Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » czwartek, 4 października 2018, 22:08

Początek października i kilka ciekawych newsów:

1) Xsolla, która zapewnia twórcom gier pakiet elastycznych narzędzi i usług, które pomagają w uruchamianiu, zarabianiu i skalowaniu swoich gier na całym świecie, ogłosiła, że akceptuje GameCredits (GAME) - dla partnerów PC i gier mobilnych.
https://markets.businessinsider.com/new ... 1027579305

2) GameCredits Foundation rozpoczyna współpracę z Qlear Protocol w celu decentralizacji gier na każdej platformie. Oba będą wymienialne między sobą.
https://www.qlear.com/post/qlear-partne ... -community

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » czwartek, 4 października 2018, 22:20

elleshar pisze:Początek października i kilka ciekawych newsów:

1) Xsolla, która zapewnia twórcom gier pakiet elastycznych narzędzi i usług, które pomagają w uruchamianiu, zarabianiu i skalowaniu swoich gier na całym świecie, ogłosiła, że akceptuje GameCredits (GAME) - dla partnerów PC i gier mobilnych.
https://markets.businessinsider.com/new ... 1027579305

2) GameCredits Foundation rozpoczyna współpracę z Qlear Protocol w celu decentralizacji gier na każdej platformie. Oba będą wymienialne między sobą.
https://www.qlear.com/post/qlear-partne ... -community
Świetnie tylko co dalej. Bo jakoś efektów newsów nie widać.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tomi1988 » piątek, 5 października 2018, 16:38

Carvi na wszystko potrzeba czasu. Myślisz że od razu kryptowaluta wyskoczy w kosmos. To tak nie działa potrzeba czasu , cieprliwości. Z kryptowalutami jest podobnie jak z kobietami zanim dozna orgazmu musisz ją na to przygotować ;) I trochę się nagimnastykować. Więc cieprliwie poczekaj ten miesiąc lub nawet i 3 i wtedy dopiero marudź. A jak nie masz cieprliwości to zwyczajnie nie inwestuj w krypto :-) Pozdrawiam wytrwałych i cierpliwych. Bo tylko tacy zostaną wynagrodzeni i zbiorą soczyste owoce. :-)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Robo1305 » sobota, 6 października 2018, 00:45

Czekamy i bez spiny ;) A kto wymięka jego sprawa ;)

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » sobota, 6 października 2018, 09:07

Nic nie działa na już na wczoraj ja to wiem tylko zwyczajnie po ludzku nie lubię marazmu

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 6 października 2018, 17:28

Aż nie mogę przepatrzec jak ten mgo wypromowany na game rośnie. Jak tak dalej pójdzie to wpadnie na momencie w top100. Już 136. A bez żadnych korekt pnie się powoli konsekwentnie w górę. Całkiem ludziom się chyba nawet jego cena ico zwróci :lol: czyli około 0.5$

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » sobota, 6 października 2018, 19:27

Szkoda że mgo to nie Game. Wtedy byłby nawet we właściwym miejscu wspomniany.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » sobota, 6 października 2018, 19:43

Widzę, że MGO się przewija w wątku GAME więc kilka informacji/sprostowań.

Fundacja GameCredits (GCF) jest odpowiedzialna za rozwój blockchain i ekosystemów GameCredits. Poniższe programy i usługi NIE są przez nich kontrolowane:
GWallet
GShare
GameCredits.com (oficjalna strona GameCredits to gamecredits.org, serwisu z rozszerzeniem .com Fundacja nie administruje)

W przypadku wszystkich problemów związanych z wyżej wymienionymi programami/usługami GCF prosi o kontakt z zespołem MGO pod adresem info@mobilego.io , Maxim Sholom: m@gn.org i Sergey Sholom: s@gn.org .
-----------------------------

Fundacja GameCredits odpowiedziała też na pytania:

1) Na jakie platformy będzie kierować GameCredits?
Na tym etapie kierujemy się na rynek komputerów osobistych i komputerów stacjonarnych, ale naszym celem jest każda gra online.

2) Czy próbowaliście nawiązać kontakt z takimi platformami jak Steam?
To jest cel długoterminowy. Naszym celem jest obecnie pozyskanie kilku niezależnych studiów integrujących GameCredits, abyśmy mogli pokazać dużym platformom wydawniczym, że jesteśmy poważni/wiarygodni.
Nasza współpraca z Qlear powinna poprowadzić nas we właściwym kierunku. Xsolla również nas zintegrowała i zaakceptowała, więc jesteśmy zaledwie o kilka kroków od bycia "w zasięgu" większych platform, takich jak Steam.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » wtorek, 9 października 2018, 19:08

Czekamy na zielone światło ETF. Moim zdaniem grubasy juz się obkupil na dołeczkach i będą chcieli zarobić kiedy to nastapi może jutro a może w przyszłym roku ;) Sytuacja Game jest pozytywna raporty na temat prac i partnerstw są dostarczane regularnie także duży plus. Cena ustabilizowana od dłuższego czasu jak na większości crypto.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » środa, 10 października 2018, 16:44

GC przeorał już swoich traderów, Ci co się mieli wyprzedać już dawno to zrobili, Ci co trzymają twardo dla zasady będą trzymać, jakiś niewielki procent osób dokupiło w między czasie i nic się już tu samo nie zmieni. Myślę, że jeśli GC miałby niezależnie skoczyć do góry to musiałyby być grube news'y przez kilka miesięcy i to nie newsy z ich twittera, tylko newsy przedostające do do dużych mediów, świadczące o skali wydarzenia. Nawet cieżko mi sobie wyobrazić, że mainstreamowe media mówią o Game Credit :D Inaczej pozostaje czekać na powtórkę z sprzed roku kiedy BTC wystrzela do góry i ciągnie za sobą wszystkie alty bez wyjątku. Chociaż ja nie wierze w taki scenariusz, rynek na pewno nie zachowa się tak jak rok temu 1:1.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sterysek » środa, 10 października 2018, 21:08

Osobiście wsiadłem jak game chodził po 15zł/szt. I do tej pory trzymam. Jestem na wielkim minusie, ale wierzę że się odbije kiedyś. Jak wam się wydaje, sprzedać i zapomnieć? Czy jednak trzymać i jakoś to będzie? :p

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hustler » środa, 10 października 2018, 21:11

jak dotrwałeś do takiego momentu to głupio by było się tego pozbyć, po takim spadku pewnie za wiele Ci z tego nie zostało, więc lepiej potrzymać to na lepsze czasy

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » środa, 10 października 2018, 22:36

Są ludzie co weszli przy 100zl i trzymają i ja to szanuję :)

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » środa, 10 października 2018, 23:24

ja tam w grudniu wypłaciłem wkład z nawiązką a potem bawiłem się na zysku więc stratny nie jestem Game dokupiłem na 15zł i na 1,20 i jestem na tyle na plusie, że na giełdę zaglądam raz na miesiąc poustawiane sell na satysfakcjonujące mnie kwoty na wszystkich moich krypto(dywersyfikacja for ever <3 ) i niech leży nawet z 5lat :) ale jak widzę powoli coś się tam dzieje więc można się tylko cieszyć i czekać na biliardy :D

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » czwartek, 11 października 2018, 07:52

matik0109 pisze:ja tam w grudniu wypłaciłem wkład z nawiązką a potem bawiłem się na zysku więc stratny nie jestem Game dokupiłem na 15zł i na 1,20 i jestem na tyle na plusie, że na giełdę zaglądam raz na miesiąc poustawiane sell na satysfakcjonujące mnie kwoty na wszystkich moich krypto(dywersyfikacja for ever <3 ) i niech leży nawet z 5lat :) ale jak widzę powoli coś się tam dzieje więc można się tylko cieszyć i czekać na biliardy :D
Game 0.66gr i leci ciekawe jak głęboko za nurkuje.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » czwartek, 11 października 2018, 07:58

@Carvi, mnie takie spadki już nie ruszają może spaść i do 0,05gr to wtedy jeszcze do kupie i poczekam za kilka lat będzie co zbierać :)

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » czwartek, 11 października 2018, 08:02

matik0109 pisze:@Carvi, mnie takie spadki już nie ruszają może spaść i do 0,05gr to wtedy jeszcze do kupie i poczekam za kilka lat będzie co zbierać :)
Grunt to optymizm :)

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » czwartek, 11 października 2018, 08:18

@Carvi, wiesz jak się nie ma co stracić to można mieć luz, jakbym na przykład pod koniec 2017 wpakował 30 000zł z kredytu(pewnie ktoś tak robił z większymi sumami) a potem był nagły spadek i został z 300zł no to pewnie też bym spiny ciągle jakieś walił ale, że udało się to dobrze rozegrać to mam luz :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » czwartek, 11 października 2018, 09:28

Spoiler:
Hamas pisze: nadal nic...........

Obrazek

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » czwartek, 11 października 2018, 09:48

matik0109 pisze:@Carvi, wiesz jak się nie ma co stracić to można mieć luz, jakbym na przykład pod koniec 2017 wpakował 30 000zł z kredytu(pewnie ktoś tak robił z większymi sumami) a potem był nagły spadek i został z 300zł no to pewnie też bym spiny ciągle jakieś walił ale, że udało się to dobrze rozegrać to mam luz :)
Heh inwestujesz co możesz stracic. Ja to wiem ale zwyczajnie zastanawiam się czy GC jeszcze pokaże 6-8zl np do lutego czy raczej nie.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dopra i 10 gości