Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » niedziela, 8 lipca 2018, 23:00

ajtech pisze:
KryptoWujek pisze:... Na bb ściana postawiona będzie problem zrobić tańsze zakupy :D
Co masz na myśli, mówiąc o ścianie?
Wystawione nieproporcjonalnie do reszty graczy duże zlecenia, np 15 000 Game, gdy przeciętnie sprzedaje, kupuje się po kilkaset.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » poniedziałek, 9 lipca 2018, 01:16

Don8000 pisze:
ajtech pisze:
KryptoWujek pisze:... Na bb ściana postawiona będzie problem zrobić tańsze zakupy :D
Co masz na myśli, mówiąc o ścianie?
Wystawione nieproporcjonalnie do reszty graczy duże zlecenia, np 15 000 Game, gdy przeciętnie sprzedaje, kupuje się po kilkaset.
Ściana, ściana i po ścianie...

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 17:37

Zastój to na Game, inne coiny fruwają aż miło :D

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:42

Czy tak fruwaja mozna sie sprzeczac .Narazie cały rynek sie nie pewnie zachowuje.Kazdy tylko spoglada jak BTC ...
Ja troszke znow dokupilem GAME za 2Pln az żal bylo nie kupić i troche cene uśrednic .Co prawda inne krypto tez dokupilem na Huobi .AST ładnie wystrzelil mam co prawda troche tez ich.
Co do Game dalej wierze ze nas zaskoczy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » wtorek, 10 lipca 2018, 16:51

widze ze gc jest w cenie xrp / kzc :shock: za niedlugo moze beda doplacali do kupna, tak jak do koszulek naszej reprezentacji w pilce noznej :mrgreen:

oczywiscie zartuje, zastanawiam sie czy ponownie nie wejsc, bo cena jest atrakcyjna, ale po cichu liczylem ze zejdzie do poziomu zloty, zloty pińćdziesiont, bo nizej raczej nie upadnie :ugeek:

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » wtorek, 10 lipca 2018, 17:31

fifipl pisze: Nie wiem tylko czy Jack to przeczyta. Zwróć jednak uwagę że Jack jest dobrze postrzegany przez N-rg i akurat na nim nie ma co psów wieszać, taka ma chłopak niewdzięczną robotę i tyle.
Że przeczyta, to tego jestem pewny.
Mnie ciekawy czy i jak to skomentuje.
Widać wiele osób myśli w taki sposób, bo użytkownicy bitcointalk w specyficzny sposób wzięli te mało pochlebne dla zespołu GAME posty w ochronę.

Wracając do kursu GAME.
Końca spadków nie widać.
Patrząc po RSI i MACD spodziewałem się jakichś ciut większych odbić w miejscach, które zaznaczyłem zielonymi prostokątami. Jednak nie. Wolumen marny. Aktualnie RSI 1D na poziomie 24, to może coś jednak drgnie do góry choć odrobinę.
Powodów do optymizmu na pewno nie daje 212 (!) pozycja w coinmarketcap.

Obrazek
Hamas pisze: widze ze gc jest w cenie xrp / kzc :shock: za niedlugo moze beda doplacali do kupna, tak jak do koszulek naszej reprezentacji w pilce noznej :mrgreen:
oczywiscie zartuje, zastanawiam sie czy ponownie nie wejsc, bo cena jest atrakcyjna, ale po cichu liczylem ze zejdzie do poziomu zloty, zloty pińćdziesiont, bo nizej raczej nie upadnie :ugeek:
Nie tylko może upaść niżej, ale może upaść w ogóle.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » wtorek, 10 lipca 2018, 19:15

@greg_, to ze calkiem moze sie wylozyc to wiem, bacznie obserwuje co robia w mediach, o czym twetuja i caly czas jest to w/g mnie dreptanie w miejscu pod katem marketingowym, nie maja tego pierdolniecia zeby podniesc swoja wartosc, dlatego ich miejsce w cmc jest jakie jest, a konkurencja znowu walczy i juz 8 sierpnia kolejnego dropa robi, wiec bedzie mozna przytulic kilka $ ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: papa76 » środa, 11 lipca 2018, 19:23

Witam ja wyszedłem przy 3zł z dużą stratą a teraz dokupiłem 4500 gemów po 1,75 zł i zobaczymy czy słusznie :D Mam przeczucie że coś się wreszcie ruszy do góry. :roll: jest prawie w cenie riple. Czas pokarze czy moje przeczucie się sprawdzi.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » środa, 11 lipca 2018, 23:05

KryptoWujek pisze: @Don8000, Moim zdaniem dobry ruch :P Pewnie obczaiłeś ,że popyt trochę wzróśl od kiedy ostatnio pisałeś ;D 4,800 teraz 12,000btc. Niżej raczej nie spadnie chyba ,że ktoś z duża ilością spanikuje lub bitek nie przebije 7k i wyjdzie dołem.
A jednak sprzedałem za 84k satoshi z 5% zyskiem od tysiąca $... W samą porę. Nie lubię kisić forsy, bo nie mam jej aż tyle :D Zjazd na BTC był do przewidzenia, bo parę razy atakował 6,8+ i się nie udało. Albo w jedną albo drugą stronę. Bitcoin nie lubi spokoju ;)

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » czwartek, 12 lipca 2018, 11:17

Hmm...
223 pozycja w cmc. Spadek o 11 oczek w ciągu dwóch dni.
Cena na Polo to 0.00006932 BTC.
Jak znajdę czas to ściągnę z Polo kursy dla BTC i GAME i zrobię korelację, bo na oko to GAME leci w dół niezależnie od tego co robi BTC.
leechu84 pisze:przynajmniej działają trochę w marketingu... może nie jest aż tak źle jak niektórzy tutaj piszą ;-)
https://www.gielda-kryptowaluty.pl/game ... ow-graczy/

szkoda, że kurs się osuwa ale ciężko się dziwić jest ogólny zastój i wakacje tu nie pomogą ;-)
Czekamy na jesień ;-)
No i "dotarło". I jak zwykle w przypadku wszelkich działań "zespołu GAME" efektów owego "docierania" nijak nie widać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Yamillo » czwartek, 12 lipca 2018, 12:11

kupiłem po 1.79 PLN myslalem ze to juz koniec spadków a dziś jest kurs po 1.62 masakra.. czy game padnie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » czwartek, 12 lipca 2018, 16:13

@Yamillo, niekoniecznie musi pasc calkiem, ale moze zejsc do ceny np 20 - 10centow :roll:

ja sie wstrzymalem z zakupem, az zejdzie do przedzialu 0.3-0.25$ a jak nie zejdzie to nie kupie :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Yamillo » czwartek, 12 lipca 2018, 17:24

i będzie Cie boleć jak zacznie się teraz odbicie i urośnie np do 7 zł

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » czwartek, 12 lipca 2018, 19:03

@Yamillo, nie :lol: gc nie jest dla mnie obecnie atrakcyjne, wrecz odstrasza nieporadnoscia ludzi jacy sie nim zajmuja, ostatnio game (GTC) dalo fajnie zarobic i prawdopodobnie da znowu bo robi dropa w sieprniu 8-)

jezeli gc spadnie do typowanego poziomu, to kupie, jezeli nie, to ryra mnie to, zawsze dzialam wg planu i jak mowil Konfucjusz - Zaniedbasz to stracisz - dlatego bacznie obserwuje rynek :mrgreen:

Teraz nie mecz sie tym ze cos spadlo, zaloz sobie jakis cel, przy jakiej kwocie mozesz stracic, a przy jakiej chcesz wyjsc na + i tego sie 3maj :idea:

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » czwartek, 12 lipca 2018, 20:12

Hamas pisze: @Yamillo, nie :lol: gc nie jest dla mnie obecnie atrakcyjne, wrecz odstrasza nieporadnoscia ludzi jacy sie nim zajmuja, ostatnio game (GTC) dalo fajnie zarobic i prawdopodobnie da znowu bo robi dropa w sieprniu 8-)
Sorka za pytanko początkującego ale o co chodzi z "dropem" ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » czwartek, 12 lipca 2018, 20:17

@ajtech, tzw airdrop https://coinpaprika.com/wydarzenie/60411-11-airdrop/

w skrocie napisalem ;)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » czwartek, 12 lipca 2018, 20:55

Hamas pisze: @ajtech, tzw airdrop https://coinpaprika.com/wydarzenie/60411-11-airdrop/

w skrocie napisalem ;)
jaki jest warunek załapania się na airdropa? posiadanie danego krypto plus ew. konta na bitbay?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » czwartek, 12 lipca 2018, 21:38

@ajtech, niekoniecznie trzeba posiadac dana krypto, czasami wystarczy czytac ze zrozumieniem, postepowac wg tego co pisza o danym dropie, czasami wystarczy mail, adres portfela (przewaznie eth), dolaczenie do telegramu/tweeta/reddita itd itp 3tac i dzialac, a jak jest wejscie na gielde i fomo to sprzedawac ;)

konto na BB aqrat jest nieprzydatne :roll: male pole manewru zeby dzialac pod katem roznorodnych tokenow :)

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Chuck!Norris » piątek, 13 lipca 2018, 00:10

Gamecredits 1,65pln :D Ahh pieknie gdy sie kupilo po 20zl i teraz trzeba liczyc na cud xD

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 13 lipca 2018, 12:49

Może trzeba by się skrzyknąć tutaj i umówić na jakiś dzień i zrobić pompe GC?
Na innych giełdach są takie ruchy . Może trzeba iść w ślady i pchnąć tą krypto do przodu ?
Myślę że przy takim skupie Kurs ładnie by wystrzelił .

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości