Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 16 lutego 2018, 16:50

@Damian2727,
Spoiler:
Nie ma problemu. Upewnij się jeszcze zanim naskoczysz na BB czy adres był prawidłowy i sprawdź ile dokładnie zabrało Ci z konta bo jeszcze została policzona prowizja (z tego co pamiętam to 0,005 Game - grosze ale niech za swój ewentualny błąd oddadzą wszystko:-)
Kiedyś była taka plotka, że Game miałby współpracować z firmą wargaming.net, która stworzyła World of Tanks itp. co zostało wyśmiane przez ich "prezesa" w czasie live na youtube (nie zaprzeczył), a dzisiaj pojawiło się takie coś:

Taka ciekawostka.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » piątek, 16 lutego 2018, 17:12

Wejście do WoT oznaczałoby wielu milionowy volumen wykręcany tylko przez tą gre, ciekaw jestem tych ich niespodzianek które chcą ogłosić do konferencji w marcu.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafles » piątek, 16 lutego 2018, 17:24

Nie wiem czy zauważyliście na 30credits większość kryptowalut w prediction, w dniu ok 2 marca spada o jakieś 15-30%. Coś się szykuje? Czy im algorytm szwankuje? :)

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » piątek, 16 lutego 2018, 18:06

@rafles można prosić link?
Ostatnio zmieniony piątek, 16 lutego 2018, 18:34 przez michok, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » piątek, 16 lutego 2018, 18:15

Będzie się działo :-) kurs będzie rósł codziennie o kilka procent :-)

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafles » piątek, 16 lutego 2018, 18:21

dla BTC
http://30rates.com/btc-to-usd-forecast- ... to-bitcoin

dla LTC
http://30rates.com/litecoin-price-predi ... c-forecast

dla ETH
http://30rates.com/litecoin-price-predi ... c-forecast

Dla Game dziennych nie mają a szkoda :(

....ale skoro btc "dyktuje" cenę dla Game to opłaca się zagrać na shorta i sprzedać przed 1 marca...a za jakiś 1-2 tyg kupić

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » piątek, 16 lutego 2018, 18:28

Widać, że zaczyna się coś ruszać. Na 1D mamy 3 zielone świece pod rząd (o ile dzisiejsza również zamknie się na zielono), takiej sytuacji nie było od 17 stycznia. Osobiście zapakowałem się teraz i czekam cierpliwie na wzrosty.

@rafles dzięki :) sprawdza się to? :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » piątek, 16 lutego 2018, 18:37

W końcu idziemy w dobrą stronę :-)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Merson » piątek, 16 lutego 2018, 19:30

rafles pisze: dla BTC
http://30rates.com/btc-to-usd-forecast- ... to-bitcoin

dla LTC
http://30rates.com/litecoin-price-predi ... c-forecast

dla ETH
http://30rates.com/litecoin-price-predi ... c-forecast

Dla Game dziennych nie mają a szkoda :(

....ale skoro btc "dyktuje" cenę dla Game to opłaca się zagrać na shorta i sprzedać przed 1 marca...a za jakiś 1-2 tyg kupić
A To co oni mają szklaną kulę, że tak zapytam? Ja bym się tym nie sugerował, nikt nie jest w stanie przewidzieć co się stanie z rynkiem w przeciągu dnia a co dopiero w przeciągu miesiąca...

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » piątek, 16 lutego 2018, 19:39

Dokładnie, dla mnie to też jest jak wróżenie z fusów, ciekawe czemu nie mają historii ;)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » piątek, 16 lutego 2018, 20:25

Dzisiaj 9 jutro 10 :D ogień

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 16 lutego 2018, 21:06

Matematyk pisze: Dzisiaj 9 jutro 10 :D ogień
Też tak myśle .Ładnie Game rośnie - nabiera wiatr w żagiel .

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » piątek, 16 lutego 2018, 21:32

Nawet dzisiaj może być 10. Jutro napewno. Każdy kto poczyta o tym projekcie i z kim już zaczynają współpracę oraz czego dokonają w świecie gier wie albo się domyśla ile będzie warty GAME.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 16 lutego 2018, 21:55

Matematyk pisze: Nawet dzisiaj może być 10. Jutro napewno. Każdy kto poczyta o tym projekcie i z kim już zaczynają współpracę oraz czego dokonają w świecie gier wie albo się domyśla ile będzie warty GAME.

Ja dziś dokupiłem sporą ilość Game Bo też wierze w projekt.A myśle że to ostatni moment na zakupy w tak dobrej cenie .

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » piątek, 16 lutego 2018, 22:06

Luźne przemyślenia, w sumie będę wdzięczny za dyskusje/opinie i przemyślenia. Męczę dzisiaj Game pod każdym kątem praktycznie i odnośnie kanału o którym pisałem wcześniej https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 86#p448986.
Linia jest dość ważna od niemal 3 lat (w skali logarytmicznej) i ostatecznie ją przebiliśmy ale szpilką by wrócić do kanału i pełzać wzdłuż dolnego ograniczenia. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jak bitek nic nie wywinie to pełzamy po dnie, patrz dobry moment na załadowanie. Przynajmniej na odbicie do linii spadkowej poprowadzonej wyżej.
Obrazek

Kolejne to wykres w skali arytmetycznej. Jesteśmy w pasmie silnego oporu zaznaczonego niebieskim prostokątem, a wcześniej akumulacji która była podstawą poprzedniej pompy. Ponadto mieliśmy tak samo niskie RSI jak przed poprzednim początkiem akumulacji (czerwone pola) ponadto na wykresie miesięcznym RSI jest niższe aniżeli w momencie wejścia GAME na bittrexa! Co jedynie jest niepokojące to ostatnie parę tygodni wygląda jak flaga z możliwością wyjścia dołem.
Obrazek

Oraz ostatnie, wykres GAME od BTC, widać, że wypadliśmy z mniejszego kanału spadkowego. Jest chwilowy lokalny trend wzrostowy z możliwością wzrostu. Przynajmniej do linii poprowadzonej ograniczenia spadkowego u góry wykresu. Także z moich obliczeń potencjał może być na plus minus 14/15$. Choć pewnie się mylę. Wszystko zależy od tego czy BTC pociągnie temat w górę czy w dół.
Obrazek
Spoiler:
ps. @reaktywa, @soulnecturn co myślicie? Zapraszam każdego do dyskusji, za konstruktywne wymiany zdań chętnie dam każdemu plusa bo sam jestem w rozterce. Za wymiociny werbalne i spam wale z automatu cegłami z minusów( mam odnowioną reputację ;) )
amat victoria curam

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » piątek, 16 lutego 2018, 22:40

Prosto i konkretnie. Wykresy wykresami ale dopiero teraz game zaczyna ruszać. Wcześniej była tylko ogromna pompa na obietnice ale teraz wszystko zaczyna układać się w całość. W kryptowalutach wykresy często w takich przypadkach się nie sprawdzają. Ludzie kochają gry i to co robi game w świecie gier zmieni wiele na plus. Ludzie napewno docenią ich pracę. Game mocno do góry.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » piątek, 16 lutego 2018, 23:06

@Matematyk, na pewno nie da się wszystkiego usystematyzować wykresem. W końcu za cyferkami i świeczkami stoją ludzie i emocje. Bliżej temu fali prawdopodobieństwa z fizyki kwantowej niż sztywnych ram czy aksjomatów znanych z matematyki. Gro ludzi jednak próbuje sobie jakoś to wszystko poukładać i gra pod jakieś tam kreski i dopóki tak jest można coś na wykresie wyłapać od czasu do czasu i się obłowić np. kiedy ktoś większy wchodzi do gry lub kiedy panikuje lub daje się ponieść emocją tłum. Czystej trygonometrii tu nie ma i z tym się zgodzę. Chodzi o to by wyłapać największe prawdopodobieństwo. Ponadto boty, które stanowią dużą część rynku realizują jakiś algorytm. Nie wiem czy sztywny czy na podstawie sieci neuronowej lub rozmytej ale jakieś liczby grają tu rolę, boty raczej nie twittują i nie czytają postów (jeszcze ;) ) tak czy owak widzę potencjał w game na mid lub long term (jako, że sam jestem graczem) ale próbuję określić czy to już dołek. Także każda opinia mile widziana. Pozdrawiam
amat victoria curam

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bandyta » piątek, 16 lutego 2018, 23:13

Bez kitu, wykresy na moje w przypadku kryptowalut sie nie sprawdzaja bi wystarczy jedna wiadomosc i wszystko leci w gore lub w dol. Lepiej patrzeć na newsy i konkretne zapowiedzi. Przyklad dzis. Jesli uda sie wapolpraca z wargaming to wolumen wystrzeli, nie ma h...

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » piątek, 16 lutego 2018, 23:20

Sam GC chyba wie co robi. Grają na dynamit. Cicho cicho a jak wyskoczą to cena i ich tańsze gry niż na steam zwrócą się w 10000%. Nazbierają monet za kupione gry potem będą powoli sprzedawać rozwijając coraz to nowsze rzeczy.
Opublikują co chcą ogłosić wejdą potajemnie we współpracę i wyskoczą jak filip z konopi.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » piątek, 16 lutego 2018, 23:20

Rozumiem o czym mówisz ale często śmieszą mnie wypowiedzi typu jeżeli przebijemy jakąś linię to mamy szansę na wzrosty. Często przebija się linie i kurs opada a czasami rośnie. Można o tym nie mówić i stwierdzić że jeżeli pojawi się jakaś ważna informacja to też kurs wzrośnie albo opadnie a linie nie do końca się sprawdzają . Kryptowaluty są młode i tutaj NARAZIE reguły nie do końca obowiązują. Projekt GAME ma ogromny potencjał i będzie doceniony ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości