Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 13 lipca 2018, 14:07

pokavb pisze: Może trzeba by się skrzyknąć tutaj i umówić na jakiś dzień i zrobić pompe GC?
Na innych giełdach są takie ruchy . Może trzeba iść w ślady i pchnąć tą krypto do przodu ?
Myślę że przy takim skupie Kurs ładnie by wystrzelił .
tylko jak by się ten plan udał to większość uczestnicząca w tym przedsięwzięciu po zyskaniu kilku procent zacznie sprzedawać i osiągniesz odwrotny skutek do zamierzonego a nie zdążysz zareagować. Pamiętaj że "byki wchodzą po schodach a niedźwiedzie wyskakują oknem". Ja sam chętnie bym włożył w game trochę kasy nawet kilkanaście tyś bo cena kusi ale powstrzymuje mnie nie ciągły spadek a strach że moneta wyłoży się kompletnie i zwiną interes.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 13 lipca 2018, 15:07

Duzo osob wejdzie tez przy naglych wzrostach nie swiadomie .Jest szansa ze moze inne gieldy tez rusza z zakupami jak cene troche ruszy.Trzeba cos pomuc tej krypto pchnac ja do przodu.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 13 lipca 2018, 15:24

pokavb pisze: Duzo osob wejdzie tez przy naglych wzrostach nie swiadomie .Jest szansa ze moze inne gieldy tez rusza z zakupami jak cene troche ruszy.Trzeba cos pomuc tej krypto pchnac ja do przodu.
no ja na początek mogę wejść z kwotą max 10tys zł koło środy możemy się umawiać, czemu nie :). Znajdź innych hazardzistów ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Yamillo » piątek, 13 lipca 2018, 15:56

ja moge dorzucić jeszcze 1 tys

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 13 lipca 2018, 16:02

No robi sie ciekawie .Mozemy sie umowic na przyszly tydzien ,dzien do ustalenia.Bedziemy obserwowac Btc jak bedzie stabilny mozna bedzie pompowac.Pisac kto chetny jest :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 13 lipca 2018, 16:41

@pokavb, ty nie piszesz tego powaznie :shock: :lol:
najwiekszy portfel GC w pl ma BB, wiec jak chcesz im dac zarobic to rob pompe :twisted:
zobacz dostepny wolumen i zastanow sie jak szybko chcesz stracic pieniadze, tym bardziej piszac to publicznie na ogolnodostepnym forum, dzieciaku nie tedy droga :mrgreen:

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 13 lipca 2018, 16:57

Znalazl sie krytyk.Puki co trzeba znalesc grupe osob ktore chca wejsc w uklad do pompowania kursu.A bedzie mozna wtedy ugadywac sie na inne krypto.Jest duzo osob co nie czyta forow tylko laduja kase tam gdzis kurs idzie do gory.
Nikogo nie namawiam .Kto ma chec zaryzykowac to pisac

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 13 lipca 2018, 17:49

@pokavb, nie krytykuje, tylko przestrzegam przed zrobieniem sobie i innym krzywdy :?

teraz najprosciej jak sie da zeby ci pomóc w niezrobieniu glupoty:

popatrz na wolumen sprzedazy i policz ile musisz miec hajsu, aby zrobic pompe powiedzmy do 2zl i utrzymac ja (skup) przez minimium 10-15min na tym poziomie, zeby inni ruszyli z mysla, ze cos drgnelo i zaczeli kupowac powyzej do osiagniecia powiedzmy 2.2zl, bys mogl na takim manewrze zarobic, aha wez pod uwage boty bb, ktore sa porozstawiane na obu listach (skup/sprzedaz), a ktore reaguja od razu przy podwyzszonym ruchu na kursach :roll:

jak policzysz mozesz proponowac pompowanie :ugeek: pozdrawiam

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 13 lipca 2018, 19:17

No myślę że kilkaset tyś zł na każdej giełdzie coś by ruszyło. Oczywiście nie utrzymasz ceny. Weź pod uwagę że nawet jak byś znalazł kilkadziesiąt osób to część z nich zrobi cię w H.. I poczeka na szpilę żeby sprzedać co ma. Ja myślałem że ty tak dla jaj A Ty poważnie :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 13 lipca 2018, 19:30

@fifipl, watpie zeby pokavb doliczyl sie do polowy kwoty potrzebnej na takie podchody ;) :mrgreen:

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 13 lipca 2018, 20:04

Hamas pisze: @fifipl, watpie zeby pokavb doliczyl sie do polowy kwoty potrzebnej na takie podchody ;) :mrgreen:
Z liczeniem nie mam problemu Cwaniaczku.Ale widac na forach jest sporo takich jak ty.Krytykowac i cwaniakowac.Rzucilem luzny temat do dyskusji .Ok rozumiem.Wolicie jak ktos was wyleszczy na gorce .pozdro.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 13 lipca 2018, 23:22

pokavb pisze:
Hamas pisze: @fifipl, watpie zeby pokavb doliczyl sie do polowy kwoty potrzebnej na takie podchody ;) :mrgreen:
Z liczeniem nie mam problemu Cwaniaczku.Ale widac na forach jest sporo takich jak ty.Krytykowac i cwaniakowac.Rzucilem luzny temat do dyskusji .Ok rozumiem.Wolicie jak ktos was wyleszczy na gorce .pozdro.
Ej kolega nie miał chyba nic złego ma myśli. Chciał tylko powiedzieć że pompowanie cechy było by trudne. Sam chętnie bym to zrobił ale trzeba było by zrobić to nieoficjalnie , mieć sporą grupę zaufanych osób , sporo kasy, wiele kont na giełdach, i dobrze zsynchronizować taki "atak". Marzenia. :)

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » sobota, 14 lipca 2018, 07:58

Przeczytajcie wspomnienia gracza gieldowego. Tam znajdziecie wskazowki jak sie manipuluje cena ale skoro w latach 20 ubieglego stulecia livermore mial duzo bardziej zlozone pomysly na podbijanie cen niz to co tu widze to raczej male szanse ze w tych czasach cos wskoracie. Poza tym livermore nie korzystal z propozycji ludzi ktorzy chcieli podbic ceny spolki zombie. Zawsze sprawdzal kondycje firmy a wy chcecie stymulowac martwa krytpowalute. Czekam na 0.2 dolca moze z pare tysiakow tu rzuce :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » sobota, 14 lipca 2018, 10:49

calkiem prawdopodobne, ale przy zejsciu btc do poziomu 5.9-6k$ co obecnie jest calkiem mozliwe, gc nie spadnie nizej 0.33-0.28$, chyba ze bittrex albo poloniex zablokuja handel na nim ;)

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » sobota, 14 lipca 2018, 10:52

Czekaj czekaj na 0.2 dolca wydaje mi sie ze nie doczekasz sie.
Jak pociag odjedzie pomacham ci ;) a ty dalej bedziesz kisil Fiat albo wejdziesz na górce.
Cena jak dla mnie w obecniej sytuacji jest Promocja.Gdybym jeszcze mial troche wolnych srodkow dokupil bym .

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » sobota, 14 lipca 2018, 12:19

pokavb pisze: Czekaj czekaj na 0.2 dolca wydaje mi sie ze nie doczekasz sie.
Jak pociag odjedzie pomacham ci ;) a ty dalej bedziesz kisil Fiat albo wejdziesz na górce.
Cena jak dla mnie w obecniej sytuacji jest Promocja.Gdybym jeszcze mial troche wolnych srodkow dokupil bym .

Odjeżdżający pociąg - już miał odjechać setki razy, a póki co stoi i rdzewieje ;)
Na pompki jesteś za cienki chyba, że rzucisz że 2 melony papieru.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » sobota, 14 lipca 2018, 13:18

Doskonale wiem ze w pojedynke sie nic nie zrobi.Nikt nie mowi ze bedzia łatwo.Za granica umia sie zgadac i golic na pompkach .Dobra odpuszczam temat.Moze na zagranicznych forach trafie jakies ustawki.W Polsce nic sie widze nie da.Wszystko Krytykowac zamknac opodotkowac przenies za granice .

Grube ryby jeszcze beda chcialy zarobic mysle ze Btc napompuja tak ze bedzie nowe Ath.
Noi Game tez ruszy i inne krypto.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » niedziela, 15 lipca 2018, 14:27

pokavb pisze:Czekaj czekaj na 0.2 dolca wydaje mi sie ze nie doczekasz sie.
Jak pociag odjedzie pomacham ci ;) a ty dalej bedziesz kisil Fiat albo wejdziesz na górce.
Cena jak dla mnie w obecniej sytuacji jest Promocja.Gdybym jeszcze mial troche wolnych srodkow dokupil bym .
Machaj bylebyś miał na sobie jeszcze ciuchy albo cokolwiek co bedzie jeszcze twoje :) Słysze od miesiąca że jest promocja na GC ten co za 2,5 zika kupował też chyba już cicho siedzi bo też łapał promocje :) sprzedałem na 2 górkach lokalnych z kwietnia/maja. Jestem na tej krypto na plusie mimo że bardzo ciężko się na niej grało a wyszedłem z niej z powodu volumenu. Mam swoje hajsy w parunastu krypto i paru innych walorach inwestycyjnych więc wydaje mi sie że nic nie kiszę a poza tym ktoś kto trzyma wszystko na instrumentach nie mając nic we fiatach jest kretynem bo jest zablokowany przy płynności i podejmowaniu decyzji w przypadku różnych zwrotów akcji. Oczywiście że Game może wzrosnąć ale osobiście nadal nie widzę sygnałów do kupna a nie mam zamiaru łapać spadajacych noży. Mało się mówi o tej krypto wśród inwestorów albo daytraderow. Z nowinkami nie jestem na bieżąco ale na czymś takim jak GC ważniejsza jest psychologia tłumu

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Stanley90 » poniedziałek, 16 lipca 2018, 09:31

Jeśli chodzi o telenowelę z GC to mnie interesuje jedno: dlaczego od jakiegoś czasu (ja obserwuję to od kilku dni) nie zwiększa się ilość wykopanych coinów? :roll: Tak przynajmniej pokazuje CMC: Circulating Supply = 64355332 GAME i ani drgnie od kilku dni. Czy już nikt nie kopie tego krypto?? :?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » poniedziałek, 16 lipca 2018, 16:43

Sergey na Discord:

"Greetings Best community ever!

I’m here now to speak on our progress and results because I want us to be transparent with you, which I should have been doing more often.

I believe that all of you expect to see the results of the project you all believed once where mine and team focuses are 100%. To build the largest gaming ecosystem with digital assets support is a complex task and requires all the attention to be there to achieve massive scale that we all want to see. So all the time was and is there.

Being focused on this we did not update you properly and I believe it made us less confident in your eyes. I know that and we all do apologise for that.
There are big partnerships that we are not able to disclose due to confidentiality bindings. We would be absolutely happy to tell about them as soon as possible, and believe me it would be an amazing news for everyone.

Millions of users are reserved and prepared to be directed into the ecosystem and presented to digital assets.
Some of you visited us in Belgrade and saw the progress and massive development, leaving happy afterwards. Some of you visited our booth on E3 in LA a month ago and left with the same positive impression. I ask those of you who did that to come to the discord and confirm it.

Several big partners gave interviews to us and you saw that on GNation channels . Huge things are coming and we’re very excited to do this for you and everyone.
Me and team are not hiding from you or anybody, you are very welcome in Belgrade to have a cup of coffee and see everything by yourself.

We put all of our energy, time and skills to fulfil the promises and obligations.
Every project you see here (including GShare, charity and others) is essential to power up and support it.

We are preparing with everything and now building new community management team that will take care on proper and transparent communication with you - our supporters and investors. We need to fix it and we will.

We will come back to you with all the details and updates.

But now i came here not only to update but to ask for your support.
We’re in the process of entering key markets (Korea, Japan, US...) and everyone certainly run it’s due diligence around. Help all of us to grow and change the industry and the world together.

Thank you for your great support and for being who you are!
Talk soon!"

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości