Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Vizardian » niedziela, 21 lutego 2021, 00:20

@anagamidev tylko bierz pod uwagę fakt na ilu giełdach jest ravecoin, a na ilu game. Bitbay na pierwszym miejscu w obrotach dzisiaj

Dodano po 2 godzinach 37 minutach 34 sekundach:
Ktos skupuje 430k game po 0,33zl na bibtbay. To nie jest bot na 100%, przez to kurs sie trzymał nawet na dipie btc. Mozliwa pompka w najblizszym czasie

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 17 grudnia 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krzysztof076 » niedziela, 21 lutego 2021, 09:22

Game powoli do góry do poprzedniego ATH jeszcze daleko, ale do marca 0,50$ myślę że podpompują :-) :lol:

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Bittrex się ruszył to pomoże :-)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » niedziela, 21 lutego 2021, 09:59

Poma rozpoczęta. Czekamy na jakiś konkretny news od ekipy to możemy zalecieć dość wysoko. GAME dość długo stał w miejscu względem rynku, może nadszedł czas nadrobić straty ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 lutego 2021, 11:26

GAME start! :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sweeper » niedziela, 21 lutego 2021, 11:42

Dobrze to ruszyło oby nie zdechło ! :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 lutego 2021, 14:13

@Sweeper umarł, a ożył; odszedł, a powrócił; spadał, a rośnie; coś się kończy, coś się zaczyna, GAME swoje wzrosty wieloletnie rozpoczyna :D A tak w ogóle to hossa na GAME trwa od 2019 roku i HH czyli potwierdzenie techniczne było latem 2020 :D

### edited: 2021-02-21 14:39 ###



Igrzyska na GAME uważam za rozpoczęte :D Powodzenia Panowie! :D Tylko góra aż do oporu :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 lutego 2021, 14:47 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sweeper » niedziela, 21 lutego 2021, 14:15

0,50 gr bariera psychologiczna :lol:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » niedziela, 21 lutego 2021, 14:32

Zapomnijcie o 0.20 gr za Game pisałem to 11 lutego, a teraz zapomnijcie o 0.30 gr ale to jest piękne jak Game rosnie :D anagamidev weteranie doczekaliśmy się wzrostów na Game :D

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » niedziela, 21 lutego 2021, 15:43

W końcu zaczyna się coś dziać. Ciekawe jakie to info ma być podane wkrótce. Cassidy i ekipa wzięli się do roboty. Poza tym NFT ma dużą przyszłość. Powinno coś z tego byc. Na bitrexie wisi order na 1,5M za 200 sat. Wow!!!

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Przemko » niedziela, 21 lutego 2021, 19:27

No jak Game rośnie to jest grubo, przecież ten projekt był na umarciu do sprzedania a teraz jak widać rośnie.....

Przyznać się kto teraz nie boi się i kupił Game za te 30-40gr ? ale nie za jakąś 500+ tylko tak kilkanaście razy grubiej :D .

Ja się zastanawiam bo mało zostało projektów które nie zrobiły po set procent i czy teraz można było by coś jeszcze dokupić, ja kaskaduje trochę do góry podczas wzorstów ale na spokojnie to cholera wie co będzie :). ;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 17 grudnia 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krzysztof076 » niedziela, 21 lutego 2021, 21:01

Przyznaje się bez bicia 20K po 0,36 kupione :roll: :D i co w związku z tym mam się bać czy co?

Dodano po 2 minutach 35 sekundach:
jak ma być 1$ to myślę, że dobra cena wyjściowa

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
Na razie na tą pompę złożono na 50BTC kropla w morzu może być tu grubo jak dołożą ze 100 BTC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 lutego 2021, 21:07

O cież kurw... ależ to sunie :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 17 lutego 2021
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Zenitram » niedziela, 21 lutego 2021, 21:15

Przemko pisze: niedziela, 21 lutego 2021, 19:27 Przyznać się kto teraz nie boi się i kupił Game za te 30-40gr ? ale nie za jakąś 500+ tylko tak kilkanaście razy grubiej :D .
Ja się przyznaję;D

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 17 grudnia 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krzysztof076 » niedziela, 21 lutego 2021, 21:20

@anagamidev jutro Cie wyplusuje bo na dzis juz mam limit wyczerpany :D

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Przemko » niedziela, 21 lutego 2021, 21:28

Krzysztof076 pisze: niedziela, 21 lutego 2021, 21:01Przyznaje się bez bicia 20K po 0,36 kupione i co w związku z tym mam się bać czy co?

Nie no, ja kibicuje Game aby wybił jak najwyżej, sam posiadam i ostatnio troszkę dokupiłem po 0,28.... Chodzi o to że jakiś czas temu mieli to "zamknąć".... Jakby to inaczej powiedzieć... jest BTC później TOP altów .. później inne alty, później shitcoiny... a później game ;) Także nie dziwię jak ktoś wchodzi w LTC, Dash, nawet w ETH (pomimo że napuchnięty ale dalej może puchnąc), ale jak ktoś wchodzi w game to ryzyko jest duże ale i przyszłe zyski tez mogą być duże..... na pocieszenie powiem że to coin który jeszcze zrobił mało od tych dwudziestu paru groszy to liczę że też pokaże coś więcej ale to co kupiłem raczej tak na duże ryzyko jak to mówią... ryzyk-fizyk :).

O kurde właśnie zobaczyłem kurs..... :) jaki człowiek głupi że nie kupił więcej :), ciśnij malutki :)

Ps. @anagamidev - nie mogę wyjść z podziwu jakim guru się ostatnio stałeś :) , w wielu wątkach każdy liczy na Twoje wykresiki :). Bardzo się cieszę że Twoje prorokowania stały się celne, sam pod to grałem i wierzyłem i cieszę się z efektów ale wybacz że powiem to że jesteś jak socjo :) zawsze to samo w Twoim wypadku "Buy the dip" . Młodzi pamiętajcie jak będzie spadać 1, 2 nawet 3 lata to będzie pisało to samo.... uśredniać :) ale nie jest to złe rozwiązanie ale trzeba mieć kapitał i co raz to więcej tego kapitału aby ostatecznie uśrednić do niskich wartości...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 lutego 2021, 09:31 przez Przemko, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » niedziela, 21 lutego 2021, 22:11

Lecimy na księżyc!!!!! Co tu się dzieje!!!! Game czarnym koniem altów!!!! :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 lutego 2021, 22:38

@Przemko ale uśrednianie, to po prostu zwykły trading, czyli normalnie grasz na lokalnych wahaniach, z tym, że po prostu nastawiasz się na akumulację :D Oczywiście może się zdarzyć, tak, że będzie spadać i spadać i spadać aż do 0, ale jeśli dobrze sobie to rozplanujesz poziomy, to w końcu gdzieś tam odbije albo będzie delisting :D Dlatego zalecałem dywersyfikację na różne coin'y, a także zyski z tych coin'ów, które mają pompkę wcześniej można reinwestować właśnie w te spadające najbardziej, tzn. część zysków :D Bo np. jakbyś zainwestował 100PLN kiedy GAME spadł na 0.05PLN to dzisiaj byłoby to 10kPLN :D Czyli tak naprawdę to bardzo niewielkim kapitałem budujesz pozycję, która później się fajnie zwraca, dlatego też spadki nie należy traktować jednoznacznie źle, bo kiedy trend się odwróci to im głębiej spadło tym lepsze ROI :D Na ten moment to pasowałoby wbić tego ISHS'a na liniowym wychodzi 1PLN albo 0.309$ czyli 1.10PLN, później to 2PLN chyba i w zasadzie może rosnąć na nowe ATH :D Pytanie czy to bardziej początek 2017 roku i wszystko jest jeszcze w przedbiegach, czy bardziej początek 2018 roku i wszystko to pieprznie :D Ja liczę na to pierwsze, chociaż jak coś to też obkupiłbym się mocniej, bo część zysków zrealizowałem, na lambo już jest, ale trendy tak szybko się nie odwracają :D Poza tym crypto to rewolucja, być może jest to zawoalowana forma dochodu gwarantowanego :D W sensie, że nie dostaje się bezpośrednio kasę i jest presja utraty środków przez duże ryzyko(a siedzi już w tym cały świat, a przynajmniej to najmłodsze pokolenie już jest za pan brat, ale dziadki też trade'ują) :D Zobaczymy jak to będzie :D Poza tym GAME tam lubił na końcu wybijać, więc może po prostu będzie jakaś chwilowa korekta płytsza/głębsza i dalej pompowanie ile fabryka dała :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Przemko » niedziela, 21 lutego 2021, 23:08

anagamidev pisze: niedziela, 21 lutego 2021, 22:38spadło tym lepsze ROI Na ten moment to pasowałoby wbić tego ISHS'a na liniowym wychodzi 1PLN albo 0.309$ czyli 1.10PLN, później to 2PLN chyba i w zasadzie może rosnąć na nowe ATH


Wiem, znam Twoją filozofię.... stosują ją cały czas..... ale uwierz mi..... kupując co raz niżej i niżej.... jest ciężko kupować co raz więcej.... taki LSK -> 140 zł ATH..... jak kosztował co raz mniej i mniej.... nawet 2,5zł to każdy już mówił do delistingu.... game to samo.. przecież było wystawione na sprzedaż..... czekali wszyscy na delisting..... osobiście dalej uważam że to martwy coin ale rośnie jak wszystko inne. Podam Ci mój przykład.... kupowałem BTG za ponad 1kzł za sztukę.... (wiem ale Janusz ze mnie, jak teraz można kupić za ponad 0,1k), uśredniałem 3 lata...... i jak myślisz ? jestem teraz na plusie czy nadal na minus.... :shock:

Panowie teraz jest czas hossy naprawdę cieżko coś kupić aby straciło, tylko kupujcie normalne coiny, na razie liczę na więcej ale trzeba pamiętać o szybkiej ewakuacji...... :).

A jeszcze jedno... @anagamidev w jednej rzeczy masz rację bardzo.... powiedziałeś kiedyś że delisting to nie tak łatwo się zdarza i tutaj masz rację... mam kilka martwych coinów i za cholerę nie chcą ich skasować......
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 lutego 2021, 09:29 przez Przemko, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 21 lutego 2021, 23:44

@Przemko no, ale tak jak mówię, musisz sobie rozplanować, no ja miałem tak rozplanowane, że jakby spadł do 1PLN to miałbym, żeby dokupić, później przecież jak odbiło do 10PLN i znowu spadło do 2PLN na momento, to mając już 2-5x kapitału, wchodzisz za x na takim mocny spadku i masz 1-4x na uśrednianie, a już wtedy poniżej 2PLN nie spadło :D Czaisz? :D Poza tym kupując po prostu na bessie nie są istotne poziomy aż tak bardzo tylko kwestia tego gdzie się to później sprzeda longermowo :D Bo ktoś ko kupił BTC po 3k$ i sprzedał na 20k$ zarobił mniej, od kogoś, kto kupił BTC za 10k$ i sprzedał na 50k$ :D Czy ktoś teraz skrupulatnie szacujesz szczyt tak jak dołek? Nie :D Każdy chce to opchnąć jak najszybciej, co w grze długoterminowej może spowodować, że ten co kupował na 3k$ już nigdy nie odkupi niżej niż te 20k$ i będzie wchodzi już na 30k$ :D Czyli co z tego, że wyłapał dołek jak i tak źle wyłapał górkę :D To samo na GAME może być, że jak wróci na 10-20PLN, to może się okazać, że czy kupiłeś na 0.10PLN czy na 1PLN czy na 2PLN wszystko to była bardzo dobra inwestycja :D Tylko po prostu trzeba zrozumieć co to znaczy długoterminowo i jak wyglądają wykresy, spadło 2-3 lata i może rosnąć 2-3 lata znowu tak? :D Przecież GAME rósł od 2015 roku aż do 2018 roku, czyli 3-4 lata i wybijał nowe szczyty :D Kupujesz jak jest tanio i czekasz, sprzedajesz jak jest drogo i czekasz :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: laki666 » niedziela, 21 lutego 2021, 23:51

pomysl dobry kupujesz tanio i sprzedajesz drogo
tylko jest jedno ale nigdy nie wiadomo kiedy jest tanio i kiedy koniec spadków
i tez drogo ale nie wiadomo kiedy sprzedac na szczycie
to samo mam teraz z
xrp nie wiem czy już jest tanio i kupić znowu czy czekać
i to jest głowne pytanie zawsze

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości