Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 26 maja 2020, 19:38

Jak padną te ścianki na Bitbayu między 20 gr a 35 gr, to mamy otwartą drogę do nieba. Wtedy cena może zacząć nam rosnąć w bardzo szybkim tempie. Tak jak szybko spadło z 6 zł na 20 gr w drugiej połowie 2018 roku, to tak samo szybko może zacząć rosnąć. Przybędą nowi inwestorzy. Bagholderów praktycznie nie ma, a jeśli są, to raczej mali, bo wcześniej poważni gracze się w GAME nie ładowali. Jak dla mnie jest pozytywnie. Nic tylko czekać ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wicuś » wtorek, 26 maja 2020, 21:51

Teraz pewnie dużo osób czeka na to nowe krypto gamecredits utworzone na eth.Niema jasnej informacji co się stanie z aktualnym tokenem więc jest podwójne ryzyko.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 26 maja 2020, 22:27

@wicuś
Z ostatniego ogłoszenia wynika, że:

  • The new currency supply for GAME will be 200M tokens
  • GAME will be swapped at a ratio of 1 : 1 and NVT will be swapped at a ratio of 1000 : 1 (1 GAME coin will equal 1 GAME token and 1000 NVT will equal 1 GAME token)

Link:


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6983
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 27 maja 2020, 01:45

Rozsądne posunięcie, dzięki temu ETH jak i GAME zyskają na wartości :D Skoro GAME teraz będzie dwa razy więcej to zmieniam swoją predykcję co do nowego ATH z 200PLN do 100 PLN :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wicuś » środa, 27 maja 2020, 16:54

@ChomiczyPlan Dzięki za info,przyznaję się że ostatnio nie śledzę na bieżąco projektu.Może przynajmniej ta ekipa będzie lepiej pracowała,a przede wszystkim lepiej się dogadywała i nie zawiedzie jak poprzednia.Osobiście im kibicuję tak jakoś z sentymentu.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matrix7 » sobota, 30 maja 2020, 09:59

anagamidev pisze: środa, 27 maja 2020, 01:45 Rozsądne posunięcie, dzięki temu ETH jak i GAME zyskają na wartości :D Skoro GAME teraz będzie dwa razy więcej to zmieniam swoją predykcję co do nowego ATH z 200PLN do 100 PLN :D
Przy tej nowej ekipie 100zl za game z palcem w nosie będzie. Po przejsciu na ETH będą nowe gieldy pewnie, Binance itd. wiec bedzie hype i cena bedzie szybowala

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6983
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 30 maja 2020, 19:47

@@matrix7 tylko trzeba dodać, że taka cena utrzyma się tylko 1 dzień :D A tymczasem jakaś pompka się odbywa widzę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1771
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bitup » sobota, 30 maja 2020, 21:04

Obrazek BitcoinSV wchodzi w GAME na BB :D

https://spacex.com.pl/na-zywo

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 31 maja 2020, 19:35

Lecimy, lecimy! Zastanawiam się, czy jeszcze tych GAME'ów by nie dokupić póki są za 22 grosze, a zaraz za 23 :P ;)

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: laki666 » niedziela, 31 maja 2020, 19:38

witam
faktycznie poszła pompa 2gr
może watrto dokupić może nie ja miałem i sprzedałem na tym game za słabe ruchy boć konkretnego zarobić może i faktycznie wyszczeli w górę ale też może polecieć znowu na 0,19 gr
każdy musi sobie sam odpowiedzieć na giałdzie bitbay słaby mają obrót ale to tylko moje zdanie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1771
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bitup » niedziela, 31 maja 2020, 19:47

Akcja wspierana od wczoraj w dostępnych dla naszego forum social mediach i zaprzyjaźnionych
Przejście w lipcu na łańcuch Ethereum. Dla nas okazja do mnożenia BSV. Akcje będą cykliczne. Pump :lol:
Chcemy rozkręcić też temat GAME i u nas

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 8 maja 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: etVz » niedziela, 31 maja 2020, 19:52

technicznie to game moze zrobic max 0.30 PLN, wiec nie sralbym z tej radosci wg wskaznikow max na jaki mozecie liczyc to 0.07$ moze ciut wyzej pozniej pozostaje wam modlitwa naganianie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 31 maja 2020, 20:14

@etVz
Spoko, jak już będziemy na $1 zacytuję Twojego posta ;)

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 8 maja 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: etVz » niedziela, 31 maja 2020, 20:26

@ChomiczyPlan roznica miedzy nami jest taka, ze ja uzywam analizy, a Ty slepo w cos wierzysz, wieksza szanse na wzrosty po dzisiejszym lub w kolejnych dniach dociagnieciu GC do 0.07 przy euforii 0.08 i zrzucie



daje LSK

do 1.6 - 1.8 przy dobrych wiatrach 2$



alez to sie tyczy GC/BTC tylko, ze przelicznik mam na $

ja siedze w BTC i druga polowa kapitalu w BCH ze srednia 227$ BTC nad BTC bede sie zastanawiam z zamykaniem pozycji po dzisiejszym zamknieciu 1D/1W a BCH docelowo moze zrobic 280$ wiec gdzies ponizej bede sprzedawal
Ostatnio zmieniony niedziela, 31 maja 2020, 20:40 przez etVz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 31 maja 2020, 20:36

@etVz
Jeśli chodzi o kreski to zależy na jakie spojrzysz. W różnych interwałach i różnych parach różnie wychodzi. Ty patrzysz tylko na GAMEUSD, a patrzyłeś na GAMEBTC? A to, że na $0,07 jest opór, to wcale nie oznacza, że jest on jakiś stalowy i nie do przebicia. Widzę, że jesteś od 8 maja. Nie wiem od kiedy rysujesz te analizy, ale jeśli masz już co najmniej 2-3 lata stażu jak ja, to powinieneś już wiedzieć, że kryptowaluty potrafią mocno zaskoczyć, a opory i wsparcia, które są żelazne mogą padać, a zwłaszcza, gdy właśnie one padną, to sprawia, że kurs po przebiciu idzie dużo mocniej.

I nie mów mi, że wierzę na ślepo. Jestem na telegramie, discordzie i czytam wszystko. Kreski też sobie rysuję. Także mam czym poprzeć swoją wiarę.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony niedziela, 31 maja 2020, 20:44 przez ChomiczyPlan, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 8 maja 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: etVz » niedziela, 31 maja 2020, 20:44

pierwsze BTC kupowalem w 2013 roku, analiza zajmuje sie troche mniej, bo wczesniej moim konikiem bylo IT, caly rok 2017 zajmowalem sie DT jeszcze jak BTC chodzil po mniej niz 2k PLN

ale nie bede sie z Toba spieral, czekam na cytat :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 31 maja 2020, 20:48

@etVz
No to skoro od tak dawna w tym siedzisz, to trochę dziwi mnie Twoja pewność. Projekt ma niski marketcap, wystarczy kilku dużych inwestorów i GAME jest w innym miejscu. Kreski na niskim marketcapie mają niższą wartość. Dziwi mnie, że tego nie wiesz pomimo ogromnego doświadczenia. Inaczej analizuje się GAME, a inaczej nawet tego Liska, który jest jeśli dobrze pamiętam w pierwszej sześćdziesiątce marketcapu, a GAME jest który? 700? To jest projekt z dużym potencjałem. Oczywiście nikogo nie namawiam, bo pewności nie mam, że to wystrzeli, ale widzę w tym projekcie szansę, więc w tym siedzę :)

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 8 maja 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: etVz » niedziela, 31 maja 2020, 20:54

doczytalem tylko do polowy, wiec odpowiem, kapitalizacja jest tak mala, jak samo zainteresowanie tym "projektem" zaden powazniejszy inwestor nie wejdzie w taki projekt, bo rynek daje mu duzo lepsze rozwiazania. Gdybys nie mial konta na BB zakladam, ze nigdy bys nie tknal tego coina - proste

RSI na poziomie 66 na 1D przy szale zakupow dojedzie do 80, a pozniej z tego szalu pozostanie jedynie wielki knot od gory :D

wpadlem byscie przy tym szale zachowali rowniez rozsadek - to wszystko, co mam do powiedzenia, na GC jest pelno HODL'erow predzej zobacze na BTC nowe ATH niz na GC 1$

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 8 maja 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: etVz » piątek, 5 czerwca 2020, 23:09

mialem racje co do LSK i GC, LSK po takim obrysie 1D moze dobic do 1,6 - 1,8 GC o dziwo 0,07-0,08 i to max dla tego "projektu" LSK ma wiekszy potencjal wg tego, co pokazuja kreski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6983
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 6 czerwca 2020, 19:38

Coś się dzieje :D Wykresik na 1d ładnie się zaokrąglił, może tutaj będzie podwójna niecka z zasięgiem na 1500 sat, co dałoby ponad 50 grosiczków :D #hugepumpcoming
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości