Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 16:23

@Wymazywanie cóż, zobrazuję to może, bo nie chce mi się tłumaczyć po raz enty :D


Dlatego warto skupować długoterminowo długoterminowe wypłaszczenia i przeceny :D Zero hype'u, zero marzeń o lambo, drobne odbicie zaledwie wystarczy, a często jest to ponad 100%, gdzie możemy szybko wyjść na zero albo faktycznie pomnożyć swój kapitał :D Ja nie jestem wyznawcą chorej ideologii grania z trendem, bo każdy dobrze wie, że na końcu ktoś musi zapłacić za imprezę i długoterminowo nawet Bitcoin czy Ethereum(95%) korekci 80-90% :D I nie każdy jest intraday trader'em jak Ty, ma 100k$ do dyspozycji i jest w stanie ryzykować taką sumę na grze o kilka procentów na jakimś shitcoin'ie, szczególnie, który dopiero co wszedł na giełdę i ląduje w top 10 ze swoją kapitalizacją :D Po takiej przecenie na GAME czy na shicie ceny są najbardziej fair, co najwyżej ostatnie osoby próbują rozpaczliwie sprzedawać, żeby jeszcze chociaż uratować trochę zysków jeśli je jeszcze mają, a dopiero po takim wypłaszczeniu nigdy nie wiem czy kolejne wybicie nie jest tylko dead cat bounce'em czy już początkiem hossy, ale właśnie tutaj wchodzą największe procenty, jak już zaczyna się bullrun to jest tylko uśrednianie w górę i piramidowanie dokładając niby do zyskownej pozycji, ale w pewnym momencie trend się odwraca albo może pójść hack giełdy albo coś :D A teraz spokojnie możemy sobie grać małym kapitałem kilka stówek czy kilka tysięcy i realnie go mnożyć z potencjałem 1000% i więcej na long term :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wamak » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 19:36

A czy nie lepiej po rzadkim wybiciu to shortować? Trend shitcoinów jest spadkowy.

Edit
Kraken się wycwanił i nie pozwala na short coinów, które ciągle spadają. Chciałem ZEC/BTC, to nie ma opcji, skończyło się na ETC/BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 29 sierpnia 2019, 17:12

GAME ładnie już wypłaszczył, na razie ciągle desert of despair :D Ledwo ponad 400 sat :D A było 200 000 sat ładna wtopa jak ktoś chciał pomnożyć na tym BTC i kupił w okolicach szczytu :D Natomiast cena w USD nadal większa kilkaset procent niż jeszcze trzy lata temu - 0.04$ :D Stofe of value jak w mordę strzelił :D Zabawne jest to, że przez większość czasu(~66% czasu) w całej swojej historii GAME był droższy niż aktualna cena :D Czyli bardzo dobre miejsce na zakupy i robienie milionów pod warunkiem, że coin nie jest na wymarciu :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » czwartek, 29 sierpnia 2019, 19:58

Tak jak piszesz. Zwrot moze byc ogromny. Ja tam trzymam do osiagniecia chociaz w 80% moich zalozen. Jak umrze to trudno :D Takie zycie. Trzymam do konca :D

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bazukajo » poniedziałek, 2 września 2019, 08:46

Witam czy waszym zdaniem halving game będzie miał jakiś pozytywny wpływ na cenę?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 2 września 2019, 09:07

@bazukajo TAK. Pójdzie w końcu do swojej realnej wartości, czyli do 0. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 2 września 2019, 11:31

@bazukajo pewnie jakieś będzie miał :D Jedno jest pewne inwestując teraz 1000PLN albo się będzie miało 0 za rok dwa, albo co najmniej 100kPLN :D

Wiecie tak naprawdę jeśli GAME to scam, to scamerzy już dawno zarobili :D Więc tak naprawdę obrzydzanie ludziom coin'ów na tak niskich poziomach jest bez sensu, bo coin'y już nie są w rękach scammer'ów tylko w rękach inwestorów, którzy inwestowali z pobudek raczej dobrych, a nie, żeby kogoś wykolegować :D Więc teraz krzyczenie, że GAME do 0 czy straszenie delisting'iem jest głupie, bo to robienie niedźwiedziej przysługi wszystkim inwestującym w crypto, którzy widzą w tym nową jakość, szansę i potencjał :D I tym bardziej powinno się zachęcać do inwestycji w takich momentach, gdzie ceny nie są ani przepompowane, ani nie ma hype'u, każdym ma szansę kupić po taniości przecież GAME to jest zupełnie ta sama technologia co BTC :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » poniedziałek, 2 września 2019, 11:47

ciekawostką jest że game jest nie do kupienia poza giełdami z pełną weryfikacją(polo,bittrex,bitbay) - ja nie mam tam kont i nie mogę kupić losu na lotrtii za niewielką kasę.
Chodzi o to że ograniczony jest dopływ nowego kapitału do tego śmiecia
---

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » poniedziałek, 2 września 2019, 16:02

@koparki
Bardzo proszę :) prosto, szybko, prywatnie, bez rejestracji.
https://flyp.me/en/

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » poniedziałek, 2 września 2019, 16:13

@elleshar ale co mi z losu na loterii która ma ograniczenia dla "większego" kapitału typu pump&dump. Przeciez nie będą oni robić pompy i zrzutu poprzez jakiś kantorek wymiany a weryfikacja działaczy i organizatorów p&d też pewnie jest im nie na rękę.
Ale dzięki za linka ;)
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 6 września 2019, 09:02

tak dla przypomnienia

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bazukajo » piątek, 6 września 2019, 18:55

@Hamas te nagrody od binance powalają :shock: :D zeszyt,naklejki naprawdę bardzo cenne :D chyba ze o czymś nie wiem

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » sobota, 7 września 2019, 22:26

@bazukajo jaka spolecznosc takie nagrody, my jestesmy zdaje sie na 22 miejscu :roll: jezeli chodzi o nacje trejdujaca na binance, jezeli nas bedzie wiecej to i nagrody beda zacniejsze :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nototen » czwartek, 12 września 2019, 14:19

troche lipa z tym game do marca potrzymam i chyba wysiadam cokolwiek z tym bedzie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 13 września 2019, 11:49

No niestety ten GAME nie wygląda ciekawie :D W sumie ja już zacząłem mocne skupy od 1PLN ponad 90% spadku, liczyłem na odbicie do 2PLN chociaż, sądziłem, że ten projekt ma przyszłość, więc wszystko zrobiłem zgodnie ze sztuką i nie jestem zły na siebie czy coś, tym bardziej, że GAME jak na razie nie został zdelistowany :D Kupując gdzieś w okolicach 1PLN miałem niecałe 10k GAME'ów, a teraz mam ponad 100k GAME'ów, więc nawet się cieszę :D Bo teraz przy powrocie do 2PLN, mogę mieć nawet 200kPLN, a wcześniej miałbym tylko 20kPLN :D Wydałem pewnie z kilkadziesiąt tysięcy, mocna strata też w BTC, bo na tej parze grałem i uśredniałem, ale w pewnym momencie poszedł za duży dump(wywalenie Amerykanów) i niestety średnio się to sprawdziło, jedynie dokupowałem :D Zatem faktycznie jestem utopiony i jak coś to możecie sprzedawać, aczkolwiek, ja nadal skupuję i żeby @Wymazywanie nie miał pretensji, że kogoś naganiam :D Po prostu R/R na GAME nadal wydaje mi się dość ogromny, liczę na nowe ATH, a najlepiej 100PLN :D Ja tylko mówię, że warto zaryzykować 100PLN i mieć albo 0, albo 1000PLN i więcej :D I tak będziecie mieć lepszą średnią ode mnie :D Aczkolwiek ten projekt upadł :D Jeśli ktoś jest na zysku, to prosiłbym o zbicie ceny do 0.01PLN :D Ogólnie ja zawsze wszystko co zarabiam na giełdzie to reinwestuję po dużych spadkach, więc wszystko wraca, serio ja liczyłem, że większość tych kryptowalut to gamechanger i one jeszcze przetrwają z 10 lat co najmniej :D Pewnie kilka się wykruszy wiadome, ale co do zasady, to jestem mega kryptomaksymalistą :D I przyświeca mi sentencja "put your money where your mouth is", więc wszystko to co piszę, to piszę zgodnie z swoją grą w zasadzie :D I też trochę nie rozumiem czemu ktoś ma pretensję o akumulację i bagholding zważywszy na to, że bardzo trudno jest wyłapać dołek, a to czy będzie kolejna bańka, bo akurat rośnie nie ma nic do rzeczy :D I dzięki mnie też inni mają możliwość wyjścia na zysku czy ogólnie sprzedania, no ktoś komuś musi zawsze coś sprzedać, od kogoś odkupić :D Prosta matematyka :D No i to się sprawdziło na BTC, ETH, LTC, XMR, DASH, BTG, BSV, BCH, XRP, a wiadome, że taki feler jak GAME zawsze się może przytrafić :D Z drugiej strony "naganiając" wszystkich, czyli, że warto uśredniać i akumulować na 4k-6k$ na BTC i sprzedając na 11111$ jestem fair do wszystkich :D

A i proszę o minusy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wamak » piątek, 13 września 2019, 13:30

Zbicie ceny do 0,01 PLN wcale nie byłoby takie dobre. Kto to wtedy kupi za 0,02 PLN wiedząc, że w ciągu chwili można stracić 50%? Cena 0,01, to droga do zgonu. Skakanie pomiędzy 0,01, a 0,02 jest niegrywalne. Kiedyś kupiłem akcje spółki, już nie pamietam nazwy, której cena lawirowała pomiedzy 0,01 i 0,02 PLN. Kupiłem za 0,01 PLN z nadzieją, że sprzedam za 0,02 i po prostu nie dało się tego sprzedać, zlecenie wisiało mimo, że cena skakała pomiędzy 0,01 i 0,02. Ostatecznie sprzedałem za 0,01, a po paru miesiącach, jak się okazało, spółka przestała istnieć.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 13 września 2019, 13:57

na poloniex był kiedyś taki kojn CARPE którym się handlowało za 1-2satoshi , w końcu zaczał być wart poniżej 1sat więc handlowano nim w parze z monero ;) potem go zdelistowano i skończyły się męki bagholderów.
---

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » piątek, 13 września 2019, 14:01

kurna @anagamidev Ty mi się nie załamuj ;) Jest gruba Bessa, dramat (w naszych głowach) i tyle. Niby mega rozwinięte projekty z kosmiczną technologią marketingową i pierdyliardem partnerstw powinny frunąć do góry, a lecą również lub stoją zadziwiająco w miejscu. Poczekajmy aż zrobi się bardziej optymistycznie na rynku i wtedy będzie wiadomo czy DEAD czy pompujemy. Nawet na Bitcointalk.org forumowicze obrażają się przy większości projektach z top 50 i wygląda, że wszystko to scam :) dlatego KEEP CALM :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 13 września 2019, 16:13

@koparki Najlepsze, że tak w 2014-2016 jak spadały w wymianie z BTC a potem LTC to nawet tradowano w parze z DOGE. Choć to to już było równoznaczne ze śmiercią spekulacyjną.

Satoshi
Litoshi
Dogeshi

...w tym Litoshi i Dogeshi były z klanu Riposhi oczywiście.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 września 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nototen » piątek, 13 września 2019, 20:19

okazja jest az zal nie kozystac, sam sobie w 2017 plułem w brode ze sie człowiek przeraził kilkoma spadkami a tu nagle bum i 27 zł ale łatwiej chyba wziaść te srodki na ruletke niz liczyc ze moze pod koniec roku czy poczatek nowego ktos sie za to wezmiei uzyje tego do wyprania kupy siana.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości