs GC bezpośrednio po konferencji ?
Patrząc na wcześniejsze konferencje innych krypto sądzę, że raczej nie wrośnie a przynajmniej nie jakoś szczególnie. Na lisku tydzień czy dwa przed konfa zaczęły się systematyczne wzrosty a w dniu konferencji ostro zaczęło lecieć. Oby tutaj nie było podobnie. Wydaje mi się, że kurs dopiero będzie rósł znacznie jak BTC też znacznie pójdzie do góry. Dopóki tego nie będzie to nie liczyłbym na duże wzrosty.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości