Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » czwartek, 27 maja 2021, 13:54

Game całkiem ładnie odbił bo nawet przebił strefę dużego zrzutu :) A np na BTC jeszcze daleka droga do tej strefy 49k. Jak BTC zacznie zapierdalać z korekta spadków to jest szansa na wybicie pod 2,40 zł :) , także dużo zależy od BTC + mam jeszcze taki scenariusz na ISHS
Obrazek

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hinoll » czwartek, 27 maja 2021, 14:14

Wczoraj na grupce na fb wstawili właśnie linka do jakiejś grupki z cynkiem ze dziś game wystartuje

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwietnia 2021
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: gocha » czwartek, 27 maja 2021, 15:11

Cryptoman12 pisze: środa, 26 maja 2021, 23:21obecnie mam kupione 20000 tys po 0.60 gr i setki tys po 0.10gr także wiesz

:lol: buahahaha, kolejny milijardo marzyciel z lambo z biedry

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » czwartek, 27 maja 2021, 19:44

dr coin pisze: środa, 5 maja 2021, 17:00 GAME to coin którego warto kupić na większym dołku i cierpliwie czekać. Moim zdaniem maj-czerwiec można się spodziewać sporych wzrostów. Potencjał jest, wolumen spory, trwa hossa, zaczął się sezon na alty, więc nawet ci co kupili po 2 zł przy odrobinie cierpliwości wyjdą z tej inwestycji z zyskiem.
Tak jak pisałem wcześniej będą spore wzrosty. 1$ wkrótce.

Dux
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 marca 2020
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Dąbrowa G

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dux » piątek, 28 maja 2021, 08:23

Coś mi się wydaje że standardowo przed wybiciem uderzymy o glebę a później polecimy w górę.

Czy to już jest dno? 😜

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » sobota, 29 maja 2021, 14:03

Giełda Binance ogłosiła, że już 24 czerwca uruchomi swój własny rynek niewymiennych tokenów (NFT).
W ciągu najbliższych tygodni, giełda będzie ogłaszać nazwiska niektórych twórców, którzy wprowadzą swoje treści na platformę
Rynek będzie korzystał z Binance Smart Chain, sieci uruchomionej przez Binance w kwietniu 2019 roku. :lol: Nazwisko Cassidy na liście? :lol:

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwietnia 2021
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: gocha » sobota, 29 maja 2021, 16:19

No jestem rozczarowany. Nie ma zadnego konkursu z oszalamiajaca pula nagrod w wysokosci 1000$. Bida. Zerknalem co za pacany stoja za tym szitem. Polowa za sam wyglad powinna siedziec, reszta wyglada jakby miala problem z policzeniem do 2. No,ale czego sie spodziewac. jaki szit takie gejmboje :twisted:

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » poniedziałek, 31 maja 2021, 13:11

Mam pytanie do wszystkich którzy trzymają GAMEa i zakładają tak jak ja, że będą z tego profity. Jakie macie założenia wyjścia, przy jakiej cenie chcecie zrealizować zyski? Ja zakładam kilka punktów, pierwszy to okolice 3,30 gdzie planuje zrealizować jakieś 40%, później blisko 5,50 też 40%, po 10% zostawiam na progi około 9 i 24 jeśli jakimś cudem cena tam poszybuje :P W moich punktach sugeruje się poprzednimi liniami wsparcia/oporu gdzie wydaje mi się, że cena może się zatrzymywać.

Obrazek

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: vego » poniedziałek, 31 maja 2021, 13:48

Ja ustawiłem sprzedaż całości na 5.17 PLN. Powód? Powiem tak, jakiś czas temu miałem sen i w nim była taka cena, więc czemu by nie uznać za proroczy :) A tak bardziej przyziemnie to zakładając, że szczyt hossy dopiero przed nami i Game też ruszy, to pierwszym dobrym przystankiem będzie zapewne poziom ok. 2.20-2.40 (poprzedni szczyt), a jeśli go przebijemy to następnie okolice 1 dolara, ja bym obstawiał że jednak do niego nie dobijemy i celowałbym tak w okolice 3.20-3.50 PLN max. Na tych dwóch poziomach będą zapewne mocne korekty (koło 30%) i można próbować pod to grać.

A tak w ogóle to nie nastawiałbym się, że rynek szybko pójdzie znów do góry. Może być tak, że dopiero na jesień (wrzesień/październik) ruszy druga fala wzrostów. Generalnie plan na najbliższe miesiące odnośnie Game jest taki, że chciałbym żeby się na dobre zadomowił na poziomach powyżej 1 PLN.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 09:02

Wszystko wraca do poziomów z przed bańki- game powoli ale konsekwentnie nurkuje wraz z resztą.- a chciałem we wrzesniu kupić jakiś kraj- he he he

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 12:14

Czyżby koniec bańki? Stagnacja na kolejne 3 lata? Jeżeli tak to całe te krypto jest chuja wart.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Radosny » poniedziałek, 21 czerwca 2021, 15:10

Chuja warte to jest czekanie na zakup takiego shitu po 2 złote, wiedząc, że są osoby, które kupowały go po 10 groszy.
Pamiętajcie, że zysk liczy się %, a nie $. Ktoś wejdzie w game z kwotą 100 koła, skupując przez okres kilku dni, a potem sprzeda gdy ten urośnie z 40gr od 50groszy. Zarobi 20 koła bez większego trudu.

PS. Cryptoman12 - pamiętasz nasz zakład? to kiedy stawiasz mi dobrą łychę? Ten szicik nie zrobił nawet 15% poprzedniego ATH, a mowa była w zakładzie chyba o 50%. Czekam na odzew;)

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » wtorek, 22 czerwca 2021, 09:54

miedzia pisze: poniedziałek, 21 czerwca 2021, 12:14 Czyżby koniec bańki? Stagnacja na kolejne 3 lata? Jeżeli tak to całe te krypto jest chuja wart.
Po pierwsze: stagnacja nie na 3 lata, a raczej na 6 - 8 miesięcy ;)

Po drugie: "to całe krypto" zaliczyło wzrost w ciągu roku o 1500%. Nawet obecne ceny to wzrost od dołka o 800%. To mało na rok? IMHO dość by przeżyć 3 lata. I nie, nie trzeba być geniuszem spekulacji i trafiać perfekcyjnie. Ja np. trafiłem w dołek, ale koszmarnie niedoszacowałem wzrostów, zadowalając się "jedynie" 300% zyskiem. To jednak nadal świetny zysk, nawet rozłożony na 3 lata.

Po trzecie w końcu, nawiązując do wątku w którym jesteśmy: na GAME akurat jeszcze nie przyszła kolej. Nie załapał się na pompę. Trudno. Dlatego wkładając kasę w alty kupuje się cały koszyk, licząc że choć kilka odpali i zwroty liczone w tysiącach procent na nich z naddatkiem powetują straty na reszcie.

Może nigdy już nie przyjdzie kolej na GAME. Ale nie sądzę by tak było. Gdy bańka na BTC się rozwinie, to alty będą odpalać kolejno coraz szybciej, bo ludzie będą szukać wszystkiego co jeszcze "jest tanie".
A dobra wiadomość jest taka, że kurs GAME jest obecnie na tyle niski, że mało można stracić ;)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » wtorek, 22 czerwca 2021, 10:37

ekonokomik pisze: wtorek, 22 czerwca 2021, 09:54A dobra wiadomość jest taka, że kurs GAME jest obecnie na tyle niski, że mało można stracić
oczywiście że można stracić WSZYSTKO , osobiście obserwowałem projekty gdzie kurs się wygasił niemal do zera . Game nie ma sensu istnienia, do takich funkcji jaką ma pełnić GAME mozna użyć tokenów na sieci eth, tron itp . Modny w PL bo jest na BitBayu , fenomen podobny do LISK ;)
---

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » środa, 23 czerwca 2021, 23:16

Modny jest także w innych krajach- głównie Litwa Estonia, wschodnie UK - Ukraina.
Mimo wszystko projekt średni ale stabilny wiec skąd brak zainteresowania. Są większe padła na giełdzie i lepiej stoją- marketing?

Dodano po 1 minucie 30 sekundach:
Odkad BitBay jest w innych rencach zmienił siem popyt- telmy why...

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » czwartek, 24 czerwca 2021, 12:49

Czytam tak te niektóre posty i przecieram oczy ze zdumienia.

@ekonokomik Game nie załapał się na pompe? Przecież on był spompowany w nieco ponad miesiąc o ponad 1000%. Już nie mówię o wzroście od dołka w bessie, to jest 5800% :)



Ostatnio na dołku 23.05 gdy wszystko spadło, game był po 0,30, po kilku dniach 27.05 był po 1,04. Naprawdę szanujmy się, to są ogromne możliwości zarobku...

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwietnia 2021
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: gocha » czwartek, 24 czerwca 2021, 14:11

@Radosny, nie doczekasz sie odzewu bo gówny naganiacz tego scama jest glosny gdy ten scam rosnie. A po drugie,mamusia mu pewno zablokowala dostep :twisted:

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » czwartek, 24 czerwca 2021, 15:00

@Tajken no pacz Pan... rzeczywiscie, liczby nie kłamią :) A na wykresie w porównaniu z poprzednią bańką wygląda to mały kamyczek ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 24 czerwca 2021, 22:01

No GAME ładny wystrzał :D @ekonokomik no warto czekać na tysiące procent ; ) :D




GAME/USDT, 1d, możliwe, że jest double bottom :D Łatwe +200% wydaje się :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » piątek, 25 czerwca 2021, 08:25

@ekonokomik Masz rację, że do poprzedniego ATH to jest porażka, ale czy to ma jakieś znaczenia w stosunku do procentowych wzrostów od ostatnich dołków, nie dla mnie bynajmniej. Ja poleciałem na poprzedniej hossie, kupowałem na szczytach jak frajer, ale później uśredniałem aż do zakupów po 0,08 więc te poprzednie szczyty mnie nie interesują.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości