Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » wtorek, 3 kwietnia 2018, 16:13

Spokój na forum. Ja czekam na dalsze spadki na BTC, bo moim zdaniem to jeszcze nie koniec spadków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » wtorek, 3 kwietnia 2018, 17:07

hmm biorac pod uwage ze kurs lekko odbil, to moze byc tak ze do tych 9k$/btc dojdzie, a wtedy nie bedzie to lekka korekta przed dalszym spadkiem tylko pojscie spacerkiem wyzej :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: neologistyczny » wtorek, 3 kwietnia 2018, 21:01

Te wszystkie spekulacje cen są już nudne xD, ja to sobie... co kilka dni sprawdzam kurs, jak będę mieć 30-70% więcej to myk wypłacam moje kokosy.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Dodano po 3 godzinach 37 minutach 24 sekundach:
Chłopaki, w górę ptaki. Dobrze będzie. Nie w tej dekadzie to w następnej może zarobicie pare złoty ObrazekObrazekObrazekObrazek

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: neologistyczny » wtorek, 3 kwietnia 2018, 22:01

Chłopaki, w górę ptaki. Dobrze będzie. Nie w tej dekadzie to w następnej może zarobicie pare złoty ObrazekObrazekObrazekObrazek

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Dodano po 1 godzinie 4 sekundach:
Pewne info na Telegramie - jeden z programistów GNation potwierdza spekulacje na temat wprowadzenia GameCredits do gry World of Tanks, będzie można przelewać GC z portfeli prywatnych oraz tych na giełdach do gry, gdzie będzie można kupować za to konta premium, czołgi i inne rzeczy, będzie 100% pokrycia funkcjonalności GC z goldem dostępnym w grze. Także szykujcie portfele...

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: neologistyczny » wtorek, 3 kwietnia 2018, 22:01

Pewne info na Telegramie - jeden z programistów GNation potwierdza spekulacje na temat wprowadzenia GameCredits do gry World of Tanks, będzie można przelewać GC z portfeli prywatnych oraz tych na giełdach do gry, gdzie będzie można kupować za to konta premium, czołgi i inne rzeczy, będzie 100% pokrycia funkcjonalności GC z goldem dostępnym w grze. Także szykujcie portfele...

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomsonek » wtorek, 3 kwietnia 2018, 22:18

Upadek waluty, patrze na ten wykres i idzie tylko w dół, jeszcze dwa miesiące temu był 10 zł teraz 4 zł, za miesiąc 2 zł, za pół roku 0,99 zł :D

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » wtorek, 3 kwietnia 2018, 23:14

Tomsonek pisze:Upadek waluty, patrze na ten wykres i idzie tylko w dół, jeszcze dwa miesiące temu był 10 zł teraz 4 zł, za miesiąc 2 zł, za pół roku 0,99 zł :D

Spójrz na inne Coiny ile straciły . 97% wszystkich kryptowalut zanotowała drastyczne spadki.
Teraz powoli ruszamy na + .

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Studniarz » środa, 4 kwietnia 2018, 13:44

"GNation President Sergey Sholom will participate in the United Nations' ECOSOC forum on 4 April.
He has some important messages about games, identity, and our role in the world of tomorrow.

https://www.linkedin.com/pulse/sharing- ... ey-sholom/"

Hmmm Ciekawe co ma do powiedzenia :)

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 4 kwietnia 2018, 14:15

Studniarz pisze: "GNation President Sergey Sholom will participate in the United Nations' ECOSOC forum on 4 April.
He has some important messages about games, identity, and our role in the world of tomorrow.

https://www.linkedin.com/pulse/sharing- ... ey-sholom/"

Hmmm Ciekawe co ma do powiedzenia :)
:shock: :shock: :shock: ONZ ? Aż cięzko mi w to uwierzyć. Zupełnie nie wiem co o tym myśleć.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Studniarz » środa, 4 kwietnia 2018, 15:11

Według mnie firma która miała by dać sobie spokój i być byle przeciętna, nie wdawała by się w dyskusję z ONZ.

Dodatkowo też informację o World of Tanks hmmm mogło by być całkiem ciekawie, gdybyśmy nie byli uzależnieni od bitka...

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 4 kwietnia 2018, 15:12

Coś mi sie wydaje że zaproszony oczywiście jest ale wystąpienie to może w kuluarach przy kawie. https://www.un.org/ecosoc/sites/www.un. ... gramme.pdf
Gry jeszcze długo nie będą postrzegane przez wielkich tego świata jako coś ważnego.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: neologistyczny » środa, 4 kwietnia 2018, 19:32

Kurde, znudziły mi się te kryptowaluty, czekam i czekam te kilka miesięcy i nie mogę wypłacić bo grosze się zrobiły

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » czwartek, 5 kwietnia 2018, 00:31


Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » czwartek, 5 kwietnia 2018, 07:49

matik0109 pisze: Ja to tylko tu zostawię ;)

https://www.mf.gov.pl/krajowa-administr ... TANCE_2UWl_
Przecież od ładnych kilku miesięcy o tym wiadomo.
Co do spekulacji Panowie czekamy aż BTC spadnie w okolice 5k USD. Potem już będziemy powoli się odbudowywać. Myślę, że do końca Kwietnia będą trwały jeszcze spadki. Przełom Maj-Czerwiec myślę, że Game osiągnie 11-14zł.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » czwartek, 5 kwietnia 2018, 10:04

neologistyczny pisze: Kurde, znudziły mi się te kryptowaluty, czekam i czekam te kilka miesięcy i nie mogę wypłacić bo grosze się zrobiły
Dobrze że nie napisałeś kilka dni. Weź się ogarnij. to jest giełda, tu albo się zostawia na rok może dwa albo trzy albo się gra na dni. Wiadomo ze kilka miesięcy może lecieć w dół a potem idzie wolno w górę. Przeczytaj sobie mój post o CDprojekt to zobaczysz ile trzeba było czekać na hosse i jakie były spadki. Spadek z 8zł na 0,8 zł a teraz tysiące procent zysku. No ale to zajęło lata.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » czwartek, 5 kwietnia 2018, 11:10

fifipl pisze:
neologistyczny pisze: Kurde, znudziły mi się te kryptowaluty, czekam i czekam te kilka miesięcy i nie mogę wypłacić bo grosze się zrobiły
Dobrze że nie napisałeś kilka dni. Weź się ogarnij. to jest giełda, tu albo się zostawia na rok może dwa albo trzy albo się gra na dni. Wiadomo ze kilka miesięcy może lecieć w dół a potem idzie wolno w górę. Przeczytaj sobie mój post o CDprojekt to zobaczysz ile trzeba było czekać na hosse i jakie były spadki. Spadek z 8zł na 0,8 zł a teraz tysiące procent zysku. No ale to zajęło lata.
Ale przykład CDprojekt i argument jest mega słaby :) Nie obraź się, ale to nie czas i cierpliwość nagrodziła graczy giełdowych. Zdolni traderzy, którzy potrafią analizować informacje zarobili ogromne pieniądze na CDprojekcie inwestując miesiąc wcześniej, a nie parę lat wstecz. Bezsensu jest tłuczenie zasad, że giełda jest dla cierpliwych, że tu się zostawia pieniądze na lata... Nie ma takich zasad, albo masz dostęp do informacji i potrafisz je analizować i wykorzystywać. Oczywiście możesz wrzucać kapitał na zasadzie - kiedyś wzroście, musi, jak nie za rok to za 10 lat, a tak na prawdę może nigdy. A czas to pieniądz. Dla tych co lubią czekać to niestety tylko lokaty chyba, przynajmniej unikną inflacji, bo zarobku tam nie ma.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » czwartek, 5 kwietnia 2018, 12:35

@JohnnyFontane, masz rację. Zdolnych traderów jest niewielu i większość traci na szybkich i nerwowych ruchach pod wpływem emocji. Albo jesteś zdolny i zarabiasz szybko albo wierzysz w projekt i inwestujesz na dłuuugo. A inwestycja poparta jest jedynie wiarą bo do analiz musisz mieć wiedzę. Ja nie jestem trayderem, analizowanie crypto nie ma sensu bo są nieprzewidywalne. BTC leci w dół i żadne analizy rynku się nie sprawdzają. GAME to samo, niby newsy ok a kicha. Ale wierzę że ma to przyszłość. Nie wiem kiedy odbije, może tak jak pisałem za kilka lat. I na tym opieram moją inwestycję. CDprojekt to dobry przykład. Oczywiście ci z głową na karku zarobili szybko i dużo. Ale było sporo takich co stwierdzili że Wiedzmin to fajna ksiązka i jak ktoś chce wypuścić gierkę to też jest fajny. Swoją inwestycję oparli na przekonaniu że coś jest fajne ;). Nie jest to oczywiście metoda na inwestowanie giełdowe ale crypto to zabawa i loteria. Wszystko to startupy i musisz wierzyć że to jest fajne. A co to za wiara jak ją tracisz po paru miesiącach. Game to młodziutki projekt który nie ma szans na rozkręcenie się w kilka miesięcy. Potrzeba lat żeby stał się popularny i jest szansa że się to powiedzie. Trzeba wierzyć.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » czwartek, 5 kwietnia 2018, 13:32

@fifipl, gdybyśmy nie wierzyli nie śledzilibyśmy tego tematu, aczkolwiek trochę to jest loteria, trochę hazard, bo jak wspomniałeś są analizy techniczne, wykresy, wyznaczanie linii trendu itd, a kurs odbija w zupełnie odwrotnym kierunku. Co powoduje, że ludzie inwestują w taką loterię? 1% ma jakieś informacje, 99% kieruje się chciwością, szybka chęć wzbogacenia się. Znam osobiście przypadki osób, totalnych laików, którzy nie dużo ponad pół roku temu włożyły na ślepo pieniądze w różne krypto na BitBay'u i z absurdalnie małych kwot zarobili na mieszkania w dużych miastach :) Każdy chce powtórki.

Do znudzenia ludzie powtarzają, że krypto waluty to nie sposób na szybkie wzbogacenie się, zarobek. Ja uważam, że lepsze takie podejście niż hazardowa żądza emocji, która jest dużo groźniejsza i rujnuje ludziom życie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » czwartek, 5 kwietnia 2018, 14:45

The GameCredits network has updated from 0.9.6 to 0.15.1.1. This update has brought us a ton of new features as well bug fixes. Such features include hd wallets, potential decentralized exchange integration, compatibility with various hardware wallets, eventual segwit signaling, and on June 1st bip65 and 66 activate enabling atomic swaps. We want to stress that 0.15.1.1 is backwards compatible with 0.9.6 so exchanges don't need to update immediately. Users can safely send to and from exchanges that are still version 0.9.6. Read more about the update on Medium:


Kupa dobrych i ważnych update. Mają możliwość wejścia na rozproszone giełdy... czyli to co szykuje binance :)

Swoją drogą polecam ich oficjalny kanał na telegramie na którym są tylko newsy:
https://t.me/gamecreditsnews

Wszystko jasno i przejrzyście :)
Na polski kanał też zapraszam https://t.me/GameCreditsPolska

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » czwartek, 5 kwietnia 2018, 14:50

@JohnnyFontane, No własnie, jedyna słuszna droga postępowania to:
1. poczytać coś o crypto i wybrać projekt w który się uwierzy.
2. Zainwestować tyle zeby stracenie wszystkiego nie bolało.
3. Zainwestować "niepotrzebne pieniądze" (zainwestowanie w styczniu żeby było na wakacje jest chore)
4. Wyznaczyć sobie cel, powiedzmy + 40%.
5. Cel osiągnięty to wypłacamy bo chciwość się mści (crypto spada tak szybko że się nie zdąży wypłacić a już jest się minus 40%)
no i 6. trzymać trzymać trzymać aż się nie osiągnie celu. Nie wypłacać ze stratą. Trudno - patrz punkt 2.

Dodano po 3 minutach 11 sekundach:
@reaktywa, jest coś o portfelach sprzętowych. To przyszłość czy teraźniejszość ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości