Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » środa, 5 maja 2021, 11:14

W GAME jak dla mnie liczy się nie tyle projekt, bo te ich turnieje po 1000$ nagrody i udostępnianie tokenów w sklepie to śmiech na sali, a zainteresowanie większych graczy do zrobienia dobrego profitu. W moim przekonaniu tak duży wolumen, jaki został wygenerowany na ostatniej pompce zwiastuje kolejne większe wzrosty. Porównuję to sobie do kilku pierwszych lepszych coinów z giełdy i wszędzie wygląda to podobnie, jest akumulacja po niskiej cenie przy tym duży wzrost wolumenu, później uśpienie i następnie kolejna większa pompa.

Na to ciągle liczę, pytanie czy się nie przeliczę :mrgreen:


Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » środa, 5 maja 2021, 13:11

Tajken ja uważam trochę inaczej . Jesteśmy teraz na początku hossy uważasz że na samym poczatku robiliby potężne turnieje i rozdawaliby gruby kapitał? Otóż nie to tak nie działa zaczynają od małych turniejów wypłacając mniejszy kapitał ale co za tym idzie budują zaufanie pokazują że się rozwijają to jest bardzo dobra taktyka. Zrobic potezny turniej z dużą pulą nagród czy nawiązać współpracę z dużymi graczami to żaden problem i oni to wykonaja ale gdy alty będą odpalac pełna para wtedy Game będzie rósł dziennie po kilka złoty tak jak było to w 2017 r. :lol:

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwietnia 2021
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: gocha » środa, 5 maja 2021, 13:31

Cryptoman12 pisze: środa, 5 maja 2021, 13:11Zrobic potezny turniej z dużą pulą nagród czy nawiązać współpracę z dużymi graczami

trele morele! To totalny szit, świadczy o tym kto go promuje tu na forum. Poza tym, wysokość nagród to żenada i obciach. Byle rozganięty forumowicz (ale nie z tych gejmbojów!) może spokojnie wyłożyć więcej. A, i gejmboje ewakuujcie sobie szity z bb bo niedługo będzie płacz na wykopku :lol:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » środa, 5 maja 2021, 15:03

Moderator proszony o zrobienie porządku na grupie. Z góry dzięki

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wolfski54 » środa, 5 maja 2021, 15:36

gocha pisze: środa, 5 maja 2021, 13:31trele morele! To totalny szit, świadczy o tym kto go promuje tu na forum. Poza tym, wysokość nagród to żenada i obciach. Byle rozganięty forumowicz (ale nie z tych gejmbojów!) może spokojnie wyłożyć więcej. A, i gejmboje ewakuujcie sobie szity z bb bo niedługo będzie płacz na wykopku
Cierpliwości, dajmy temu szanse, wystrzeli to wystrzeli jeśli nie to trudno ;) Ciekawe co byś napisał o DOGE pol roku temu, pewnie że tylko chory umysłowo inwestuje w mema, no i ten chory umyslowo pewnie teraz gdzieś wygrzewa się w ciepłych krajach :D. Każdy liczy że kupi coina i w tydzień zrobi mu 100 albo 200%. Nie wiem może niektórych boli dupa że kupili za 2zł a musieli sprzedać za 1zł. Teraz rosną najgorsze gówna które totalnie nic nie wnoszą, GC ma potencjał, ale czy zostanie wykorzystany to czas pokaże. Takie gorące głowy zawsze tracą najwięcej, no ale cóż, ktoś musi stracić żeby inny mógł zarobić ;) Cierpliwości, a jeśli wam sie pali i juz po kilku tygodniach inwestowania potrzebujecie konkretnych zysków, to po co siedzicie w krypto skoro wiecie że to taki chwiejny rynek? Jeśli ktoś nie potrafi być cierpliwym i nie ma kapitału, żeby go po prostu trzymać na tym rynku to niech trzyma sie od tego z daleka, bo można skończyć pod mostem ;)

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » środa, 5 maja 2021, 15:56

Możliwy koniec korekty + wróciliśmy do kanału
Obrazek

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » środa, 5 maja 2021, 17:00

wolfski54 pisze: środa, 5 maja 2021, 15:36Nie wiem może niektórych boli dupa że kupili za 2zł a musieli sprzedać za 1zł. Teraz rosną najgorsze gówna które totalnie nic nie wnoszą, GC ma potencjał, ale czy zostanie wykorzystany to czas pokaże.
Masz 100 % racji. Jeśli ktoś nastawił się na szybki zysk i codzienny trading to niestety, ale dokonał złego wyboru. GAME to coin którego warto kupić na większym dołku i cierpliwie czekać. Moim zdaniem maj-czerwiec można się spodziewać sporych wzrostów. Potencjał jest, wolumen spory, trwa hossa, zaczął się sezon na alty, więc nawet ci co kupili po 2 zł przy odrobinie cierpliwości wyjdą z tej inwestycji z zyskiem. Zawsze najpierw rośnie BTC, potem największe alty, a na końcu shity. Tyle, że shity typu GC lubią robić spektakularne wzrosty. Na to liczę i trzymam cierpliwie. 1000% wzrostu byle coina podczas hossy to wcale nie jest dużo, a GAME zaskoczy jeszcze wielu optymistów(i nie tylko).

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krypto-coś tam mam » czwartek, 6 maja 2021, 11:23

Zapominacie że Game jest na małych giełdach,większość tych "szitów" rośnie na dużych giełdach,których raczej nie ma np.na BB

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » czwartek, 6 maja 2021, 12:15

gocha pisze: czwartek, 6 maja 2021, 11:51i jeszcze dopisz, że ma też solidne fundamenty.

Tylko mi chodziło że ma potencjał wynikający z AT .... Człowieku gamecredits to tylko kawałek mojego portfela krypto i dalej trzymam się plany cel 6-10 zł :). To może daj jakaś para na binance futures i wsadźmy powiedzmy po 200 USDT i kto wykręci więcej ? Takiś cwany , dwaj na ring ciulu 8-)

Dodano po 3 minutach 36 sekundach:
gocha pisze: czwartek, 6 maja 2021, 11:51Ale rozumiem wasz ból pupy, że macie tylko konto na bb i fajne szity wam po prostu uciekają
Ekm obecnie na pozycji +34%
Obrazek

Dodano po 3 minutach 44 sekundach:
gocha pisze: czwartek, 6 maja 2021, 11:51Na razie znikam, ale pojawię się żeby wam pogratulować jak wasz szit będzie po 3 zł.
A jak faktycznie nie masz nic konstruktywnego wnieść do wątku to faktycznie wypierdalaj , zrobisz nam wszystkim przysługę 8-)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » czwartek, 6 maja 2021, 13:06

Aktualnie ta linia blokuje cenę i GAME nie ma mocy na jej przebicie, wątpię aby wykres tak sobie po tym przeszedł bokiem, więc za chwilę powinien być albo jakiś impuls do góry albo ponowne zjazd z ceny.


Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » czwartek, 6 maja 2021, 13:23

@Tajken słuszna uwaga tylko ja bym ja wyznaczył jako lokalną LT. LT od czubka została już przebita :) (chyba ze sobie liczysz i to jest np już 4 LT itp) + jesteśmy nad MA 1H wiec optymistycznie 8-)
Obrazek

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » czwartek, 6 maja 2021, 14:24

Game ma to do siebie że lubi wybijac jako ostatni. Pierwsza setka bardzo ładnie urosła teraz kolej na tanie coiny a takim bez wątpienia JESZCZE jest Game. Mieliśmy dosyć mocna korektę i dlugi okres akumulacji więc teraz będzie mocne wybicie moim zdaniem w okolice 3 zl. Pamiętajmy że właściciel Gamecredits to bardzo znana osoba w świecie blockchain jako pierwszy promował BTC w Kanadzie :lol: Cassidy jest bardzo znana osoba w świecie biznesów jestem przekonany że on i jego koledzy z dużych przedsiębiorstw mają kasę żeby napompowac kurs Game :lol:

Dodano po 16 minutach 16 sekundach:
eBay wchodzi w rynek NFT kolejny bardzo dobry NEWS :lol:
Jeśli chodzi o NFT, Lannone powiedział, że kadra zarządzająca w eBay „przygląda się temu [rynkowi] i bada możliwości, w jaki sposób możemy je [tj. tokeny] w łatwy sposób włączyć w serwisie eBay”

Dux
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 marca 2020
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Dąbrowa G

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dux » czwartek, 6 maja 2021, 19:47

Tak mi się coś wydaje że game przed wzrostem może jeszcze polecieć w dół tak na 0,80 g ale być może jest to teoria amatora. Pozdrawiam ;)

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Il69li » czwartek, 6 maja 2021, 20:49

Jak na moje to będzie taki moon że z papci wypadniecie 😁😁😁 i raczej na 80gr juz nie polecimy 😁

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » czwartek, 6 maja 2021, 22:34

Pisałem tu w marcu, powtórzę jeszcze raz: w przypadku takich aktywów jak GAME nie ma co się zajmować wykresami czy rozważaniami typu "wzrośnie o 20% czy spadnie o 30?". Nie tędy droga. Strata czasu i nerwów.

Spójrzcie na wykres za ostatnie 5 lat (https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/). Tylko spójrzcie.
Potem porównajcie obecny kurs GAME/BTC z bańką 2017. No właśnie. Jeśli nie dobijemy do 1/4 ówczesnych poziomów (względem BTC) to nie ma w ogóle o czym gadać. A taki poziom to jakieś x100 względem obecnego kursu.

Czyli, jak mawiali starożytni: albo rybka albo... ;) Tu nie ma rozwiązań pośrednich.
Ustawcie sobie alarm na cenę powiedzmy 0.0002 BTC/GAME i wróćcie do tematu jak zadzwoni.

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » czwartek, 6 maja 2021, 22:55

ekonokomik pisze: czwartek, 6 maja 2021, 22:34Czyli, jak mawiali starożytni: albo rybka albo... Tu nie ma rozwiązań pośrednich.
Ustawcie sobie alarm na cenę powiedzmy 0.0002 BTC/GAME i wróćcie do tematu jak zadzwoni.
Zgoda też tak można bo czemu nie :)
ekonokomik pisze: czwartek, 6 maja 2021, 22:34nie ma co się zajmować wykresami czy rozważaniami typu "wzrośnie o 20% czy spadnie o 30?". Nie tędy droga. Strata czasu i nerwów.
Można poćwiczyć AT częścią coinów a przecież jesteśmy w wątku o cenie :o ;) . U mnie w ogólnym rozrachunku co go game uważam iż wzrośnie i skorzysta również z uroków banki na krypto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 7 maja 2021, 03:12

ekonokomik pisze: czwartek, 6 maja 2021, 22:34Ustawcie sobie alarm na cenę powiedzmy 0.0002 BTC/GAME i wróćcie do tematu jak zadzwoni.
Hehe, no pewnie tak, aczkolwiek piszesz to serio, czy po prostu za wczesne wyprzedanko na BTC i próbujesz się odkuć na GAME i naganiasz ludzi na HODL'owanie shit'a? :D

0.0002 BTC ~ 42PLN, no no :D To Lisk nawet tyle nie kosztuje :D


Spoiler:
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » piątek, 7 maja 2021, 07:37

anagamidev pisze: piątek, 7 maja 2021, 03:12Hehe, no pewnie tak, aczkolwiek piszesz to serio, czy po prostu za wczesne wyprzedanko na BTC i próbujesz się odkuć na GAME i naganiasz ludzi na HODL'owanie shit'a?


cóż za strzelista teoria :D
Naganiam? Napisałem w tym wątku może 3 razy przez ostatnie 3 lata ;) Po prostu często miga mi ten wątek i nie mogą się nadziwić, że chce Wam się snuć złożone analizy.
I niestety na GAME majątku nie zrobię bo mam go niewiele i kupionego po cenie zbliżonej do obecnej.

Napisałbym to samo o KAŻDYM shitcoinie spoza pierwszej 5 czy 10.
anagamidev pisze: piątek, 7 maja 2021, 03:120.0002 BTC ~ 42PLN, no no To Lisk nawet tyle nie kosztuje


No i czego to niby dowodzi? NAWET Lisk? A Lisk to przepraszam, jakiś genialny projekt?
A widziałeś wzrosty na Doge za ostatnie pół roku?

Zresztą jak mówiłem: popatrz na wykres GAME za ostatnie 5 lat. Oczywiście względem BTC bo względem fiatów nie ma co patrzeć na kurs shitcoinów. Nigdy tego nie robię.
Ja nie oczekuję cudów. Zresztą niczego nie oczekuję. Na shitcoinach albo rozbijasz bank, albo skreślasz stratę i przechodzisz do nastepnego. Ale zwykle warto poczekać :)

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » piątek, 7 maja 2021, 09:35

Jak patrzę na to, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Miesiąc temu sprzedałem wszystko co teraz jest na plusie to jest XRP Lisk OMG na poczet game :x

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » piątek, 7 maja 2021, 10:12

@miedzia Co Cię skłoniło do takiego szalonego kroku? ;) Alty, a szczególnie shitcoiny zawsze trzeba dywersyfikować.
Każdy robi błędy. Ja np. rok temu pozbyłem się sporej partii STEEM, żeby wzmocnić longa z dźwignią na BTC, którego i tak szlag trafił w czasie krachu koronawirusowego :)

@anagamidev Wracając jeszcze do dyskusji na temat GAME i ogólnie gry na altach:
Wiesz to pewnie, ale zasada jest taka, że jeśli bańka potrwa odpowiednio długo, to prawie dla każdego alt'a przychodzi kolej na pompę. Więc mając ich kilkanaście, kupionych w miarę tanio, ciężko nie zarobić. Wrogiem jest tu zbyt szybka rezygnacja, czy realizacja zysków przy byle wzroście o 100% ;)

A jako ilustrację tego co pisałem w ostatnim poście polecam obejrzeć wykres ETC/BTC za ostatni miesiąc i jak to wpłynęło na jego cenę wyrażoną w fiatach. A ETC to może i mocno zgrana i siwiejąca już gwiazda kryptowalut, ale jednak nie jest byle popierdółką, którą może napompować spółdzielnia gimnazjalistów.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości