Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 25 października 2019, 23:48

Kryptomar pisze: piątek, 25 października 2019, 12:17
anagamidev pisze: piątek, 25 października 2019, 11:51Wtedy taki grubas kontrolując 99% podaży, może po prostu już bezpardonowo bez żadnych przeszkód spompować cenę do 1-2PLN, i tam pewnie co niektórzy będę widzieć odwrócenie trendu,
Zwłaszcza grubas z portfelem 20 tys zł na BitBay...bo tyle wystarczy.
Hmm, Ty mówisz całkiem o czymś innym, za 20 tys. to zapewne mógłbyś wykupić jedną ściankę czy coś takiego :D Mi chodziło o całą podaż GAME czyli 69836100 - 1% :D Żeby je wykupić potrzeba blisko 1M$ :D Ja np. mając 6 milionów game, resztę porozstawiałbym na ściankach co 0.01 PLN np. po 1000 i ktoś mógłby powoli skupować małym kapitałem, ktoś inny zobaczyłby, że cena cały czas rośnie, dołączyłby się do skupowania tych lichych ścianek..., no i na zasadzie kuli śnieżnej mogłaby się stworzyć bańka, kiedy dołączali by coraz to nowi traderzy grający z trendem :D Wtedy ludzie zaczęliby grać już na pewniaka pod wzrosty, a ja cichaczem powoli zacząłbym dystrybucję, wiedząc, że napływa cały czas nowy kapitał i powoli powoli wpuszczał na rynek coraz więcej GAME'ów, aż w końcu ktoś kto piramidował cały wzrosty czyli miał sporą ilość GAME stwierdził, że już dość i sprzedałby wszystko wtedy reszta mogłaby spanikować i pękła by bańka ponownie :D

Tutaj jeszcze jak wygląda u mnie uśrednianie GAME w ostatnim czasie :D
Obrazek
Czyli co można zauważyć, że gram bardzo małym kapitałem. Wcześniej, na cenach 0.50-2PLN potrzebowałem tysięcy, żeby kupić takie ilości czyli 1000 GAME kosztowało 500-2000PLN, gdzie teraz na cenach 0.10PLN 1000 game kosztuje zaledwie 100PLN :D Zatem skoro liczę na jakieś odbicie do 1PLN czy nowe ATH 20PLN+, to niewiele ryzykując mogę fajnie zarobić w przyszłości :D No i tak od 0.09 groszy spadło do 0.04PLN czyli ponad 50%, czy panikowałem? Gdzie tam :D Dokupiłem jeszcze :D No i teraz już mam zysk prawie 100%, gdzie albo mogę sprzedać i mieć niemalże 1000 GAME za friko na long term, albo mieć 80PLN coś takiego zarobku :D O to mi chodzi w uśrednianiu i akumulacji na bessie, że dzisiaj ryzykując niewiele na różnych shit'ach, można sobie zakumulować sporo za darmoszkę, a teoretycznie przy jakieś hossie za kilka miesięcy lat, można mieć z tego 10x-100x więcej :D I np. jakiś dead cat bounce z tych 2000 na 1-2PLN daje mi 1000-2000PLN, a gdyby powróciło na ATH to miałbym nawet 40 000 PLN :D Oczywiście pewnie GAME i tak umrze, ale chodzi mi o podejście i dlaczego warto :D Bo na innych shitach mam podobnie coin'y za free praktycznie albo uśrednione do bardzo niskich cen, że tam też musiałby pospadać z 80-90%, żeby dojść do mojego breakeven :D Ale jako, że cały czas uśredniam to te ceny ciągle są niższe :D Chyba, że dokupuję, więcej na jakichś dołkach pod odbicie to chwilowo mam wyższą średnią :D Ale mi chodzi o akumulację pod kolejną hossę :D Dokładnie tak samo robię na LTC czy ETH czy czymkolwiek innym :D Np. dzisiaj LTC jest wart 50$, a za jakiś czas może być wart 7 razy więcej, więc jak kupię 10 LTC, cena wzrośnie o 10% to niejako mam 1 LTC za darmo, który w przyszłości może być wart nawet 350$(gdzie 10 LTC mam za 500$ dzisiaj), a liczę ogólnie na 5k$ za kilka lat :D No i tak sobie spokojnie akumuluję przez całą bessę, w sumie na hossie też powoli powoli do przodu :D

I naprawdę dużo osób po prostu nie rozumiem rynku i jak on działa :D Nie próbują wgłębić się jak to się dzieje, że ceny potrafią wzrosnąć 500% albo spaść 90% :D Jest tylko sianie defetyzmu i ignorancji :D Zabawne jest to, że ja to piszę od 2 lat i nadal jest jakieś niedowierzanie :D Psy szczekają karawana jedzie dalej :D Im więcej negatywnych komentarzy i minusów ma mój post tym bardziej należy traktować go serio z tego wynika :D
viewtopic.php?f=27&t=18294&p=323093#p323093
viewtopic.php?f=27&t=18294&p=323093#p323100
viewtopic.php?f=27&t=18294&p=328226#p328226
viewtopic.php?p=609045#p609045

viewtopic.php?f=27&t=18294&p=323093#p323109
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » sobota, 26 października 2019, 10:10

kłócą się o trupa. co za strata czasu :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 26 października 2019, 12:01

Spoiler:
@leszko84 ale ja po prostu argumentami walczę z konfabulacją na mój temat i mojej gry :D Gość nie rozumie rynku i to co się do niego mówi :D Najgorsze jest to, że bałamuci ludzi i mierzy ich swoją miarką :D Nie każdy jest daytrader'em czy intraday trader'em czy jakkolwiek i nie każdy gra 100kPLN czy ileś tam, nie kazdy potrzebuje super płynności oraz gigantycznych wolumenów :D A wszyscy dobrze wiemy, że większość coin'ów jest shit'em i nie ma znaczenie czy to GAME czy nie GAME :D Jest jakiś rynek i próbujemy coś na nim ugranić :D Nic więcej :D Niektórzy np. grają swingi roczne czy wieloletnie, że np. po dużych spadach inwestują w coś i oczekują zysku w dłuższym terminie :D Czyli przykładowo ja wchodząc na 8k$ mówiąc, że jest to dobrem miejsce na wejście jestem na wstępie od razu hejotwany czy inne osoby(chociaż na 8k$ kupiłem lekko ponad 1 BTC, a na 7566 już akumulowałem trochę więcej, bo RS na 4h było mocno schłodzone i zgodnie co pisałem tutaj viewtopic.php?f=27&t=25968&p=603652#p603652), bo cena jeszcze spada na 7333$, a jak po kilku godzinach czy dniach wybija ponad 10k$ i jest ładny zysk, to nagle te osoby siedzą cicho :D I najgorsze jest to, że te osoby zdobywają poklask i uchodzą tutaj za guru :D Tzn. wg. mnie każdy może się mylić, ale jeśli ktoś wiecznie wszystkich krytykuje, 90% to jest właśnie syf i taki cyrk, to po prostu jest hipokrytą i nie zna realiów rynku :D I to nie ma znaczenie czy ja przewidzę dobre wejście w jakiś dołek czy jakąś górę, tylko chodzi o to, że warto uśredniać i akumulować na bessie na poczet przyszłej ewentualnej hossy :D Ja nie chcę bawić się tutaj w grupę sygnałową, tylko pokazuję kiedy wg. mnie warto wejść :D I uważam, że nie trzeba panikować i używać stop loss'ów jeśli się to umiejętnie robi regularnie :D
Tutaj można sobie przeczytać mojego posta i szeryfa tego forum :D Plus zwrócić uwagę na słownictwo i jaką "wioskę" robi :D Zabawne jest to, że moderacja akurat do mnie ma pretensje, gdzie ja przez większość czasu staram się pisać bezosobowo i prowadzić niejako monolog z samym sobą i swoimi analizami :D Czy te emotki :D tak bardzo wkurzają? :D
viewtopic.php?f=27&t=25968&hilit=kilku& ... 80#p609235
Spoiler:
@wamak ale Ty właśnie chodzi, że na shitach warto uśredniać i akumulować, bo sytuacja może się za jakiś czas diametralnie zmienić i w końcu wystrzelą :D Ja wiem, że teraz można sobie twierdzić, że to było warto albo tamto było warto, ale zapytaj się jednego z drugim ile w tym czasie zarobili i czy wyciągnęli maksa :D Śmiem wątpić :D Poza tym czytaj to co piszę, kiedy masz dzisiaj GAME za 0.01 PLN czy innego shita po spadku 90%, zakładam, że robisz jakiś rekonesans i dajesz mu szansę na kolejną hossę czyli ceny 10x, to dzisiaj kupując za 10 razy mniej możesz sobie uśredniać małym kapitałem i akumulować :D Czyli kupujesz za 100PLN => 0.10 x 1000 cena rośnie o 10% sprzedajesz i masz 100 GAME'ów za free :D Dzisiaj są one warte 10 PLN, ale jakby takie coś wróciło do 20PLN to masz 2000PLN za kilka miesięcy lat :D Gdzie np. na hossie na cenach 10PLN za 10% ze 100PLN to byłoby zaledwie 1 GAME :D Czyli inwestując mało, oczekujesz dużych zwrotów plus jeszcze uczysz się gry małym kapitałem na bessie, gdzie właśnie trzeba liczyć każdy grosz :D Jeśli już zaczyna się hossa, to nie dość, ze masz dobrego skilla już i łatwiej się gra, rozumiesz rynek, to dodatkowo to co zakumulować zaczyna rosnąć wykładniczo :D I dlatego mówię, że warto, aczkolwiek zawsze można naciąć się na jakiegoś shit'a :D Po prostu większość osób na bessie się przykłada i daje się uwikłać w fatalistyczne scenariusze, zamiast robić swoje :D Przecież to samo jest na kryzysach, jedni panikują, ceny lecą na łeb na szyję, ludzie wkręcają się, że już koniec świata, a inny po prostu potrafią zakasać rękawy, zaczynają inwestować, skupować rozwijać nowe biznesy i ten pik nie trwa wiecznie, to jest tylko jeden czy kilka dni kiedy gazety o tym piszą, a później już wszytko zaczyna rosnąć już do góry, a później wielkie zdziwienie skąd Bezos ma tyle kasy czy inny Musk i dopiero ludzie uświadamiają sobie na samym szczycie widząc galopujące zyski czy wyceny, że warto było być optymistą w dłuższym terminie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wamak » sobota, 26 października 2019, 13:06

To pisz przy shitach, że warto wchodzić, ale za 1/20 kapitału. Z postów to nie wynika. Inwestując małe kwoty to można sobie tak dokładać. Wchodząc całym kapitałem w coś, co spada jeszcze o np. 80%, to jest katastrofa (lepiej mieć zostawiony kapitał na niższe poziomy).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 26 października 2019, 13:07

Spoiler:
@wamak tysiąc razy to pisałem, mam znowu szukać? :D Nigdy all in i nigdy all out :D Zresztą tam masz historię moich transakcji wyżej i wszystko widać jak na dłoni, chwilę temu sprzedało mi 1000 GAME na 0.07PLN i mam 1000 GAME za friko plus kapitał na skupienie nowego low ewentualnie :D

Tak dokładnie to 1111 GAME za 6 zyka :D
Obrazek

Zabawne jest to, że na GAME nie gram jakoś nawet szczególnie, a niektórzy z jakąś szewską pasą przypisują mi uwielbienie do tego shita czy innego :D Czasem to można ze śmiechu "pęc" :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: amneziahaze » sobota, 26 października 2019, 15:33

anagamidev pisze: piątek, 25 października 2019, 23:48po prostu nie rozumiem rynku
Nie bądź dla siebie aż tak surowy. :)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: adiqq » sobota, 26 października 2019, 17:44

wamak pisze: sobota, 26 października 2019, 13:06To pisz przy shitach, że warto wchodzić, ale za 1/20 kapitału. Z postów to nie wynika. Inwestując małe kwoty to można sobie tak dokładać. Wchodząc całym kapitałem w coś, co spada jeszcze o np. 80%, to jest katastrofa (lepiej mieć zostawiony kapitał na niższe poziomy).


lepiej nie pisać takich rzeczy...gdyby było za każym razem napisane, to po kilku/kilkunastu postach mogłoby się okazać, że nie ma już więcej środków......z innej strony, jest takie powiedzenie, że jak się kłamie, to trzeba mieć bardzo dobrą pamięć, żeby pamiętać gdzie się kłamało, a gdzie mówiło,pisało prawdę...łatwo się wtedy pomylić ;)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ros666 » niedziela, 27 października 2019, 00:08

gamecredit zdechł i nic tego nie zmieni

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » niedziela, 27 października 2019, 10:16

Dlaczego nie mogę zalogować się do swojego portfela game credits? Portfel widzi ledgera ale nie ma połączenia z siecią game credits. Czy ktoś mógłby sprawdzić czy tylko u mnie taki błąd występuje ? Ledger jest podłączony ale pole network jest na czerwono i nie widzę stanu mojego portfela.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » niedziela, 27 października 2019, 12:35

Syl_Cze pisze: niedziela, 27 października 2019, 10:16Dlaczego nie mogę zalogować się do swojego portfela game credits? Portfel widzi ledgera ale nie ma połączenia z siecią game credits. Czy ktoś mógłby sprawdzić czy tylko u mnie taki błąd występuje ? Ledger jest podłączony ale pole network jest na czerwono i nie widzę stanu mojego portfela.
Wszystko działa z portfelem sprzętowym. SIEĆ GAME JEST OK :)
Nie musisz się martwić, sprawdź czy inne Coiny są dostępne :)
Zobacz czy masz aktualne oprogramowanie portfela sprzętowego. Uruchom ponownie komputer. Zrestartuj Router. Przeinstaluj Electrum Game https://electrum-game.org/
Przy portfelach sprzętowych sprawdzajcie czy nie korzystacie z jakiś Hubów, przejściówek, czytników kart, bo niektóre koolidują z portfelami przy aktualizacji czy instalacji np. Trezor-Bridge itp. (prawdopodobnie sterowniki USB innych urządzeń stwarzają problemy).

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » niedziela, 27 października 2019, 19:26

Obrazek U mnie od wczoraj coś takiego. Może wiesz o co chodzi? Będę wdzięczny za pomoc bo już mnie szlak trafia. Ledger podłączony ale wygląda jak by z siecią game były problemy. Pisałem do nich na Fb ale jeszcze nie odpisali. Może ktoś pomóc ? Będę wdzięczny

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kutalisk » niedziela, 27 października 2019, 21:01

Do tych co się jeszcze oszukują. Zobaczcie jak większość coinów odpaliło razem z BTC kilka(-naście/-dziesiąt) %, a GAME nawet nie drgnął...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 27 października 2019, 21:23

@Kutalisk ciekawe, bo GAME zrobił 75% od dołka w ostatnim dniach :D Jakkolwiek absurdalnie to brzmi :D Lepiej niż BTC :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kutalisk » niedziela, 27 października 2019, 22:22

Zwróciłeś uwagę na jakim wolumenie to się podziało? przecież to jest pomijalna wartość.

Topowe alty wróciły do poziomów z 23 września sprzed osunięcia się BTC z okolic 9600$
GAME miałeś wtedy po 0,13-0,14 PLN, a gdzie jest teraz?

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Eth » niedziela, 27 października 2019, 22:25

Mi portfel electrum nie widzi trezora. Robi się ciekawie.
Okej działa, musiałem uruchomić jako administrator.
Sieć na czerwono, jutro sprawdzę czy działa.
Ostatnio zmieniony niedziela, 27 października 2019, 22:41 przez Eth, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 27 października 2019, 22:40

@Kutalisk no to wiem, ale teoretycznie gdybyś wyłapał to za tysiaka, to masz 700PLN ekstra :D Trzeba się poustawiać na 1-3 groszach wygląda na to, bo może będzie jeszcze tam schodził i odbijał :D W obiegu GAME'ów jest 69836100 jak spadnie do 0.01PLN to wystarczy 700kPLN, żeby wykupić je wszystkie :D Zatem wystarczy jakichś 1000 osób na całym świecie z silnymi rękami, co nie jest jakąś ogromną liczbą w stosunku do 7-8 miliardów, które zainwestują 700PLN, żeby wykupić wszystko i pozwolić kursowi odlecieć :D HODL!!! :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kutalisk » niedziela, 27 października 2019, 23:01

TEORETYCZNIE... :D :D :D

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » poniedziałek, 28 października 2019, 10:43

Czy ktoś używa Electrum-Game 3.2.3 jako portfela do trzymania swoich game ? Nie mam połączenia z siecią od kilku dni i nie mogę dostać się do swojego portfela, próbowałem już praktycznie wszystkiego ale nie potrafię znaleść rozwiązania. Czy macie połączenie z siecią game? U mnie ciągle na czerwono, zmieniałem serwery, komuptery, proxy, używałem VPN i nic się dzieje. Czyżby ktoś zwiał z moimi coinami ? Ktoś może jakoś pomóc? Kilkadziesiąt tyś game wyparowało ? Heh a ostrzegali przed giełdami, żeby tam nie trzymać środków a tutaj taka niespodzianka. Ehh;/ Jak ktoś może jakoś pomóc zapraszam na PW, zapłacę jeżeli uda się rozwiązać problem bo już gorączki dostaje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 28 października 2019, 11:41

@Syl_Cze a masz key'a? :D Postawiłem core'a od zera i wydaje się, że wszystko bangla jak ta lala :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » poniedziałek, 28 października 2019, 11:53

anagamidev pisze: poniedziałek, 28 października 2019, 11:41a masz key'a? :D Postawiłem core'a od zera i wydaje się, że wszystko bangla jak ta lala
teoretycznie wszystko jest ok ale nie ma połączenia z siecią.
Syl_Cze pisze: niedziela, 27 października 2019, 19:26 Obrazek
Tak to u mnie wygląda, i nawet jak stworzę zupełnie nowy portfel bez podłączenia ledgera jest to samo. Wygląda mi to na problem z siecią po ich stronie, przeszukuje fora i szukam odpowiedzi ale nic konkretnego nie znalazłem. Możesz odpowiedzieć czy masz podłączenie do sieci? Czy to jest u mnie z komputerem problem ? Sprawdzałem na dwóch komputerach ale u siebie i jest to samo, próbowałem używać różnych proxy, vpn, szukać innych serwerów i nadal brak połączenia, masz połącznie do sieci game czy nie ? Świeci się na zielono ? Reszta wszystko wydaje się być ok więc brakuje mi tylko podłącznia do sieci game żeby zobaczyć stan portfela i zarządzać coinami.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 października 2019, 11:59 przez Syl_Cze, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości