Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 282
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pawel296 » poniedziałek, 18 listopada 2019, 23:40

@ajtech Co ty pierdolisz, chyba cię emocje poniosły, nikt normalny nie tknie tego gówna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 listopada 2019, 01:20

@ajtech oby oby, GAME 40PLN soon :D Dopiero rakieta startuje z perspektywy długoterminowej :D Lisk ma podobny wypłaszcz, więc tam też ładowałbym torbiele do oporu :D



### edited: 2019-11-19 01:05 ###
500% prawie :D Dlaczego to gówno rośnie? :D Może będzie tutaj jakaś chorągiewka i drugie tyle up :D Byłoby ładnie x10 :D


### edited: 2019-11-19 01:20 ###
anagamidev pisze: poniedziałek, 11 listopada 2019, 16:09 Hmm, tak analizują wykres to może dobije do 6PLN, czyli x100 do zarobienie teoretycznie od obecnych cen, chociaż już było ostatnio piękne odbicie na ponad 100%, w tamtym roku zrobiło prawie 200% w tym okresie :D 0.20PLN też w zasięgu to byłoby jakieś +300% :D Może przy dobrych wiatrach będzie jakaś korekta pędząca na 1.618 fibo retracement tj. 40PLN, who knows :D

Wolumen rekordowy na 1w, a to dopiero początek tygodnia, GAME zawstydzi wszystkie alty i BTC :D


"Double top" :D

### edited: 2019-11-19 02:06 ###
700% :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 listopada 2019, 02:26

Mamy 1000% :D Bitbay śpi, a bittrex już jest 0.50PLN :D

Promocja i 3000 sat soon :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 19 listopada 2019, 03:27

Dla takich pompek wchodziłem w krypto a nie po parę procent. Pozdro dla wszystkich załadowanych😄

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 listopada 2019, 04:43

@KryptoWujek no wolumeny niesamowite :D 1200% BTC się chowa, jeśli ktoś gra kapitałem rzędu 100-1000PLN :D Chociaż dzisiejszy wolumen to 140 BTC na bittrex :D Coś pięknego :D GAME z pierwszej 700 wskoczył do pierwszej 500 :D +200 miejsc :D

Korekta 60%, warto coś zakupić chyba na promocji :D


Wkrótce na wszystkich alt'ach będą takie pompy, to tylko pierwiosnek :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: masonbtc » wtorek, 19 listopada 2019, 06:05

brawo dla was :)

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Eth » wtorek, 19 listopada 2019, 07:01

Niby ma się parę k sztuk, ale zawsze niedosyt. Myślę, że najbliższe dni zweryfikuja prawdziwość pompki ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 listopada 2019, 09:35

@Eth pompka i po pompce :D Projekt upadł i trzeba się rozejść, niech znowu wypłaszczy i trzeba liczyć na odbicie zdechłego kota :D Warto zauważyć, że im niżej się wkupujemy tym większy procent wchodzi :D W wartościach bezwzględnych mniejsza pompka, niż w grudniu tamtego roku, ale procentowo 4x większa, jak ktoś się wkupił za tysiaka na dołku to lekko weszło 10kPLN :D
Spoiler:
Jeśli wsparcie nie wytrzyma na 138 sat to lecimy do 1 sat :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 13348
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » wtorek, 19 listopada 2019, 10:03

Wszyscy się tak jaracie tym pikiem i gratulujecie sobie zysków, tak, jakbyście wszyscy kupili w dołku ;)

Ja np. szczerze powiem, że o ile pamiętam, kupowałem GAME gdzieś od jesieni zeszłego roku, czyli od ceny $0.2 (0.00002 BTC), oczywiscie potem trochę uśredniając. Więc obecny pik, który zeresztą pewnie zostanie za chwilę znacznie zniesiony, jest dla mnie wysoce niesatysfakcjonujący ;)

Ale grając na altach trzeba być cierpliwym, oraz liczyć się z tym, że nie każdy obstawiany wypali...
Powodzenia wszystkim GAMErom! :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 listopada 2019, 10:14

@ekonokomik "bulls make money, bears make money, pigs get slaughtered" :D Dlatego jak się wchodzi w takiego shit'a to zawsze należy brać pod uwagę możliwość dalszego spadku o 80-90% i trzeba mieć kapitał na rozgrywanie niższych poziomów :D Takie czekanie i nic nie robienie jest dość ryzykowne :D Trochę kupić nisko, trochę sprzedać wysoko i ciągle do przodu :D Pomniejszamy potencjalną stratę w przypadku upadku oraz powiększamy potencjalny zysk w przypadku sukcesu :D Średnia, nie taka zła w sumie, ale do 0.2$ ~ 0.78PLN trochę brakuje :D

No i odkup wszystkiego co sprzedałem wczoraj/dzisiaj(w sumie to sporo sprzedałem na 1400-1700, ale to i tak w sumie chyba ledwo 20% wszystkich game'ów, jakoś nie umiem tak wyjść all out) + akumulacja za zyski, zostawiłem sobie ok. 1kPLN zysku :D Chociaż nie wiem czy warto akumulować, ale jakby każdy tak robił jak ja to znacząco obniżyłaby się podaż i śmigalibyśmy raczej na 10PLN :D Swoją drogą 1700 sat to 50 gr, a na bitbay było tylko 33 gr, więc myślę, że powinniśmy zobaczyć jeszcze z 44 gr :D Ale w sumie chyba wolę takie konsole niż dzikie tutemun, ciężko jest przewidzieć cenę, a w pewnym momencie cena dostaje takiego boost'a, że wydaje się, że sky is no limit, w końcu 2000 sat było bliziutko :D
Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 18 listopada 2019, 11:59 @Stanley90 cały czas uśredniam trochę sprzedaję i odkupuję :D Teraz RSI na 4h mocno przegrzane, ale 2000 sat może w późniejszym okresie dobije :D
Spoiler:
Spoiler:
Tutaj część rozmowy z moim kumplem, gość kupował gdzieś na cenach szczytowych, na 12-20 PLN, później mu tam coś kazałem dokupować na 2PLN czy coś takiego :D Zabawne jest jeszcze to, że kolesiowi zepsuł się telefon, a nie miał kopii code'u do 2FA i nie mógł zalogować się na BB, żeby sprawdzić ile czego ma, a byłem ciekaw :D On już miał wyjebane, bo mówi, że to już i tak chuja warte :D Dlatego później nie dziwota, że nikt nie gra albo ludzie gubią dostęp do coin'ów, zapominają :D Dopiero pewnie wchodzą na giełdę i usilnie próbują się zalogować, żeby sprzedawać po dużych wzrostach, w sumie dobrze, bo obniżają mocno podaż :D No i w końcu go przekonałem i jakoś udało mu się z tego telefonu odzyskać ten code :D Swoją drogą warto mieć takiego przyjaciela leszcza jako podpowiadajkę, antywskaźnik :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 19 listopada 2019, 12:50

To jedziemy wyżej 😄 tym razem mam odczucie ,że ta pompa jest inna niż te z ostatnich 2 lat. Liczę na taką z marca ,kwietnia 2017 😄 pomarzyć można

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Vetz » wtorek, 19 listopada 2019, 13:13

To wyobrazcie sobie moja sytuacje, wchodze w wykres game, patrze solidne wyplaszczenie, jakis prawdopodobnie fake news na forum, ale przez chwile pomyslalem: wyczyszcze sciane na 40k za 0,07 zobacze, co sie stanie, niedziela panna obrazona, bo w sobote wyszedlem ze starymi dobrymi kumplami, a nie z Nią mielismy gdzies wyjsc, powiedzialem, ze jestem zmeczony wiec obiecalem wyjazd do Mikolajek na basen, strach przed niska kapitalizacja i kilkugodzinny brak mozliwosci czuwania, wzial gore, bo juz na tym nic nie wartym gownie stracilem sporo, wracam a tam 0,09 zal dupe sciska, w poniedzialek pluje sobie w twarz, shit dal zarobic jednostkom, niestety na te pompke nie zalapalem sie przez kobiete. :cry:

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » wtorek, 19 listopada 2019, 13:41

No no.. z 7gr na ~ 31gr na BB.. nice :D Szkoda że nie wszedłem ale giełdy się nie przewidzi. Aczkolwiek nie liczyłbym zbytnio na jeszcze większe wzrosty bo może się okazać, że to ostatnia pompka przed spadkiem do 2 - 3 gr :D

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » wtorek, 19 listopada 2019, 13:50

Bmwm3e92 pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 13:41No no.. z 7gr na ~ 31gr na BB.. nice Szkoda że nie wszedłem ale giełdy się nie przewidzi. Aczkolwiek nie liczyłbym zbytnio na jeszcze większe wzrosty bo może się okazać, że to ostatnia pompka przed spadkiem do 2 - 3 gr
Aż tak to raczej nie bardzo, ale teraz zdecydowanie spadek do 15gr minimum, więc radzę się wyprzedać delikatnie :arrow:

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Eth » wtorek, 19 listopada 2019, 17:04

ekonokomik pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 10:03 Wszyscy się tak jaracie tym pikiem i gratulujecie sobie zysków, tak, jakbyście wszyscy kupili w dołku ;)

Ja np. szczerze powiem, że o ile pamiętam, kupowałem GAME gdzieś od jesieni zeszłego roku, czyli od ceny $0.2 (0.00002 BTC), oczywiscie potem trochę uśredniając. Więc obecny pik, który zeresztą pewnie zostanie za chwilę znacznie zniesiony, jest dla mnie wysoce niesatysfakcjonujący ;)

Ale grając na altach trzeba być cierpliwym, oraz liczyć się z tym, że nie każdy obstawiany wypali...
Powodzenia wszystkim GAMErom! :)
Ja dokupowałem do mniej więcej 23 groszy, później zwątpiłem. Ostatnio miałem ochotę dokupić przy 6 groszach, ale zdecydowałem że zainwestuję w inne Alty;) Co by nie było GameON!

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » wtorek, 19 listopada 2019, 17:34

Cóż, muszę przyznać, że jak zobaczyłem wczoraj 14gr, to jeszcze nie czułem takich wrażeń, jak w nocy sprawdzając kurs i widząc, że to gowno zamiast skorekcić, poleciało jeszcze 100% . Szacun dla wytrwałych, którym udało się zarobić na tych wybiciach, wszak procenty dobre jak na szczycie bańki. Ja jak w Game nie wszedłem, tak nie wejdę, no chyba że jakieś max 100zl jak znów spadnie do 5gr ;)
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 19 listopada 2019, 18:00

Mi się udało wczoraj zarobić, kupno za 13, sprzedaż za 20 wczoraj wieczorem i wejście w liska, no bo jednak Kraken to duży news, myślałem, że GAME już nie urośnie, a potrzebowałem się na spokojnie wyspać, rano byłem zdziwiony. W każdym razie i tak jestem zadowolony, nie ma co być zbyt chciwym. W górki i dołki ciężko trafić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 listopada 2019, 18:06

@Harmony do 24PLN czy tam ilu jeszcze jest sporo miejsca na grę :D Teoretycznie fajnie jakby tutaj dobiło do 54-55 gr, później spadek na 20 gr, utworzyłby się ISHS i realizacja na 1PLN około :D A jako, że ISHS jest formacją odwrócenia trendu, to może już na nowe ATH jazda :D Czyli 2PLN, 3PLN,..., no i 25PLN i dalej :D

Ostatnio zmieniony wtorek, 19 listopada 2019, 18:11 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » wtorek, 19 listopada 2019, 18:10

@anagamidev Myślę, że na te 24zl, to Game musiałby mieć naprawdę konkretne i solidne fundamenty. Dla mnie zawsze będzie to projekt związany z większym ryzykiem, a jak wiadomo im większe ryzyko tym większa nagroda lub... więcej można stracić ;)

Także ja np. podchodzę sceptycznie, a szczególnie, że jestem bardziej techniczny niż ,,kreskowy,, to fundamenty będą dla mnie ważniejsze niż kreski ;)
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ishias » wtorek, 19 listopada 2019, 18:15

Z ciekawości wszedłem tutaj co się wyrabia @anagamidev szok 24pln matko bosko, na Game nie ma solidnych fundamentów jak to @Harmony piszę, projekt stoi, to co miało być zrobione w 2019 roku od marca nie jest nic ruszone. Te info o inwestorach, czysty fake, nowa stronka i pump, szkoda że Lisk jak nie zrobil nowej stronki to pompy nie było :P.
Teraz trwa powolna dystrubucja, kto miał te coiny po 200 sato to gratuluje, odbicie zdechłego kota ktore daje też zarobic. Zresztą zobaczymy, ja tego nie kupuje.
Zresztą z 200 sato pompa na 1700 daje prawie 10x zysk i nic nie kosztuje prawie
Ostatnio zmieniony wtorek, 19 listopada 2019, 18:17 przez Ishias, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości