Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » piątek, 6 lipca 2018, 14:24

Żeby nie odbiło z 4 groszy na 10 groszy, jak już projekt ruszy :D

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pabloj » piątek, 6 lipca 2018, 14:46

Don8000 pisze: GameCredits Game Over
W ciągu paru dni w tym tempie spadnie do 15, 20 groszy bez znaczenia po ile będzie BTC.

Na giełdach popyt bliski zeru, wsparcia nie ma i ciągłe czerwone wodospady niezależne już od BTC.
Jak wsparć niema? Zostało jeszcze sporo i w parze z BTC i w cenie USD. Twój post skłania raczej do kupna ;)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » piątek, 6 lipca 2018, 14:53

Kupowałem po 2,7 sprzedać to w okolicach 2,20 ze stratą i czekać aż spadnie poniżej 2 i kupić? Czy kisić się z tym przez wakacje licząc przynajmniej na zwrot ?

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » piątek, 6 lipca 2018, 15:33

pabloj pisze:
Don8000 pisze: GameCredits Game Over
W ciągu paru dni w tym tempie spadnie do 15, 20 groszy bez znaczenia po ile będzie BTC.

Na giełdach popyt bliski zeru, wsparcia nie ma i ciągłe czerwone wodospady niezależne już od BTC.
Jak wsparć niema? Zostało jeszcze sporo i w parze z BTC i w cenie USD. Twój post skłania raczej do kupna ;)
Skąd to info ? Weźmy np Bittrex, czyli giełdę o największym volumenie BTC/GAME.
Popyt game za 4,8 btc, podaż za 66,7 btc.
Właśnie szpila uderzyła w 0,00008421 btc za 1 gc czyli znów poniżej 2 zeta :D
ajtech pisze: Kupowałem po 2,7 sprzedać to w okolicach 2,20 ze stratą i czekać aż spadnie poniżej 2 i kupić? Czy kisić się z tym przez wakacje licząc przynajmniej na zwrot ?
Na to pytanie odpowiedzi chyba nikt nie zna
:D

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pabloj » piątek, 6 lipca 2018, 15:36

@Don8000, To info z wykresu historycznego https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/
Wsparć jest jeszcze wiele w 2016 roku np.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 6 lipca 2018, 19:41

Jest szansa kupić taniej to wszyscy się srają. Jak pisałem wcześniej ja od was kupie. Nie ma problemu. Niech spada i poniżej 2 zł i szczerze na to czekam. Na takim dnie jakim teraz jest nawet małe kupna będą windować ładnie cene. Może nikt nie jest przyzwyczajony ,ale obserwujecie lub macie krypto która nie jest z pierwszej strony cmc. BA nawet pewnie niedługo bd na 3 stronie. Nie ma dużego volumenu i kapitalizacji. Takie ruchy nie powinny dziwić. Ja inaczej podchodze do sprawy. Strace na tym trudno. Może odbije na innym. Za to jeśli wejdzie pompa i coś uda się zdziałać ekipie to hajs się będzie zgadzać :) W poniedziałek przelew wejdzie więc możecie już sprzedawać będę miał taniej :) Pozdro

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » piątek, 6 lipca 2018, 22:35

Ja dzisiaj kupilem za 2000 zl ok 800 cos. W poniedzialek przelewam kolejne 2000. Az uzbieram ok 6000 game a wtedy byle ath ktore bylo robi mnie

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » sobota, 7 lipca 2018, 01:21

fifipl pisze:
greg_ pisze: Projekt ewidentnie zdycha
Przejrzałem wszystkie Twoje posty i od momentu kupna wiecznie narzekasz. Zastanawiam się po co kupiłeś i dlaczego nie sprzedałeś skoro to takie gówno ? A jak sprzedałeś to po co się udzielasz na forum. W listopadzie Reaktywa napisał Tobie to samo. Dziwny jesteś.
1. Wątek jest o kursie GAME, a nie o moich postach.
2. Udzielam się żeby moje posty stanowiły przeciwwagę dla takich postów jak "Miętkie p.... sprzedają za bezceny a my będziemy zbierać zyski już zaniedługo po 38zł. Pzdr" (post matik0109).
3. Opisuję rzeczywistość taką, jaka ona jest - bez upiększeń i pobożnych życzeń.

Mój post skomentowałeś, raził Cię. Post matik0109 nie?
Pomimo tego, iż powinien znajdować się w dziale "fantastyka" albo "humor"?

A GAME póki co, zgodnie z moimi "narzekaniami" leci... 194 miejsce w coinmarketcap.
Powtórzę to co napisałem już w tym wątku. Systematyczny spadek pozycji w cmc znaczy tyle, że coin przegrywa konkurencje z innymi coin-ami o gotówkę inwestorów.
Ileż to miało być tych wydarzeń, które miały spowodować, że GAME triumfalnie będzie zdobywać szczyty. A to wydanie SDK, a to sklep z grami (plus cały "ekosystem"), a to "partnerstwa" itd. I co? I nic. GAME w styczniu zaliczył ATH, ale nie było to spowodowane działaniami "zespołu GAME", ale podążaniem za rynkiem. Trzeba uczciwe przyznać, że to co robi "zespół GAME" nie ma absolutnie żadnego wpływu na kurs. Rynek pewnie kiedyś znowu urośnie, ale czy GAME uszczknie wtedy coś z tego tortu? Szczerze wątpię.
Całą sytuację świetnie podsumował użytkownik N-rG na bitcointalk. Ciekawy jestem czy Jack odpowie, a jeśli tak to czy odpowiedź będzie konkretna czy "ble, ble".

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kirucha2 » sobota, 7 lipca 2018, 11:46

Jakies gry to obsluguja?

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » sobota, 7 lipca 2018, 11:49

greg_ pisze: Całą sytuację świetnie podsumował użytkownik N-rG na bitcointalk.
Faktycznie masz rację, świetnie napisane. Jakoś tak konkretnie, no może piszesz to samo ala jakoś Twój styl mi nie odpowiada. Bez urazy ;) Wolność słowa :) Nie wiem tylko czy Jack to przeczyta. Zwróć jednak uwagę że Jack jest dobrze postrzegany przez N-rg i akurat na nim nie ma co psów wieszać, taka ma chłopak niewdzięczną robotę i tyle.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » sobota, 7 lipca 2018, 14:58

12 lipca 2018 r giełda Bit-z rezygnuje z Game.
https://zapodaj.net/ecc4e3992f811.jpg.html
Co prawda od jakiegoś czasu nie ma tam zbyt dużego ruchu, ale jednak nie jest to pozytywny ruch dla tego coina.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » niedziela, 8 lipca 2018, 11:36

@kirucha2,

kapsle wodne, bierki podwodne, makao i po makale ;)

a tak serio to pixel wars :?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Libard » niedziela, 8 lipca 2018, 12:37

Witam wszystkich wie ktoś może co się dzieje z Game na worldcoinindex ma +123% ...

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kontrol » niedziela, 8 lipca 2018, 12:54

może wliczają http://www.coinegg.com ? Tam jest teraz po 0.16USD, a wszędzie po 0,56USD.
Polecam Polskie coinpaprika.com albo najpopularniejszy coinmarketcap.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » niedziela, 8 lipca 2018, 13:23

Co dalej z kursem na CoinEgg? Ktoś szuka jakiegoś rozwiązania ?

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 19 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: atari1999 » niedziela, 8 lipca 2018, 17:41

kupiłem na yobit.net game po 0.19$ ale wypłacić nie moge, podobno tylko tymczasowo.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 8 lipca 2018, 17:48

Prawda. Cena nie wlicza coinegg do średniej. Podobno nie będzie już aktualizacji na coin egg na yobit też. Każdy kto tam kupił nie przeleje na inna giełde. Nie robili aktualizacji na bieżąco. Chociaż patrząc na coinegg znalezli chyba sposob (u siebie) na dodatkowu zarobek. Inaczej nie można wyjaśnić dlaczego stale jest tam 300-500.000 vol od jakiegoś czasu :) Sprzedały się jakieś grube rybki i zrobiła nam się wielka panica na discard.Na to liczyłem :D Na bb ściana postawiona będzie problem zrobić tańsze zakupy :D

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » niedziela, 8 lipca 2018, 18:22

atari1999 pisze: kupiłem na yobit.net game po 0.19$ ale wypłacić nie moge, podobno tylko tymczasowo.
Teraz wiesz jak to jest mieć miliony ale nie móc z nich korzystać :D

Dodano po 7 minutach 24 sekundach:
KryptoWujek pisze: Prawda. Cena nie wlicza coinegg do średniej. Podobno nie będzie już aktualizacji na coin egg na yobit też. Każdy kto tam kupił nie przeleje na inna giełde. Nie robili aktualizacji na bieżąco. Chociaż patrząc na coinegg znalezli chyba sposob (u siebie) na dodatkowu zarobek. Inaczej nie można wyjaśnić dlaczego stale jest tam 300-500.000 vol od jakiegoś czasu :) Sprzedały się jakieś grube rybki i zrobiła nam się wielka panica na discard.Na to liczyłem :D Na bb ściana postawiona będzie problem zrobić tańsze zakupy :D

Na Bittrex ktoś postawił gorną ścianę 40 000 Game za 0,00008btc. Zostało zjedzone w parę sekund. W tym i ja się załapałem :D Z takiej okazji żal nie skorzystać na mid-term, mimo, że nie przepadam za GC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 8 lipca 2018, 19:17

@Don8000, Moim zdaniem dobry ruch :P Pewnie obczaiłeś ,że popyt trochę wzróśl od kiedy ostatnio pisałeś ;D 4,800 teraz 12,000btc. Niżej raczej nie spadnie chyba ,że ktoś z duża ilością spanikuje lub bitek nie przebije 7k i wyjdzie dołem.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ajtech » niedziela, 8 lipca 2018, 19:29

KryptoWujek pisze:... Na bb ściana postawiona będzie problem zrobić tańsze zakupy :D
Co masz na myśli, mówiąc o ścianie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości