Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wamak » wtorek, 22 października 2019, 20:50

W przypadku GAME jedyną sensowną opcją na haldel jest kupować, jak tylko pojawia się nowy LOW i zaraz wystawiać ofertę sprzedaży o o grosz wyżej. Ja nie skorzystam, nie mam konta na BitBay. W tym wypadku widziałbym okazję dopiero przy 6 groszy, okazje na 7 groszy chyba się wyczerpały (bo trzeba sprzedać za 8 groszy).
Na skupowanie i uśrednianie to się nie nadaje, bo cena w dłuższym terminie dąży do zera (lepiej już poczekać na ten 1 grosz i złożyć los na loterii, albo będzie klapa, albo się sprzeda za 2 grosze).
Biorąc pod uwagę linię trentu, obecne 8 groszy, to drogo, a 7 groszy jest neutralne, 6 groszy będzie dopiero tanio.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: omega-projekt » środa, 23 października 2019, 06:33

Niko pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 23:28
omega-projekt pisze: niedziela, 20 października 2019, 16:30Nic tylko kupować...
Jak chcecie stracić $$$ to kupujcie :D :P
I tu sie z tym zgadzam😜

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » środa, 23 października 2019, 17:26

Game tu de moon :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wamak » środa, 23 października 2019, 18:13

-38% w jeden dzień. Przy tych groszowych cenach jest coraz ciekawiej.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wamak » czwartek, 24 października 2019, 19:16

To jest tonący okręt. Inne alty dziś trzymają się, to nie. Nie mogę się doczekać ceny 0,01 na Bitbay. Albo odbije, albo klapa. Ciekawy przypadek, raczej klapa.
Na tą chwilę odradzam już zakup, chyba że za te 0,04 ze sprzedażą na 0,05.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 24 października 2019, 19:49

@wamak tutaj mógłby być mega short squeeze'ik :D RSI 1w już poniżej 30, BBANDS mega zwężone :D Dead or alive :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » czwartek, 24 października 2019, 21:30

dead

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 24 października 2019, 22:22

anagamidev pisze: czwartek, 24 października 2019, 19:49tutaj mógłby być mega short squeeze'ik
Nie pierdziel głupot, na Game nie ma raczej nigdzie dźwigni dostępnej, zatem żadnych zlewarowych pozycji long i short nie ma. Nie ma co wyciskać.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 17 lutego 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leszko84 » piątek, 25 października 2019, 11:30

Ludzie... Już dawno wam pisałem że to koniec to żeście coś gadali że jeszcze warto i że po co w ogóle się udzielam. Ano po to to pisałem żeby ci co mieli kupione po 15-20 gr jeszcze zdążyli sprzedać nie tracąc wszystkiego. Aby cena rosła musi być popyt. Tu go nie ma. I nie będzie. Zamknijcie najlepiej ten wątek. A Ci którzy tu piszą ze jeszcze coś można z tego wyciskać to chyba rozum stracili...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 25 października 2019, 11:51

Wymazywanie pisze: czwartek, 24 października 2019, 22:22Nie pierdziel głupot, na Game nie ma raczej nigdzie dźwigni dostępnej, zatem żadnych zlewarowych pozycji long i short nie ma. Nie ma co wyciskać.
Hmm, to zależy jak na to spojrzeć :D Powiedzmy, że istnieje jakaś niezerowa szansa, że GAME wbije nowe ATH czy chociażby wróci do 1-2PLN :D Może właśnie grubas zbija cenę, a ma już zakumulowane 90%, żeby jeszcze zdusić rynek do 0.01PLN czy nawet niżej :D I żeby wykupić te ostatnie 10% na panice :D Wtedy taki grubas kontrolując 99% podaży, może po prostu już bezpardonowo bez żadnych przeszkód spompować cenę do 1-2PLN, i tam pewnie co niektórzy będę widzieć odwrócenie trendu, zatem zaczną grać z trendem i dokupywać pompując być może kolejną bańkę :D Z tym że taki grubas zbijając cenę tak nisko ryzykuje tym, że jakiś inny grubas mu się może wpieprzyć, skupić nagle duże ilości, czyli zrobić jakiś market buy po jakiejś akumulacji wcześniejszej i spompować rynek robiąc tym samym short squeeze'a temu pierwszemu grubasowi - gdyż ten być może ma wyższą cenę średnią i chcąc zachować kontrolę na podażą będzie musiał odkupywać drożej :D I może się okazać, że ten pierwszy grubas zamiast zyskać dodatkowe 9-10% GAME, straci 20-50% na rzecz innego grubasa, który też będzie chciał to pompować :D Oczywiście tutaj grubasem może być pojedyncza osoba, jak i grupa smartmoney większych graczy czy to powiązanych ze sobą czy całkowicie nie, czy po prostu pewna część rynku, która liczy na wzrosty po prostu :D To nie ma znaczenie w ogólności :D Oczywiście pewnie GAME umrze tak czy siak, ale ja tylko mówię o holistycznym spojrzeniu na rynek, walce kapitału i graczy oraz swojej strategii na takie niby trupy :D Część tych trupów umiera, ale część wchodzi ponownie we wzrosty i później na szczytach hossy zwraca wielokrotnie utracony kapitał na tych trupach trupach :D Pamiętajmy też, że jak ludzie rzucają się na wzrosty to kurs dostaje takiego ciągu, że cena leci w górę z dużą prędkością bez względu na to jakie są fundamenty :D

### edited: 2019-10-25 12:33 ###
Jeszcze co tutaj mógłbym dodać :D To nie jest prawda, że na rynku większość się myli jak mówią mądre głowy :D Bo np. przez ostatni czas to tylko ja jestem za wzrostami na GAME i prawdopodobnie to ja zostanę wyleszczony czyli mniejszość :D Ale z drugiej strony mądre głowy mówią, kupuj kiedy inni się boją, albo kupuj kiedy leje się krew nawet Twoja własna :D No i moja się leje to kupuję :D
Ostatnio zmieniony piątek, 25 października 2019, 12:35 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kryptomar » piątek, 25 października 2019, 12:17

anagamidev pisze: piątek, 25 października 2019, 11:51Wtedy taki grubas kontrolując 99% podaży, może po prostu już bezpardonowo bez żadnych przeszkód spompować cenę do 1-2PLN, i tam pewnie co niektórzy będę widzieć odwrócenie trendu,
Zwłaszcza grubas z portfelem 20 tys zł na BitBay...bo tyle wystarczy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 25 października 2019, 12:32

@Kryptomar no kapitalizacja na dzień dzisiejszy wynosi 1M$, więc nie takie 20kPLN, trochę więcej :D

Zresztą tym grubasem może być jakaś giełda, może np. BB czy jakaś grupa pump and dump skoligowacona z BB i jeśli ich niecny plany wykupienia dużej ilości supply się nie powiedzie to mogą sobie zdelistować GameCredits i dodać sobie jakieś GGC, np. o podejrzanie podobnej nazwie Global GAME Coin :D I później powtórzyć cały proces :D #justsaying
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 25 października 2019, 14:34

anagamidev pisze: piątek, 25 października 2019, 11:51Hmm, to zależy jak na to spojrzeć
Nie, nie zależy jak na to spojrzeć.
Ja o mydle, Ty o powidle.

Piszesz o short squeezie.
Ja: niemożliwe, bo nie ma Game na lewarach.
Ty: zmiana tematu i pierdololo to samo od 2 lat, że może urośnie. :roll:
...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 25 października 2019, 14:36

@Wymazywanie short sqeeze, to jest zmuszenie oponenta do odkupienia wyżej i tyle :D Nie ma znaczenie czy to jest lewar czy nie :D Po prostu nie rozumiesz co to skrót myślowy :D Tak samo nie rozumiesz, że kupno jest tożsame ze sprzedażą :D Ktoś kupuje inny sprzedaje :D Więc jeśli jest buy buy buy, to musi być też sell sell sell :D Kiedy ja sprzedaję sobie już powoli Ty zapewne, skupujesz to ode mnie, uśredniając w górę :D Teraz już wiem, że jesteś zwykłym trollem i piszesz w złej wierze :D #shame

### edited: 2019-10-25 14:44 ###
@Wymazywanie no jesteś małostkowym człowiekiem, nie mam Ci tego za złe, przecież napisałem, czym się kieruję, jak gram, wytłumaczyłem jak krowie na rowie, dlaczego uśredniam i akumuluję, a Ty nadal mnie wyzywasz od naganiaczy czy coś tam :D IQ poniżej 100 to na pewno :D

Kompletnie nie rozumiesz rynku i nie szukasz swoich przewag, a pouczasz innych, słabe to mega słabe :D #zalewka
Ostatnio zmieniony piątek, 25 października 2019, 14:49 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 25 października 2019, 14:43

anagamidev pisze: piątek, 25 października 2019, 14:36short sqeeze, to jest zmuszenie oponenta do odkupienia wyżej i tyle Nie ma znaczenie czy to jest lewar czy nie
NIE. Short squeeze / long squeeze to terminy powstałe w związku ze zmuszenie zlewarowanych pozycji do zamknięcia po niekorzystnej cenie. Tylko i wyłącznie, bo tylko i wyłącznie takie pozycje można zmusić do zamknięcia.

Więc nie wymyślaj i nie przekręcaj tylko by pierdzielić te same żałosne smuty, że Game wzrośnie.

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
anagamidev pisze: piątek, 25 października 2019, 14:36Kiedy ja sprzedaję sobie już powoli Ty zapewne, skupujesz to ode mnie, uśredniając w górę Teraz już wiem, że jesteś zwykłym trollem i piszesz w złej wierze
Skończ te pierdzielenie głupot, bo zorganizuję głosowanie by dać Ci czarną owcę, nawet jeśli będzie to oznaczało ryzyko postawienia na szali całej mojej reputacji.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » piątek, 25 października 2019, 14:44

@anagamidev Analiza techniczna ok ale warto tez spojrzeć na analize fundamentalną i ogólnie całą otoczkę w około Game która już od dłuższego czasu jest tragiczna i tylko kwestia czasu aż ten coin skończy swój żywot. Miałeś teraz halving który tak naprawdę nic nie dał. Coin nie ma prawa rosnąć jak nikt nad nim nie pracuje i nie ma marketingu na wypromowanie. Nie wierz w to że ktoś ten shit wypromuje bo to za duże ryzyko. Jest 2000 innych coinów które można znacznie łatwiej zpompować. Nikt Ci nie broni kupować ale myślę że warto wziąć niektóre uwagi do swojej świadomości. Jak patrze na transakcje na sieci Game to jest ich 4-5 w ciągu dnia więc to chyba tylko ty wysyłająć na portfel tego używasz ;) Tego coina nikt nie używa i niestety trzeba pogodzić się z porażką. Sam straciłem na GAME natomiast dzięki niemu poznałem inne coiny na których nieco odrobiłem strate

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 25 października 2019, 14:52

Wymazywanie pisze: piątek, 25 października 2019, 14:43Skończ te pierdzielenie głupot, bo zorganizuję głosowanie by dać Ci czarną owcę, nawet jeśli będzie to oznaczało ryzyko postawienia na szali całej mojej reputacji.
Proszę bardzo :D Nawet ostatnio ucieszyłem się, że dostałem tyle minusów pod jakimś postem :D Ale bądźmy szczerzy nie umiesz prowadzić dyskusji 90% dyskusji z Tobą kończy się szambem i obrzucaniem przez Ciebie ekskrementami i pochodnymi, tak, że niektórzy boją się napisać :D Bezsens :D Może lepiej załóż własne forum, wykup hosting i domenę, tam sobie prowadź swoją moderację despotyczną, to co Ty piszesz to jakiś zamordyzm, a nie liberalizm, czyli nie wiem co Ty robisz na forum crypto :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 25 października 2019, 15:00

@anagamidev Dla marnych naganiaczy i naciągaczy wciskających ciemnotę non stop jak Ty zawsze będzie 0 tolerancji ode mnie. Nawet jeśli robią to w sympatycznym sosie jak Ty. Ja po prostu nie trawie gości krzyczących buy! i sell! oraz roztaczających nieustannie bezgraniczne oceany fantastycznych wizji cenowych na shitach na których sami są umoczeni po pachy. To jest tak obślizgłe, że brak słów.

Już chyba @ergorg Ci pisał słusznie, że nadajesz się do Dascoinów. Ja powiem więcej, nadajesz się do wciskania dziurawych garnków starym babciom pukając do drzwi. Takie coś zasługuje tylko na tępienie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 25 października 2019, 15:13

@Wymazywanie zero merytoryki :D I przeinaczasz fakty, piszę tutaj od roku :D Kabaret i fałsz :D Gdzie byłeś wtedy jak GAME robił 200%? :D Nie było Cię, jak GAME zaczął spadać to nagle zacząłeś wyzywać mnie od naganiaczy, bo co bo liczyłem na wzrosty? :D Bo myślałem, że GAME zrobił double bottom na długi termin i trend się odwrócił :D Jesteś po prostu... ale nie chcę wyzywać :D Po prostu jak ktoś ma rozum to widzi co z Ciebie za człowiek i jak manipulujesz :D I na pewno nikogo nie naganiałem na GAME, mówiłem tylko, że warto akumulować i uśredniać, i że teoretycznie warto wrzucić 100-1000PLN może wybije mocniej w dłuższym terminie na 1PLN chociażby i da zarobic x10 i więcej :D Jeśli ktoś sprzedał w marcu/kwietniu to pewnie miał te 200-3000PLN :D A kto mógł przewidzieć taki spadek :D Nagle teraz zgrywasz alfę i omegę :D Gościu ja jestem zwykłym trader'em-grinderem ryzykuję swoim kapitałem i nigdy nie wziąłem od nikogo żadnej kasy :D A Ty po prostu nie rozumiejąc kompletnie rynku jak działa, udzielasz fatalnych rad :D Obrażając innych i wytykasz błędy, które są nieodłączną częścią tradingu : #shame #shame #stupidity

Czy ja czepiam się jak ktoś pisze, że GAME spadnie do 0? :D Nie :D Odnotowuję to tylko i tyle :D Notabne, w moim interesie jest raczej, żeby ludzie wyprzedawali się na dołkach, a później grali z trendem na wzrosty, gdzie ja sobie spokojnie sprzedaję/uśredniam :D

I zrozum, że ktoś np. mógł w idealne sytuacji kupić w grudniu np. za 1000PLN, później sprzedać i mieć 3000PLN, a teraz mieć 2000PLN, na akumulację i uśrednianie(zwykle to i tak wychodzi dużo większy procent) :D I o to chodzi w mojej strategii, żeby właśnie uśredniać i akumulować zarówno crypto jak i fiat'y :D Dało się, dało :D A Ty twierdzisz, że tylko w dół i w dół :D Bezsens :D Więc po prostu nie umiesz grać na bessie i w ogóle nie rozumiesz co ja tutaj piszę :D Ale łatwiej tego wytłumaczyć nie potrafię :D I nie ma znaczenie czy to jest BTC LTC czy STEEM czy inny coin, stosuję dokładnie taką samą strategię, bo każdy może upaść i zostać zdelistowany :D A inwestując w nowe projekty to tylko wspieracie ten proceder i większość koniec końców straci na rzecz developerów giełd i angel investors :D Ja wolę skupować duże przeceny niż pompować cenę zakumulowanym grubasom, którzy nie ryzykują własnym kapitałem, a jedynie sobie emitują co raz to nowsze coiny i opowiadając te same bajeczki :D

I na GAME normalnie sobie grałem przez cały rok, były super wahania :D Przez pewien czas wręcz fantastycznie się uśredniało :D Jednak błędnie założyłem, że ten coin jednak nie zostanie zdelistowany :D Ale to ja ostatecznie stracę, nikt inny :D A Ty tylko potrafisz straszyć, naganiać na spadki i wyzywać :D Słabe to mega :D Ale to Ty sobie wystawiasz laurkę :D Wiem, że ja mogę dowodzić, podawać Ci czarno na białym, a Ty i tak będziesz bił się z faktami, świadczy to jakim to jesteś kłamcą i manipulatorem :D
Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 20:59 @Hamas no ja w sumie też nie wiem czy coś z tego będzie, na razie puściłem sobie bota i fajny rezultaty daje na tym boczniaku ok. 10k GAME uśrednione do 400 sat przez cały styczeń, to lata góra dół, więc korzystam :D Szczęśliwe 2888 :D
Zrealizował się niekorzystny scenariusz dla mnie i nie mam do nikogo pretensji :D Nikogo nie obwiniam :D Mówię, tylko, że jest super tanio i warto uśrednia i akumulować po dużych spadkach :D W sumie ja to raczej się cieszę, bo dokupuję teraz, mimo iż są małe szanse wygranej :D Ale cóż :D No risk no fun :D
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 7 kwietnia 2019, 12:54 Teraz właśnie mógłby być idealny moment na wejśćie, poziomy ISHS :D
Example of a Grinder
To produce a return on investment, a grinder may conduct 100 transactions each yielding a $50 profit. This results in a total return of $5,000. In contrast, an investor working with larger-scale investments may conduct five trades each yielding a $1,000 profit. This also results in a total of $5,000. While both investors achieved the same results, the grinder did so by conducting transactions at a large volume while the other investor did not.
investopedia.com/terms/g/grinder.asp
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 18 marca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kryptomar » piątek, 25 października 2019, 23:00

anagamidev pisze: piątek, 25 października 2019, 12:32kapitalizacja na dzień dzisiejszy wynosi 1M$
Tak, kapitalizacja tyle wynosi, ale na BitBay volumen 24h to 685,091.20089662, a pisałem o BitBay

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości