Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » środa, 21 lutego 2018, 20:27

Ciesz się, że namieszał teraz, a nie przed najważniejszymi eventami. Jeśli wierzysz w projekt, to poczekaj na koniec korekty, dokup więcej, a następnym razem realizuj zyski i nie będzie przykrych niespodzianek.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » środa, 21 lutego 2018, 21:41

Ja jeszcze trochę poczekam. Przerzucę kapitał i robię jakieś zakupy bo patrząc na bitka pewnie jeszcze będziemy mieli spadek

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » środa, 21 lutego 2018, 21:48

Patrząc jak GAME radzi sobie ze spadkami BTC myśle że jak tylko BTC odpuści to wystrzelimy w góre.
Ja właśnie dokupuje na max.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 21 lutego 2018, 21:53

Co do bittrexa i ich wyłączonego portfela, Jack pisał że to wina giełdy, coś grzebią przy nich. Nie tylko game ma taki problem, także bez paniki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: FortiDude » środa, 21 lutego 2018, 21:56

Ja wiem... czy tak dobrze?

Nie chce siać paniki, sam sporo kupiłem przy takich spadkach, ale:
1. jeszcze trochę spadnie myśle.
2. Game jak każde inne alt - spada równie szybko :p

Obrazek

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » środa, 21 lutego 2018, 22:09

Pytanie kiedy BTC odpuści ;). Niektórzy ćwierkają, że możemy iść do 4k, a to naszego gejma może sponiewierać niesamowicie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 21 lutego 2018, 22:10

W parze z btc mamy wzrosty.
Z czego to screenshot? Bo dziwne wartości tam pokazuje. Jaki to zakres czasowy?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 582
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: FortiDude » środa, 21 lutego 2018, 22:22

BitScreener, aplikacja mobilna.

Zakres z ostatnich 24h. W parze z BTC faktycznie, traci mało. Zwłaszcza w porównaniu do LSK.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lukasz9293 » czwartek, 22 lutego 2018, 12:34

spodziewacie sie jakichs wiekszych ruchow na game w zwiazku z 28.02? pytam bo jestem nowy w temacie game a chce wejsc

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: phowiec » czwartek, 22 lutego 2018, 12:38

Wszystko zależy od BTC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » czwartek, 22 lutego 2018, 13:18

Jakichś ruchów sie spodziewamy, w góre albo w dół ;)
Ostatnie kilkanaście godzin wykres w parze z btc praktycznie płaski, wygląda jak akumulacja.
Na dole też widać jak zmieniał sie volumen, aktualnie bardzo niski od kilku-kilkunastu dni.
Zbieranie siły na przebicie linii szyji?
Obrazek

Możliwe, nie wiem. Wydarzenie od strony teamu może pomóc rozpocząć atak.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lukasz9293 » czwartek, 22 lutego 2018, 13:53

Wiem że wszystko zależy od kursu btc chodziło mi bardziej o to czy zainteresowanie i community jest na tyle duże żeby pchnac kurs do góry bo patrząc na ich reddita to bardzo mało się dzieje a i transakcje na bb w dużej przewadze są na bardzo niskie kwoty. Stąd moje wątpliwości

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » czwartek, 22 lutego 2018, 13:59

Community już kupiło, bardziej chodzi o napływ nowych ;)

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » czwartek, 22 lutego 2018, 13:59

@lukasz9293, zobacz co się dzieje na rynku, jesteśmy teraz w takim punkcie, że lepiej przyglądać się niż wykonywać ruchy. Spadliśmy w przeciągu kilku godzin o 1000 dolarów na BTC, alty również lecą w dół. Nastroje są niedźwiedzie, w aktualnym położeniu zarobią Ci, którzy kupili po kursie z 6 lutego. Jestem jednak pewien, że kto miał sprzedać, to już dawno sprzedał, a holderzy wolą przetrzymać, ewentualnie będzie panic sell poniżej 9k BTC.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pionty » czwartek, 22 lutego 2018, 14:01

@lukasz9293
Sprawa jest lekko skomplikowana. Albo wręcz banalnie prosta.

Jeśli BTC nie pęknie i nie wejdziemy w roczną bessę, to za wzrostami Game przemawiają miedzy innymi (IMO):
- potężny rynek, w który celują (w tym współpraca z podmiotami z branży gamingu),
- brak zainteresowania do tej pory tą krypto w związku z praktycznie żadną aktywnością promocyjną,
- planowane eventy i wydanie gotowych produktów,
- występowanie coina na bardzo małej ilości giełd,
- itd, itp

Przeciw wzrostom- słaba kondycja BTC. Jednak ten stary dziadek trzyma wszystko w swoich ręcach.

Coin jest na tyle tani, że można kupić i zapomnieć na rok.
Ja wszedłem ze średnią ~17zł za coina. Trzymam bardzo longterm. I dokupuję po drodze śladowe ilości.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » czwartek, 22 lutego 2018, 15:16

Nowa wersja sklepu/minera


Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ros666 » czwartek, 22 lutego 2018, 15:58

obecnie lepiej po za rynkiem obserwować, bo obojętnie co ekipa z gema zrobi, BTC ciągnie wszystko...

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » czwartek, 22 lutego 2018, 18:48

Powiem tylko, że fejkowe wybicie, które nastąpiło dziś w okolicach 15:30-16:00 spowodowało niezły wystrzał game'ów na BB i widać tu potencjał. Przy prawdziwym odbiciu, które może nastąpić w okolicach +-9000 spodziewam się równie mocnego wystrzału i szybkie wybicie do okolic nawet 10 PLN.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ros666 » czwartek, 22 lutego 2018, 18:58

Narazie BTC spadło z wolumenem z 2014, czekamy co się wydarzy.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Diukso » piątek, 23 lutego 2018, 00:19

Z ciekawości Game ma w ogóle jakiś plany/działania? Czy jest tu jedynie popularny z racji pobytu na Bitbay i niskiej ceny?
Bo nie wiem co Wami kieruje z tym hura optymizmem i tyloma postami.... 170 stron o shitcoinie.


Zrobiłem research i póki co znajduję same minusy:

- od strony technicznej jest to nie udany klon Litecoina.

- nie rozumiem samej idei po co GAME, do czego miałby służyć.
1) Płatność w grach. Ok, ale większość gier ma już swoje własne "tokeny" płatnicze. Po co dodatkowy pośrednik - GAME, który musimy kupić na giełdzie i ma zmienny kurs, zależy jeszcze do tego od innej waluty? Gracz kupuje by mieć tu i teraz.
2) Wymiana środków pomiędzy grami? Ok. ale jaki biznesowy zysk mieliby producenci jednej z dwóch konkrecyjnych gier? No raczej oczywiste, że jedna byłaby by stratna gdyż, kapitał z jednej (słabszej) by odchodził na rzecz drugiej... Wymiana walut pomiędzy gramy tego samego producenta, np. EA Games czy Blizzard - spoko, ale po co do tego GAME?

- waluta istnieje 3 lata i totalnie nic się z nią nie dzieje. Na cały 2018 rok zapowiedziane są 3 wydarzenia
+ 28.02? wypuszczają public bete, ale i tak co najmniej do wakacji to nic nie zmieni.
+ 19.03 biorą udział w konferencji w USA, może powiedzą parę słów. Tylko że na takiej konferencji są setki różnych prezentacji... Równie dobrze mogli by do Spodka na IEM wpaść, albo na PGA do Poznania
+ może wejdą na jeszcze jedną azjatycką giełdę - ale po co??


Jeśli waluta jest skierowana dla rynku Gamingowego. To w tej branży najważniejszy jest marketing, którego w GAME nie ma...
- vlogi/kanał na YT jest praktycznie nie oglądany. Zresztą widok biura też jakoś nie zachęca..
- Twiter jest zaśmiecany nowymi grami jakie można kupić za GAME - a ktoś to w ogóle kupił? Platform gdzie można kupić gry są setki, po co przepłacać GAMEm?
- Facebook praktycznie bez postów, jeśli już to ze śmieciową wartością

- Skoro jest u nas tak popularny, to spójrzmy na Polską społeczność: największa grupa w Polsce na FB (prawie 3 tys członków) administrowana jest przez dwójkę gimnazjalistów... Pozostałe dwie większe grupy przez anonimowe osoby/fikcyjne konta.


Rynek:
- kurs wystrzelił 2 razy, wtedy gdy WSZYSTKIE inne waluty wystrzeliły - czerwiec 2017 i grudzień 2017, były przebijane psychologiczne szczyty Bitcoina (10k / 20k) omawiane chyba we wszystkich mediach. Jest to jedyny powód wzrostów.
- w relacji do BTC kurs nieustannie spada i GAME traci coraz więcej, mimo że BTC ma coraz mniejszy udział w rynku. Game na tym samym poziomie co teraz był w czerwcu 2016 i zbliżamy się do poziomu z sierpnia 2015...
- w relacji do USD kurs miał 2 wystrzały, a reszta okresu jest stabilna, teraz wróciliśmy do kursu z okresu między wystrzałem z czerwca 2017 a grudnia 2017...
- dzienny obrót na GAME to równowartość około 100 BTC... 50% obrotu generuje Bitbay. Tysiące pojedynczych graczy generują taki obrót dziennie, albo chociaż tygodniowo...
Zobrazuję inaczej. Dzienny obrót GAME to ok 4 mln złotych. Wchodzi bogaty Kowalski za 500 tys złotych, raz że jego zakup z racji że jest to 1/8 dziennego obrotu na walucie więc wybije kurs spokojnie z 8zł do 15-20zł. Dwa jak będzie chciał sprzedać Game za 500 tys zł to kurs zjedzie chyba poniżej złotówki, jak pozostałym "inwestorom" za pieniądze ze skarbonki od mamy włączy się Panic Sell...
Nawet jeśli ktoś trzyma powiedzmy 10 000 szt GAME kupione za ~6-7 zł, to powiedzcie mi jak wy chcecie zrealizować zysk "od ręki" przy wzrostach, kto to kupi? :)



Wyjaśni mi ktoś sensownie tą podnietę GAME?


---------
edyta: Wasze wzrosty GAME są w tym samym czasie co wzrosty BTC. Game jest liczony w relacji do BTC. Słyszeliście kiedyś o botach? Wzrosty GAME nie są spowodowane nowym napływem, a właśnie botami, które rozliczają w stosunku do BTC :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości