Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » piątek, 5 listopada 2021, 09:03

Poniżej 40 zł to nawet mi się nie chce zerkać na kurs :P
Ale liczę na kilkaset zł. do końca 2023 (czy też raczej do końca bańki na Bitcoinie).

I tak, wybuchy śmiechu przyjmę ze zrozumieniem :) Tyle, że ja nie patrzę na wykres GAME/fiat tylko GAME/BTC. A tu jest kilka rzędów wielkości do nadrobienia w porównaniu do poziomów ostatniej bańki :)

A jeśli GAME już się nie podniesie do oczekiwanych poziomów - trudno, niech zarasta mchem w portfelu.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » piątek, 5 listopada 2021, 09:21

ekonokomik pisze: piątek, 5 listopada 2021, 09:03Poniżej 40 zł to nawet mi się nie chce zerkać na kurs :P
Ale liczę na kilkaset zł. do końca 2023 (czy też raczej do końca bańki na Bitcoinie).
Przy tej cenie w Polsce byłby wysyp milionerów.
Jeśli w szczycie hossy będzie 2-5 $ to super sprawa.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » piątek, 5 listopada 2021, 09:58

dr coin pisze: piątek, 5 listopada 2021, 09:21Przy tej cenie w Polsce byłby wysyp milionerów.


Niestety nie. Bo po kilku latach turlania się Game po dnie, 99% możliwych milionerów sprzeda po 5 - 10 zł i odetchnie z ulgą, że wyszli z dobrym zyskiem.
Popatrz na datę mojej rejestracji na forum i uwierz człowiekowi, który pierwsze bity kupił wtedy, a mimo to nie został milionerem ;)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: von_SSypa » piątek, 5 listopada 2021, 10:24

Pomoże ktoś w jaki sposób krok po kroku wziąć udział w tej akcji "uprawiania" GENESIS? Jakieś 5k GAME bym poświęcił na projekt.. :)

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » piątek, 5 listopada 2021, 10:38

ekonokomik pisze: piątek, 5 listopada 2021, 09:58
dr coin pisze: piątek, 5 listopada 2021, 09:21Przy tej cenie w Polsce byłby wysyp milionerów.


Niestety nie. Bo po kilku latach turlania się Game po dnie, 99% możliwych milionerów sprzeda po 5 - 10 zł i odetchnie z ulgą, że wyszli z dobrym zyskiem.
Popatrz na datę mojej rejestracji na forum i uwierz człowiekowi, który pierwsze bity kupił wtedy, a mimo to nie został milionerem ;)
Dokładnie to samo chciałem napisać. Może 1% przytrzyma dłużej a reszta sprzeda z hura optymizmem po kilka zł. Sam w tym siedzę prawie 5 lat i nie raz za szybko sprzedałem albo kupiłem nie wtedy co trzeba. Natomiast co do game to jego cena jest nadal śmiesznie niska i napewno zobaczymy jeszcze grubsza hosse na tym coinie.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » piątek, 5 listopada 2021, 10:53

miedzia pisze: piątek, 5 listopada 2021, 10:38 Może 1% przytrzyma dłużej a reszta sprzeda z hura optymizmem
Rynek crypto nauczył mnie że najlepsza taktyka to kupić i czekać. GAME kupiłem rok temu średnio po 20 gr i pomimo dużych wahań kursu w tym czasie, dalej trzymam. I jeszcze troche potrzymam.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: omega-projekt » piątek, 5 listopada 2021, 11:30

No kolega troche dosolil z cena za game. Kilkaset zlotych...? :shock:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: adiqq » piątek, 5 listopada 2021, 11:47

ekonokomik pisze: piątek, 5 listopada 2021, 09:03A tu jest kilka rzędów wielkości do nadrobienia w porównaniu do poziomów ostatniej bańki :)

A jeśli GAME już się nie podniesie do oczekiwanych poziomów - trudno, niech zarasta mchem w portfelu.
Nie wiem czy podobna sytuacja nie ma miejsca w przypadku DASH czy LTC. Myślisz, że te coiny odrobią do BTC to co straciły? Ja w to nie wierzę...na co kogo stać, było dobrze widać w okolicach kwietnia....
Pozostaje chyba zarastanie mchem...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 13:14

dr coin pisze: piątek, 5 listopada 2021, 10:53Rynek crypto nauczył mnie że najlepsza taktyka to kupić i czekać. GAME
adiqq pisze: piątek, 5 listopada 2021, 11:47Nie wiem czy podobna sytuacja nie ma miejsca w przypadku DASH czy LTC
moim zdaniem podobna w pewnym sensie czyli kierunek cmentarz archaicznych projektów ale w odróżnieniu do tamtych GAME to śmieć ulokowany na pozycji 670 na CoinMarketCap a inwestycja to czysty hazard gorszy niż granie na dźwigni x100 na Bitcoinie bo w wypadku bitcoina jest przynajmniej płynność w razie krachu. GAME to dlugi po LISK kojn narodowy bo jest na BitBay trudno powiedzieć dlaczego tak niszowy kojn się tam znalazł(https://coinmarketcap.com/currencies/ga ... s/markets/) - stąd jest tu dość aktywny wątek o tym śmieciu , nie wiem jak będzie wyglądała prawa strona wykresu GAME ale równie dobry hazardowo jest każdy inny projekt z dwóch tysiąca które są notowane na różnych, często egzotycznych giełdach krypto. a jak ktoś nie ma cierpliwości czekać na wynik tego zagrania hazardowego na game to niech postawi na rzut kostką tak aby wygrana była x5 lub na inną wartość której oczekuje od "inwestycji" w jednym z kasyn blockchainowych i będzie miał wynik za kilka sekund :D

Na bitbay jest ciekawszy projekt z tej samej branży: ATARI token (dla gier w świecie "metaverse", patrz MANA) , no ale jego wadą jest fakt że czeka go jeszcze duża inflacja.
---

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 5 listopada 2021, 13:34

koparki cos mi się wydaje że zapakowałeś się w 2018 r na górce i masz delikatnie mówiąc ból dupy ze przez cały ten okres nie mogłeś odzyskać kasy :D Jak widzisz taka była taktyka tego projektu żeby zbic kurs do jak najniższego pułapu w tym wypadku 0.4 gr po czym wypuścić newsa ze projekt zostaje przejęty przez inna ekipę która ma na niego pomysł :lol: na tym rynku trzeba być trochę cwaniakiem żeby zarabiać :lol: ale spokojnie juz w krotce 24 zł za Game więc wyjdziesz na 0 :lol: :lol: :lol:

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 13:37

Cryptoman12 pisze: piątek, 5 listopada 2021, 13:34cos mi się wydaje że zapakowałeś się w 2018 r na górce
nigdy w życiu tego nie tknąłem patykiem, nigdy nie wydałem na to coś nawet 1centa. Piszę w taki sposób bo to nie jest żadna wartościowa "inwestycja" tylko naiwność lub hazard. Taki głos powinien się od czasu do czasu znaleźć w tym wątku ku przestrodze dla użytkowników którzy w ogóle nie przykładają się do robienia rozeznania przed zainwestowaniem swoich pieniędzy. Istnieją ludzie, nawet z wpisów na forum to wiadomo, którzy kupują kojna tylko dlatego że kosztuje ułamek złotówki , przez to o zgrozo wydaje się im tani na tle takich kojnów , które kosztują 500zł .
---

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 5 listopada 2021, 13:42

To zainwestuj poprostu w co innego coś bardziej pewnego np w nieruchomości. Zakładam że każda osoba inwestujaca w dany projekt zna ryzyko

Dodano po 1 minucie 55 sekundach:
Rozumiem ze jesteś dobrą duszyczką która boi się o pieniążki innych tak?

Dodano po 7 minutach 51 sekundach:
Mamy na forum zukiewicza ( koparki) który promuje projekt ATRI który jest scamem

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Jak chcesz promować ATRI projekt scam który promuje zukiewicz na YouTube to bedzie lepiej jak znikniesz z tego forum

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 13:55

Cryptoman12 pisze: piątek, 5 listopada 2021, 13:44 jesteś dobrą duszyczką która boi się o pieniążki innych
oczywiście , nawet istnieje tu dział "scam" w którym są opisane historie o naiwnych "inwestorów" właśnie ku przestrodze i po to aby społeczność dopingująca idei krypto nie traciła bez sensu pieniędzy i po to aby ograniczyć idące w świat opinie, że krypto to szulernia.

Dodano po 2 minutach 40 sekundach:
Cryptoman12 pisze: piątek, 5 listopada 2021, 13:54Jak chcesz promować ATRI
ja nic nie promuję, nie obchodzi mnie w co inwestuje Żukiewicz , przecież w Bitcoina tez inwestował , skojarzył mi się ten token przy okazji tego wątku, nie mam go , projekt jest jak najbardziej poważny, każdy (kto urodził sie grubo przed rokiem 2000 zna firme ATARI ale będzie jeszcze dość duży dodruk tego tokena więc radziłbym podchodzić z ostrożnością (jest obecnie na rynku 10% docelowej jego ilości)
---

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 5 listopada 2021, 13:59

Właśnie stałeś się naganiaczem scamu ATRI czyli projektu który pojawił się bardzo niedawno jak wszyscy wiemy promuje go największy oszust crypto żukiewicz

Dodano po 5 minutach 58 sekundach:
Napisałeś że pojawił się dużo ciekawszy projekt na Bitbay i jest nim ATRI . Co możesz o nim wiedzieć jak jest to nowy projekt dodatkowo promamowany przez oszustow kryptowalutowch . Game jest na rynku crypto od 2014 r jeśli chodzi o ten rynek to jest bardzo długi okres kosztował już 6$ a na dana chwile rozwija się i staje się projektem jednym z czołowych NFT!! I ty naganiaczu piszesz ze ATRI jest ciekawszym projektem???

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 14:11

Cryptoman12 pisze: piątek, 5 listopada 2021, 14:05Co możesz o nim wiedzieć jak jest to nowy projekt
no trochę się rozeznałem na jego temat poza tym miałem swego czasu komputer Atari , tak! możesz być na tyle młody że nie znasz tej marki ale ona kiedyś dominowała w produkcji komputerów domowych oraz w produkcji gier:
https://duckduckgo.com/?t=lm&q=atari&ia ... &ia=images
https://duckduckgo.com/?q=atari+games&t ... &ia=images
, marka Atari stoi za projektem Atari na terenie VR zwanym Decentraland, ja osobiście nie zainwestowałem w token bo nadrukują go jeszcze bardzo dużo , wiec jest spore ryzyko inwestycyjne, a więc skąd wniosek że "naganiam"? ja o nim wspominam i warto o nim poczytać, obserwować i mieć z tyłu głowy że istnieje i jest o 10 poziomów bardziej renomowany niż trupek GAME.
nie jest żaden argument za lub przeciw że promuje go Żukiewicz, promował też bitcoina swego czasu i zobacz nie wyszedł na nim źle ? Nie jest tez argumentem na korzyść GAME fakt że istnieje aż od 2014 a mimo to nie zyskał na tyle renomy żeby wybić się poza garstkę niszowych giełd i zdobyć kapitalizacje przesuwającą projekt do przynajmniej top100.
---

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 5 listopada 2021, 14:25

Token ATRI nie ma nic wspólnego z komputerami ATARI!!! Nazwa tego tokenu zostala stworzona po to żeby właśnie nagonić ludzi takich jak Ty ! bo przecież każdy znał i miał w domu ATRI . Po co w takim razie wspominasz? Masz poprostu cel żeby nagonić a potem sprzedać na górce . Zukiewcz osoba która słynie z przekrętów właśnie na takich coinach typu ATRI nagrywa filmy a potem wrzuca na YouTube żeby nagonić małolatów nie bądź taki jak on.

Dodano po 7 minutach 11 sekundach:
Nie zyskał renomy ponieważ poprzedni właściciele nie mieli odpowiedniego pomysłu na ten projekt. Zobacz odkąd został przejęty przez nowych właścicieli jest pomysł i jest realizacja cały team pracuje ostro są nowi inwestorzy co widać po kursie zaczyna robić się głośno o Game więc nie pisz że ATRI jest ciekawszym projektem. Game jest na wielu giełdach również topowych jak Bittrex może za jakis czas Binance a ATRI?

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » piątek, 5 listopada 2021, 14:34

koparki pisze: piątek, 5 listopada 2021, 14:11no trochę się rozeznałem na jego temat poza tym miałem swego czasu komputer Atari , tak! możesz być na tyle młody że nie znasz tej marki ale ona kiedyś dominowała w produkcji komputerów domowych oraz w produkcji gier:
Kiedyś Nokia rządziła wśród telefonów i co z tego? Liczy się teraz.
To, że GAME istnieje od 2014 nie ma żadnego znaczenia. Rozwijają się dopiero od roku, a wcześniej to była zwykła wydmuszka.
Rynek metaverse i gamefi będzie teraz rosnąć i to szybko dzięki fb.
Może GAME odnajdzie gdzieś swoje miejsce w tym nowym trendzie.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 14:36

@Cryptoman12 oczywiście że to tylko marka Atari a ta została sprzedana swego czasu o ile dobrze pamiętam historię jej losów. Jednak jest ona nieporównywalnie cenniejsza niż "marka Game". Powtarzasz się że coś naganiam mimo że tego nie robię , dałem informację że jest w obiegu 10% ilości docelowej tokena i zostanie dodrukowane jeszcze bardzo dużo tego tokena wjęc to chyba nie jest zachęta do zakupu. Choć nie jest powiedziane że nie wzrośnie wartość pomimo dużej inflacji. BitBay dodał zarówno MANA jak i ATARI czyli ma na uwadze tą branżę.
Ciekawostka: MANA (Decentraland) ma opiekunów inwestycyjnych w postaci grubych bankierów z DCG , tych samych którzy "opiekują się" deweloperami Bitcoin więc sprawa tego zdecentralizowanego świata VR to gruba sprawa i modna ostatnio ze względu na promowanie metaverse przez facebooka! Nie jest to porada inwestycyjna ale może się zdarzyć że jeśli jakiś zniecierpliwiony holder migruje z game do atari to jeszcze podziękuje mi za te informacje , zresztą Tobie również bo nie rozpisałbym się na ten temat gdyby nie Twój atak na tę informację ;)
---

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 5 listopada 2021, 14:49

Owszem Atari byla duża firmą ale token ATRI nie ma nic wspólnego z firma ATARI która produkowała komputery! Tłumaczyłem Ci ze nazwa ta została stworzona zeby przyciągnąć bardzo naiwnych inwestorów którzy skojarzą ten projekt z ogromną firma która bardzo dawno temu dobrze funkcjonowała. Ja mam nadzieję że Hodlerzy będą trzymać Game i nie sprzedadzą poniżej 10$ a jak historia pokazuje opłaca się być hodlerem w świecie crypto.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 14:55

Cryptoman12 pisze: piątek, 5 listopada 2021, 14:49nazwa ta została stworzona zeby przyciągnąć bardzo naiwnych inwestorów
została użyta nazwa która kosztuje naprawdę gruby hajs, wypadałoby poszukać czy nie została ona ostatnio odkupiona w tym celu, w ten sposób pomija się okres i inwestycje które normalnie trzeba ponieść aby stworzyć markę. Ten który posiada cenną markę nie zniszczy jej w głupi sposób tworząc wydmuszkę pump&dump .Osobiście wiedziałem o inwestycjach w obrębie Decentraland jeszcze przed wystrzałem wartości MANA a mimo to nie nabyłem MANA, nie mam szklanej kuli to tylko luźna dyskusja, w mojej ocenie cenniejsza, niż wzajemne tu klepanie się po plecach w oczekiwaniu na wystrzał GAME , dająca perspektywę na projekty podobne/alternatywne do GAME.
---

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości