Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » piątek, 16 lutego 2018, 23:23

Bandyta pisze: Bez kitu, wykresy na moje w przypadku kryptowalut sie nie sprawdzaja bi wystarczy jedna wiadomosc i wszystko leci w gore lub w dol. Lepiej patrzeć na newsy i konkretne zapowiedzi. Przyklad dzis. Jesli uda sie wapolpraca z wargaming to wolumen wystrzeli, nie ma h...
Nie popadajmy w nadmierny optymizm, dziś nie było żadnego wystrzału, a po prostu realizujemy trzeci dzień stabilnych i lekkich wzrostów. W każdym razie jestem dobrej myśli i idę spać spokojnie. Dobranoc wszystkim

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » piątek, 16 lutego 2018, 23:27

Od bardziej technicznej strony:
STOCH RSI płaskie,
RSI dzienne wskazywało lub praktycznie wskazywało wyprzedanie sie rynku,
MACD sie schodzi,
Volumen podczas dołka był praktycznie zerowy, ledwie milion usd ze wszystkich giełd, nie miał już kto sprzedawać, za to zielone świece jak sie pojawiały to miały dość ładny volumen.
Wsparcie na 0.00025 wytrzymało i było testowane z każdej strony. Volumen teraz zaczyna rosnąć.
Co zauważyłem od dłuższego czasu mamy tutaj opiekuna kursu, starannie stawiane ścianki na kilkanaście do kilkudziesięciu btc, przesuwane powoli, nie są praktycznie dotykane. Myślę że ktoś skupuje, bo innego sensu nie widze. Rysowanie kursu na tak taniej walucie mija sie z celem, mało kto gra na niej technicznie, więc figury jeśli sie pojawiają i realizują to „naturalna” sprawa.
Nie odrzucam możliwości double bottom, z tym że musiałoby być jakoś w nie długim czasie.
Jeśli ktoś ma zamiar wchodzić to teraz jest dobry moment, dobry stosunek ryzyka do profitu.
Ktoś powie że AT to bujda, ale jak widze jak to sie wszystko zgrywa z wydarzeniami to sie aż wierzyć nie chce. Pamiętajcie że to nie szklana kula, tylko narzędzie które jeśli jest dobrze wykorzystane pomoże wam grać. Na giełdzie grają w dużej mierze boty, myślicie że na czym one sie opierają?
To zaprogramowany system, musi działać wg. Jakichś zasad.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » sobota, 17 lutego 2018, 00:19

reaktywa pisze: Od bardziej technicznej strony:
STOCH RSI płaskie,
RSI dzienne wskazywało lub praktycznie wskazywało wyprzedanie sie rynku,
MACD sie schodzi,
Volumen podczas dołka był praktycznie zerowy, ledwie milion usd ze wszystkich giełd, nie miał już kto sprzedawać, za to zielone świece jak sie pojawiały to miały dość ładny volumen.
Wsparcie na 0.00025 wytrzymało i było testowane z każdej strony. Volumen teraz zaczyna rosnąć.
Co zauważyłem od dłuższego czasu mamy tutaj opiekuna kursu, starannie stawiane ścianki na kilkanaście do kilkudziesięciu btc, przesuwane powoli, nie są praktycznie dotykane. Myślę że ktoś skupuje, bo innego sensu nie widze. Rysowanie kursu na tak taniej walucie mija sie z celem, mało kto gra na niej technicznie, więc figury jeśli sie pojawiają i realizują to „naturalna” sprawa.
Nie odrzucam możliwości double bottom, z tym że musiałoby być jakoś w nie długim czasie.
Jeśli ktoś ma zamiar wchodzić to teraz jest dobry moment, dobry stosunek ryzyka do profitu.
Ktoś powie że AT to bujda, ale jak widze jak to sie wszystko zgrywa z wydarzeniami to sie aż wierzyć nie chce. Pamiętajcie że to nie szklana kula, tylko narzędzie które jeśli jest dobrze wykorzystane pomoże wam grać. Na giełdzie grają w dużej mierze boty, myślicie że na czym one sie opierają?
To zaprogramowany system, musi działać wg. Jakichś zasad.
Jeżeli BTC nie zawiedzienie (jak btc poleci do 4k to nic nie zatrzyma spadku game) to game urosnie bo tak jak mówisz też to widze nikt nie chce sprzedawac podczas spadkow maly volumen ostatnie leszcze sie wyleszczaja i pekaja i zwrot ku góry

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bert » sobota, 17 lutego 2018, 02:51

a moj twitter mowi, ze jeszcze spadniemy, mocno, dopiero pozniej ruszymy w gore...tez mocno

tylko czy mozna wierzyc twitterowi?

;)

oczywiscie o bitku pisze, no ale jak btc to i inne drobiazgi....

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » sobota, 17 lutego 2018, 08:35

Jeżeli bitcoin utrzyma aktualny poziom, to dzisiaj możemy być świadkami jedynki z przodu.

Taktyka jest prosta kup game -> zapomnij -> dokup po korekcie, która nastąpi przy 12,5-13k BTC -> sprzedaj z zyskiem pod koniec roku.

EDIT: jest 10
Ostatnio zmieniony sobota, 17 lutego 2018, 08:56 przez michok, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » sobota, 17 lutego 2018, 08:43

Cena będzie już tylko rosła i to szybko. Projekt jest świetny. Dzisiaj zobaczymy nawet około 11 zł a to dopiero pierwsze nieduże wzrosty

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Merson » sobota, 17 lutego 2018, 08:57

Matematyk pisze: Cena będzie już tylko rosła i to szybko. Projekt jest świetny. Dzisiaj zobaczymy nawet około 11 zł a to dopiero pierwsze nieduże wzrosty
Ty się już tak kolego nie rozpędzaj. Jeżeli btc spadnie to zapewniam Cię, że game poleci jeszcze gwałtowniej.Rozumiem, że hype, cena w końcu rośnie i jest fajnie, ale pozostańmy obiektywni ;)

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: balu1988 » sobota, 17 lutego 2018, 09:06

dokładnie. Posiadam większość kapitału w game ale jednak obserwuje kurs btc :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » sobota, 17 lutego 2018, 09:07

A ty kolego nie bądź takim pesymista. Zresztą pewnie na temat innych kryptowalut też tak mówiłeś. Zobacz jak wybił się np. Lisk. Zresztą to świetny projekt i jestem pewny że cena do odzwierciedli. Gry to ogromny rynek

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » sobota, 17 lutego 2018, 09:11

Uwierzcie mi że wystarczy rzeczywiście dobra i konkretna informacja ze strony teamu GC a w lutym przeciez szykują cosr z SDK i będzie duży skok ceny :) to nie jest Lisk gdzie obiecuja gruszki na wierzbie tylko rzeczywiście coś robią, także po zrealizowaniu zysków na LTC wrocilem do Game hehe aczkolwiek na LTC w mid term da sie jeszcze zarobić

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » sobota, 17 lutego 2018, 10:00

Info (tak uważam) przełomowe o współpracy z WoT.
http://cryptocurrencymagazine.com/?p=15754
"Jestem również tweeting sugerujący, że będę współpracować z War Gaming Company w sprawie tego ogłoszenia w przyszłości. "

Po wydaniu tego wywiadu będzie wszystko wiadomo dlatego trzeba trzymać rękę na pulsie.
W porównaniu do wcześniejszych takich plotek nie ma negatywnego stanowiska od GameCredits ;)

Wiem, że to jak narazie grubymi nićmi szyte, ale na tym rynku jeden tweet potrafił już wywindować/obalić cenę waluty.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Merson » sobota, 17 lutego 2018, 10:02

Matematyk pisze: Zresztą pewnie na temat innych kryptowalut też tak mówiłeś.
No już nie przesadzajmy :) Moja wypowiedz nie była atakiem w Pana kierunku tylko lekką ochłodą głowy, także darujmy sobie tego typu bezpodstawnych dojazdów i nie zaśmiecajmy tematu. Nie traćcie czujności i oko cały czas na btc :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » sobota, 17 lutego 2018, 10:09

Czas pokaże ale wszystko jest na dobrej drodze :) kurs będzie rósł :)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ishias » sobota, 17 lutego 2018, 10:36

Ja z liska na Game przeszedłem, czym mniej ludzi wie tym lepiej. Ja zapakowalem sie po 6pln nic tylko czekać na solidna pompeczke. Uśpiona bomba.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nubzor » sobota, 17 lutego 2018, 10:56

Damian2727 pisze: @Areck1
Spoiler:
Wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam
No i jak tam, kolega rozwiązał problem techniczny z przelaniem game do portfela ?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Damian2727 » sobota, 17 lutego 2018, 11:05

@Nubzor
Spoiler:
Powiem tak napisałem do BB ale póki co cisza w temacie z ich strony i myślę co robić czy nie poszukać innego portfela dla GC

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » sobota, 17 lutego 2018, 11:07

@nubzor,
Spoiler:
nubzor pisze: No i jak tam, kolega rozwiązał problem techniczny z przelaniem game do portfela ?
Wynika, że błąd leży po stronie BB bo na portfelu GC nie ma tej transakcji. Kolega ma odezwać się do suportu BB.

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: atlas1234 » sobota, 17 lutego 2018, 11:53

witam czym spowodowany jest w tej chwili znaczny wzrost gamecredits?

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » sobota, 17 lutego 2018, 11:55

Wzrostem BTC

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: marcinex06 » sobota, 17 lutego 2018, 11:58

pewnie trochę skokiem BTC, a trochę zbliżającym się wydaniem jakiejś bety (28.02)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości