Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JWilku » środa, 24 stycznia 2018, 01:30

Wydaje mi sie, czy juz ktorys raz testujemy 3,72$? Jesli wyjdziemy gora, to kolejna linia wsparcia to 5,24, wiec powinnismy sie bujac miedzy 3,72 a 5,24, psychologicznie przez kilka dni powinno to byc miedzy 3,72 a 4$ o ile BTC nam nie zrobi znowu psikusa ze zjazdem pod 8k.

Edit. Skoncz pisac post a tu pompa na Game ;_;
Edit2. Scianka na 80k Game na bittrexie zatrzymala chyba zapedy, ktos stara sie trzymac Game w ryzach ? Tylko po co hmm.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bandyta » środa, 24 stycznia 2018, 08:12

Artykuł o btc https://m.bankier.pl/wiadomosc/Kurs-bit ... 68365.html Takze spadki. Grubasy graja jak chca i zadne wykresy nie powiedza prawdy.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 24 stycznia 2018, 08:32

elleshar pisze:
nolik790 pisze: elleshar, ja też wierzę w Game, ale Twój optymizm w obecnej sytuacji mnie wręcz zadziwia :). Na czym opierasz tak śmiałe stwierdzenia ? :P
Jest kilka rzeczy. Aktualnie jestem załadowany w NEM i GameCredits (wyszedłem z Liska na rzecz tych dwóch), pierwsza pochodzi z Azji i dynamicznie się rozwija (nie mówię o cenie, na cenę przyjdzie czas i coś czuję następca BITCOINA), druga od Azji zaczyna przygodę. Uważam że NEM może być czarnym koniem 2018/2019, GameCredits jeżeli wszystko co mówi i będzie spokojnie realizować plan to cena ta nawet dojdzie do 240zł listopad/grudzień i też będzie wyjątkowe. Zawsze grałem, wiem ile dla gracza jest warty wirtualny świat, a ile rzeczywisty (trochę się to ostatnio zaciera ale takie mamy czasy i przy tym można zarobić niezłe pieniądze) więc może być tylko lepiej. Będą mieli swój kantor więc jak crypto padną, a Game zadomowi się w grach to zawsze wymienisz na fiaty w najgorszym wypadku :). Sergey lecąc do Japonii raczej nie leciał for FUN tylko po konkretne cele http://cryptocurrencymagazine.com/?p=15391 . Portfel na początku działał świetnie, później wysyłka środków trwała 2-3dni na giełdę, dziś 1-2h i nadal to jest beta. GameCredits ma bardzo sprawny support klienta to dla mnie też ważne. Jakieś 3 miesiące temu wyśmiewano GameCredits lecz co raz częściej pojawia się pytanie co sądzisz o GameCredits jak w Śniadaniu z Bitcoinem u Szczepana Bentyna nawet. Pojawiają się gry, które można już zakupić, a to kolejny krok do lepszego jutra z GameCredits czyli testowanie rynku (zakupili kolejne klucze bo pierwsze rozeszły się bez problemu). Ciesze się też, że tak szybko nie rośnie jak inne crypto bo np. taki BitConnect z 320$ spadł do 5$ (czyli jakies 1120zł do niecałych 20zł i ogłaszają podobno upadłość). To tym bardziej mnie trzyma przy tej walucie. No i Sylwester Suszek ma nosa do rynku crypto i uważam, że GAME nie jest tam bez powodu ;) Na koniec napiszę, że moje usługi potrzebowały 3-4 lat żeby współpracować z takimi firmami jak GENERALI, RMF, UNIQA, POCZTA POLSKA, PWC, APERAM itd. Spokój jest naszą siłą nie obrażanie się i gniew bo nie rośnie. Jestem dobrej myśli co do GAME i NEM :) Przepraszam, za mój długi i trochę osobisty post :)
A co skłoniło Cię do wyjścia z Liska ? Kiedy Game będzie miało swój kantor ? Wiadomo kiedy będzie portfel zakończony ? Do dzisiaj zastanawiam się jak to się stało że Game znalazł się na BitBay a przecież tyle się mówiło o np. Monero

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GoPro » środa, 24 stycznia 2018, 08:33

elleshar pisze: Cena Game na tą chwilę stoi ale wrzesień/październik 140-156zł jest bardzo realne. Let's GAME.
No jest realna, ale pod warunkiem ze beda go sprzedawac w paczkach po 10-100 sztuk :D
Game technologicznie to dno.
Ma fajna branze gier i dlatego jest nim zainteresowanie.
Tez mialem go bardzo duza ilosc i ostatnio sprzedalem calosc i ja akurat zamienilem na Enigme i OmniseGo te fundusze.
Game mialby szanse pod wzgledem targetingu na rynku gier, ale ten ich coin sam w sobie to na chwile obecna porazka.
Sam sie dziwie ze dostali wspolprace z Unity.
Rownie dobrze Unity moglo napisac do obojetnie jakiego projektu z top 20-30 ze chca by wprowadzic na ich platforme kryptowaluty i ktos napisalby im to samo, ale z jakas technicznie przydatna waluta, co stworzyloby swego rodzaju ekosystem.
Taka waluta najpierw bylaby np. zarabiana przez nas poprzez kopanie/otrzymywanie w grach za dobre wyniki lub dostawana na streamach, a pozniej wykorzystywana do platnosci w sklepach przyjmujacych krypto prosto z mobilnej apki.
A tak jesli ktos chcialby tak zrobic, to trzeba to przelewac na gielde, zamieniac, wysylac na portfel innej krypto.
Czasochlonne i generuje dodatkowe kostwa w postaci prowizji dla gieldy oraz prowizji za wyslanie coinow tu i tam i spowrotem.

Bede bic brawo, jezeli Game osiagnie kiedys 50pln majac tak gigantyczna i ambitna konkurencje.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: FilipB » środa, 24 stycznia 2018, 09:21

WItam
Jak by ktos jeszcze sie nie zalapal na material z 19 stycznia :

https://t.co/cMp9uwNzvo


Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: layra » środa, 24 stycznia 2018, 09:46

GoPro pisze:
elleshar pisze: Cena Game na tą chwilę stoi ale wrzesień/październik 140-156zł jest bardzo realne. Let's GAME.
No jest realna, ale pod warunkiem ze beda go sprzedawac w paczkach po 10-100 sztuk :D
Game technologicznie to dno.
Ma fajna branze gier i dlatego jest nim zainteresowanie.
Tez mialem go bardzo duza ilosc i ostatnio sprzedalem calosc i ja akurat zamienilem na Enigme i OmniseGo te fundusze.
Game mialby szanse pod wzgledem targetingu na rynku gier, ale ten ich coin sam w sobie to na chwile obecna porazka.
Sam sie dziwie ze dostali wspolprace z Unity.
Rownie dobrze Unity moglo napisac do obojetnie jakiego projektu z top 20-30 ze chca by wprowadzic na ich platforme kryptowaluty i ktos napisalby im to samo, ale z jakas technicznie przydatna waluta, co stworzyloby swego rodzaju ekosystem.
Taka waluta najpierw bylaby np. zarabiana przez nas poprzez kopanie/otrzymywanie w grach za dobre wyniki lub dostawana na streamach, a pozniej wykorzystywana do platnosci w sklepach przyjmujacych krypto prosto z mobilnej apki.
A tak jesli ktos chcialby tak zrobic, to trzeba to przelewac na gielde, zamieniac, wysylac na portfel innej krypto.
Czasochlonne i generuje dodatkowe kostwa w postaci prowizji dla gieldy oraz prowizji za wyslanie coinow tu i tam i spowrotem.

Bede bic brawo, jezeli Game osiagnie kiedys 50pln majac tak gigantyczna i ambitna konkurencje.


Dno bo ty tak twierdzisz ?
Czy może jesteś Expertem w łańcuchach blockchain ?
Proszę rozwiń wypowiedź dziękuję z góry

Dodano po 4 minutach 56 sekundach:
layra pisze:
GoPro pisze:
elleshar pisze: Cena Game na tą chwilę stoi ale wrzesień/październik 140-156zł jest bardzo realne. Let's GAME.
No jest realna, ale pod warunkiem ze beda go sprzedawac w paczkach po 10-100 sztuk :D
Game technologicznie to dno.
Ma fajna branze gier i dlatego jest nim zainteresowanie.
Tez mialem go bardzo duza ilosc i ostatnio sprzedalem calosc i ja akurat zamienilem na Enigme i OmniseGo te fundusze.
Game mialby szanse pod wzgledem targetingu na rynku gier, ale ten ich coin sam w sobie to na chwile obecna porazka.
Sam sie dziwie ze dostali wspolprace z Unity.
Rownie dobrze Unity moglo napisac do obojetnie jakiego projektu z top 20-30 ze chca by wprowadzic na ich platforme kryptowaluty i ktos napisalby im to samo, ale z jakas technicznie przydatna waluta, co stworzyloby swego rodzaju ekosystem.
Taka waluta najpierw bylaby np. zarabiana przez nas poprzez kopanie/otrzymywanie w grach za dobre wyniki lub dostawana na streamach, a pozniej wykorzystywana do platnosci w sklepach przyjmujacych krypto prosto z mobilnej apki.
A tak jesli ktos chcialby tak zrobic, to trzeba to przelewac na gielde, zamieniac, wysylac na portfel innej krypto.
Czasochlonne i generuje dodatkowe kostwa w postaci prowizji dla gieldy oraz prowizji za wyslanie coinow tu i tam i spowrotem.

Bede bic brawo, jezeli Game osiagnie kiedys 50pln majac tak gigantyczna i ambitna konkurencje.


Dno bo ty tak twierdzisz ?
Czy może jesteś Expertem w łańcuchach blockchain ?
Proszę rozwiń wypowiedź dziękuję z góry
Mam wrażenie że był spadek i nagle forumowicze którzy sprzedali w panice , lub planowo
teraz dla nich GC jest fuj nie dobry .... popraw mnie proszę

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » środa, 24 stycznia 2018, 09:58

50 stron do tyłu można poczytać jak WSZYSCY użytkownicy tego działu opisywali projekt w superlatywach jak cena rosła z dnia na dzień po 30-40% wtedy Game w ich odczuciu był czarnym koniem 2018 roku, bardzo dobry coin który uderza w ciekawy rynek i nie ma konkurencji. 100zł było już na wyciągnięcie ręki a to mało było dla większości. Teraz Ci sami użytkownicy jak zaczęły się spadki wieszcza że GAME to dno bez przyszłości, technologii i marketingu... Zaraz ujrzymy 1zl za sztukę... Albo Ci pseudo inwestorzy mają rozdwojenie jaźni, albo są tak kiepscy w swoich decyzjach, ze sprzedają ze stratą i później płaczą że GAME to gowno, bo mają słabe rączki do inwestycji.

Jak czytam tutaj niektórych to mam ochotę w ogóle nie otwierać tego wątku bo jest gorszy niż syf liska naprawdę... Obudziło się wielu ekspertów z dziedziny blockchain i oni wiedzą czy GAME to dno czy nie. Jak to taki banalny projekt to do cholery dlaczego nikt nie zajął się tym sektorem pieniężnych? Takie Wasze gadanie że każdy coin może napisać do byle wydawcy i się podpiąć, gow... prawda.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: promil » środa, 24 stycznia 2018, 10:08

A ja uwazam ze czekac a sie oplaci pozdrawiam

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 24 stycznia 2018, 10:38

jasne że się opłaci. I nam i lisom i nawet psom. No bo niby te psy to mega miały wzrosty a coin zrobiony dla jaj był. To dopiero odpał był aż przecierałem oczy ze zdumienia. A opłaci się jak ten cholerny BTC ruszy. Ktoś pisał ze testujemy od góry linię wsparcia po raz kolejny to ją umacniamy. Jak dla mnie to ja osłabiamy i to mocno. Wyobraźcie sobie że przychodzi do was akwizytor z odkurzaczem za 100zł a w sklepie 1000zł. Kupujecie. Za kilka dni podobna sytuacja i kupujecie na prezent. Potem kupujecie bo sprzedacie sąsiadowi, ale w końcu brakuje wam gotówki i macie kilka odkurzaczy. A akwizytor szuka kupców, nie może znaleźć to obniża cenę. No i budzimy się z ręka w nocniku. Tak działa to testowanie oporu od góry. Może za rok sprzedamy te odkurzacze chyba że wejdzie lepszy model który będzie szybszy mocniejszy i technologicznie bardziej zaawansowany a obecny zostanie wyparty z rynku. Trzymam kciuki za producentów naszych odkurzaczy że nie zasypiają gruszek w popiele i pracują doskonalą projekt i zabiegają o rynek. I mam tu na myśli modele ze znaczkiem "B" i "G"

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 24 stycznia 2018, 10:44

Ciężko przewidzieć co się stanie. Są duże zawirowania od kilku dni. Jeszcze kilka godzin temu Game był na 97 miejscu w Markecie a dzisiaj jest na 103

Obecna cena to 3,69USD co w świecie kryptowalut nie jest jakaś kwotą która powala na kolana

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 24 stycznia 2018, 12:40

wykresy wykresami analizy analizami ale pamiętajmy co jest podstawą tych wszystkich analiz. Trendy wzrostowe spadkowe opory flagi itp. To nic innego jak graficzne przedstawienie reakcji rynku na cenę. A rynek w wypadku crypto to ludzie i to w większym myślę stopniu niż rynek akcji. Tu bardziej a może tylko rządzi psychologia. Patrzmy trzeźwo i nie ulegajmy emocjom. Jak ktoś sprzedał to zaczyna szukać informacji które potwierdzą jego decyzję. Jak ktoś trzyma to szuka tylko dobrych informacji. Polecam poczytać https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_pot ... _finansach
Może pomoże wam to trzeźwo spojzeć na sytuację.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » środa, 24 stycznia 2018, 12:53

@fifipl
Dokładnie. O tym pisałem wczoraj. Tutaj działa psychologia... i nikt i nic tego nie zmieni.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » środa, 24 stycznia 2018, 13:00

inwestor2018 pisze:
elleshar pisze:
nolik790 pisze: elleshar, ja też wierzę w Game, ale Twój optymizm w obecnej sytuacji mnie wręcz zadziwia :). Na czym opierasz tak śmiałe stwierdzenia ? :P
Jest kilka rzeczy. Aktualnie jestem załadowany w NEM i GameCredits (wyszedłem z Liska na rzecz tych dwóch), pierwsza pochodzi z Azji i dynamicznie się rozwija (nie mówię o cenie, na cenę przyjdzie czas i coś czuję następca BITCOINA), druga od Azji zaczyna przygodę. Uważam że NEM może być czarnym koniem 2018/2019, GameCredits jeżeli wszystko co mówi i będzie spokojnie realizować plan to cena ta nawet dojdzie do 240zł listopad/grudzień i też będzie wyjątkowe. Zawsze grałem, wiem ile dla gracza jest warty wirtualny świat, a ile rzeczywisty (trochę się to ostatnio zaciera ale takie mamy czasy i przy tym można zarobić niezłe pieniądze) więc może być tylko lepiej. Będą mieli swój kantor więc jak crypto padną, a Game zadomowi się w grach to zawsze wymienisz na fiaty w najgorszym wypadku :). Sergey lecąc do Japonii raczej nie leciał for FUN tylko po konkretne cele http://cryptocurrencymagazine.com/?p=15391 . Portfel na początku działał świetnie, później wysyłka środków trwała 2-3dni na giełdę, dziś 1-2h i nadal to jest beta. GameCredits ma bardzo sprawny support klienta to dla mnie też ważne. Jakieś 3 miesiące temu wyśmiewano GameCredits lecz co raz częściej pojawia się pytanie co sądzisz o GameCredits jak w Śniadaniu z Bitcoinem u Szczepana Bentyna nawet. Pojawiają się gry, które można już zakupić, a to kolejny krok do lepszego jutra z GameCredits czyli testowanie rynku (zakupili kolejne klucze bo pierwsze rozeszły się bez problemu). Ciesze się też, że tak szybko nie rośnie jak inne crypto bo np. taki BitConnect z 320$ spadł do 5$ (czyli jakies 1120zł do niecałych 20zł i ogłaszają podobno upadłość). To tym bardziej mnie trzyma przy tej walucie. No i Sylwester Suszek ma nosa do rynku crypto i uważam, że GAME nie jest tam bez powodu ;) Na koniec napiszę, że moje usługi potrzebowały 3-4 lat żeby współpracować z takimi firmami jak GENERALI, RMF, UNIQA, POCZTA POLSKA, PWC, APERAM itd. Spokój jest naszą siłą nie obrażanie się i gniew bo nie rośnie. Jestem dobrej myśli co do GAME i NEM :) Przepraszam, za mój długi i trochę osobisty post :)
A co skłoniło Cię do wyjścia z Liska ? Kiedy Game będzie miało swój kantor ? Wiadomo kiedy będzie portfel zakończony ? Do dzisiaj zastanawiam się jak to się stało że Game znalazł się na BitBay a przecież tyle się mówiło o np. Monero
Trochę się zastanawiałem nad wyjściem, ale pomogło mi w tym niedotrzymywanie terminów Liska i to co śię działo z Liskiem w tle. Czyli co chwile przekładanie, czasem kłótnie Thomasa z forumowiczami. Odeszła jedna z głównych programistek sprzedając wszystkie swoje monety. Filmiki z trasy po azji nie mówiły nic bo to co zaplanowali i promowali na spotkanich i tak zmienili oraz nazwali jako nowe rozdanie. Patryk z BezKanału mocno promujący tą monetę miał sam pretensje do Liska pisząc na profilach społecznościowych, żeby wzięli się za robotę... A sam wypuścił swój bezwartościowy BKCoin i z zebranych środków od widzów zakupił maksymalnie Liski i wpuścił swoich widzów w kanał ;). A niby środki miały iść na lepszą jakość kanału (mowa tu o treści jak i części audiowizualnej) i niestety jakość nie przypomina nawet tej z początków kanału. Po nieciekawym meetupie w Berlinie szybko zmienił zdanie i nazwał Kordka Stevem Jobsem Crypto. Do tego słuchając Bartka z NEM, że oni zrezygnowali z JAVY i JAVA SCRIPT bo jest mało wydajny przepisując całość na C++ i co raz częstsze pozbywanie się monet przez fanów Liska, którego promowali. I tak te wszystkie rzeczy złożyły się na wyjście z Liska, które rozłożyłem na 2 etapy. Najpierw przed meetupem asekuracyjnie kiedy poszło na 38 (wtedy sprzedałem 2/3 środków) i spadło do 22.50. Poźniej już nie wracałem i sprzedałem resztę przy 34 dokupując NEM i GAME, których wczesniej miałem trochę. Śledząc jeszcze chwilę Liska widziałem, że bez powodu był pompowany, problemy z Core i uważam, że tak samo może być wypompowany. Ja swoje na nim zarobiłem. Jedno co mogę przyznać Liskowi to ma chyba najlepiej działający portfel, transakcje z i na giełdy WZOROWE!!!. Ja tutaj nie jestem po ekspresowy zarobek, nowe Lambo i miliony... tylko dla kilku procent, które pomogą odrobinę przyspieszyć oraz zrealizować życiowe cele :) i mam nadzieję, że właśnie NEM i GAME będą tymi stabilnymi i spokojnymi sprzymierzeńcami.

Co do Kantoru GAME to jest on w planach (nie znam dokładnej daty) i będzie musiał być wydany jeżeli gracze mają sprawnie realizować swoje zarobki, transakcje itp. Ma być wymiana GAME na fiaty oraz kilka popularnych crypto.
Co do dodawania walut na giełdy to niektórzy się prześcigają, a Sylwester nie ma ciśnienia i też mi się to podoba. Z tego co mówił w wywiadach wybierał się do azji na finalizowanie jakiś deali więc do końca lutego powinno być trochę nowości na BitBay i może niespodzianek.

Przepraszam za mały nieład jak coś źle napisałem ale w locie pracując machnąłem tekst :)

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Amitowisi » środa, 24 stycznia 2018, 13:19

Veres pisze: 50 stron do tyłu można poczytać jak WSZYSCY użytkownicy tego działu opisywali projekt w superlatywach jak cena rosła z dnia na dzień po 30-40% wtedy Game w ich odczuciu był czarnym koniem 2018 roku, bardzo dobry coin który uderza w ciekawy rynek i nie ma konkurencji. 100zł było już na wyciągnięcie ręki a to mało było dla większości. Teraz Ci sami użytkownicy jak zaczęły się spadki wieszcza że GAME to dno bez przyszłości, technologii i marketingu... Zaraz ujrzymy 1zl za sztukę... Albo Ci pseudo inwestorzy mają rozdwojenie jaźni, albo są tak kiepscy w swoich decyzjach, ze sprzedają ze stratą i później płaczą że GAME to gowno, bo mają słabe rączki do inwestycji.

Jak czytam tutaj niektórych to mam ochotę w ogóle nie otwierać tego wątku bo jest gorszy niż syf liska naprawdę... Obudziło się wielu ekspertów z dziedziny blockchain i oni wiedzą czy GAME to dno czy nie. Jak to taki banalny projekt to do cholery dlaczego nikt nie zajął się tym sektorem pieniężnych? Takie Wasze gadanie że każdy coin może napisać do byle wydawcy i się podpiąć, gow... prawda.
Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania. Tak już mamy, w końcu to Polska Tradycja :)

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » środa, 24 stycznia 2018, 13:27

Amitowisi pisze:
Veres pisze: 50 stron do tyłu można poczytać jak WSZYSCY użytkownicy tego działu opisywali projekt w superlatywach jak cena rosła z dnia na dzień po 30-40% wtedy Game w ich odczuciu był czarnym koniem 2018 roku, bardzo dobry coin który uderza w ciekawy rynek i nie ma konkurencji. 100zł było już na wyciągnięcie ręki a to mało było dla większości. Teraz Ci sami użytkownicy jak zaczęły się spadki wieszcza że GAME to dno bez przyszłości, technologii i marketingu... Zaraz ujrzymy 1zl za sztukę... Albo Ci pseudo inwestorzy mają rozdwojenie jaźni, albo są tak kiepscy w swoich decyzjach, ze sprzedają ze stratą i później płaczą że GAME to gowno, bo mają słabe rączki do inwestycji.

Jak czytam tutaj niektórych to mam ochotę w ogóle nie otwierać tego wątku bo jest gorszy niż syf liska naprawdę... Obudziło się wielu ekspertów z dziedziny blockchain i oni wiedzą czy GAME to dno czy nie. Jak to taki banalny projekt to do cholery dlaczego nikt nie zajął się tym sektorem pieniężnych? Takie Wasze gadanie że każdy coin może napisać do byle wydawcy i się podpiąć, gow... prawda.
Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania. Tak już mamy, w końcu to Polska Tradycja :)
To doszczętnie pokazuje jakim Narodem jesteśmy, potrafimy tylko narzekać, podcinać skrzydła i doszukiwać skąd "somsiad" ma pieniążki na nowe auto. Polska biedota nie zna granic, szkoda, że to wszystko przekłada się na sytuacje na tutejszym rynku kryptowalut. Czemu się temu dziwię, przecież ulica dostrzegła jakąś szanse zarobku a jak im nie idzie to gadają durnoty bez podstawowej wiedzy i informacji :)
Radzę Wam słuchać samego siebie w tym biznesie bo tylko tacy ludzie wychodzą w większości przypadków na +.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mk123 » środa, 24 stycznia 2018, 13:32

Veres pisze: Radzę Wam słuchać samego siebie w tym biznesie bo tylko tacy ludzie wychodzą w większości przypadków na +.
Dokładnie, i nie tylko w tym. W każdym

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Okradziony » środa, 24 stycznia 2018, 14:16

Witam

Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na przesyłanie swoich środków na wasze portfele. Właśnie straciłem dostęp do swojego konta na BitBay, miałem tam całe szczęście tylko kilka złotych i trochę ponad setkę GAME Credits. ZAWSZE!!! Powtarzam ZAWSZE!!! Trzymajcie swoje środki na portfelach. Pogodziłem się ze stratą pieniędzy, martwi mnie jedynie to, że do rejestracji konta chciano ode mnie kopie dowodu i rachunek za media... W związku z powyższym proszę (jeśli jest ktoś zorientowany) o informację czy pliki z kopiami dowodu i rachunku są przetrzymywane przez firmę Suszka, czy są usuwane po procesie rejestracji? Próbowałem się dodzwonić do BitBay, ale numery telefonu są "nieaktywne". Może macie jakieś realne kontakty z BitBay Sp. z o.o.?

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » środa, 24 stycznia 2018, 14:21

GoPro pisze:
elleshar pisze: Cena Game na tą chwilę stoi ale wrzesień/październik 140-156zł jest bardzo realne. Let's GAME.
No jest realna, ale pod warunkiem ze beda go sprzedawac w paczkach po 10-100 sztuk :D
Game technologicznie to dno.
Ma fajna branze gier i dlatego jest nim zainteresowanie.
Tez mialem go bardzo duza ilosc i ostatnio sprzedalem calosc i ja akurat zamienilem na Enigme i OmniseGo te fundusze.
Game mialby szanse pod wzgledem targetingu na rynku gier, ale ten ich coin sam w sobie to na chwile obecna porazka.
Sam sie dziwie ze dostali wspolprace z Unity.
Rownie dobrze Unity moglo napisac do obojetnie jakiego projektu z top 20-30 ze chca by wprowadzic na ich platforme kryptowaluty i ktos napisalby im to samo, ale z jakas technicznie przydatna waluta, co stworzyloby swego rodzaju ekosystem.
Taka waluta najpierw bylaby np. zarabiana przez nas poprzez kopanie/otrzymywanie w grach za dobre wyniki lub dostawana na streamach, a pozniej wykorzystywana do platnosci w sklepach przyjmujacych krypto prosto z mobilnej apki.
A tak jesli ktos chcialby tak zrobic, to trzeba to przelewac na gielde, zamieniac, wysylac na portfel innej krypto.
Czasochlonne i generuje dodatkowe kostwa w postaci prowizji dla gieldy oraz prowizji za wyslanie coinow tu i tam i spowrotem.

Bede bic brawo, jezeli Game osiagnie kiedys 50pln majac tak gigantyczna i ambitna konkurencje.
Konkurencja musi być bo inaczej by wszystko stało w miejscu (patrz Apple). Dużo monet jak Litecoin, Ethereum, Monero, Zcash, Dash, NEO na początku 2017 nie stało wysoko z ceną, nie zmieniły się jakoś kosmicznie będąc wykorzystywane w czymkolwiek. Pojawiąją się na NEO aplikacje i np z 90$ w tydzień poleciał na 190$. Więc dlaczego GAME, który na prawdę powoli się rozwija ma nie wzrosnąć przez rok czy nawet dwa do 40-50$. I mam wrażenie, że ostatnie publikacje GAME są wstawiane przez nich samych z większą wiarą w rozwój. To takie Ethereum powinno już dawno ceną przebić BITCOINA przez użytecznośc ilość ICO, niby wielkie korporacje go wspierają. Uważam, że spokojnie się rozwinie :) Ale dziękuję za Twoj pesymizm bo też jest potrzebny :)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 24 stycznia 2018, 14:41

W jaki sposób Cię okradli skoro oprócz loginu czy hasła jest jeszcze google authenticator ?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Okradziony » środa, 24 stycznia 2018, 14:53

Nie uzywalem GA. Weryfikacja email... Na email tez nie moge sie zalogowac :oops:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości