Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: amneziahaze » środa, 1 stycznia 2020, 18:47

anagamidev pisze: środa, 1 stycznia 2020, 16:32@amneziahaze frajerze
Przepraszam, czy mógłbyś się po prostu odnieść do posta osoby, która się przed chwilą zarejestrowała - dla której coś co jest oczywiste, i dla całej reszty rozsądnych osób, dla Ciebie nigdy nie było i oczywiste nigdy nie będzie? Po co skazujesz mnie na rako-twórcze elaboraty.
Spoiler:
Zdradziłeś STEEM'a dla takiego pospolitego shitcoina..

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 1 stycznia 2020, 20:18

Spoiler:
@amneziahaze akurat STEEM też akumuluję i uśredniam na potęgę :D 8-44$ soon :D Tylko, że STEEM nie ma tutaj wątku jako takiego, więc nie ma gdzie wstawiać analiz, ale w wątku o altach jest tam parę analiz ze STEEM'em :D I właśnie kolejny raz palisz się i obnażasz swoją głupotę, indolencję i złośliwość :D A niby zgrywasz takiego kryształowego człowieczka, a okazuje się, że jesteś zwykłym prześmiewcą o mentalności scamer'a żukiewicza :D



Zabawne jest to, że jak powiem, że liczę na 8$ w jakieś tam przyszłości to tacy jak Ty fiksują się li tylko na ten konkretnej wartości, a nie zdają sobie sprawy, że kupując, np. na 0.20$, mają na lekkim odbiciu do 0.40$ 100% zysku, gdzie mogą wyciągnąć calutki wkład i teoretycznie już jechać z darmowymi coin'ami na ATH :D Zabawne jest też to, że jak kurs rośnie i jest po dużym wzroście po kilkaset czy kilka tysięcy procent przykładowo na 1$ to nie mają problemu dokładać do pozycji i promują granie z trendem, gdzie potencjał zysku jest coraz mniejszy, a ryzyko głębszej korekty wzrasta niepomiernie i długoterminowo można zapakować się w bagholding :D Ja mam wrażenie, że Ty nie wiesz co to bessa, i co się na bessie robi :D Oczywiście nie jest powiedziane, że po raz trzeci historia się powtórzy, ale skoro uśredniam już tak długo i moja cena już jest poniżej zera, czyli gram za zyski, raczej nic nie tracę :D A potencjalnie mogę fajnie zarobić, o to chodzi w uśrednianiu :D Przykładowo coś kosztuje 10$, spada na 1$, kupujemy, odbija do 2$, albo wyciągamy kład i zostawiamy sobie coin'y, ale po prosty sprzedajemy wszytko i czekamy ponownie na 1$ albo na niższy dołek, ewentualnie dokładamy gdzieś na 0.01-0.02$ drugie tyle, gdzie odbicie do 0.04 daje nam zysk 100-300% i mamy znowu hajsy na dalsze uśrednianie czy to na takim czy innym coin'ie :D Oczywiście tutaj też kwestia kapitału, raczej jak ktoś chce mnożyć setki tysięcy czy miliony to będzie to trudne, bo trudno sobie tak wejść i wyjść na każdej falce gładko :D Ale jak ktoś gra paroma stówkami, tysiączkami, to może sobie mielić i uśredniać - akumulować tanie coiny, które w przyszłość mogą być nieraz 10-100x droższe :D No ja nie wiem jak to prościej mogę wytłumaczyć i czy tutaj jest coś do tłumaczenia :D

Czyli tak powiedzmy, że zarobiliśmy na poprzedniej bessie 100k$, coś tam spada 80-90%, reinwestujemy z myślą o kolejnej hossie 10k$ jeśli odbije tutaj i wróci na ATH, to zarobimy znowu x10, jeśli od tej ceny spadnie dodatkowo 80-90%, dokładamy kolejne 10k$, odbija ledwo 100-200%, co w tym wypadku stanowi ledwo 5% ATH i odzyskujemy wkład i mamy darmowe coin'y, robiąc tak x razy na jakichś lokalnych górkach, nie dość, że zarabiamy to jeszcze akumulujemy darmowe coin'y za friko, które kolejnej hossie mogą zyskać na wartości masakrycznie :D Ostatecznie ryzykujemy tylko 20% zysku czy lokalnie na jakichś wahaniach trochę więcej kapitału, i albo to stracimy albo po prostu znowu zarobimy krocie :D Tylko, że robiąc to rozsądnie bardzo szybko może się okazać, że znowu gramy za zyski i to rzeczone 100k$ już jest bezpieczne albo nawet się lekko powiększa :D Błędem jest po prostu wchodzić od razu na maksa na jednym poziomie cenowym i liczyć, że będzie szło do góry :D Oraz wg. mnie lepiej po prostu wejść za 1/10, być przygotowanym na dalsze spadki, tym bardziej, że wahania z dnia na dzień na crypto typu -60/+60% nie są niczym dziwnym, a przy niskim wolumenie mając jakieś stop lossy trudne są do określenia :D Dlatego ja gram coś mocno spadło to kupuję, coś tam odbija od razu sprzedaję i uśredniam pozycję na long term :D Dodatkowo jeszcze jeśli ktoś nie trzyma środków na giełdzie, to nie zdąży nawet zareagować na jakiekolwiek większe wahnięcie, czyli od raz z góry powinien nastawić się na uśrednianie, gdzie ma czas na podjęcie decyzji :D Czyli znowu to świadczy o Twoim kompletnym oderwaniu od rzeczywistości i realiów rynku :D A każdy stop loss pomniejsza nasz kapitał i coraz więcej musimy odrobić strat tak czy siak :D Jeśli coś dla nas jest shitem na cenie 0.10PLN to chyba też będzie na cenie 1PLN, prawda i vice versa :D Ale nie Ty będziesz dokładał do rosnącego shit'a, bo rozumem takie masz podejście wiedząc, że to jest scam i 90% osób straci ostatecznie prawda? :D Jeśli ja np. zakładam, że Lisk w dłuższym terminie wbije nowe ATH, to dla mnie nie jest aż tak istotne czy obkupię się na 10PLN czy 1PLN, bo z każdej ceny zarobię krocie, a też w trakcie rośnięcia mogę podjąć mnóstwo złych decyzji uśredniając w górę i zamiast na spokojnie zarobić 1000%, to skurczy się do 500% czy coś takiego :D


viewtopic.php?f=45&t=31838&p=608443#p608443
viewtopic.php?f=45&t=31838&p=608449#p608449
Spoiler:
I jeszcze tutaj co do GAME, to ja wtedy myślałem, że faktycznie ten double bottom to już będzie trend reversal :D Co prawda ładnie wtedy odbiło jeszcze do 0.55PLN, no ale dzisiaj jest niżej :D Tylko wkurza mnie takie pierdololo kolesi, którzy przeczytają jednego posta i wyzywają od naganiaczy :D Dla mnie to jest czyste frajerstwo, więc nie miej do mnie pretensji, że tak o Tobie uważam :D I też chciałbym zauważyć, że nikogo nie namawiałem to inwestowania jakichś horrendalnych kwot, tylko jakieś parę stówek, kupić trochę GAME i liczyć na jakiś spory zysk w przyszłości, a przecież można było sprzedać przykładowo 500 GAME na 0.55PLN wtedy jak już zrobił ponad 100% od dołka, mieć GAME'y za friko i czekać na ewentualny kolejny dołek :D A przy powrocie na ATH te GAME'y mogły dawać nawe 10000PLN (ATH coś koło 20PLN zdaje się) :D Ja akurat zrobiłem ten błąd, że tak jak wspomniałem, założyłem już dołek na alt'ach i wszystkie zyski co miałem na GAME to reinwestowałem, żeby je dokupywać licząc, że inne osoby też tak będą robić, co obniży podaż na giełdzie i kurs w końcu odfrunie na jakimś bullrun'ie :D Ale tak czy siak nie jest źle :D Feler zawsze się trafi :D A to feler krzyknął seler :D Cóż :D Nie każda inwestycja musi być trafiona :D
viewtopic.php?f=45&t=23237&start=5180#p556402
W zasadzie to ciężko powiedzieć, co teraz :D Na pewno trzeba byłoby przebić 0.14$ ~ 0.55PLN i utrzymać, żeby odpalić rakietę :D

Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 19 października 2019, 19:34
ChomiczyPlan pisze: sobota, 19 października 2019, 18:52Myślę, że pół grosza jeszcze przed nami, także spokojnie, doczekasz się.
Hehe, no niestety GAME wpadł w spiralę śmierci :D Już chyba nikt ani nic nie może zatrzymać tych śmiercionośnych spadków :D Jedyny plus, to to, że RSI na 1w wymraża się już mocno poniżej 30 :D Mega promocja 99.72%, stawka rośnie :D

Ostatnio zmieniony środa, 1 stycznia 2020, 22:49 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pawel296 » środa, 1 stycznia 2020, 22:40

A ja powiem wam, że lubię gdy @anagamidev pisze te swoje bzdety i wypociny. Zawsze przed spaniem lubię poczytać bajki na lepszy sen, a czasem w pochmurny dzień jego posty mnie bawią.
No i najważniejsze. Te jego idiotyczne wypociny zniechęciły mnie do inwestycji w gniota (lsk) i trupa game. Dzięki niemu ocaliłem kapitał. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 1 stycznia 2020, 23:04

Spoiler:
@pawel296 no i też się cieszę, przecież pisałem jakiś czas temu, kto na zysku niech się wyprzeda i niech spadnie kurs do 0.01PLN, wtedy wykupię spokojnie połowę supply za parę BTC i mogę to pompować sam :D Zresztą nie każdy musi grać tak jak ja, ja tylko twierdzę, że tak czy siak jeśli ktoś spędza na rynku ileś tam lat to będzie uśredniał i to w górę :D Chyba, że będzie wchodził idealnie all in na każdym dołku oraz tym samym łapał idealnie szczyty, bo za coś trzeba dokupywać/odkupywać :D Ja wierzę w procent składany i sobie uśredniam, tu 1%, tam 5%, gdzieniegdzie 20%, a i 100-200% się zdarzy jak dłużej przytrzymam jakiś trend :D I powoli powoli do przodu, kapitał rośnie :D Nie napalam się na bycie milionerem w dwa dni, poza tym jak już wchodzę w jakiegoś coin'a to tonę ewentualnie razem z nim, ale te coin'y wcale tak szybko nie toną :D No nawet GAME ładnie zaskoczył i miód malina na serce bagholdera :D Teraz trzeba poczekać na kolejną rezygnację i wyprzedaże, a następnie pewnie kolejny skok, o ile nie zdelistują :D

A co do fundamentalnej wartości, to żaden coin oprócz BTC i być może ETH nie ma fundamentalnej wartości, ona jest budowa jedynie na zaufaniu i spekulacji :D Na nastrojach zarówno pesymistycznych jak i optymistycznych :D Czyli cena potrafi absurdalnie wzrosnąć, gdzie pewne osoby zaczynają realizować zyski i greed osiąga swój peak oraz spaść do skrajnie niskich poziomów, gdzie pesymizm osiąga swoje minimum i nikomu już nie pyli się sprzedawać, wtedy znowu następuje kolejna fala i tak w kółko :D Zresztą po spadku 99%, też trzeba być niesamowicie optymistycznym niedźwiedziem, żeby grać na dalsze spadki czy delisting :D Ja osobiście wole nawet stracić tego tysiaka i ewentualnie liczyć na jakiś dead cat bounce, co statycznie się sprawdza i sprawdziło sie na GAME :D A czy to tylko dead cat bounce czy początek hossy, dowiemy się w kolejnym odcinku zapewne :D Cdn. :D No na GAME to jest mnóstwo bagholder'ów, no sam mam kumpli, którzy weszli w cypto w 2017 i mają średnią powyżej 10PLN na GAME, nie mówiąc już o jakichś IOTA'ach :D Tylko, że oni na wzajem o sobie nie wiedzą, dla większości z nich, tzn. bagholder'ów wartość jest dużo wyższa niż obecnie wskazywałaby cena na giełdzie i on dają sobie wkręcać, że wcześniej GAME miał fundamenty, a teraz nie ma :D A praktycznie nic się nie zmieniło, nadal to taka sama technologia jak BTC czy LTC, ale przecież po co grać, po co uśredniać, po co tradować i podnosić wartość :D Osobiście dla mnie to jest dziwne, że ktoś wyłożył x kapitału, liczył na zysk, cena mocno spadła, zamiast dołożyć drugie tyle chociażby i próbować jakoś coś na tym grać :D To jest po prostu czekania na zbawienie cudowne :D Lepiej wyłożyć lachę i dać się oskubać oraz znowu dać się kręcić, że jakiś inny coin jest lepszy(otóż nie, każdy nowy coin oferuje to samo, a w długim terminie 90% osób na nim wtopi mniej czy więcej długoterminowo jeśli nastąpi delisting, a podobno delisting ma miejsce w 99% przypadków), a i wartość wynika z jakichś magicznych sztuczek i kapitał napływa cudownie z kosmosu - bullshit :D BTC też nic nowego nie wprowadza jest dokładnie taki sam jak GAME czyli można jedynie przesyłać bezpiecznie pewne ilości coin'ów o różnej wartości, która waha się w czasie :D I tyle :D BTC też równie dobrze może spaść do 1$ i bo nikt nie gwarantuje jego wartości, ale co wtedy można zrobić dokupić i poczekać aż odbije do 100$ np. :D A już wiemy co się stało kiedy BTC spadł do 2$, co nastąpiło, ostatecznie na 20k$ się skończyło, fiu fiu :D Nie ma tego złego, buy low sell high :D Zresztą większość osób to zwykli naganiacze, którzy są jedynie aktywnie na szczytach hossy, a anagamidev jest aktywny nawet na grubej piszczącej bessie i bimba sobie z tego, robi to co należy robić, czyli akumuluje i uśrednia :D
Spoiler:
Jeszcze tutaj w kontekście uśredniania, no np. ktoś kupił 1 BTC idealnie w jednym i drugim dołku to zarobił, najpierw 1300$, a poźniej 1250$, czyli kupując teraz znowu tego BTC leszczony jest dopiero gdzieś na cenie 4600$, bo do tej ceny ma uśrednionego 1 BTC(Lokalny ostatni szczyt to 14k$ prawie, więc cena w odniesieniu to ponad 60% korekty, kto by nie brał takiej promocji) :D Oczywiście tutaj w takiej idealnej sytuacji albo nawet mniej idealnej, bo ktoś mógł w międzyczasie uśredniać 1-2 BTC na pomniejszych lokalnych górkach na tej konsolce :D Czyli np. jeśli cena spadnie nawet gdzieś do 3k-4k$ to taka osoba kupując nawet teraz nadal będzie długo długo na zysku :D Przykładowo, jeśli gdzieś faktycznie spadnie na 5k$, to ta osoba może znowu dokupić 1-2 BTC i znowu uśredniać i okaże się, że ten pierwszy BTC uśredniony do 4600$(w tym momencie), może znowu na jakichś dwóch wahnięciach po 1k$ być uśredniony do np. 3555$, a później 2555$ - w przypadku podobnej konsoli :D I tak w koło Macieju :D A docelowo ten jeden BTC uśredniany, chociaż może to być dowolna ilość większa od 0, którą docelowo chcemy dowieźć do tych 20k-100k$, czy po prostu gdzieś na 8k$+ :D Oczywiście jest to trochę żmudne, ale tak to mniej więcej wygląda i ktoś dysponując mniejszy kapitałem powinien grać np. 0.01 BTC albo 0.1BTC byle by mieć kasę na uśrednianie na niższych poziomach, a docelowo przecież i tak jedziemy na nowe ATH, tzn. ja tak sobie wkręcam, że 100k$ soon i sobie uśredniam komfortowo :D Osobiście mi to pomaga :D Gdzie większość osób traci czas szukając jakiegoś głębszego swinga czy to pompy w kosmos czy dip'a kolejnego - piją, jedzą, lulki palą, tańce, hulanki, swawole, a ja osobiście to pierdolę i wolę uśredniać :D No risk no fun :D I tak jak mówię, to jest strategia na realny rynek, na dźwigni to się nie sprawdzi :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » czwartek, 2 stycznia 2020, 10:23

anagamidev pisze: środa, 1 stycznia 2020, 16:32ktoś przykładowo wtopił na bańce 100kPLN, ale wtedy dołożył drugie 100kPLN i być może wyszedł na zero i uśrednił swoje Lisk kupione na hossie do 0 :D Czaisz?
anagamidev pisze: środa, 1 stycznia 2020, 16:32Tzn. ktoś może sobie uśrednić swoją stratną pozycję, czyli pomniejszyć stratę na w miarę bezpiecznych poziomach z potencjałem na duży wzrost :D Jeśli ktoś wchodzi za 1/10 kapitału przeznaczonego na dany coin i jednocześnie jest gotowy na dalszy spadek z tego miejsca o kolejne 80-90% to ciężko jest wtopić, bo zawsze gdzieś te kilkadziesiąt procent zawsze wybije i później na nowym low można dokupić znacznie więcej
Możesz dostać kubeł zimnej wody z powodu tej strategii. Wygląda na to że jeszcze nie wtopiłeś na uśrednianiu, ta lekcja przyjdzie z czasem jak aktywa które uśredniasz umrą, a Game się kwalifikuje na takiego kandydata. Mozesz na nim mieć równie dobrze wypłaszczenie z powolnym opadaniem bez wybić.
Brak cięcia strat w porę kończy się katastrofami. Wzorowa strategia powinna wyglądaą tak , że tniesz straty wg zakładanego podczas zakupu planu. Ewentualnie wracasz na rynek gdy zmieni sie trend, czyli gdy kolejna górka i kolejne dołki są kolejno wyżej (a obroty podczas wzrostów są większe niz podczas ich korekty) i jest formacja zmiany trendu .
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 2 stycznia 2020, 10:32

Spoiler:
@koparki ale tutaj nie chodzi o 100kPLN czy coś takiego, bo to równie dobrze mogło być 1000PLN, tylko zastanawia mnie takie podejście, że ktoś wykłada duży kapitał po mega wzroście liczy na duży zysk wykonując jednego trade, a jak cena spada, to zamiast ciąć straty to czeka cudownie na zbawienie :D Poza tym to też jest tak, że jak jakiś coin spadł 99% to później jest szansa, że wzrośnie 10-100x znowu :D Tzn. dzisiaj każda akumulacja na uśrednianiu, typu wchodzę za 1000PLN coś rośnie 10-20%, sprzedanie i zostawienie sobie zysków w coinie równowartości 100-200PLN, a jak zacznie się hossa, to wartość tych coinów może być 1000-2000PLN czy nawet 10000-20000PLN :D No przecież to samo robiłem w 2016 roku długo długo traciłem, ale cały czas uśredniałem, w sumie wtedy wrzuciłem kilka tysiaków, a ostatecznie na szczycie hossy zrobiło się z tego 800k$ :D Więc nauczony doświadczeniem twierdzę, że to co wypracujemy teraz na bessie nawet niewielkim kapitałem może później mocno zaprocentować i tyle :D I też nie wiem, które coin'y zarobią, po prostu gram m.in. na GAME i mi się przyprawia gębę jakiegoś naganiacza :D Nie po prostu GAME jest jednym z wielu coin'ów, które niegdyś wydawały mi się dobrymi kandydatami na kolejną hossę :D I tyle :D Zresztą ja to w GAME tak jak mówiłem góra tysiak bym zainwestował :D I przecież od pierwszych wiadomości od razu mówiłem, że jestem świadomy, że mogą go zdelistować i coin może umrzeć :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » czwartek, 2 stycznia 2020, 10:41

Jeśli ktos już mimo wszystko przespał i doprowadził do do ogromnego ubytku wartości to radziłbym poprzeglądać projekty z top 100 sprawdzić bardzo dokładnie fundamenty każdego który spadł podobnie mocno co GAME, obserwować zachowanie wykresu, obrotów tego kandydata i ewentualnie gdy wygeneruje sygnał AT to przekonwertować śmiecia na coś fundamentalnie lepszego.

Dodano po 9 minutach :
anagamidev pisze: czwartek, 2 stycznia 2020, 10:32Poza tym to też jest tak, że jak jakiś coin spadł 99% to później jest szansa,
można grać wg strategii , kupuję każdego śmiecia który spadł o 99% od ath. Powiedzmy mam 10k i kupuję 10 śmieci po 1000 każdy. Ale nie na zasadzie uśredniania poprzednich strat . To może być jakaś strategia dla kogoś kto wchodzi dziś z czystym kontem. Nie ma żadnej gwarancji sukcesu ale wystarczy jedno wielkie wybicie x10 któregoś z dziesięciu aby pokryć finansowo strategię. Taki trochę hazard i loteria. Tym mniej hazardu im więcej włoży się czasu w rozeznanie fundamentów projektów oraz wybierze moment wyglądający na zmianę ogólnego trendu na altach.
Kupowanie po trochu w miarę spadku wiem z doświadczenia że zawsze wychodzi drożej niż robienie tego po wyczerpującym spadku i po formacji zmiany trendu i kupowanie potem po trochę na korektach wzrostu.

Jak dla mnie większość Twojego pisarstwa nakłaniającego do uśredniania podczas trendu spadkowego nadaje sią do kosza.
Te toksyczne porady kierujesz do tzw polskiej ulicy czyli ludzi którzy wybrali LSK i GAME bo były na BITBAY i miał jednostkowe niskie ceny, do ludzi którzy nie mają doświadczenia z rynkami kapitałowymi.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 2 stycznia 2020, 10:54

Spoiler:
koparki pisze: czwartek, 2 stycznia 2020, 10:41Jak dla mnie większość Twojego pisarstwa nakłaniającego do uśredniania podczas trendu spadkowego nadaje sią do kosza.
No wg. mnie to co piszesz ogólnie wprowadza w błąd zaciemnia obraz rynku i nadaje się do kosza, bo nie znasz realiów rynku :D Tak samo jak na hossie rośnie cały czas i pomimo, że popełniasz mnóstwo błędów i kupujesz na górkach wartość Twojego portfolio rośnie, tak samo na bessie nawet jak grasz perfekcyjnie i akumulujesz to te akumulowane coin'y będą chwilowo tracić na wartości i to jest normalne :D Takie są fazy rynku :D Poza tym tak jak ostatnio GAME spadł 99% i wybił o 1000% i praktycznie pokrył wszystkie poziomy cenowe z całego roku 2019, nie dało się stracić nawet kupują na pałę codzienne po kilka GAME tym bardziej, że ceny wypłaszczeniowe dominowały jak zobaczysz wykres :D Czyli ktoś np. kiedyś tam w 2017-2018 wtopił tysiaka, powiedzmy, że na 10PLN kupił 100 GAME i nie uciął strat, to w 2019 roku mógł sobie kupować co jakiś tam procent spadku za 100PLN czy w jakichś tam regularnych odstępach i wyjść na 0 na ostatnim wybiciu :D Czyli uśrednić swoje GAME'y kupione na hossie do ceny równej 0 :D I mieć nadal 100 GAME i przy powrocie np. na 10PLN zarobić dodatkowego 1000PLN :D Im niżej spada tym większe prawdopodobieństwo złapania ruchu na 100%, gdzie ktoś wchodzą na 10PLN musiał czekać na 20PLN, żeby takie 100% wyłapać, właśnie to jest uleganie iluzji grania z trendem niby coś mocno rośnie, ale szansa, na kolejne 100% spada i ryzyko wtopy długoterminowo rośnie niepomiernie :D Kurdę, no ludzie chyba nie potrafią liczyć i Ty też nie jesteś wyjątkiem :D I nawet jeśli GAME wejdzie w jakiś trend wzrostowy to będzie takim samy shit'em jakim jest teraz :D Tylko będzie cudowny, bo rośnie i jest jakieś magiczne odwrócenie trendu :D

Jesteśmy po spadkach 80-99% na wielu coin'ach, to są poziomy mega promocyjne, nie jesteśmy na hossie 2017 roku po wzrostach o tysiące procent :D To kiedy kupować na long term jak nie teraz? :D A z tego co sobie przypominam mnóstwo osób kupowało wtedy na long term i nawet jak spadało to pisali, że nie sprzedaje trzymam i tak na long i trzymają do dziś :D Ja staram się robić na odwrót :D I tak samo jak ciężko było przewidzieć szczyty na hossie, tak samo ciężko jest przewidzieć absurdalne dołki na bessie i to jest normalne :D Ale nie trzeba sprzedawać na szczytach czy na dołkach, żeby zarobić krocie :D Wystarczy racjonalne podejście, tanio i drogo, a w międzyczasie łapać mniejsze wahania na poziomach 0-5% ceny ATH :D Czyli długoterminowo mega bezpieczne poziomy, z których albo pójdzie bańka mega i będzie 10-100x jak ostatnio na GAME, albo delisting :D Kupując na trendzie wzrostowym na longterm czyli powiedzmy kilka lat, przez chwilę tylko cieszymy się, że nam rośnie, a później jest kilka lat na stracie :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 stycznia 2020, 11:09 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » czwartek, 2 stycznia 2020, 11:05

anagamidev pisze: czwartek, 2 stycznia 2020, 10:54Tak samo jak na hossie rośnie cały czas i pomimo, że popełniasz mnóstwo błędów i kupujesz na górkach wartość Twojego portfolio rośnie, tak samo na bessie nawet jak grasz perfekcyjnie i akumulujesz to te akumulowane coin'y będą chwilowo tracić na wartości i to jest normalne
Zmieniasz aktywo z GAME na powiedzmy jakieś bardzo płynne i można też shortować wybicia . Tylko shortować po czym zamykać lub trzymać wg uznania, bez operacji w obie strony na bessie. Wtedy wybaczane są wszelkie błędy o których piszesz powyżej.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 2 stycznia 2020, 11:14

Spoiler:
koparki pisze: czwartek, 2 stycznia 2020, 11:05Zmieniasz aktywo z GAME na powiedzmy jakieś bardzo płynne i można też shortować wybicia . Tylko shortować po czym zamykać lub trzymać wg uznania, bez operacji w obie strony na bessie. Wtedy wybaczane są wszelkie błędy o których piszesz powyżej.
No, ale dokładnie to robię, tam gdzie widzę, że aktualnie jest jakaś konsola czy to GAME czy to BTC, czy ETH, czy LTC, czy Lisk, czy STEEM, czy jakiś innych shit'coin tam zaczynam grać i wyłapywać te ruchy :D Nadal robisz to samo zawężając moją grę tylko do GAME, bo akurat tutaj piszę :D Kolejny przykład frajerstwa, zresztą wyżej pisałem o STEEM jaka tam ładna konsolka ma miejsce skoki po kilkadziesiąt procent :D Poza tym to też jest tak, że jak gram np. na GAME kapitałem rzędu 1000PLN to nie potrzebuję jakiejś mega płynności, wręcz przeciwnie, im większe wahania tym lepiej jeśłi gra się małym kapitałem :D Płynność jest potrzebna jak ktoś gra na dźwigni i stawia stop losy :D I Wy ciągle to mylicie jak mniemam :D Rynek cały czas się zmienia, przez chwilę są wahania, zazwyczaj to jest tak, że jest wypłaszczenie, idzie potężny pump rośnie spory procent z drobnymi korektami, następnie następuje większy dump, przez chwile są duże wolumeny i duże wahania, po czym cena zaczyna spadać, wolumeny wygaszają, wykres się wypłaszcza i jest ogólne zamulenie i nic się nie dzieje i albo idzie kolejny skok w górę i sytuacja się powtarza, albo idzie spadek i tam też albo wypłaszcza znowu na mały wolumenie, albo jakaś grubsza akumulacja w większymi ruchami na wyleszczenie i kolejną jazdę do góry :D Nic nie trwa wiecznie, rynek ciągle się zmienia :D Teraz np. na GAME nic się nie dzieje i czekamy :D A w międzyczasie gram na innych coin'ach, dokonując cały czas operacji zakupowo-sprzedażowych :D I np. jeśli trochę zarobiłem na GAME to teraz mogę tym kapitałem obracać na innym coin'ie, jak tam znowu się zamuli, to skoczę na innego, a byc może jak zacznie coś się dziać na GAME to z powrotem wejdę tutaj na jakąś krótkoterminową grę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » czwartek, 2 stycznia 2020, 11:43

anagamidev pisze: czwartek, 2 stycznia 2020, 11:14gram np. na GAME kapitałem rzędu 1000PLN to nie potrzebuję jakiejś mega płynności, wręcz przeciwnie, im większe wahania tym lepiej jeśłi gra się małym kapitałem :D Płynność jest potrzebna jak ktoś gra na dźwigni i stawia stop losy :D I Wy ciągle to mylicie jak mniemam
Dźwignia może Ci zasymulować dużą zmienność(im wyższa dźwignia) plus masz do tego płynność (wybierasz płynny walor przy dźwigni). Nie ma znaczenia że 1000zł. No ale to Twoja sprawa, mój wpis jest po to aby pokazać rezydentom wątku że można coś zrobić na wiele sposobów bez przyspawania się do aktywów o wątpliwej użyteczności, reputacji i płynności(kojn z ligi TOP 500)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 2 stycznia 2020, 11:50

koparki pisze: czwartek, 2 stycznia 2020, 11:43wątpliwej użyteczności, reputacji i płynności(kojn z ligi TOP 500)
Cóż, swego czasu GAME był super i miał kapitalizację 400 000 000$ :D Dzisiaj jest nagle brzydkim kaczątkiem :D Cóż, ja liczę, że może jeszcze odrodzi się jak feniks z popiołu, żeby stać się pięknym łabędziem i wzbudzi zachwyt wszystkich :D Ale tak jak mówię dzisiaj oceniamy sytuację z innej perspektywy jak GAME był jeszcze wyżej na cenach 1PLN+, to nie było mowy o jakichś delisting'ach i wydawało się, że coin zrobi techniczną korektą i ma przed sobą świetlaną przyszłość :D Zresztą jak ostatnio mulił na poziomach 200 sat, to też tutaj wszyscy odradzali i jakoś potrafił skoczyć do 1788 sat i takie to jest Wasze doradzanie i jak można takim osobom wierzyć :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » czwartek, 2 stycznia 2020, 14:46

@anagamidev ale na hazard są znacznie prostsze metody , np modny projekt trona: 888 i rzut kostką z regulacją prawdopodobieństwa wygranej ;). ustrzelenie z powodzeniem wejścia i wyjścia z pump&dump na jakimś śmieciu z TOP500 gdzie kojn żyje tylko na 2 giełdach (bittrex i bitbay) to czysty hazard.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 2 stycznia 2020, 15:12

@koparki no i kto tu jest naganiaczem na jakieś syfy i opowieści dziwnej treści :D W ogóle to jest to na coinmarketcap? :D A jak już offtopujemy panie moderatorze za dychę, to lepiej chyba wejść w ZEC jest na swoich minimach, tam co najmniej 2k$ powinno być za jakiś czas być może nawet 5k$, no i do pary z ZEN tam też 200-400$ powinno być ostatecznie :D Bardzo fajne ROI potencjalnie i jakiś halving ma być, więc jest pod co pompować :D



Co do samego GAME, to ja jestem w pełni świadomy, że jest to shit, tak? :D Dotarło? :D Zatem skoro ma niską kapitalizację to można 100-1000$ właśnie pomnożyć x5-10 jak ostatnio i właśnie ja takie coiny staram się wyszukiwać, tak? :D Dotarło? :D Wiem, że tutaj jest duże ryzyko, tak? Dotarło? :D Więc sobie inwestuję i uśredniam, licząc na kolejną taką pompkę czy coś :D A skoro jest to wątek odnośnie GAME, to tutaj wstawiam swoje analizy i nikomu nie każę inwestować :D Ale czasem po prostu warto, bo można załapać się na taką pompeczkę i tyle :D A Wy inwestują w te właśnie nowe tokeny to pokazujecie, że jesteście zwykłymi piramidzarzami i jeszcze naganiacie na inwestycję, a dobrze wiecie, że to i tak upadnie na 99% :D Ja wolę już takiego GAME, bo ma 5 lat historii, jako taki wykres i można coś tam zgadywać gdzie to jeszcze może pójść :D A na takim 888, to pewnie weszliście na dołku, a teraz nakręcacie wolumeny naganiając w tym przypadku mnie :D Jeszcze dajecie złe rady, bo ostatnio przez rok pisałem, że warto uśredniać GAME i akumulować, ładnie wszystko się zwróciło, a Wy nadal bałamutnie twierdzicie, że nie było warto pomimo faktów niezaprzeczalnych :D

https://www.coingecko.com/pl/waluty/888tron
Jeśli to to, to tu już był giga wzrost z 0.06 do 0.27$ to prawie +400% wzrostu :D Czyli tak jak myślałem :D Aktualna cena, z tego wykresu to jeśli ma iść górę, to może się utworzyć jakaś chorągiewka i 0.40$ w zasięgu :D +100%, trochę mało, tyle to ja na konsolach wyciągam :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 stycznia 2020, 15:43 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: amneziahaze » czwartek, 2 stycznia 2020, 15:26

anagamidev pisze: czwartek, 2 stycznia 2020, 15:12W ogóle to jest to na coinmarketcap?
Spoiler:
ObrazekObrazek

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » czwartek, 2 stycznia 2020, 15:43

anagamidev pisze: czwartek, 2 stycznia 2020, 15:12a wolę już takiego GAME, bo ma 5 lat historii, jako taki wykres i można coś tam zgadywać gdzie to jeszcze może pójść
Obecnie to idzie do braku chętnych na kupno. Co to ty piszesz to się po prostu czytać nie da. Z tego co widzę jeśli kupowało się przez cały rok to nawet przy tej pompce nie wychodziło się na swoje. Piszesz jakieś nie stworzone historie o potencjalnym wzroście na coinie który nie ma już zespołu który go będzie rozwijał i gdzieś implementował. Trzeba pamiętać że Game jest na dwóch większych giełdach które pewnie za chwile go zdelistują (może poza Bitbay). Gamecredits jest zwykłym forkiem LTC który nie ma w sobie nic rewolucyjnego. Jedyna jego siła byłaby jeśli byłby on naprawdę implementowany w jakiś grach bądź serwisach. Kłamstwo o potencjalnych inwestorach sprawiło że w ogóle ktoś jeszcze się tym zainteresował. Kupowanie teraz tego shitu jest po prostu wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Wrzucanie jakiś nie stworzonych wykresów o nowym ATH bazując tylko na AT jest bez sensu. Nie rozumiem jak po tych wszystkich wydarzeniach możesz jeszcze pisać takie rzeczy.

Sprawdź projekt Game i wejdź na podane strony:
Explorer: https://gamecredits.network/
Strona glowna: https://gamecredits.org/

A tak dla przypomnienia jeszcze załącze Tweety:



Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » czwartek, 2 stycznia 2020, 15:45

@anagamidev błąd w interpretacji tego co powiedziałem. Porównałem "grę" na GAME z grą w kasynie, bez sugestii aby kupić token kasyna w celach inwestycyjnych.
Normalnie nie czytam tego wątku ale przeczytałem jedno z Twoich długich "wypracowań" bo ktoś je zgłosił do moderacji. Ludziom wadzi pyskówka z kolegą amneziahaze ale też widzę niezmienną retorykę aby dokładać do stratnej pozycji, więc jest ode mnie kilka zdań co o tym myślę.
Kolega @Dodo101 powyżej uzupełnił ten inny od Twojego punkt widzenia;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 2 stycznia 2020, 15:52

@koparki cóż, ja wyraziłem tylko swój pogląd i pokazałem w oparciu na faktach, że był prawidłowy, ostatecznie warto było wejść do tego kasyna GAME, uśredniać i akumulować oraz sprzedać na tej pompce na 1000% :D Nie dało się stracić jeśli ktoś regularnie kupował miał okazję sprzedać z zyskiem :D Same przecież sprzedawałem na cenach 1700, sprzedanie kilku tysięcy nie było problemem przez chwilę :D Najwyższą cenę na jakiejś sprzedawałem to bylo 1760 sat z tego co widzę :D Dzisiaj mogę odkupić 3-4 więcej co też uczyniłem :D Chociaż nie wiem czy warto to akumulować :D Już nie ma żadnych GAME maksymalistów, którzy akumulują i grają na wzrosty? :D Czuję się osamotniony :D

### edited: 2020-01-02 16:04 ###
O i już 4 na początku na bittrex :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 30 listopada 2019
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Regotek » czwartek, 2 stycznia 2020, 20:41

@anagamidev akumulujący GAME przypomina mi tuńczyka który pływa po oceanie i akumuluje się w nim to rtęć, to kadm, to jakiś radioaktywny cez z fukushimy mu wejdzie w skrzela, tak pływa i liczy że w końcu promieniowanie sprawi iż zmutuje w super tuńczyka o nadprzyrodzonej mocy ale dzień po dniu toksyczny balast tylko ciągnie go na dno a przemiana w super tuńczyka nie nadchodzi

przecież on żeby cokolwiek zarobić na tej mini mańce to by musiał całe GAME kupić w początku listopada a potem to jeszcze sprzedać zamiast czekać na prognozowaną przez siebie kolejną pompe, jakby uśredniał od roku to by miał zbliżoną cene do tej na której bania z listopada się skończyła... co ten człowiek pisze o jakichkolwiek sukcesach na GAME to matematycznie sprawdzone bzdury, nie da się na podstawie tego co pisze zasymulować żadnego scenariusza zakończonego zyskiem innym niż symboliczny, jeśli miał to najpierw akumulować i uśredniać od długiego czasu :O matematyka swoje, on swoje...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 2 stycznia 2020, 22:28

@Regotek otóż chyba nie chodziłeś na matematykę czy nadal chodzisz jeszcze do podstawówki może? Rodzice wiedzą, że masz tutaj konto i piszesz takie rzeczy straszne? :D
Czyli tak zauważ, że ja w zasadzie to ostro akumulowałem i uśredniałem od grudnia 2018 :D Czyli jeśli ktoś akumulował przez ten czas powiedzmy po przebiciu tego dołka i wyłapywał te szpilki na kilkadziesiąt procent to w zakresie 1349 do 146 skupując na pałę co jakiś procent spadku to średnio wychodzi: (1349 + 146) / 2 = 747.5 (sat) :D Ostatnio były dwa piki na 1788 i 1233, czyli dwa razy mogłeś zarobić, +100% albo/i +50% na spokojnie :D Biorąc pod uwagę jeszcze te długie wypłaszczenia, powiedzmy, że regularnie skupowałeś co jakiś czas, to zauważ, że te wypłaszczenia trwały dość długo zatem estymując możemy coś takiego sklecić (1349 + 641 * 2 + 391 * 3 + 150 * 2) / 8 = 513 sat :D
Czyli zakup na 1349 sat, 2 zakupy na 641 sat, 3 zakupy na 391 sat, i 2 zakupy na 150 sat :D 513 sat mogło dawać nawet +200% zysku ostatnio :D Dodatkowo wyłapując jakąś szpilkę mogłeś sprzedać wszystko i odkupić trochę więcej w dołku to Twoja średnia mogła spaść nawet do 400 sat czy poniżej :D A ja np. często robię tak, że kupuję np. 1000 GAME, odbija 20 sat na lokalnym trendzie, przykładowo z 300 sat + 20 sat to daje wzrost jakiś 6.6% no i tak sobie mielisz i wyłapujesz te drobne procenty w zakresie np. 300-400 sat, zakładając, że i tak jest już nisko i prędzej czy później po takim spadku pójdzie jakieś odbicie i tak czy siak w końcu tego 1000 GAME mielonego sprzedasz wyżej :D A jednocześnie cały czas masz dodatkowy kapitał(a z każdym udanym trade'em tego kapitału przybywa - zależy co akumulujesz czy bardziej coin'y czy np. BTC/FIAT'y) na kolejne 1000 GAME gdyby spadło do niższego kanału na 200-300 sat powiedzmy i tam też łapiesz przez kilka dni ruchy na 2-5% :D Cena cały czas masakrycznie się uśrednia :D No teraz też sobie tak uśredniam łapiąc przez ostatnie dni ruchy w zakresie 500-550-600 sat, co już mi daje średnią cenę z tego okresu jakieś 200 sat parę :D Czyli może sobie spadać i ewentualnie tylko stracę potencjalny zysk, ale lokalnie np. jesteśmy po spadku 70% procent, więc wg. mnie lekko promocyjny okres i lepiej akumulować na kolejne jakieś wybicie, ciul wie co z tym shit'em będzie :D Wystarczy odrobina konsekwencji :D Ogólnie zakładałem, że powinno w dłuższym terminie odbić do 2000-3000 sat co najmniej, więc cały czas miałem komfort w uśrednianiu, na razie zrobiło 1788 sat i ciężko powiedzie co teraz robić :D Najgorzej jak zdelistują, no, ale to pokazuje mniej więcej jak wygląda moje uśrednianie na innych coin'ach :D Czyli duży spadek, łapanie lokalnych wybić, wkupienie się na jakimś wypłaszczeniu jakoś mocniej, mielenie na małych ruchach i w końcu jakieś większe odbicie nadchodzi i tam sprzedaję wszystko/cześć i znowu jak spada to mam dodatkowy kapitał na dalsze uśrednianie i akumulację, a cały czas akumuluję raczej po kolejną hossę :D Tym bardziej, że bessa może jeszcze potrwać z 2-4 lata :D Ale i tak kupuję na większości coin'ach poniżej 90% spadku, więc to i tak ceny są promocyjne wg. mnie, wcześniej czy później pójdzie jakaś hossa to nie ma bata, np. ostatnio ZEN piękne dał zarobić +200-300%, a nadal mamy bessę, więc sporadycznie można takie lokalne hossy spokojnie wyłapywać :D


Jeszcze tutaj w grudniu pisałem, że uśredniam i przy cenach 2000+ sat miałem średnia 400 sat, więc mnie ten spadek jakoś nie zabolał, cały czas uśredniałem z myślą o kolejnej hossie czyli jakieś 3000+ sat, co najmniej 10k sat by się zdało longterm'owo :D Ale mogą mieć chłopaki rację, że ten projekt jest już na wylocie i całe uśrednianie pójdzie się tyryry, ale to nie tylko przecież GAME'a uśrednia i akumuluję :D No i też nie na wszystkich coin'ach da się tak mielić, ale zwykle te takie właśnie z mała kapitalizacją, gdzie mielimy kapitałem równowartości 100-1000PLN/$, cały czas wpadają BTC/alty o wartości 10-100PLN/$ na long term, które w przyszłości mogą być warte kilkakrotnie więcej, czyli zrobi się z tego 100-1000PLN/$, a być może 1000-10000PLN/$, zakładając jakieś wzrosty w okolice ATH czy nowe ATH na kolejnej hossie potencjalnej :D Czyli mało ryzykujemy, a możemy zarobić krocie :D I warto zauważyć, że te łapserdaki, które zarzucają mi naganianie wyobrażają sobie nie wiadomo co, a przecież jak ktoś chodzi do pracy i regularnie zarabia to powiedzmy 100-1000PLN zawsze gdzieś tam może sobie wysupłać i zacząć uśredniać :D Czyli nigdy nie braknie mu kapitału na grę :D A w dłuższym terminie po spadkach 90-99% i tak powinno się zwrócić, gdzie wystarczy jakieś dobicie do 5% ATH, żeby zyskać niekiedy 100-200%, gdzie można wyciągnąć cały wkład i mieć darmowe coiny za friko :D Nie dajcie się zwieść, nie słuchajcie fałszywych scamerkich wujków dobra rada, którzy nie potrafią grać, nie potrafią wykorzystywać faz rynku, a jedynie potrafią łapać swingi i w ogóle się nie rozwijają grając na giełdzie od wielu lat :D

:arrow: viewtopic.php?f=45&t=23237&start=5760#p609777


anagamidev pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 20:59 @Hamas no ja w sumie też nie wiem czy coś z tego będzie, na razie puściłem sobie bota i fajny rezultaty daje na tym boczniaku ok. 10k GAME uśrednione do 400 sat przez cały styczeń, to lata góra dół, więc korzystam :D Szczęśliwe 2888 :D


Tak więc, nie zasypiajmy gruszek w popiele, wykorzystajmy dobrze bessę, czyli akumulujmy i uśredniajmy ile tylko się da, a hossa przyjedzie i da setki tysiący być może miliony :D Chociaż ciężko powiedzieć jak ta hossa będzie wygląda, wcześniej kapitalizacja w 2017 roku była bardzo mała, więc 100-1000x można było zarobić na luzaku, ale myślę, że 10x na kolejnej hossie będzie spokojnie na wielu coin'ach, no taki Lisk np. do swojego ATH ma x70, a liczę na nowe ATH :D Zobaczymy jak to się potoczy, bądźmy optymistami i też polecam sobie inne coin'y tak uśredniać :D ZEC też wydaje się pewniakiem - 99% spadku :D


### edited: 2020-01-05 11:02 ###
No i jest 400 sat odklepane :D Zgodnie z planem :D #munsun
Spoiler:
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 24 listopada 2019, 22:33 @Konrado7896 osobiście chciałbym zobaczyć jeszcze 400 sat przed 2k sat :D Ale już włączyło się zero gravity mode, nikt nie wie gdzie to się zatrzyma i gdzie wyląduje ostatecznie :D A teraz powinno dobić do 1500-1600 sat zdaje się :D Zresztą na tym shitcoin'ie grać pod jakąś AT to masakra :D



Na 1w wolumen na BB już 25M, prawie połowa supply, nigdy nie widziałem czegoś podobnego :D

Na bittrex 50M i rośnie :D 4h do zamknięcia :D


### edited: 2019-11-24 23:00 ###
@Konrado7896 nie przewidzisz dziada, zdaje się, to mogłoby już być odwrócenie trendu po przebiciu lokalnej górki, a zamknięcie świecy wysoko bez knota mogłoby wskazywać kolejny tydzień druga taka świeca, ale ja to do AT mam ambiwalentny stosunek, wolę uśredniać i akumulować pod nowe ATH na parze z PLN :D


### edited: 2020-01-06 07:48 ###
Swoją drogą ktoś się orientuje jaki jest koszt wykupienia tych domen? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości