Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » czwartek, 15 marca 2018, 08:57

Wszystkie nie, ja nigdy nie gram All-in, All-out.
Małe transze przeróżnych altów holduję na blizej nieokreślony long term. Ale nie opłacało mi się przelewać specjalnie na giełdę dla paru stów, napisałem, żeby ktoś kto ma na giełdzie skorzystał, bo taka róznica się rzadko zdarza w obrebie 1 giełdy.

Nys
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Nys » czwartek, 15 marca 2018, 09:18

Skoro juz janusze gieldy sprzedaja swoje coiny ze strata tzn. ze niedlugo odbijemy. Najpierw wycinka leszczy, a potem zaczniemy odbijac.
Frajerzy nie zarabiaja na gieldach, jak mozna kupic cos w okolicach np. 7pln i opchnac to ze strata ponizej 6zl? Slyszal ktos z was kiedys, ze trzeba gieldzie pozwolic pooddychac, czyli zostawic miejsce na ruch, bo nikt nie jest w stanie na 100% sie wstrzelic? Jak ktos nie walnal all-in na jednym poziomie cenowym to moze spokojnie po trochu dokladac i usredniac swoja pozycje, ale to trzeba znac sie troche na tym hehe i miec odpowiednio duzy portfel inwestycyjny. Wiekszosc typa ktora sie tu wypowiada gra zyczeniowo i tyle. Wy tylko znacie "okreslenie to de moon".



Pozdro.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » czwartek, 15 marca 2018, 09:23

Nie ma co panikowac .Zawsze grajcie tą kasa co możecie stracic.Ja obecnie jak widzę taką promocje to dokupuje jak mam wolny kapitał.Aż żal nie kupić.Ja dokupuje żeby troche straty wyrównać.I czekam do końca roku

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: modzel116 » czwartek, 15 marca 2018, 10:07

To ile kazdy wkłada to indywidualna sprawa.Ja sam włożyłem spora sume.Ale nie tylko w Game.Pogadamy pod koniec roku .Wtedy bedziesz ocenial .Projekt jest rozwojowy.Jak będą gotowi to bedzie marketing.A wtedy ruszymy pełną Parą.[/quote]

Teraz e-sport to jak wirtualna rzeczywistość. To jak smartfony w latach dwutysiecznych czy też rynek dronów o którym nikt nie myślał że będzie miał tyle zastosowań.
To nie jest tak że coś wystrzeli bez powodu, chłopaki zwlekają tylko z marketingiem, ogarniają projekt. Mają co zaoferować, mają produkt nad którym pracują.
To też nie inwestycja na lokacie, im większy % zysku tym większe ryzyko. Inwestuj tyle ile możesz stracić pamiętaj ;)
Strata i dla mnie będzie bolesna ale nie sądzę aby projekt miał mniejsze szanse na wybicie niż inne krypto.
Rada @Game, zajmij się czymś innym bo siedzenie i patrzenie na wykresy nic Ci nie da w tak krótkim czasie, chcesz emocji idź na bukmacherke ;)

Pozdrawiam

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6399
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maxi82 » czwartek, 15 marca 2018, 10:14

Ogłoszenie parafialne:
Posprzątane, urlopy rozdane.
Nie radze bawić się w multikonta jeśli ktoś jest na "urlopie" bo może się to zkończyć banem na ip.
Pozdro.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » czwartek, 15 marca 2018, 15:29

Witam Panowie. Według moich obserwacji będziemy mieli dalszy spadek na Bitcoinie. Teraz chwilowe wzrosty i potem dalsze spadki. Moim zdaniem Bitcoin zleci do 5000-4000 k USD. Tak więc Game poleci też trochę niżej. Max do ilu może Game spaść po moich analizach do 3.50zł.
Druga mniej prawdopodobna opcja to, że to koniec spadków i będzie BTC szedł ku górze. Ale to mało prawdopodobne moim zdaniem.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Xanthe » czwartek, 15 marca 2018, 15:52

Owocowy_Jabol pisze: Max do ilu może Game spaść po moich analizach do 3.50zł.
to pochwal się owymi analizami :P

obawiam się że są tak nieosiągalne jak zawartość procentów w twoim nicku :)

Jestem tu nowy i staram się nie udzielać bez potrzeby ale muszę co niektórym przyznać racje wróżbitów tu mamy cały wysyp analizy z magicznej kuki i tarota ...

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » czwartek, 15 marca 2018, 16:07

Też starałem się nie udzielać. Ale widząc co się tu dzieje postanowiłem trochę się podzielić informacjami. Może dwie osoby tutaj starają się pisać coś sensownego na temat ceny. Tak więc z zakupami na tą chwilę radziłbym się wstrzymać i poczekać. Ponieważ na 85% to nie koniec spadków na Bitcoin. A więc cena która mamy na Game jest promocyjną ale może być jeszcze lepsza.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lisk-2207 » czwartek, 15 marca 2018, 16:18

Owocowy_Jabol pisze:Też starałem się nie udzielać. Ale widząc co się tu dzieje postanowiłem trochę się podzielić informacjami. Może dwie osoby tutaj starają się pisać coś sensownego na temat ceny. Tak więc z zakupami na tą chwilę radziłbym się wstrzymać i poczekać. Ponieważ na 85% to nie koniec spadków na Bitcoin. A więc cena która mamy na Game jest promocyjną ale może być jeszcze lepsza.
Na jakiej podstawie takie wnioski ? kobieca intuicja ? ;)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » czwartek, 15 marca 2018, 16:25

Wystarczy obserwować analizy na Tradingview od mądrzejszych osób. Najlepiej w parze BTC do USD i najlepiej na zagranicznych wykresach. Reszta to moje własne obserwacje i analizy które od roku prowadzę na własny użytek. Nie chce tu nikogo namawiać bo każdy ma swój rozum. Ale chciałem trochę podpowiedzieć mimo iż spodziewałem się ataków na mój post zaryzykowalem. Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomsonek » czwartek, 15 marca 2018, 16:26

To może ja wam powróżę, to koniec ery kryptowalut, fajnie był boom, była okazja zarobić, gratulacje tym którym się udało. Teraz będzie powolny spadek na samo dno - żaden marketing, nawet najlepsze zapowiedzi nie na pędzą GAME bo niby dlaczego? Co to jest, kursy kryptowalut szły do góry nie dlatego że były cenne, ale dlatego że byli kupujący, teraz brak chętnych, jest tylko liczna rodzina marzycieli którzy czekają na odbicia żeby chociaż wyjść na zero. Błąd który zgubił wielu.... szkoda bo zainwestowałem w to wszystko za późno, teraz będę musiał pogodzić się że stratą

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 5 maja 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: polarnycafe » czwartek, 15 marca 2018, 16:45

Jak już się pojawiają takie posty, oznacza to jedno - zbliżające się odbicie...

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » czwartek, 15 marca 2018, 16:48

polarnycafe pisze:Jak już się pojawiają takie posty, oznacza to jedno - zbliżające się odbicie...
Odbicie może nastąpić np dzień przed konferencją, być moze wtedy też BTC.sięgnie jakiegoś lokalnego dołka i sie uspokoi lub podjedzie do góry na np 9k. Póki co obserwuje i czekam..

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: modzel116 » czwartek, 15 marca 2018, 17:23

Co sądzicie o tym że Google poszło taką samą drogą jak Facebook?

http://antyweb.pl/google-banuje-bitcoin ... nie-karku/

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » czwartek, 15 marca 2018, 17:54

modzel116 pisze:Co sądzicie o tym że Google poszło taką samą drogą jak Facebook?

http://antyweb.pl/google-banuje-bitcoin ... nie-karku/
Mi się wydaje, że to lepiej, że google, fb i inne takie portale zabronią reklam związanych z krypto. Dlaczego? Ano dlatego że wtedy rynek się bardziej uspokoi i będą w to wchodzić ludzie świadomi. Coś jak z siecią tor. Na pewno krypto nie walnie. Za dużo pieniędzy zostało w to już zainwestowane. To takie moje małe dywagacje

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rybkins » czwartek, 15 marca 2018, 18:15

Owocowy_Jabol pisze: Witam Panowie. Według moich obserwacji będziemy mieli dalszy spadek na Bitcoinie. Teraz chwilowe wzrosty i potem dalsze spadki. Moim zdaniem Bitcoin zleci do 5000-4000 k USD. Tak więc Game poleci też trochę niżej. Max do ilu może Game spaść po moich analizach do 3.50zł.
Druga mniej prawdopodobna opcja to, że to koniec spadków i będzie BTC szedł ku górze. Ale to mało prawdopodobne moim zdaniem.
Czyli albo będzie dalej leciało w dół albo wybicie do góry. To i ja wiem. Wróżenie z fusów, nie oparte niczym

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » czwartek, 15 marca 2018, 18:22

Tak dla zdrowego rozsądku.
Może nie każdy ma świadomość ile coś może spadać i jak długo może trwać powrót do szczytu.

https://www.fotosik.pl/zdjecie/9422255530288630
Wykres miesięczny.
Spadek rozpoczął się w 1998 :D

Oczywiście nie mówię że tutaj będzie to 20 lat.
Ale taki rok to kropla w morzu a i tak baaardzo długo.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: core » czwartek, 15 marca 2018, 19:00

Konferencja ma odbyć się co prawda za kilka dni ale pompki spodziewałem się właśnie w takim terminie a tutaj nie dość że jej nie było to jeszcze spadliśmy bardzo nisko.

Osobiście uważam że Game jeśli nie zaskoczy czymś na konferencji to zostanie już na poziomie 5-8 zł

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » czwartek, 15 marca 2018, 19:43

rybkins pisze:
Owocowy_Jabol pisze: Witam Panowie. Według moich obserwacji będziemy mieli dalszy spadek na Bitcoinie. Teraz chwilowe wzrosty i potem dalsze spadki. Moim zdaniem Bitcoin zleci do 5000-4000 k USD. Tak więc Game poleci też trochę niżej. Max do ilu może Game spaść po moich analizach do 3.50zł.
Druga mniej prawdopodobna opcja to, że to koniec spadków i będzie BTC szedł ku górze. Ale to mało prawdopodobne moim zdaniem.
Czyli albo będzie dalej leciało w dół albo wybicie do góry. To i ja wiem. Wróżenie z fusów, nie oparte niczym
Oparte na doświadczeniu. Mam wrażenie , że tylko 2 osoby w tym temacie starają się wnosić jakieś istotne fakty. Reszta to hieny i hejterzy. Jestesmy na 5 fali spadkowej na BTC która musi zaliczyć jeszcze jeden dołek. I będzie to ostry spadek w granice 5000 lub 4000 USD. Nie zgadzasz się to nie komentuj albo przedstaw swoją spekulacje. Bo ja swoją przedstawiłem (takiej spekulacji się trzymam).

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: core » czwartek, 15 marca 2018, 20:01

Jabol co to znaczy musi ? Skoro taki pewny jesteś spadków to weź podstaw wszystko co masz na to że będą spadki ??? Eh.... Sami eksperci tutaj, co jeden to lepszy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości