Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 16 lipca 2018, 17:56

3li maslo maslane przez SirGeya zapodane :?

moze dam im szanse jeszcze raz, jak zaproponuja cos ciekawszego od lania wody :roll:

xrp przebil gc na dzisiejszym wzroscie, to jeszcze brakuje zeby to KaZaCzok zrobil :|

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 17 lipca 2018, 12:13

@Stanley90, Też mnie to zastanawia. Wydaje mi się ,że ten poziom jeszcze nie został osiągniety i dlatego nie rosnie. Podobno codziennie powstaje 12 tysiecy nowych game. Jeśli się myle proszę o poprawkę kogoś bardziej w temacie.

Zakupy zrealizowane po 1.64 (dzięki ziomuś lub ziomalko) :) . Mam nadzieje,że nie będę płakał ,że za drogo ;D Jak bitcoin nie przebije się przez 6841 tak jak ostatnio pisałem to czekają nas kolejne promocje. Oby nie ,bo wiecej siana nie wkładam.

Warto dołączyć do discord i być ciągle w temacie. Dla game to takie dno ,że małe ruchy bitka będą podnosić ładnie cene. Pozdro

Dodano po 7 minutach 54 sekundach:
Z tego co mozna wywnioskować z discord to Jack Kuveke wyleciał z GC

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » wtorek, 17 lipca 2018, 12:20

Mógłbyś realizować już zysk :) ładnie się dzisiaj GC odbił w parze z bitkiem. Tu akurat się sprawdziło co piszesz ale myślę że to jednorazowa akcja. Cały czas czekam na 0,2-0,3. Może się doczekam może nie. Pytanie czy sam team w takim przypadku wytrzymałby psychicznie. Nikt nie ma zamiaru charytatywnie pracować

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » wtorek, 17 lipca 2018, 12:25

KryptoWujek pisze:
Z tego co mozna wywnioskować z discord to Jack Kuveke wyleciał z GC
mozesz podac namiar na discord (kanał /serwer)? (bo rozumiem, ze to jakas apka ?)

Z tego co wyczytalem to Jack Kuveke byl jedny z filarow GC, to chyba nie za dobrze dla notowan GC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 17 lipca 2018, 12:34

Mam ciche przeczucie ,że ta formacja głowy z ramionami będzie zwiastować zmiane trendu :D Myśle ,że nawet do 0.3 game nie spadnie:D Bitek przy 6 k znalazł bezpieczną przystań :D chyba tylko grube info mogłoby sprowadzić go poniżej 5,8 . Szczerze nie chce mi się w to wierzyć chociaż w krypto wszystko jest możliwe.


GameCredits
‏ @gamecredits
22 cze

Interested in learning more about GameCredits?

Then join our growing discord: https://discord.gg/TWpF2ar

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » wtorek, 17 lipca 2018, 13:28

Opór na 1,95 PLN?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 17 lipca 2018, 13:35

na bittrex, upbit i poloniex niech skoczy to oporu nie będzie raczej i na bb :) na bb nawet nie ma co patrzeć. Chociaż można się zdziwić ,bo ostatnio u nas była pompka a na innych giełdach o 0.1 $ taniej. Takiego Vol dawno nie było (wiem i tak mizerny). Wcześniej taki był jak się coinegg wliczał. Mały dobry sygnał :)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » wtorek, 17 lipca 2018, 14:25

KryptoWujek pisze: na bittrex, upbit i poloniex niech skoczy to oporu nie będzie...
Jest jakas stronka, gdzie mozna sprawdzic kurs na tych poszczegolnych gieldach, nie wchodzac na nie bezposrednio?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GoPro » wtorek, 17 lipca 2018, 14:55

ajtech pisze:
KryptoWujek pisze: na bittrex, upbit i poloniex niech skoczy to oporu nie będzie...
Jest jakas stronka, gdzie mozna sprawdzic kurs na tych poszczegolnych gieldach, nie wchodzac na nie bezposrednio?
https://coinmarketcap.com/currencies/ga ... s/#markets

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 17 lipca 2018, 18:07

Btc walczy dzielnie z oporem :D oby skutecznie. Trzymac kciuki :D ciekawsze niż mecze reprezentacji :D ha

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Yamillo » wtorek, 17 lipca 2018, 18:38

omfg a ja sprzedałem całego game i wszedłem za niego w LISKA omggg

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » wtorek, 17 lipca 2018, 19:37

co to za jakies jaja, ba BB powyzej 2 pl a na birex 1,93

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: liseklsk » wtorek, 17 lipca 2018, 22:41

leechu84 pisze:opór na BTC pękł. fajnie piszą na tej stronce zarówno o BTC jak i Game więc wrzucam. Ciekawe czy się sprawdzi prognoza z Game ;-) oby ;-)

https://www.gielda-kryptowaluty.pl/pier ... amecredits

https://www.gielda-kryptowaluty.pl/czy- ... ra-decyzja
BTC wzrósł a GAME zatrzymał się w miejscu do dolara a do BTC spadł, jako jedna z niewielu krypto dziś
@ajtech kolega uważa że na wszystkich giełdach jest taka sama cena? jakoś odgórnie regulowana czy jak? jeszcze sporo nauki przed tobą. Przy takiej różnicy można robić arbitraż o ile giełda wymaga jakiejś normalnej liczby potwierdzeń i księgowanie nie trwa 5 godzin. Niestety na GAME szybko nie uświadczymy możliwości arbitrażu przez wiele problemów z siecią i atakami, które były w ostatnich miesiącach
wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bizdygon » środa, 18 lipca 2018, 08:02

liseklsk pisze:
leechu84 pisze:opór na BTC pękł. fajnie piszą na tej stronce zarówno o BTC jak i Game więc wrzucam. Ciekawe czy się sprawdzi prognoza z Game ;-) oby ;-)

https://www.gielda-kryptowaluty.pl/pier ... amecredits

https://www.gielda-kryptowaluty.pl/czy- ... ra-decyzja
BTC wzrósł a GAME zatrzymał się w miejscu do dolara a do BTC spadł, jako jedna z niewielu krypto dziś
@ajtech kolega uważa że na wszystkich giełdach jest taka sama cena? jakoś odgórnie regulowana czy jak? jeszcze sporo nauki przed tobą. Przy takiej różnicy można robić arbitraż o ile giełda wymaga jakiejś normalnej liczby potwierdzeń i księgowanie nie trwa 5 godzin. Niestety na GAME szybko nie uświadczymy możliwości arbitrażu przez wiele problemów z siecią i atakami, które były w ostatnich miesiącach
wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk
Matka wie, że ćpiesz? Game ostatnio nas nie rozpieszcza, ale twój opis nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Proponuje włożyć minimum obiektywizmu w swoje wypociny albo nie zaśmiecać forum takimi debilizmami.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » środa, 18 lipca 2018, 08:17

Ładne wzrosty .Pare dni temu 1.6-1.7zl teraz ponad 2.1zl oby tak dalej.Fajnie jak by Btc poszedl ponad 30k zl i tam sie ustabilizowal.A po wakacjach nowe Ath .GC tez by sie rozruszalo :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » środa, 18 lipca 2018, 08:30

@pokavb, jezeli rzeczywiscie prace nad projektem beda w koncu przynosic efekty, to przebija konkurencje, w/g mnie potrzebny im jakis strategiczny partner w swiecie gier, ktos w stylu gog, albo steam (wiem marzenia scietej glowy), wtedy cena wrozslaby bez wzgledu na kurs btc :idea:

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » środa, 18 lipca 2018, 08:48

Świat gier rośnie cały czas ,projekt jest rozwojowy.Wszystko w ich rekach.
Przydalo by sie wejście na nowe giełdy np binance okex houbi .Dobrze żeby o projekcie wieksze grono wiedzialo.Bedzie napewno to dobre dla samego projektu jak i inwestorow .Bo zawsze ktoś z inwestorów skorzysta z Gnation .Moze twórcy Gc wezma ostatnie male zainteresowanie do serca i wezma się sukcesywnie do pracy co mam nadzieje przełoży się na cene.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » środa, 18 lipca 2018, 11:34

Zwykły ruch grubych na bitcoinie a tu już jakiś mega optymizm. Tu kurs jeszcze ulica pociągnęła bo grubcie dały sygnał i podochodziły newsy. W założeniu gwałtowne wzrosty i powolne spadki nadal sugerują że jesteśmy w trendzie spadkowym ale z krypto te książkowe info nie za bardzo działa. Mega pesymistyczne jest to że mimo tak gwałtownych wzrostów na Bitcoinie to volumen na GC nadal bardzo cienki. Zobaczymy co się będzie działo jak ci którzy dali sygnał do wzrostów zaczną realizować zyski. W ostatnich przypadkach Game leciało w dół jak z wodospadu.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: BobQ » środa, 18 lipca 2018, 13:20

Niski volumen na GC w dniu dużych wzrostów na BTC nie powinien nikogo dziwić gdyż kapitał jest ograniczony a to bitek nadaje ton i on zjada najwiekszy kawałek tego tortu. By cos się u Game ruszyło potrzeba czegoś więcej niż chwilowy ruch rynku na północ, potrzeba dłuższego trendu + dobrych informacji. Może i dziś zielony dzień ale tak naprawdę względem BTC zyskuje 38 krypto z czego część nizenacznie, a inne tracą bo tylko podążają, a kapitał z nich wędruje do bitka. Nie ma co sie oszukiwać aktualnie liczą się pary do BTC, bo one stanowią większość rynku i żeby cos zaczęło dziać sie pozytywnego musi GC pokonać sufit na poziomie 0.00018 BTC jeżeli nie to ciężko moze być, a projekt bd powoli umierał ;/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » środa, 18 lipca 2018, 16:31

@BobQ, nie tyle umiera, na razie stoi i drepta w miejscu jakby nie wiedzac w ktora strone isc :?

kwota 0.25-0.3 zachecilaby mnie do wejscia ponownie, ba nawet teraz 0.5-0.6 niby zacheca, ale naprawde musza sie postarac zeby to ruszylo do przodu, marketing lezy i kwiczy, brak mocnego pomyslu co dalej :|

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], pawel296 i 9 gości