Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » niedziela, 4 listopada 2018, 23:11

Nie wydaje Wam się, że GC zdechł i to by było na tyle? Nie chciałbym tego, bo utopiłem w GC względnie sporo gotówki, ale kompletnie nic znaczącego się nie dzieje. Ja serio wierzyłem kiedyś w te owocną współprace z IBM czy tam chuj wie kim - to było tak dawno, że nawet już nie pamiętam z kim to oni nie mieli współpracować...

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » poniedziałek, 5 listopada 2018, 12:52

Jeszcze bedziecie pisac a mogłem kupić jak było po 60gr :) cierpliwi i Ci co teraz wchodzą będą wynagrodzeni za jakiś czas :D polo bittrex i bitbay kręcą spore volumeny jak Game rusza także będzie dobrze ;) jeszcze nie jest czas na wzrosty wszystko w swoim czasie :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 5 listopada 2018, 13:27

GAME znowu lekko wypłasza się : ) :D
Rich father$ pisze: Jeszcze bedziecie pisac a mogłem kupić jak było po 60gr
Zapewne, o ile nie okaże się jednorazowym pump&dump'em :D

### edited: 2018-11-05 13:46 ###
Jeśli będzie kolejna bańka, to powinien sięgnąć spokojnie 50-200$ na moje oko :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 5 listopada 2018, 13:48 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » poniedziałek, 5 listopada 2018, 13:37

Akumulacja czas / cierpliwość zysk przy wejście w właściwym momencie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 5 listopada 2018, 14:05

anagamidev pisze: Jeśli będzie kolejna bańka, to powinien sięgnąć spokojnie 50-200$ na moje oko :D
Wybacz, ale odleciałeś, jak dojdzie do $3 to będzie super ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 5 listopada 2018, 14:21

@ChomiczyPlan, opieram się na tym co dzieje się zwykle na rynkach crypto. Każda kolejna bańka jest rzędy wielkości większa od poprzedniej - 5-100x średnio. Poza tym Game po pierwszej mini bańce w 2015 roku spadł do 0.007$, a później mieliśmy bańkę w 2017 na 6.65$, zatem:
6.65($) / 0.007($) = 950
Teraz dołek aktualnie mamy na cenie 0.155($), zatem:
0.155 * 950 = 147.25($)
Ale to tylko takie luźne kalkulacje, więc jeśli ten coin przetrwa obecną bessę, to za kilka lat może zobaczymy nowe ATH :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 5 listopada 2018, 14:35

A liczyłeś jaka musiałaby być kapitalizacja dla cen, które podałeś? ;) Dla $50 wychodzi około $3 mld i $12 mld dla $200 za 1 GAME. Tzn. ja bym się nie obraził na takie ceny, ale żeby cena miała dojść chociaż do tych $3 to nawet przy bańce twórcy projektu będą musieli coś więcej zaproponować, bo na ten moment jest słabo, no ale ja jestem jednym z tych co wierzą, że będzie dobrze. Po cichu liczę na $2 za 1 GAME, a $3 to będzie jak już wyżej pisałem super, o więcej póki co nie marzę ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 5 listopada 2018, 14:42

@ChomicznyPlan, no Lisk na ten przykład osiągnął w piku 4.5mld$ kapitalizacji, a GAME'a jest trochę mniej. No jeśli developerzy nagle wyskoczą, że jednak coś tam robią, to pójdzie pompa jak ta lala :D Akurat GAME nie jest drogi, więc warto mieć chociażby 100-1000 na zaś :D Nigdy nic nie wiadomo, a dołek okazuje się dołkiem dopiero dużo dużo później :D

### edited: 2018-11-05 14:48 ###
Spoiler:
100(PLN) / 0.64(PLN) ~ 150(GAME)
150(GAME) * 50$ ~ 7500($) ~ 28430.25(PLN) [taki zwrot w 1-3 lata to wg. mnie wart jest ryzyka]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » poniedziałek, 5 listopada 2018, 16:59

Taki przykład z brzegu (TOP10). Zobaczcie Litecoina, który wrócił do ceny z 28 listopada 2013 roku. Będąc w 2013 po 50USD spadł do 1,45USD i kulał się z przebłyskami w granicach 3USD aż do marca 2017, a później wiecie co się stało. TO DE MOON :) Więc jak większość pisze... cierpliwości...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 5 listopada 2018, 18:43

No tylko pytanie, czy można te projekty ze sobą porównywać to raz, bo to są całkiem inne projekty i ich użyteczność jest na całkiem innym poziomie, dwa, w tamtych czasach było mniej coinów, przez co była mniejsza konkurencja, trzy, by podbić cenę procentowo tak samo wysoko w stosunku do poprzedniej bańki, to potrzeba dużo więcej pieniędzy niż przy poprzednich bańkach, takze ja bym się na te $50 na pewno nie napalał, ale na $2-$3 czemu nie, wg mnie do zrobienia, choć też będzie to trudne!

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » wtorek, 6 listopada 2018, 11:12

JohnnyFontane pisze: Nie wydaje Wam się, że GC zdechł i to by było na tyle?
Moim zdaniem jeszcze nie zdechł do końca.
Po prostu obserwujemy powolną agonię i jakieś ostatnie przedśmiertne drgawki.
Dzisiejsze (na tę chwilę) minimum z Polo to 2415 sato. Poziom 2500 nie został jednak obroniony. Tym samym, moim zdaniem, maleją szanse by w kolejnej drgawce do góry przekroczone zostało 3000 sato.

Co do porównań walut.
Moim zdaniem nie ma sensu porównywać TOP10 z walutą, która walczy o pozycję w trzeciej setce.
ChomiczyPlan ma całkowitą rację pisząc, że "w tamtych czasach było mniej coinów". Coin coin-owi wilkiem. Waluty konkurują między sobą o zasoby inwestorów. Te, które robią to lepiej, pną się do góry w CMC. Te które robią to gorzej, stopniowo tracą pozycję. I zapewne ostatecznie wymrą, jak drapieżniki, które są mniej dostosowane do ekosystemu, w którym żyją, ustępując miejsca tym bardziej skutecznym.

Game, oprócz innych problemów, ma niebagatelne obciążenie w postaci braci Sholom i ich tłustych portfeli. Ktokolwiek zechciałby zainwestować w Game musiałby się z nimi dogadać. A po co skoro jest tyle innych walut nie obciążonych taką "hipoteką"?

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » wtorek, 6 listopada 2018, 22:51


Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matrix7 » wtorek, 6 listopada 2018, 23:20

Wg planu :D

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » środa, 7 listopada 2018, 11:28

Prosze pojawił greg ze swoją rozwinięta opinia :) jak mozna pisać o agonii projektu wtedy kiedy game się rozwija i wchodzi na twarde portfele. Greg czy Ty dalej nie możesz zrozumieć po co bracia Sholom wywolali taka panike?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 7 listopada 2018, 11:42

To kolejne udowodnienie ,że projekt idzie powoli dalej. Jeszcze nie zdechl jak pisaliscie . Poza tym waluta GameCredits należy do gnation. Wiemy dobrze kto jest ceo gnation . Oczywiście bracia Sholom . Czy myślicie ,że mając prawie 20% wszystkich monet będą chcieli je sprzedać za nic luz zjechać bid do 0? Wątpię. Mają kasę i teraz promują mgo a i na GameCredits przyjdzie raczej pora. Może to celowa zagrywka ,bo czemu tak nie zrobić? Mgo wystarczyło wejść na 4 duże giełdy i skok prawie 1000%. Xsolla i strona GameCredits.com to też działania gnation. Staram się wejść co myślą tacy duzi gracze jak bracia i rozum podpowiada mi ,że za tymi działaniami itp. MOZE kryć się coś więcej. Strach i panika inwestorów sprawiła że teraz coin jest prawie nic wart. Właśnie chyba wtedy można najlepiej zarobić. Portfel niby wyłączony do końca października . Zrzuty kto miał zrobić ten zrobił. A może niedługo przyjdzie czas na zgodę i porozumienie projektów . Nikt nie musi myśleć podobnie. Dałem tylko jedna z opcji. Nie wykluczam ,że mogą to być też ostatnie podrygi projektu. W sumie to kto to wie. Nie chce naganiać nikogo ,ale to takie projekty moim zdaniem mogą urosnąć szybciej o kilka setek procent niż te z top 10. Przykład mgo co póki co nic sobą nie reprezentuje a jest na kilku dużych giełdach i miał skok w grubą bessę o 900%.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » środa, 7 listopada 2018, 19:00

Rich father$ pisze: game się rozwija i wchodzi
A ów domniemany "rozwój" istnieje tylko w postach pisanych przez Rich father$.
Dzisiejsze minimum z Polo to 2332 sato. Ciekawe postrzeganie rozwoju. ;) Rozwój przez systematyczny spadek ceny i pozycji w CMC. ;)

Proszę zwrócić uwagę, ze nasz naganiacz nie przedstawia żadnych konkretów pisząc o świetlanej przyszłości Game.
Całość wypocin Rich father$ można streścić do: "game się rozwija", "ci, którzy dzisiaj kupią/przetrzymają będą wynagrodzeni", "Game ruszy, ale na wzrosty jest jeszcze czas". I tak w koło Macieju.

Gdyby ktoś zadał sobie trud przejrzenia starszych stron tego wątku, bez trudu znajdzie takie perełki
pokavb pisze:
Xtreme pisze: Jak myślicie, czy powrót GAME do ceny 24zł za sztukę jest możliwy?
Myślę że w tym roku Game osiągnie ok 40zł-60zł
Znamiennym jest, iż ówcześni chwalcy Game (których było co najmniej kilku, którzy krytykowali grega, podobnie jak czyni to dzisiaj Rich father$) dzisiaj są od kilku miesięcy nieaktywni. Zapewne będzie podobnie z Rich father$.
KryptoWujek pisze:Oczywiście bracia Sholom. Czy myślicie ,że mając prawie 20% wszystkich monet będą chcieli je sprzedać za nic luz zjechać bid do 0? Wątpię. Mają kasę i teraz promują mgo a i na GameCredits przyjdzie raczej pora. Może to celowa zagrywka ,bo czemu tak nie zrobić? Mgo wystarczyło wejść na 4 duże giełdy i skok prawie 1000%. Xsolla i strona GameCredits.com to też działania gnation. Staram się wejść co myślą tacy duzi gracze jak bracia i rozum podpowiada mi ,że za tymi działaniami itp. MOZE kryć się coś więcej. Strach i panika inwestorów sprawiła że teraz coin jest prawie nic wart.
I to jest chyba jedyny wątły promyk nadziei dla "trzymaczy". Że bracia będą chcieli coś z tym zrobić. Natomiast pierwsze pytanie, czy rzeczywiście chcą, po drugie, chyba bardziej istotne, czy potrafią.
Co do wzrostu MGO, proszę zauważyć, że wzrost ceny odbył nie nie poprzez wzrost użyteczności, rozwój czy też "rozwój" coina, ale poprzez wejście na nowe giełdy. Po prostu drapieżca zyskał nowe żerowiska, zatem jego populacja wzrosła. Nie stał się bardziej skuteczny w polowaniu na jelenie, po prostu dostał nowych jeleni na nowych terenach. To dalej taki sam shitcoin jak setki innych, jak Game na przykład.

Oczywiście bardzo chętnie zobaczyłbym taki ruch na Game, ale żeby wejść na giełdę potrzebne są środki. GCF groszem nie śmierdzi, a nie wiadomo czy braciom taki ruch by się kalkulował. W sensie czy środki wyłożone na wejście zwróciłyby się potem w "zrzutach" tej monety.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 7 listopada 2018, 19:17

Nie mam zaufania do tych braci . Mogą robić zrzuty w przyszłości . Cóż jeśli kiedyś dojdzie do pompki na game to trzeba nie być tym co gasi światło :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Connemara » czwartek, 8 listopada 2018, 09:48

Dodo101 pisze:
Ledger Live nie obsługuje, a na stronie https://www.ledger.com/pages/supported-crypto-assets nie ma informacji, co można podpiąć pod GAME.
Masz jakieś dalsze informacje?

PS. sorry, już znalazłem: https://electrum-game.org/ledgerhowto.html

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 10 listopada 2018, 22:27

GAME/PLN, wykres tak mocno wypłaszczony od wielu dni/tygodni, że w każdej chwili mogłaby pójść pompa na 1000% :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 11 listopada 2018, 15:04

@anagamidev, traktuje czasami Twoje analizy z przymrużeniem oka ,ale nie powiem gdyby się spełniły zostałbym milionerem :D więc czasami warto pomarzyć i obczajac takie analizy ,bo wiem ,że takie sytuacje się zdarzały w krypto.
Ps. Moja ścianka wisi na 0,56 PLN. Zapraszam do zrzutów :evil: :lol:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości