Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » czwartek, 22 marca 2018, 11:08

JohnnyFontane pisze:Ale skąd macie takie informacje, że nie wzrośnie? Macie jakieś przecieki, że nie dojdzie do współpracy, albo jak niekorzystne kontrakty będą przy najbliższej współpracy, czy tak sobie pierd**icie bo liczycie ,że ktoś Was wyprowadzi z błędu i otrze łzy :D ?
Jak już pewnie zauważyłeś (a może i nie...) BitCoin ciągnie ze sobą wszystkie waluty (każdy wykres na bitbay [bo podejrzewam że tylko tam masz konto] wygląda praktycznie tak samo).
Wielokrotnie wałkowany był tutaj temat o "wielkiej współpracy jakiejś krypto z kimś" i zawsze kończyło się na tym samym - zawiedzenie oczekiwań i brak utartego już tutaj ślepego stwierdzenia "to the moon".

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » czwartek, 22 marca 2018, 11:35

Nie wiem czy będzie wzrost czy spadek i uważam osobiście, że nikt tego nie wie... Ale...
Po pierwsze. Informacje z ostatnich dni są bardzo dobre dla BTC. G20 nie zawiodła więc jest szansa na skok w górę.
Po drugie. GAME ma w końcu marketing. Otwiera GShare i GPlay. Nieustanne aktualizacje. Konferencja i spotkania z MS i IBM. Rynek gier który w Katowicach bił rekordy popularności. Cena aktualnie jest mało ważna, bo co to za cena jeśli Game wszedlby pełną parą w wielki biznes w Stanach. Do tego unity, xolla. W zasadzie nieustanne kozackie pracę nad produktem. Porównywanie do liska, który nie wiadomo po co jest... to trochę nie na miejscu. Bo to zupełnie inne pomysły.
I w końcu po trzecie. Jeśli ktoś przyszedł tu zarobić 1k PLN to rozumiem zaniepokojenie bo pewnie jest aktualnie w plecy z 3k. Ale jeśli to wszystko się uda, a widać że GAME to już na pewno nie jest scamem no to Panowie... teraz tylko trzeba czekać i kto chce 1k to go zarobi, a kto chce 50k to też pewnie zarobi.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » czwartek, 22 marca 2018, 11:39

Może ktoś streścić co zostało powiedziane na konferencji ? Jak wyglądamy ? :P

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » czwartek, 22 marca 2018, 11:41

Konferencja jest dzisiaj w nocy czasu polskiego.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: cezary07-87 » czwartek, 22 marca 2018, 11:43

nolik790 pisze: Może ktoś streścić co zostało powiedziane na konferencji ? Jak wyglądamy ? :P
Konferencja jest dzis:

https://thegnation.org/unity-gdc-event/#gdc-event-more

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 22 marca 2018, 11:46

DavidCoin pisze: Nie wiem czy będzie wzrost czy spadek i uważam osobiście, że nikt tego nie wie... Ale...
Po pierwsze. Informacje z ostatnich dni są bardzo dobre dla BTC. G20 nie zawiodła więc jest szansa na skok w górę.
Po drugie. GAME ma w końcu marketing. Otwiera GShare i GPlay. Nieustanne aktualizacje. Konferencja i spotkania z MS i IBM. Rynek gier który w Katowicach bił rekordy popularności. Cena aktualnie jest mało ważna, bo co to za cena jeśli Game wszedlby pełną parą w wielki biznes w Stanach. Do tego unity, xolla. W zasadzie nieustanne kozackie pracę nad produktem. Porównywanie do liska, który nie wiadomo po co jest... to trochę nie na miejscu. Bo to zupełnie inne pomysły.
I w końcu po trzecie. Jeśli ktoś przyszedł tu zarobić 1k PLN to rozumiem zaniepokojenie bo pewnie jest aktualnie w plecy z 3k. Ale jeśli to wszystko się uda, a widać że GAME to już na pewno nie jest scamem no to Panowie... teraz tylko trzeba czekać i kto chce 1k to go zarobi, a kto chce 50k to też pewnie zarobi.

Pozdrawiam
Ale masz wyobraźnię, wciskać taki kit ludziom że na Game zarobią 50k ? To o Tobie prezes mówił że jesteś naganiaczem ? Game szoruje dno i jutro może spaść i to mocno jeśli konferencja zawiedzie

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » czwartek, 22 marca 2018, 11:47

To ja już nic nie wiem, przez ten licznik, który był na stronie zgłupiałem. Jedni wczoraj mówili tak, drudzy inaczej. Jeśli to pewne, że dzisiaj no to może trochę się odbijemy, albo polecimy w otchłań ;).

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 22 marca 2018, 12:17

Panowie ale tak realnie patrząc. Nie widzicie tego że Game w ostatnim czasie spotkało kilka fajnych rzeczy a mimo to kurs poleciał na samo dno ? I nie mówcie mi że to wina BTC bo jednak kilka walut potrafiło iść w górę i to mocno a Game ? Nie dość że nie poszedł w górę to jeszcze dość mocne spadki zaliczył

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » czwartek, 22 marca 2018, 12:22

GAME pisze: Panowie ale tak realnie patrząc. Nie widzicie tego że Game w ostatnim czasie spotkało kilka fajnych rzeczy a mimo to kurs poleciał na samo dno ? I nie mówcie mi że to wina BTC bo jednak kilka walut potrafiło iść w górę i to mocno a Game ? Nie dość że nie poszedł w górę to jeszcze dość mocne spadki zaliczył

Zastanawia mnie jedna rzecz jeśli kurs lekko spadnie zaczynasz tu się rozpisywać jak jest źle.Jaki projekt jest zły.Że spadnie itd.Jak kurs idzie do góry milczysz .

Ja mam całkowicie inne podejście. Uważam że projekt jest ciekawy i ma bardzo duże szanse na wybicie . A cena która teraz jest jeszcze bardziej mnie motywuje bo To cena Promocyjna Patrząc przyszłościowo jak się projekt rozwija .

Żeby cie uświadomić i zaoszczędzić Przegadywanki . Posiadam 7 różnych Altów. W większej i mniejszej liczbie.Oraz nie jestem tylko Na Bitbay.
Żeby nie było że tylko promuje Game. Po prostu wierze w Projekt. Tyle.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » czwartek, 22 marca 2018, 12:31

@GAME, Tak się zastanawiam człowieku co Ty tutaj robisz ? 14marca pisałeś
GAME pisze: Powiem wam tylko tyle ja wszystkie swoje Game sprzedałem bo moim zdaniem projekt leci na dno.

A zakupiłem sobie potężna liczbę Lisków, naprawdę spora ilość bo wiem że w tym roku ATH będzie zrobione moim zdaniem kilka razy na Lisku :)

Powodzenia w inwestycji na Game :) :) jak spadnie na 2-3 zł to wtedy tutaj wrócę
cena nie spadła do 2-3 zł, za to chyba na swoim lisku wyszedłes gorzej niż gdybyś trzymał game. Skoro nie masz game to po cholerę tu siedzisz i piszesz. Wróć moze jak będzie 3 zł i nie irytuj ludzi siejąc zamęt

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » czwartek, 22 marca 2018, 12:36

GAME to zwyczajny krzykacz siejący ferment. Jego reputacja mówi wiele. Wyjdź stąd chłopie to wszyscy będą zdrowsi - i Ty i my.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 22 marca 2018, 12:41

Przypomnę Ci tylko że Lisk ma w najbliższym czasie Core 1.0, wejście na nową giełdę w Indiach no i SDK a Game ? Oprócz dzisiejszej konferencji ?

Pokavb powiedz mi kiedy Game szedł ostatnio do góry ? Oczywiście nie liczę sytuacji gdy BTC drożeje bo wtedy 99% altów z top 150 idzie do góry

Dla porównania pomimo spadków na BTC to taki STORM czy ICON potrafiły w 1 dzień zrobić +30, +40 %

a Game ? ciągle na śmiesznym poziomie 5 zł pomimo tylu ważnych wydarzeń, nawiązanych współprac itp.... itd.....

Prawda jest taka że większość z was kupiła Game tylko dlatego że był dostępny na BitBay, gdyby go nie było to nie wiem czy 5% z was tutaj piszących bo chociaż 1000 zł w niego zainwestowała

A tak to inwestowaliście duże sumy ( śledzę temat od samego początku ) nawet gdy Game stał +15 zł i co teraz ?

Kupić Game za 15-20 zł za 100 tysięcy złotych i patrzeć jak obecnie nie jest wart nawet 5 zł i żyć nadzieją że odbije o 300-400% ?

Współczuje......

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » czwartek, 22 marca 2018, 13:03

@GAME, płacz dalej, że straciłeś na Game i idź sobie i tak nic więcej nie zarobisz kido

Przez chwilę było info na twiterze o współpracy z ubisoftem, przypadkowy wyciek czy zamierzony cel?
Obrazek

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » czwartek, 22 marca 2018, 13:11

Raczej kontrolowany przeciek.

Kurs wygląda źle, ale wydarzenia z kolei bardzo dobrze. Z tym, że teraz doszedłem do wniosku, że konferencja, plany itp. to jedno, a wdrożenie ich to druga kwestia. Większość ludzi jednak mało interesuje się wnikliwie krpyto, największy wzrost będzie wtedy kiedy naocznie przypadkowi traderzy będą widzieć, że coś się dzieje, jak marketing wykroczy poza FB i twitter. Tylko to może być kwestia pewnie miesięcy.

Liska mało kto rozumie, to krypto dla programistów, to że to ma być swego rodzaju framework dla tych co kodują w JS? Dla większości to jest niejasne i tak do czego ma służyć ta krypto.

Game'a z kolei każdy rozumie, zna jego przeznaczenie i wszystko jest oczywiste. Dlatego GAME ma przewagę, tylko muszą w końcu uruchomić projekty, które są w planach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » czwartek, 22 marca 2018, 13:16

Przypominam przypadek IOTA gdzie tylko wspomnieli o współpracy z Microsoft, a tak naprawdę nic nie zrobili a kurs poszybował:-)
Ostatnio sporo tych przecieków, ale przynajmniej coś się dzieje:-)
@JohnnyFontane Faktycznie nawet jeżeli nie rozumie się do czego może służyć blockchain to w przypadku Game mamy "namacalne" zastosowanie.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 22 marca 2018, 13:37

Drodzy Panowie Inwestorzy a czy to nie jest tak że wy szukacie pocieszenia na siłę bo zainwestowaliście spore sumy w Game i teraz na siłę się pocieszacie. Ja jako osoba obiektywna coś wam napiszę:

Game otworzył GShare i GPlay, ostatnio spotkania z Microsoftem i IBM, współpraca z 2 zespołem świata jeśli chodzi o e-sport no i ostatnio Xolla a pomimo to kurs nie dość że nie poszedł do góry to jeszcze spadł na dół.

Dla przykładu ICON zrobił wczoraj prawie 50% w 1 dzień tylko dlatego że pojawiła się informacja o wejściu na nową giełdę.

Wy jak uważacie szanowni koledzy ? Ja śledzie temat od początku i wiem że niektórzy z was włożyli w Game po 50-100 tysięcy złotych w momencie gdy kosztował 15-25 zł i teraz jak cena jest poniżej 5 zł to próbujecie na siłę szukać plusów żeby się jakoś pocieszyć

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » czwartek, 22 marca 2018, 13:41

To jest trochę inaczej - wycofałeś kasę zbyt szybko i w emocjach, no to teraz musisz trzymać się teorii, że dobrze zrobiłeś, no bo jakbyś bardzo żałował gdyby np. nagle dziś znacznie skoczył kurs z góry.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » czwartek, 22 marca 2018, 13:44

GAME nikt na siłę plusów nie szuka. Ty z tego co wiemy już swoje coiny sprzedałeś, więc na cholerę się na ten temat wypowiadasz ? Każdy widzi, że kurs stoi. Co Ci daje pisanie o innych walutach, że mają wzrost bo coś tam ? A niech mają, kogo to obchodzi ? Ciebie, czemu? jeden Bóg wie. Jeżeli w projekt nie wierzysz, a z tego co gadasz tak jest, to zwyczajnie opuść ten temat i skup się na walutach, które są dla Ciebie istotne. Denerwujący jesteś bardzo, ale widocznie masz takie hobby, żeby wkurzać innych bezsensownymi postami ;). To mój ostatni post w Twoim kierunku, bo jak to mawia klasyk "szkoda strzępić ryja". Bez odbioru.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » czwartek, 22 marca 2018, 13:46

Pisanie prawdy boli ? Nie macie żadnych argumentów żeby odpisać na mojego posta ? Podsumowałem w nim ostatnie wydarzenia na Game i żadnych wzrostów z tego powodu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: InwestTBG » czwartek, 22 marca 2018, 14:06

GAME pisze: Pisanie prawdy boli ? Nie macie żadnych argumentów żeby odpisać na mojego posta ? Podsumowałem w nim ostatnie wydarzenia na Game i żadnych wzrostów z tego powodu
GAME to taki wredny typ człowieka który najpierw inwestuje w daną kryptowalutę
w tym przypadku w Game, zauroczony nią zakłada nawet Login taki sam ,
dniami - tygodniami - miesiącami od rana do wieczora wychwala ją pod niebiosa
wypisuję niezliczonę i fantastycznę wizję
kiedy wkońcu po nieudanej inwestycji i dużej wtopie potrafi teraz nabijać się z innych
szydzić i wręcz drwić
więc jest on człowiekiem Nikczemnym Małostokowym a nawet bym powiedział
Prymitywnym !

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 34 gości