Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 3 lipca 2019, 08:26

Na polo pompa o prawie 100%. Coś tam mają ogłosić niedługo. Jak się obkupili to teraz może będą chcieli podpompowac. A z takiej ceny jest na to duża opcja.
Wiele razy się zawiodłem więc nie liczę na wiele. 😁😁

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 3 lipca 2019, 09:04

GAME OVER :D Mega pompa na 100% :D Jeśli ten coin ma mieć przyszłość to wkrótce powinien zacząć się uptrend :D Swoją drogą ciekawie wygląda wolumen, potężny jak na bessę, niewidziany na hossie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » środa, 3 lipca 2019, 10:50

@anagamidev ales to podpompowal :mrgreen:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 3 lipca 2019, 16:51

@Hamas to każdy może spompować o kilkaset procent :D Let's play the GAME :D Zresztą nie zdziwi mnie jakby taki shit GAME był liderem wzrostów kolejnej hossy, która może kiedyś nastąpi na altach :D Na pewno na altach sentyment jest taki jak nie gorszy niż na BTC kilka miesięcy temu jeszcze :D Alty umarły :D Zresztą wystarczy popatrzeć na POLO kilka BTC na altach na buy orderach wszystkich :D To samo było na na przełomie 2016/2017 roku, wtedy jak to zobaczyłem i uświadomiłem sobie, że nie mógłbym sprzedać swoich shitów wtedy na raz to uświadomiłem sobie co to plynność, wolumen i głębokość rynku :D Wtedy mało wiedziałem o giełdzie jeszcze i mechanizmach nią rządzących :D Cóż gruba bessa, a wystrzał może nastąpić lada dzień :D Gruba bessa na altach(shitach) w parze z BTC, bo na niektórych był piękny zysk w ciągu ostatnich miesięcy, żeby nie było :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Picassso » środa, 3 lipca 2019, 17:00


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 3 lipca 2019, 17:06

@Picassso czyli nic nowego, mulandia :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » środa, 3 lipca 2019, 22:30

anagamidev pisze: środa, 3 lipca 2019, 16:51 @Hamas to każdy może spompować o kilkaset procent :D Let's play the GAME :D Zresztą nie zdziwi mnie jakby taki shit GAME był liderem wzrostów kolejnej hossy, która może kiedyś nastąpi na altach :D Na pewno na altach sentyment jest taki jak nie gorszy niż na BTC kilka miesięcy temu jeszcze :D Alty umarły :D Zresztą wystarczy popatrzeć na POLO kilka BTC na altach na buy orderach wszystkich :D To samo było na na przełomie 2016/2017 roku, wtedy jak to zobaczyłem i uświadomiłem sobie, że nie mógłbym sprzedać swoich shitów wtedy na raz to uświadomiłem sobie co to plynność, wolumen i głębokość rynku :D Wtedy mało wiedziałem o giełdzie jeszcze i mechanizmach nią rządzących :D Cóż gruba bessa, a wystrzał może nastąpić lada dzień :D Gruba bessa na altach(shitach) w parze z BTC, bo na niektórych był piękny zysk w ciągu ostatnich miesięcy, żeby nie było :D
A propos lidera wzrostów... to muszę przyznać, że może tak się zdarzyć...
Jak BitBay rozkula współpracę z GG World Lottery to taki GAME będzie z nazwą idealnie pasował.
BitBay - współpraca z GG World Lottery
Czyli loterie, rynek gier, kasyna, a to może dać zastrzyk naturalnego wzrostu bez pompy :)
Płynność na BitBay jest spora więc kto wie... poczekajmy cierpliwie... :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » czwartek, 4 lipca 2019, 09:54

@elleshar właśnie bardzo podejrzane ,że na bb ciągle rośnie ilość Game. 21% wszystkich Game ( 15 mln na samym zimnym portfelu ). Na hot też może kilka jeszcze być .Może Suszek coś kombinuje 😁😁

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 4 lipca 2019, 11:45

Tak na oko na GAME/PLN mógłby być jakis double bottom z zasięgiem na 0.88-0.90PLN nawet :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » czwartek, 4 lipca 2019, 18:54

5 - 10zl to będzie absolutny max do ilu bb wypompuje game i o ile w ogóle go wypompuje. Jedyną deską ratunku byłby Binance bo nie zbyt wierze w to aby ta giełda krzak spowodowała nawet najmniejsze podbicie ceny.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sampel444 » czwartek, 4 lipca 2019, 20:25

Jeśli oczywiście nie zabiją go wcześniej prognozowane przez wielu wzrosty na Bitcoinie.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » czwartek, 4 lipca 2019, 23:51

Dopóki największy optymista @anagamidev nie powie, że sprzedaje i że GAME jest definitywnie OVER a Suszek nie zacznie się odgrażać delistingiem to GC nie urośnie :D tak zbudowany jest ten rynek i cykle hehe ;)
amat victoria curam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 5 lipca 2019, 00:02

@dreimore ale co to ma do rzeczy co ja napiszę tutaj na jakimś małym forum w rzadko odwiedzanym wątku :D Pewna masa wyprzedażowa musi zostać spełniona i tyle, a kiedy to nastąpi trudno powiedzieć, czy liczę, że GAME akruat da zarobić to jakoś szczególnie nie, ale wykres jest wypłaszony lubię skupować takie okazje, jestem sępem cmentranym shitcoin'ów :D Jedne dają zarobić, inne nie i nie wiem o co halo :D Jeśi GAME będzie miał bańkę kolejną to 50-100$ jest możliwe :D Czasem warto wrzucić w takiego shita 100-200PLN i dohodlować to do 100k$ na BTC czy po prostu gdzieś do euforii na crypto :D Też skupowałem np. takiego STEEM'a za 0.07$, a ostatecznie wystrzelił do 8$, a jak mówiłem, że będzie 5$ to nikt wtedy nie wierzył :D Cóż, nie każę nikomu całego majątku wkładać, ale np. taki tysiak zainwestowany może dać nawet 100 000 PLN zysku później z jakiegoś shita :D Jak mówię, żeby skupować skupować, to jeśli coś już skorkciło 95%, i ciągle spada to sobie dokładać parę groszy regularnie co miesiąc i cena się uśrednia, a nie mamy noża na gardle :D Po kilku miesiącach budzimy się i mamy dwa zera na koncie więcej :D To jest i tak kwestia cierpliwości, tak samo jak pisałem jak BTC był po 4k$, ktoś kto liczy na BTC na kolejną bańkę to czy kupi na 1k$ czy 4k$ to i tak będzie na tą bańkę musiał czekać tyle samo czasu, a mniejsze targety też wcześniej dają zarobić :D Im niżej spada tym lepiej dla nas długoterminowo, im wyżej rośnie tym większe ryzyko i mniejszy potencjalny zysk, a dobrze wiemy, ze każdy coin w końcu musi skorekcić 80-90% przed kolejną bańką :D Swoją drogą STEEM'a też warto przyakumulować trochę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kamil1991 » piątek, 5 lipca 2019, 11:54

Witajcie. Tak sobie śledzę temat GAME już dwa lata. I powiem Wam że wierzę w ten projekt chociaż sam nie wiem dlaczego. Może bardziej wierzę w to że cena wzrośnie po prostu ?. Moja wiedza na temat kryptowalut jest mocno ograniczona. Byłem świadkiem tego jak cena wzrosła do 15 zł za sztukę, mając kilkanaście sztuk game-a. Potem to wszystko spadło i obecnie wygląda jak wygląda. Teraz mam 1448 game-ów, kupione od 0,30 do 0,75 gr i czekam na powtórkę z rozrywki. Gdyby skoczyło do 50$ czy 100... matko. Pewnie tak nie będzie. Ale ja wolę te pieniądze stracić całkowicie niz kiedys żałować. Nie da się zainwestować we wszystkie alty. Nie wiadomo co wystrzeli na poziomie 500 - 1000 %, ja wybrałem GAMECOIN. Witam raz jeszcze :)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » piątek, 5 lipca 2019, 11:59

Trochę mnie śmieszy ,jak ktoś 'zainwestował' jakieś 1000zł i liczy ,że bedzie milionerem xd
To masz już powód dla którego GAME nie powinien wzrosnąć...baghodlerzy.

Przy takiej sytuacji na rynku <zupełnie innej niż 2017 gdzie na byle gównie byłeś zarobiony> pozostaję tylko trading by wspiąć się po te 6 zer.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 5 lipca 2019, 12:08

@szlagaag ale właśnie o to chodzi, że kurs nie rośnie samoistnie pod wpływem jakiejś magii czy super technologii, ale dlatego, że na rynku zaczynają przeważać bagholderzy i pompiarze uważający, że to dobra inwestycja :D W pewnym momencie podaż się wyczerpuje i albo idzie delisting albo kolejna bańka :D Wchodzi jakiś grubas podnosi podłogę o kilkaset procent, ludziska wychodzą na break even, a później coin robi kolejne kilkaset procent i zaczynają się do niego podpinać różnej maści spekulanci(bo przecież trzeba grać z trendem, bo rośnie - i to jest samospełaniająca się przepowiednia, dlatego grubasy Wam mówią, żeby piramidować, ale zawsze na końcu jest ten leszcz/leszcze/spóźniony grubas dla którego/których braknie kapitału i oni muszą przeczekać korektę albo pogodzić się ze stratą) oraz na rynek zaczynają wchodzić nowe osoby kupując tylko dlatego, że rośnie i tak właśnie tworzy się bańka, która może zawędrować wysoko :D Tutaj nie ma żadnej magii :D I jedni bagholderzy zarobią krocie, a inni stracą sporo :D Ale najlepszym momentem na inwestycje jest właśnie skrajny pesymizm oraz wypłaszony długoterminowo wykres ze schłodzonym RSI na 1d/1w :D Akurat GAME istnieje od 2015 roku, ma długą historię, więc to przemawia na jego korzyść, że dużo osób będzie zainteresowanych wejście nawet czysto spekulacyjnie, żeby przejechać się tym rollercoasterm i spróbować sprzedać na szczycie pętli :D
Spoiler:
anagamidev pisze: piątek, 22 marca 2019, 23:53
kozaki_wiesi pisze: piątek, 22 marca 2019, 19:26Moim zdaniem nie ma mowy o ATH przez najbliższe kilka lat.
Grubo i odważnie :D Ja to liczę na nowe ATH jeszcze w tym roku, może nawet na wakacjach :D Ale ja zawsze mam problemy z timingiem :D Jednak większość moich target'ów została powbijana ostatecznie :D

Co do obecnej sytuacji, mi to przypomina mega początek 2017 roku. BTC też sobie powoli szedł do góry, nie było jakichś większych korekt i w try miga wbiło 3k$ wtedy :D Alty zaczęły wybijać i robić setki procent, a to był odpiero początek. Teraz też zauważyłem, że bardzo łatwo gra się na altach, dosłownie można mnożyć posiadane BTC :D Tylko nie należy panikować, właśnie tak jak na BTC powoli się wspina, spadnie od 20$ i już jest panika i już zaczynają wyłazić niedźwiedzie socjologowe z nór :D Pamiętajmy na altach jesteśmy na 90% spadkach, wiec odbicie do 50% ATH to już setki tysiące procent, a nie mówiąc już o nowych :D To zaczyna się zwykle powoli, a rozkręca się na samym końcu i jeszcze rośnie z kilka razy :D Tak czy siak czy BTC spadnie do 1k$ czy niżej, to i tak każdy liczyć będzie później na 100k$, dzisiaj kupując np. za przysłowiowe mieszkanie za rok, dwa, trzy można mieć z tego z 10-25 mieszkań :D Wiadome, że ludzie dopiero dostaną potwierdzenia odwrócenia trendu dużo wyżej, ale co ja polecam, to akumulować i uśredniać realizując pomniejsze targety w międzyczasie i skupowanie dołków :D Panika, wyprzedawanie się i uciekanie z rynku nie jest wskazane w mojej ocenie :D

Ogólnie warto sobie wyrobić takie myślenie, że im niżej spadnie tym więcej się zarobi :D (Ktoś kupował na 20k$ i liczył na 40k$, a to jest tylko 100%, to teraz po 80% spadku powinien sobie pomyśleć: rany Julek, ale super, mega fajowo teraz mogę sobie kupić 5x więcej BTC za tą samą sumę i zarobić już nie jakieś marne 100% tylko 1000%[4k$->40k$]) No i np. teraz sobie na 4k$ kupuję za 1kPLN bitków na long term, przykładowo scenariusz poszedł nie po naszej myśli i spadło do 1k$, no cóż, kupujemy za 1k$ PLN bitków. Później wystarczy, że odbije do 2k$ i już mamy odrobioną stratę i darmowe bitki na long term :D Trzeba grać takim kapitałem jaki ma się regularnie do dyspozycji. Poza tym jak ktoś zrobi 1kPLN ze 100PLN, to później z tego 1k$ może próbować zrobić 10k$ i tak w koło Macieju :D Tylko, że to wymaga czasu taka aktywana gra, z kolei jak się dobrze zakumulujemy na długi termin, to wystarczy teraz obkupić się i poczekać na 8k$ chociażby, 100% od dużej sumy w kilka miesiecy/lat, to i tak jest mega dużo :D Ogólnie warto też mieć na uwadze fakt i go wykorzystywać, że mnóstwo ludzi kupowało na 10k-20k$, oni też chcieli zarobić jeszcze kilkaset procent, jedni spanikowali drudzy nadal trzymają, albo dokupują tak jak moje znajomki. A zazwyczaj leszcze jest więcej, tylko oni o sobie nie wiedzą i nie są świadomi jaka drzemie siła kiedy znowu owczy pęd zmieni kierunek :D Na razie jest granie na spadki, po co mam trzymamć jak mogę sprzedać i odkupić niżej więcej, ale -80% od ATH to jest mega ryzykowna gra :D Natomast gra akumulatywna lontermowo wydaje sie dość bezpieczna dodając do tego, że można wrzucić w alt'y i tam ciągle jakieś szpilki gdzieniegdzie się pojawiają na 5-10% :D Być może jakieś grubasy skupują, w każdym razie też trzeba brać pod uwagę jakim gra się kapitałem jak jest to max kilka tysięcy, to nie ma co się zastanawiać, parę setek dziennie wpadnie lekko, za co można dokupić więcej na długi termin :D Przecież jeśli ktoś załpie się na pompkę na jakmś alcie na 500-1000% i jest to kapitał typu 2kPLN to co za rónica czy to BTC czy alt :D Na BTC to grają raczej już walenie dysponujący kapitałem rzędu setek tysięcy i więcej :D

### edited: 2019-03-23 01:48 ###
Tutaj moja strategia, która dała zarobić prawie 200% :D KCS/BTC, 200% od dołka już :D (cena w trakcie pisania posta 12000 sat, aktualnie prawie 30000 sat)
viewtopic.php?f=16&t=23434&start=2660#p551300
Obrazek

@Vetz na takich poziomach to ktoś może za parę BTC skupić te wszystkie "opory" i później długo długo tych oporów nie będzie :D Ogólnie jak spada to ludzie grają na spadki na potęgę, i to sprawdza się za każdym razem dziesiątki razy :D Utrwala się przekonanie, że to już będzie działać zawsze aż do 1 sat, a kiedy tam spadnie to zakumulujemy się i przyjdzie niewidzialna ręka rynku i to wszystko napompuje, ostatecznie okazuje się, że budzimy się z ręką w nocniku, bo kurs poszybował tak wysoko nie wiadomo kiedy, nasze torby świecą pustkam, a kurs rośnie przez kolejne dni/tygodnie i zadajemy sobie pytanie co/kto to gówno tak pompuje :D Jak było z BTC przez ostatnie tygodnie każdy widział doskonale :D
Ostatnio zmieniony piątek, 5 lipca 2019, 19:38 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kamil1991 » piątek, 5 lipca 2019, 12:13

@szlagaag absolutnie nie myślę że będę milionerem ;) przeznaczyłem tyle ile mogłem, być może źle, trudno, mam tego świadomość i jestem BAGHOLDER-em (właśnie przeczytałem w wikipedii co to oznacza) pozdro dla Ciebie gruba rybo :twisted: :twisted: :twisted:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Vetz » piątek, 5 lipca 2019, 17:29

jak niby wasz game ma wzrosnac, skoro nie ma kapitalu do napompowania tego gowna :D kazdy kupil i trzyma liczac na przebicie oporow, ktore co kazdy grosze coraz wieksze :D prawie 2h i obrot 30 tysi pln to dramat, szkoda wchodzic z wiekszym kapitalem :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 5 lipca 2019, 19:56

Kto kupił 2dni temu po 23 gr to gratki. 50% to chyba dobry profit.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Pan Inwestor » piątek, 5 lipca 2019, 19:58

Czekamy na więcej :twisted:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości