Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: jackinson » wtorek, 26 kwietnia 2022, 20:43

Czemu oni nie chca dodac tego na jakas lepsza gielde? Tylko Zonda i Bittrex

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 2 maja 2022, 09:17

GAME/BTC znów jest na poziomach, z których odpalała rakieta w kosmos :D RSI 1W mówi, że zaczął się tydzień/tygodnie akumulacyjne, zatem buy low sell high :D GAME on :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » środa, 11 maja 2022, 21:23

Jakie doładowanie?- wygląda na to, że FED chce niebawem wbić swoje CBDC, zresztą wszystkie FEDy na śfiecie. Drenują krypto na potęgę a co się nie da wydrenować zmuszą do zamknięcia.
Obawiam się, że Game też idzie w kierunku niebytu. Bywa.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » czwartek, 12 maja 2022, 07:56

Kolejny pogrzeb krypto i Game :P , teraz to jest dobry czas na zakupy, kilka miesięcy a w najgorszym wypadku rok dwa i będziemy daleko od tych dołków. Ale niektórzy wolą kupować jak jest hossa i projekty są na szczytach :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 12 maja 2022, 08:04

Tajken pisze: czwartek, 12 maja 2022, 07:56Ale niektórzy wolą kupować jak jest hossa i projekty są na szczytach
Nie wiem o kim mówisz, ale nikt tego gówna nie kupuje na hossie, ani teraz, ani nigdy, nikt się tym nie interesuje prócz forumowych 5 osób
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » czwartek, 12 maja 2022, 15:15

mudol pisze: czwartek, 12 maja 2022, 08:04Nie wiem o kim mówisz, ale nikt tego gówna nie kupuje na hossie, ani teraz, ani nigdy, nikt się tym nie interesuje prócz forumowych 5 osób


Beka z takich ludzi jak Ty, którzy są w tym temacie tylko po to by napisać jaki ten projekt jest ch* i jacy to frajerzy w niego inwestują. Większość z osób które się tak zachowują po prostu swoje umoczyła i ma za to pretensje do całego świata i życzy innym tego samego a projektowi najlepiej żeby przestał istnieć, żenujące. Każdy robi i wkłada kasę w co chce, a jak Ciebie to nie interesuje i to takie gówno to po co się udzielasz? Strażnik teksasu, obrońca frajerów? Jeśli ktoś kupuje spekulacyjnie krypto i nawet to "gówno" to teraz jest to lepszy czas niż wtedy gdy wszystko jest napompowane.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 12 maja 2022, 15:20

Nie można umoczyć w tym gównocoinie skoro się w niego nie zainwestowało. Złota zasada 8-) Te gówno nawet sensownej płynności nie ma żeby cokolwiek na nim grać, a inwestować bo "może KIEDYŚ się uda" to jest do tego 2500 innych projektów.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » piątek, 13 maja 2022, 06:38

Jest prośba!!!- niech ci, dla których ten projekt jest gównem a inwestorzy w tym projekcie to frajerzy niech sobie odpuszczą i nie piszą tutaj.
Projekt jak każdy inny ma swój dobry i słaby czas. Czy to jest dobry projekt- owszem jest. Ale czy opłacalny- jak widać nie. Jest wiele czynników wpływających na aktualną- zaznaczam aktualną cenę. Tutaj możemy i powinniśmy sobie pospekulować a nie jechać innych po rajtach. Nigdy nie mieliście słabej inwestycji? Każdy ma prawo robić co chce i ponosić tego konsekwencje.
Jak czytam wpis w którym jakiś " ultrainwestor" jedzie od idiotów ( nie wprost oczywiście) innym to w realu wyłapałby w ryło i z płaczem wrócił do domu.
Bez względu na to czy mam ulokowaną kasę w tym coinie czy nie, nie jestem idiotą ani frajerem, ani nikim takim.
Więc jeśli masz mnie obrażać jeden z drguim tylko dlatego, że jestem posiadaczam Game to po prostu nie pisz tu i nie zaglądaj- albo zwyczajnie pierdol się.
Tyle w temacie opinii o innych- zresztą wielu posiadaczy Game.
Co do samego projektu to ma słaby czas albo idzie do zamknięcia- takie czasy. Wszystko się okaże.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » piątek, 13 maja 2022, 07:23

mudol pisze: czwartek, 12 maja 2022, 15:20Nie można umoczyć w tym gównocoinie skoro się w niego nie zainwestowało.


Z pewnością w niego nie inwestowałeś, zapewne po prostu wchodzisz w każdy projekt, który Cię nie interesuje i jest dla Ciebie gównem i piszesz to w tym temacie :P

Wracając do tematu Game to myślę, że ten projekt nie przetrwa do następnej hossy a jeśli już nie spodziewałbym się super zysków, skoro na tej hossie próbowali się podpiąć pod meta i nic to nie dało, to raczej nic więcej już na tym nie ugrają. Ale tak czy inaczej od 0.10 śmiało myślę, że można się spodziewać jakiegoś odbicia gdy BTC odreaguje.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » sobota, 14 maja 2022, 06:31

Wszystkie krypto mają słaby czas- mnóstwo ludzi uciekło z giełd. W niektórych krajach wprowadza się prawem zakaz inwestowania w takiej walucie. Bukmacherzy i doradcy finansowi każą czekać i w zeszłym roku podawali termin oczekiwania na 2- do max 3 lat na nową hossę. Cała światowa ekonomia się zmienia i nic dziwnego, że i krypto ma dołek. Też mam odczucie, że przy ok 0.10 nastąpi odbicie. A co do promocji Game to raczej dzięki niej jeszcze nie zniknął projekt- po prostu ogólny bardzo słaby okres.
Czas pokaże.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: jackinson » niedziela, 15 maja 2022, 17:03

Dodanie na jakas lepsza gielde i zwiekszenie plynnosci pomogloby mu sie wybic

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » niedziela, 15 maja 2022, 21:00

Fakt- bogatsza giełda pomogłaby. Też się zastanawiam dlaczego tak nie jest.
Pewnie właściciel projektu zabiega o emisję na innych platformach ale dlaczego Game jest tylko tu?-pytanie zostaje otwarte.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 30 maja 2022, 14:13

Wow, jako były wyznawca GEJMA muszę przyznać, że jestem w szoku, że ktoś w to jeszcze inwestuje i ten temat żyje! :D
Prawie 2 lata tu nie zaglądałem ;)

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » wtorek, 31 maja 2022, 08:59

Nędzna stawka- fakt. Co do inwestowania to przesada- po prostu mam i reszta pewnie też. Obroty też są- handlują tym ludzie. Jak długo nieważne.
Jak mówią: pożyjemy- zobaczymy.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 czerwca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Viktorpl » poniedziałek, 6 czerwca 2022, 11:24

Zawsze patrzyłem na Game i mówię po co ludzie w to wchodzą ... Dzisiaj przy tym jak nikt juz w to nie wierzy, ja wchodzę wysoką stawką i albo upadnie albo będziemy pić szampana :)
Czy warto teraz wchodzić kiedy już nikt nie wierzy ?
jak wiadomo scenariusze są dwa , inwestujesz i tracisz bo za jakiś czas nawet grosza nikt nie da.
Inwestujesz z wysokim ryzykiem , ale stawka jest wysoka :)
Nigdy nie inwestowałem w Game , planuje do końca roku coś z niego wycisnąć i wchodzę w miarę swoich możliwości wysoko w niego :)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » poniedziałek, 6 czerwca 2022, 12:25

@Viktorpl Pozycja nr. 1156 na CMC : https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/ obrót tym śmieciem wyłącznie na zonda i uniswap,,może Zonda zdelistuje..
Pula losowania to pierwszy tysiąc umarłych projektów w CMC, nie lepiej postawić coś w kasynie? wynik będziesz miał natychmiast po losowaniu.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 6 czerwca 2022, 12:39

@koparki mi on brzmi jak kolejne wcielenie kogoś zbanowanego, rejestracja dzisiaj, dwa posty, wszystko o game i naganianie. Dla postronnych osób - uważać na takie posty.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » wtorek, 7 czerwca 2022, 08:02

Teraz ogólnie na krypto jest moim zdaniem dobry czas na zakupy, nie mówię, że to dołek, może być taniej, ale większość projektów jest na -80%/-90% lub jak GAME -99% :lol: . Ja skupuje różne projekty z top 100 + takie prawie wyzerowane projekty jak GAME, które wcześniej lubiły sobie spadać i mocno odbijać. Przypominam, że GAME, w 2019 był po 0.04 a rok/dwa później po 2.40, ja akumuluje, połowy pozbędę przy najbliższej odbitce a reszta hodl do następnej hossy.

Do czasu jak GAME istnieje jako działalność i coś tam wrzucają na social media nie będzie delistingu a jakaś pierwsza lepsza odbitka nawet do nędznych 0.12 od dzisiejszego 0.06 to 100% także dla mnie git.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 lutego 2021
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cyklonus » piątek, 10 czerwca 2022, 20:18

No to poczekamy na metaverse od GAME 100lat, tak jak obiecywali :P Kolejna powtórka z rozrywki. Dziękuję, dobranoc za sto lat xD
Edit:
No i teraz oficjalnie wrzucili:
https://gamecredits.org/2022/06/10/upda ... h-forward/

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: jackinson » piątek, 10 czerwca 2022, 21:31

bessa zwryfikowala jakie projekty sa silne i pozostana na rynku a jakie odpadna.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości