Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 listopada 2019, 18:16

@Harmony no GAME spadł 99%, więc jak jakiś grubas sprzedał powiedzmy 10% całego supply na cenach 10PLN+, to po takim spadku mógł wykupić wszystko na dołku od 0.10PLN w dół za 1/10 kasy, którą uzyskał na dystrybucji :D Praktycznie sytuacja win win :D Być może grubas teraz posiada 90% supply i pompuje :D Leszcze się dołączać będą w miarę rośnięcia :D No pokazywałem Ci wcześniej mój znajomy, który kompletnie nie zna się na giełdzie, był gotów zainwestować 8kPLN w głupiego shit'a GAME w 2017/2018 na samych szczytach :D Nawet jak mu mówiłem, że to pewnie jebnie z 80%, to i tak włączył mu się tryb shut up and take my money :D Tak działa hype :D

Dla przykładu:
Max supply 10M, grubas ma 1M, cena wynosi 10PLN, grubas sprzedaje i ma 10M PLN, kurs spada na 0.10PLN, czyli 10M coin'ów ma kapitalizację 1M, grubas za 1M, a ma ich 10M skupuje wszystko co się da od panikarzy i pompuje, żeby znowu sobie zarobić kolejne 9MPLN, tzn. pewnie te 9MPLN będzie używał do pompowania :D Ale tak chyba działa giełda :D Tzn. gdybym był jakimś developer'em, któremu zależy na wzroście wartości w długim terminie to tak bym robił :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-7
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » wtorek, 19 listopada 2019, 18:35

anagamidev pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 02:26 Mamy 1000% :D Bitbay śpi, a bittrex już jest 0.50PLN :D

Promocja i 3000 sat soon :D
I to nie jest naganianie??? Dramat. Powtórzę pytanie. Nudzi Ci się w życiu? To będzie pump and dump czyli exit pump. Fake twitt robi cuda. Takich rzeczy się nie publikuje na Twitterze tylko się dzieją. W tym przypadku ulica uwierzyła i znowu umoczyla

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 19 listopada 2019, 18:40

@leszko84 mówiłem, żeby akumulować, jakbyś to robił regularnie jak zalecałem od kilku miesięcy to miałbyś potężne zyski, teraz masz korektę 60%, jeśli to już start hossy, to masz promocję i jedziesz na nowe ATH :D A jak to kolejny dead cat bounce to nic na to nie poradzę, ja jestem tylko drobnym ciułaczem i sobie uśredniam zakładając raczej pozytywny scenariusz aczkolwiek mi tam 1-2PLN wystarczy na początek, to tylko +200-300% od aktualnych cen :D A GAME pokazał, że nawet wzrosty 1200% są dla niego kaszką z mleczkiem :D Zresztą podobnie też to działa w drugą stronę, jak spada to najlepiej niech spadnie do 0, a 0.04PLN to dość blisko 0, dobre miejsce na zakupki, ale nie, jest huzia na Józia, sprzedajmy teraz odkupimy 4x więcej na 0.01PLN albo najlepiej do 1 sat, a później żal dupsko ściska :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: frc991 » wtorek, 19 listopada 2019, 19:08

Fakty:
- na BB mamy najwyższy wolumen ever
- na Bittrex mamy najwyższy wolumen ever
- tweet rzecze: "has been acquired by group of investors", a nie "will be", nie "is meeting with investors". Has been acquired.
- "new website is on it's way"
- witryna shop.gamecredits.org nieaktywna. Nie wiem od kiedy, jeszcze dwa, trzy tygodnie temu normalnie można było przeglądać tam produkty.
- dwa tygodnie temu był halving
- jeden anagamidev vs reszta świata twierdząca, że to exit pump, pump&dump, "ja tego nie kupuję".
- przez ostatni rok masowa wyprzedaż GC, można prześledzić pojedyncze duże świeczki wyprzedażowe

Wnioski:

Albo mamy do czynienia z exit pumpem, devsi po prostu zamkną za kilka dni witryne bez otwierania nowej i adios, albo będziemy świadkami największej pompki ever.
Prześledziłbym z chęcią największe portfele z GC.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » środa, 20 listopada 2019, 02:31

Ja się z przyjemnością pozbyłem tego Coina przy tym pumpie. Według mnie długoterminowo on nie ma szans. Ale życzę powodzenia wszystkim hodlerom. Ta pompka pozwoliła mi wyciągnąć choć część włożonych środków ale zawsze coś. Strata z 90%

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 20 listopada 2019, 07:48

Ask cały czas rośnie na bittrex . Niedługo może zacząć się presia sprzedażowa. Na hot wallet poloniex dalej siedzi 8 mln game. Cena moim zdaniem zbyt wysoka na taki rozwój.
Teraz mogą grać z spekulantami w kotka i myszkę ,że Game sprzedane i wkrótce będzie coś nowego. Mogli nazwać tego Game sooncoin 😎

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » środa, 20 listopada 2019, 08:26

Dodo101 pisze: środa, 20 listopada 2019, 02:31Ja się z przyjemnością pozbyłem tego Coina przy tym pumpie. Według mnie długoterminowo on nie ma szans. Ale życzę powodzenia wszystkim hodlerom. Ta pompka pozwoliła mi wyciągnąć choć część włożonych środków ale zawsze coś. Strata z 90%


A mogę zadać pytanie osobiste? Zawsze warto poznać odmienny sposób myślenia od własnego i go zrozumieć.

Bo zawsze przy swoich analizach przyjmowałem, że ludzi zachowujących się w ten sposób praktycznie nie ma ;) Chodzi mi o to, że poniżej pewnego progu, który oceniałem na -70% do -80% od ceny zakupu, strata jest tak duża, że psychicznie godzimy się z nią jak ze stratą całości środków i górę bierze myślenie "skoro straciłem 80% to bez sensu teraz sprzedawać, wóz albo przewóz". Przyjmujemy więc, że poniżej pewnego progu sprzedaż "nie ma już sensu".

Myślę, że zachowujemy się w ten sposób, bo dopóki nie sprzedamy danego aktywa, to oficjalnie nie księgujemy straty. Cały czas mamy tyle samo i jeseśmy w grze. Przynajmniej teoretycznie. Nadzieja umiera ostatnia :)
A w momencie sprzedaży musimy zmierzyć się z "straciłem 90%".

Tymczasem Ty, przy wzroście, który zredukował Twoją stratę z 97 (?) do 90%, zdecydowałeś się sprzedać. Naprawdę odzyskanie tych 10% kapitału robiło Ci różnicę? Czy też potrafisz wyłamać się psychicznie ze schematu, który opisałem powyżej i czujesz się lepiej z zafixowaną stratą 90% i zamkniętym rozdziałem GAME, niż ze stratą wszystkiego ale wciąż potencjalną?

Dzięki za odpowiedź.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » środa, 20 listopada 2019, 11:49

@ekonokomik

Jasne dzięki za pytanie.

Siedzę/Siedziałem w Game od Listopada 2017, kupowałem go po 7 zł i jako że był to mój pierwszy projekt bardzo śledziłem jego poczynania. Koncepcja była słuszna natomiast rzeczy jakie tam się podziały nie miały nic wspólnego z rozwojem a z zamiarem zgarnięcia pieniędzy. Był rozdział w Teamie bo bracia Sholom nie rozwijali projektu a zabrali ze sobą większość coinów i skupili się na MGO. Pomyślałem wtedy że ok może coś zacznie się dziać. Niestety ten team który obecnie rozwija Gamecredits nie pokazał nic nowego. Zrobili nową strone internetową która można zrobić w 1 dzień. Dodali się do ledgera ale to bardziej przez to że Gamecredits jest forkiem Litecoina i mogli skopiować kod źródłowy ich portfela. Powiedzieli że mają finansowanie na 2 lata co jak widać nie było prawdą bo ostatni działający explorer na Gamecredits jeszcze tydzień temu był na sprzedaż.

Niestety wszystko to co mówi ten zespół nie ma pokrycia z prawdą dlatego przez te 2 lata utwierdziłem się w przekonaniu że i tak straciłem środki i nic z tego nie będzie. Gamecredits ma wykopane już prawie 74 mln coinów przy maksymalnej cyrkulacji 84 mln. Nie widzę potrzeby implementacji takiego coina w jakiejś grze ponieważ można stworzyć własną sieć z nowymi coinami i wtedy zacząć to rozwijać. Gamecredits naprawdę nie ma w sobie nic wspaniałego technicznie poza nazwą (która jest chwytliwa). Zdecydowałem się na sprzedaż tokenów ponieważ jest to według mnie ostatni moment na to. Przed wystrzałem miałem powiedzmy 100 zł a teraz mam 500. Kwota 100 zł faktycznie nie była zadowalająca ale kwota 500 zł już wygląda znacznie lepiej. Te fundusze zainwestowałem w inny projekt który według mnie ma większe szanse na sukces w późniejszym okresie.

Śledząć ich Telegrama widać że nawet główny developer już nie ma za bardzo siły na rozwój tego projektu i pewnie w niedługim czasie zrezygnuje. To on jest właścicielem explorera bloków na którym jeszcze tydzień temu była informacja o sprzedaży albo prośba o donaty na jego działanie.

Do tego trzeba powiedzieć że jest na dwóch (znanych) niszowych giełdach i nie zapowiada się żeby w przyszłości był dodany na jakąś inną giełde ponieważ zespół nie ma coinów żeby zapłacić ani nie ma potężnego community które mogłoby by być czymś czym można by przekonać potencjalną "sporą" giełde.

Obecne słowa teamu brzmią tak. Będzie nowa strona internetowa za tydzień oraz jest inwestor z Ameryki który chce pozostać anonimowy. Było już naprawdę wiele takich postów a skończyły się one tym że w końcu nic się nie zadziało.

Pozdrawiam

P.S wszystko w tym poście jest moim prywatnym zdanie i nie należy się nim kierować.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » środa, 20 listopada 2019, 14:13

frc991 pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 19:08Albo mamy do czynienia z exit pumpem, devsi po prostu zamkną za kilka dni witryne bez otwierania nowej i adios, albo będziemy świadkami największej pompki ever.
Prześledziłbym z chęcią największe portfele z GC.
BitBay: https://www.gamecredits.network/address ... oSbrjRNo2r
Fundacja GameCredits: https://www.gamecredits.network/address ... KrCZmeZoiE
Sergey S: https://www.gamecredits.network/address ... Z9nq4gxJvu
Maxim S: https://www.gamecredits.network/address ... UYZD9faPxt
NoName: https://www.gamecredits.network/address ... N4YSfcS9nR

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » środa, 20 listopada 2019, 15:35

Dodo101 pisze: środa, 20 listopada 2019, 11:49Przed wystrzałem miałem powiedzmy 100 zł a teraz mam 500. Kwota 100 zł faktycznie nie była zadowalająca ale kwota 500 zł już wygląda znacznie lepiej. Te fundusze zainwestowałem w inny projekt który według mnie ma większe szanse na sukces w późniejszym okresie.

@ekonokomik tutaj masz sedno mechanizmu: wprawdzie wielka strata ale mozna przecież przenieść ocalałe środki na inny identycznie przeceniony projekt który jest obiecujący, niedowartościowany bo np. na github widać postępy w pisaniu kodu , można poszukac projekt który jest na wszystkich duzych giełdach albo taki który daje niezła dywidendę itp... GAME jest bez perspektyw z jednego prostego powodu : Tron i Eos zagospodarował potencjalnie ten rynek mozna zrobić bardzo łatwo tokeny dla graczy oparte o te duże, mniej ryzykowne sieci . Tam sa już wielkie ekosystemy, DEX-y , spore dywidendy itp. No a kojn który jest na 2 niszowych giełdach to juz w ogóle dar od losu że można jeszcze z niego wyjść na epizodycznym p&d
---

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Stanley90 » środa, 20 listopada 2019, 16:28

elleshar pisze: środa, 20 listopada 2019, 14:13
frc991 pisze: wtorek, 19 listopada 2019, 19:08Albo mamy do czynienia z exit pumpem, devsi po prostu zamkną za kilka dni witryne bez otwierania nowej i adios, albo będziemy świadkami największej pompki ever.
Prześledziłbym z chęcią największe portfele z GC.
BitBay: https://www.gamecredits.network/address ... oSbrjRNo2r
Fundacja GameCredits: https://www.gamecredits.network/address ... KrCZmeZoiE
Sergey S: https://www.gamecredits.network/address ... Z9nq4gxJvu
Maxim S: https://www.gamecredits.network/address ... UYZD9faPxt
NoName: https://www.gamecredits.network/address ... N4YSfcS9nR
@elleshar czy możesz wytłumaczyć co można wyczytać z transakcji na tych portfelach? Jestem zielony w tym temacie, ale interesujące są te ruchy na portfelach zwłaszcza w ostatnich dniach. Jak to czytać? Skąd do kąd płyną te game'y? co oznacza kolor niebieski w polu amount? Z balansu Sent-Recieved widać, że najwięcej GAME jest na BitBay, a na portfelach braci S jakieś 0...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 21 listopada 2019, 02:57

Ciekawe czy wchodzi w grę relisting na poloniex :D

Tak zaczęła się bańka poprzednio :D


A tak tym razem :D Korekta 60-70%, więc teoretycznie powinno nastąpić kolejne wybicie :D Chociaż nie wiem jak z zasięgiem, bo tam było +700%, korekta 70% i wybicie na 700%, a tutaj było wybicie na 1000-1200%, korekta 67%, to jakby zachować procenty, to musiałoby wybić gdzieś na 6000 sat :D Aczkolwiek 2000-3000 sat też będzie spoko :D Jak spadniemy niżej to raczej nie będzie analogii :D Jeszcze kwestia wolumenu w 2016 roku to było prawie 400k GAME'ów, a w tym roku to było prawie 4 miliony GAME'ów, ciekawe :D 10x więcej :D Aczkolwiek teraz nie ma poloniex'a, więc to może robi jakąś różnicę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ishias » czwartek, 21 listopada 2019, 12:22

@anagamidev nic tu nie wybije bo jak pisałem dystrubucja trwa. Mozna zagrac pod nowa stronke z informacjami kto co i jak.
Wow, the market took this news extremely well! The new website is still about a week away, and we see many questions from our followers such as “when” and “who” - the website is expected answer all those questions and more. Please trade carefully <---- Zdanie klucz. Czyli rewelacji nie bedzie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » czwartek, 21 listopada 2019, 12:32

@Ishias dokladnie. Ostatnie zdanie też mi dało dużo do myślenia. Może być rozczarowanie duże. Osobiście wyprzedalem się przy 950 sat a teraz ścianka na ponad 500 czeka.
Jeśli pęknie to średnia zredukowana na pół .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 21 listopada 2019, 12:41

@Ishias no chyba racja, najwyżej znowu kilka miesięcy uśredniania, a później kilkaset procent zysków to mi graj :D W sumie chyba lepiej własnie tak grać akumulować się pod korek na wypłaszczeniu, poczekać na jakieś mega wybicie i spuścić wszystko bez sentymentów :D Ale starszy z Ciebie pesymista :D Buy, buy, buy póki tanio, 40PLN soon :D Ogólnie kilkanaście tysięcy po odkupie wpadło za friko, zakładając, że GAME dobije chociaż do 1 PLN, to każdy dodatkowy tysiąc później może się ładnie zwrócić :D Ja jestem optymistą :D Poza tym akumulując nieznacznie obniżam podaż, więc jak komuś też zależy na wzroście wartości w dłuższym terminie to też raczej powinien akumulować za zyski :D Tzn. zwracam się do tych co mają wyższą średnią typu 10PLN+ i czekają aż im kurs sam cudownie urośnie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ishias » czwartek, 21 listopada 2019, 12:51

@anagamidev Nie pesymista, tylko nie widze perspektyw dla tego coina. Trafilo Ci sie ziarno jak ślepej kurze, gdyby nie te info to bys usrednial do upadku coina, i obylo by sie bez pompki imo. Sam zagral bym pod te info ale smierdzi mi tu szwindlem na calego strach wchodzic. Kiedys chwalilem gc bo myslalem ze zwojuje rynek gier, ale wyszlo jak wyszlo

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 21 listopada 2019, 12:56

@Ishias hehe, nie no wg. mnie jakieś news'y nie mają znaczenia są tylko katalizatorem ewentualnie :D 95% token'ów na ETH to 0 fundament'ów a mają kapitalizację po kilkadziesiąt/kilkaset milionów $ :D GAME ma kapitalizację kilku milionów, a miał 4 miliardy, tutaj jest właśnie mega potencjał, przy ilości osób na crypto to parę osób wrzucić głupie 100$ i zrobi się bańka :D Np. wrzucisz tysiaka, takiej kasy aż tak nie szkoda, a czasem da zarobić z tego 10k :D I możesz sobie skupować później czy też w innego podobnego shit'a inwestować :D Strach wchodzić, bo każdy tak myśli własnie bez sensu :D A 90% ludzi ma średnią powyżej 10PLN+ :D Tylko wzajemnie o sobie nie wiedzą i godzą się ze stratą :D Inwestują w kolejne inne coin'y a tam też 90% osób straci ostatecznie :D I skaczą tak od coin'a do coin'a czasem zarobią coś, a w większości będą tracić, chociażby na stop loss'ach, matematyki nie oszukasz :D Ja inwestuję na wzrost wartości w dłuższym terminie, dlatego uśredniam, spada 90% dokupuję, spadnie znowu dokupię za drugie tyle, w końcu gdzieś tam musi odbić i wszystko się zwraca, później znowu poluję na spadek i tak robiąc od kilku lat coś tam idzie do przodu :D Nie ma sensu napalać się na zysk w dwa dni, bo to bez sensu jak nie gra się na dźwigni :D
anagamidev pisze: sobota, 19 października 2019, 19:34
ChomiczyPlan pisze: sobota, 19 października 2019, 18:52Myślę, że pół grosza jeszcze przed nami, także spokojnie, doczekasz się.
Hehe, no niestety GAME wpadł w spiralę śmierci :D Już chyba nikt ani nic nie może zatrzymać tych śmiercionośnych spadków :D Jedyny plus, to to, że RSI na 1w wymraża się już mocno poniżej 30 :D Mega promocja 99.72%, stawka rośnie :D

Mało brakowało/brakuje do rakiety w kosmos :D

GAME bez fundamentów istnieje na giełdzie już ponad 5 lat i coś zawsze da się grać :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » czwartek, 21 listopada 2019, 17:41

Zrobić zakupy w sat na bitbay to jakaś porażka :D Tylko w pln praktycznie wszystko. Czemu nikt nie stawia ścianek?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » czwartek, 21 listopada 2019, 20:00


Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 30 marca 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: 4everHodl » czwartek, 21 listopada 2019, 20:03

Kusi wejśc, możliwe że to nie koniec pompki hmm

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości