Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » piątek, 16 kwietnia 2021, 20:45

Ogólnie gamecredits to nie mój cały portfel ale jeden z postawionych koników, resumując średnia zakupu 25 gr ( większość game w tym przedziale cenowym ) + teraz sobie dokupuje ale już mniejsze ilości , mój pierwszy target to koło 1,8$ i analogiczne 6-8 zł PLN. Jeśli game jest w hossie a na to wygląda to nawet połowa ATH to nie jest dużo, miejsce na wzrosty jeszcze jest. Warto sobie odpalić świeczki miesięczne
Obrazek

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rysa » piątek, 16 kwietnia 2021, 21:37

Może trochę to będzie offtop już nie nawiązujący do samego game ale ogólnego czytania z wykresów (o czym mowa była parę postów wcześniej). Zastanawia mnie przełożenie takiej analizy na rzeczywiste ruchy. Z czysto logicznego rozumowania ma to dla mnie sens tylko wtedy kiedy jakiś coin jest bardzo popularny, zaangażowanych jest w niego mnóstwo osób i spora część z nich siedzi na wykresach, zna się na tym, często dzieli się jeszcze taką analizą z innymi na socialmediach, yt, forach. Skutkiem tego jest, że pojawia się grupa osób chcąca wykonać ten sam ruch (np po określonym poziomie sprzedać, czy po dobiciu do wsparcia zaczynają kupować). Jest ich dużo więc taka analiza się sprawdza (dokładniej mówiąc to ich działanie powoduje taki skutek jaki zaplanowali). Bo w innym przypadku nie bardzo jestem sobie w stanie wytłumaczyć jak np. ciąg Fibonacciego miałby się do ruchów wykresu. Rozumiem, że jest tam jakiś rozkład Gaussa, czy poziomy które częściej występują w przyrodzie w określonych przedziałach, ale bardziej wydaje mi się, że mając tak dużą ilość danych na wykresach zawsze coś do nich będziemy w stanie dopasować. A sprawdzi się to tylko wtedy kiedy większość dokona takiej samej analizy. Zatem czym bardziej oczywista analiza, tym większe szanse, że to się sprawdzi. Natomiast widzę duży problem w przypadku takich coinów jak GC gdzie jest on mało popularny. Mechanizm analizy opisany wyżej się nie sprawdzi bo jest małe zainteresowanie a obstawiam, że wróżących z wykresów jest proporcjonalnie dużo mniej niż na innych projektach. Czy dało się z wykresów przewidzieć kiedy będzie pompa jak za pierwszym razem skoczył x4? Uważam, że nie.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krypto-coś tam mam » piątek, 16 kwietnia 2021, 22:04

Po jakimś czasie będą mądre dwie strony,jak spadnie powrócą Ci co pisali "a nie mówiłem" i odwrotnie.Ja też jak bym nic nie robił przez kilka lat(teraz jestem taki mądry),właśnie bym kupował dom :D
Coś się na bank szykuje a to dla tego że wolumen jest coraz większy,każdy ma rozum i niech sam zadecyduje czy warto już wyjść,czy poczekać.Przez kilka lat nic się nie działo,aż w końcu poleciało,może tak być że dopiero za rok może dwa znowu polecimy x2 x4 x8
Myślę że warto poczekać i kupić ten wymarzony dom ;)

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » niedziela, 18 kwietnia 2021, 09:46

Obrazek
Dead cross zrobił swoje :) Pytanie czy to już bottom czy czeka na nas jeszcze jedna nóżka w dół. Reasumując koniec korekty na moje jest bliski.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 7 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michalachim » niedziela, 18 kwietnia 2021, 11:58

Wszystkie krypto w dół. Awaria prądu w jednej z chińskiej prowincji, gdzie jest 1.4% mocy wydobywczej BItcoina. Do ilu może zlecieć w tym momencie Game?

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 24 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: gregor991 » niedziela, 18 kwietnia 2021, 12:05

michalachim pisze: niedziela, 18 kwietnia 2021, 11:58Do ilu może zlecieć w tym momencie Game?


tego nikt nie wie, może w wartości BTC się utrzymie , natomiast dolarowo przy spadku BTC poleci

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » niedziela, 18 kwietnia 2021, 12:08

michalachim pisze: niedziela, 18 kwietnia 2021, 11:58Wszystkie krypto w dół. Awaria prądu w jednej z chińskiej prowincji, gdzie jest 1.4% mocy wydobywczej BItcoina

Nie wydaje mi się, żeby to miało taki wielki wpływ, raczej przesycenie rynku. Cos co urosło kilkukrotnie w tak krótkim czasie, musi zaznać w końcu takich samych spadków, ot co.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 24 lutego 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: ulica

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: minris » niedziela, 18 kwietnia 2021, 12:43

trzymać i nie robić głupich ruchów, będzie pewnie bujać, słabe rączki oddadzą swoje coiny, za tydzień lub dwa prawdopodobnie to będzie tylko wspomnienie i zacznie się odkupowanie ;)

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » niedziela, 18 kwietnia 2021, 14:38

Mam odpływ gotówki jak każdy z was- nie da się ukryć- tylko ci co kupili ponozej złego są na plus.
Boli jak cholera ale tej adrenalinki nic nie zastąpi. Coin idzie na zamknięcie- bedzie tylko jedna zwyżka do września i potem wygaszą projekt.
Bądźcie czujni. Póki co warto skorzystać z braku prądu w ChRL.
Rozdrobnienie ma na celu drenaż portfeli nic więcej- czytam bardzo dobre analizy na tym forum od roku i twierdzę, że ten coin jest martwy- nie rreaguje na rynek, na zależności- na nic!
Ale zabawa z nim przednia.Sami przyznajcie.
To co?!- tankujemy a w lecie się żegnamy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 18 kwietnia 2021, 15:47

Irek303 pisze: niedziela, 18 kwietnia 2021, 14:38Boli jak cholera ale tej adrenalinki nic nie zastąpi. Coin idzie na zamknięcie- bedzie tylko jedna zwyżka do września i potem wygaszą projekt.
Spokojnie :D Tak patrząc na chłodno, czysto technicznie, to wykres jak na razie wygląda przepięknie i prowzrostowo, prohossowo :D Oczywiście to wykres logarytmiczny i zanim się ziści to może zająć trochę czasu, ale teoretycznie po przebiciu ATH 50PLN jest możliwe jako szczyt tej bańki :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 7 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Majk82 » niedziela, 18 kwietnia 2021, 16:38

michalachim pisze: niedziela, 18 kwietnia 2021, 11:58 Wszystkie krypto w dół. Awaria prądu w jednej z chińskiej prowincji, gdzie jest 1.4% mocy wydobywczej BItcoina. Do ilu może zlecieć w tym momencie Game?
To reakcja na ruchy USA w temacie krypto, wprowdzenia regulacji a nie awaria prądu :roll:

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » niedziela, 18 kwietnia 2021, 19:59

Jak na awarię prądu niezła przecena- doczytałem się, że FED wlał od cholery szmalu w coiny i zrealizował zyski- tzw regulacja.

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 08:36

Na moje jeszcze teraz nie wydzielmy z klina :) No ale na moje koniec korekty bliżej niż dalej 8-)
Obrazek

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rysa » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 09:11

Dwa poprzednie wybicia miały miejsce w okolicy 18-20 dnia miesiąca i później miesiąc konsolidacji/spadku. Jeśli będzie powtórka to przypadka ona właśnie na ten okres i fajnie zgrała się ze spadkami.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lamerczak » środa, 21 kwietnia 2021, 09:03

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Przemko » środa, 21 kwietnia 2021, 11:40

Na rzut oka, ostatnio cena była ponad 2 zł, teraz to złotówka, czyli nawet pomijając fakt nowego ATH czy jakiś innych "munów" to wartość wydaje się bardzo atrakcyjna w stosunku do tego że może znów dobić do 2zł (100%).
Zatem przyznawać się kto kupił już teraz, kto czeka jeszcze na niższą cenę, a może jest ktoś kto myśli o sprzedaży w tym momencie :).

Przyznawać się bez bicia i chwalenia, ciekawy jestem. Ja osobiście kupiłem jakieś małe groszowe ilości po drodze od 1,5 do 1zł a teraz mam ustawione kolejne zakupy do 0,90-0,70 .... tak dla zabawy, jak spadnie to czekam jak wyskoczy 2zł to wywalę :), jak się uda to będzie na dobrą gorzałę :).

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Mizaru » środa, 21 kwietnia 2021, 13:16

Szczerze? Mam zostawioną stówkę na bimbaju. Jak będzie po 20 gr to może kupię. A jeszcze lepiej, po 2 gr. No, ale zaraz gówny gejm naganiacz napisze, że tu de mun, czyli do 140 zł. Póki co, nie zanosi się na to :D

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hustler » środa, 21 kwietnia 2021, 14:53

W pore wyszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i obracam co innego, ale obserwuje GAME codziennie i wsiąde do pociągu jak już ruszy żeby się przejechać na te 2zł :) Ale póki co na odjazd się nie zanosi.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Calvex » środa, 21 kwietnia 2021, 19:18

Ja sam wyszedłem. Kupowalem Game za 24 GR. Miałem 3k tokenów, dziś poszło wszystko za 3k pln. W między czasie wszedłem w safemoona za 1k i zrobiłem na nim 6x w ciągu tygodnia.
Problem gamecredits jest taki, że on chyba tylko w polsce jest znany przez bitbaya. Na redditach, discordach, twitterach każdy ma w dupie ten token.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 22 kwietnia 2021, 03:41

GAME ponownie na promocji poniżej 1PLN :D Zalecam teraz akumulację i uśrednianie :D NFT is fjuczer :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości