Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CygaCrypto » piątek, 21 lutego 2020, 17:41

Nie troluj, tak jak inni wyrażają niepochlebne opinie o jakimś projekcie, ja mam prawo wyrażać pozytywne, a logiczne jest, że musi kiedyś być pierwszy post. Przestań się spinać, love wariacie

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » sobota, 22 lutego 2020, 16:21

Strona Gamecredits została lekko zmieniona. Zapowiadają wielkie zmiany... Na Diskordzie odpowiadają dosyć szybko. Zobaczymy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: amneziahaze » niedziela, 23 lutego 2020, 03:13

Syl_Cze pisze: niedziela, 16 lutego 2020, 11:20Jak myślicie co dalej będzie z tym portfelem ? Mam się nastawiać na bezpowrotną utratę moich coinów?
Zapytaj anagamideva, głęboko siedzi w begholdingu takich shitcoinów, więc pewnie przerabiał temat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 24 lutego 2020, 00:11

@amneziahaze no ja korzystam z tych normalnych wallet'ów, które stawiam na wirtualkach jak się ma klucz prywatny to raczej nie powinno być problemu z odzyskaniem środków :D Ogólnie jeśli hossa na GAME się zaczęła to powinno wkrótce dokonać się wystrzelenie do narysowanych poziomów :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Konrado7896 » wtorek, 25 lutego 2020, 15:09

Game to jedna wielka niewiadoma....mimo wszystko za 500 sie zapakowałem przy 18 groszach i po cichu licze na jakaś pompe mimo że rozum podpowiada że to raczej niemożliwe

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » środa, 26 lutego 2020, 12:54

Konrado7896 pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 15:09Game to jedna wielka niewiadoma....mimo wszystko za 500 sie zapakowałem przy 18 groszach i po cichu licze na jakaś pompe mimo że rozum podpowiada że to raczej niemożliwe


Ja bym na twoim miejscu liczył na to, że uda się wyjść bez strat po cenie zakupu a nie na plus :D

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Konrado7896 » środa, 26 lutego 2020, 13:13

Bmwm3e92 pisze: środa, 26 lutego 2020, 12:54Ja bym na twoim miejscu liczył na to, że uda się wyjść bez strat po cenie zakupu a nie na plus
Ja mam dużo pieniędzy zainwestowane w inne krypto, btc, lisk etherum :) A w game wszedłem skromnie za 500zł wiec nawet jak je strace to płakał nie będe. Nigdy nie masz pewności, game leci bo wszystko leci teraz :) Nawet jak spadnie do 10 groszy to nie sprzedam bo po co :) nawet za 30 groszy nie sprzedam. Wrzuciłem to pod wiekszą pompke która może będzie a może nie :D chociaż uważam że może dać jeszcze ładnego pstryczka w nos niedowiarkom i tym którzy sie wyprzedali i zwątpili a beda kupować w momencie kiedy cena bedzie szla w góre :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » piątek, 28 lutego 2020, 20:38

Jakieś zakupy na Bittrexie się zaczęły, chyba jakieś boty się aktywowały, bo skończył się dwudziesto-parodniowy trójkąt. Ciekawe, czy rozwinie się to jakoś mocniej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 29 lutego 2020, 22:04

@ChomiczyPlan no coś się święci :D Ktoś już wie :D

GAME/BTC, 4h, ciężko tutaj cokolwiek powiedzieć, może jakieś cup and handle się tworzy, może jakiś symetryczny :D W zasadzie to najlepiej uśredniać na tej konsolce, wyłapywać te szpilki, albo będzie pompa, albo nie :D
Spoiler:
Spoiler:

### edited: 2020-03-05 23:22 ###
Omg, RELISTING!!! :D Może GAME wróci :D Coiny wracają na giełdy, to już musi być hossa :D Crypto odradza się, żeby ponownie rozkwitnąć, upada, żeby wstać silniejsze! :D Może jakiś prepump GAME będzie z tej okazji, co? :D
Spoiler:
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: filemon88 » wtorek, 10 marca 2020, 20:29

KarmawolfDziś o 18:29
@everyone Good day all,

We are nearing closer to completion behind the scenes. While we cannot give a date we are aiming to be ready before the end of the month. Your patience and support is appreciated more than you can imagine right now. Our goal is to reward that loyalty as we prepare to usher in a new era of transparency and success for GameCredits.

No to Czekamy :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 10 marca 2020, 20:47

Warto dodać, że Karmawolf na Discordzie to Jason Cassidy - czyli nowy właściciel. Oby teraz był UP. Czekamy ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 12 marca 2020, 07:08

Ładna pompka i sporawy wolumen :D


### edited: 2020-03-13 23:07 ###
Ten GAME powinien odpalić do 2000-3000 sat :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » niedziela, 29 marca 2020, 16:52



Może być pompka :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 29 marca 2020, 21:44

Niko pisze: niedziela, 29 marca 2020, 16:52Może być pompka
Najwyższy czas :D Ważne są tylko te pompki, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych pompek, tych na które czekamy :D
Spoiler:
### edited: 2020-04-03 00:15 ###


### edited: 2020-04-07 16:44 ###
Ostatnio zmieniony wtorek, 7 kwietnia 2020, 16:44 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: filemon88 » czwartek, 2 kwietnia 2020, 08:49

Najnowsze informacje od właściciela :
Good day Radoslaw

I want to inform you and the rest of the Polish community that we are very close now to launching the new GameCredits network, within the next week is our hope.

The new website will be translated into Polish and I will be doing updates for the Polish community exclusively as well once we launch. We also have some very special surprises in store for you guys over there in Poland as a way to say 'thank you' for your loyal support to GameCredits over the years.


Once launched,, please feel free to reach out to me at any time with questions you may have.

Pozostaje czekać
Chociaż reanimuje projekt w trudnym czasie to wydaje mi sie że teraz bardzo dużo ludzi siedzi w domach i gra w różnego rodzaju gry.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » czwartek, 9 kwietnia 2020, 19:45

Są nowe wiadomości :)

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: filemon88 » czwartek, 9 kwietnia 2020, 23:54

Dobre wiadomości od ekipy a cena -10% ktoś wie o co tu chodzi?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 10 kwietnia 2020, 00:01

@Niko coś się dzieje, nowy dev team :D GAME wkracza w nową erę :D
https://gamecredits.org/about-us/


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 grudnia 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kodi.maverick » piątek, 10 kwietnia 2020, 08:07

Cytuję za wiadomością z medium:

"So when does this merge happen and what are the details?
The key points here are that GameCredits will be moving over to the Ethereum network this summer. This also means that both networks currencies (GAME and NVT) will be merged into one currency on Ethereum, in the form of the new ERC-20 GAME token. We will be conducting a blockchain snapshot of both networks in the near future and there will be a redemption process for GameCredits holders that choose to keep their GAME in a private wallet versus holding on one of the supporting exchanges. Plenty of advanced notice will be given so you will not miss a thing.

I want to assure you all now that no one will be left behind in this process as we will have a long redemption window for holders to claim the new GAME token..."

Czyli rozumiem, że GAME przestanie istnieć, a będzie można nabyć coś innego. Na zasadzie wykupywania (połykania) małych firm przez korporacje.
Zespól zostaje, nazwa zostaje w pewnym sensie, ale kryptowaluta Game Credits znika... będzie inna... oświećcie mnie. Dobrze myślę? Proszę o opinie.

filemon88 pisze: czwartek, 9 kwietnia 2020, 23:54Dobre wiadomości od ekipy a cena -10% ktoś wie o co tu chodzi?


Chyba. dlatego...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 10 kwietnia 2020, 08:40

@kodi.maverick wydaje mi się, że grubasy akumulują ciągle, była ładna pompka wczoraj z 600 do 700 sat :D Tutaj ciągle jest olbrzymi potencjał, ja liczę na nowe ATH, na razie jest gotowanie żaby, a raczej miśka :D Niech się wyprzedają :D A wydaje mi się, że tak czy siak musieliśmy załatać lukę, zgodnie z forex'ową sztuką[czyt. zwykła korekta techniczna], dlatego mieliśmy chwilowo obniżkę :D Ta żółta strzałka pokazuje tą lukę :D Może jak teraz GAME przejdzie na bycie token'em ETH to Binance będzie wielce skory ją enlistować, a tym samym wartość sieci ETH zostanie podniesiona, tak czy siak warto mieć trochę GAME i ETH na longterm :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości