Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » sobota, 17 listopada 2018, 19:42

Tak tylko dodam na koniec, żeby każdy widział. BTC spadek o 13% w ciągu tygodnia. Game spadek 40%. Nie chodzi mi tu o atak na game, bo przykładem może być każdy alt. Chce tylko uzmysłowić jak wiele jeszcze game/alty mogą spaść w przypadku gdy nasz król bitcoin poleci o 50%. Z niektórych altów nie będzie co zbierać.

Dodano po 3 minutach 55 sekundach:
Lisk spadł podobnie co inne krypto. Game i bitcoin scam mocniej. Nadal odlatujesz. Świat krypto nie kończy się na BB. Nowi inwestorzy nie przychodzą w bessie. BB ma niewielki wpływ na ksztaltowanie rynku, niemalże zerowy

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » sobota, 17 listopada 2018, 19:44

Harmony pisze: Tak tylko dodam na koniec, żeby każdy widział. BTC spadek o 13% w ciągu tygodnia. Game spadek 40%. Nie chodzi mi tu o atak na game, bo przykładem może być każdy alt. Chce tylko uzmysłowić jak wiele jeszcze game/alty mogą spaść w przypadku gdy nasz król bitcoin poleci o 50%. Z niektórych altów nie będzie co zbierać.
:D Dokładnie tylko w drugą stronę to też działa, wystarczy że BTC zaliczy wzrost i pojawią się nowi inwestorzy. Akurat przy Game i LSK ogromne znaczenie ma kurs BTC.

Z tym BB oczywiście masz rację, ale to tylko narazie... na wszystko przyjdzie czas, pamiętam rok temu jak byli naganiacze którzy obiecywali mega zyski na krypto, 90% przekierowywało do BB gdzie była najlepsza prowizja za polecenie, teraz też już zaczynają się ujawniać (głównie na fb). To kwestia czasu, wraz ze wzrostem inwestorów ceny zaczną kształtować się zupełnie inaczej. Jasne że teraz znikoma ilość graczy wejdzie na rynek bo trudno wejść na rynek jeżeli co drugi grający stracił ogromne pieniądze i nie ma się czym chwalić, teraz musi nastać czas na mega wzrosty żeby znów przyciągnąć Januszy którzy będą liczyć na nieskończone zyski.

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » sobota, 17 listopada 2018, 20:09

Syl_Cze pisze: @Carvi

Oczywiście że może tak być, i tak bym przegrał to wszystko co władowałem w Game w jakiś inny sposób. Moim zdaniem tu ryzyko się naprawdę opłaca biorąc pod uwagę co się dzieje na tym rynku. Wydaje mi się że w styczniu będziemy obserwować poważne ruchy na tym rynku. Teraz jest okres wyprzedaży, wszyscy chcą sprzedać ( z zyskiem) to czego nie udało im się sprzedać przez cały rok, zauważ że w każdej dziedzinie handlu okres od listopada do połowy grudnia to okres gdzie są największe wyprzedaże, natomiast w styczniu/lutym każda firma prezentuje swoje nowy produkty, próbuje nakreślać plany na nadchodzący rok co może powodować wzrost zainteresowania ze strony kupujących dany produkt.

Dodano po 3 minutach 56 sekundach:
Tomek1705 pisze: 1 co to sama nazwa gamecredit..........jest warta tyle co sex.com.
Sholomy sie wyprzedają i dobrze tylko zastanawia mnie fakt ze cały czas ktoś to skupuje poniżej. Czy czasami nie robią tego oni ?


Pozatym mam to w dupie i tez siedze sobie i paczam
:D sam sobie przeczysz, chyba nie masz pojęcia rzędu wielkośći jakie nazwa sex.com może być warta. Klikanaście MLN dolarów może być mało:D
własnie o to mi chodzi ze ten coin ma nazwę taka ze każdy chciałby ja mieć. Specjalnie napisałem to w ten sposób.

Dodano po 4 minutach 33 sekundach:
Carvi pisze:
Harmony pisze:
Syl_Cze pisze: BTC zacznie rosnąć to większość nowych graczy przejdzie z BTC na LSK lub GAME co spowoduje mega wystrzał ceny.
Trochę odleciałeś z tym stwierdzeniem. Nie większość nowych graczy, tylko większość nowych Januszy z Bitbaya. Poza tym nie istnieją tylko te trzy kryptowaluty, a jest ich 1500, z kolei Bitbay nie jest jedyną giełdą. Raczej ktoś kto zrobi własne badania nie wejdzie w Game, chyba, że interesuje go podwójne ryzyko i czysty hazard. Przepraszam, że tak szczerze i brutalnie.
ChomiczyPlan pisze: Możliwe, że zobaczymy cenę $3000 za BTC, a w takim przypadku GAME będzie kosztował coś około 15-20 groszy
Przy 3k$ za BTC, to Game będzie stał mniej niż 10 groszy. Z prostego powodu. Ludzie będą wychodzić z BTC i wychodzić z GAME, więc cena będzie lecieć podwójnie w dół.
Szczerze Game miało służyć do płacenia w grach online etc. Pokażcie mi service typu orgin, Battle net , a może pokroju steam czy bethseda albo noo niech tam GOG. Który kolwiek z tych serwisów planuje lub ma w użyciu Game. No nie.....spadek na game jest olbrzymi. Ja wycofałem się bo zwyczajnie jak wielu mówiło że sporo projektów a napewno sporo takich które coś sobą prezentują. Jestem graczem właściwie od dziecka i chciałem w Game uwierzyć ale niestety to co się dzieje wokoło game credits dzieje i co słychać. To jednak pozostawiam GAMe na watchlist ale posiadać będę jak zaliczy lądowanie.
Prosze bardzo ładujesz kartę za game i placisz na steam i gdzie zechcesz w Uni strona https://peer2.krd/home/. I nikt o tym nie mówi nie pisze

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 18 listopada 2018, 10:55

Zacznę od tego ,że ktoś w projekcie zasial tak duża panikie ,że z inwestorami robi co chce. Widzę to nawet tu na forum. Postawa hodlera też nie jest racjonalną wiem ,ale na takim poziomie jak teraz całkowicie uzasadniona. Zwłaszcza ,że ruchy na giełdzie robią ten sam rytual. Teraz ktoś skupuje po 1600 sat. Następnie pewnie znowu pompa pod 1750-1800 i zrzut znowu coraz niżej gdzie już stoją duże ścianki bid. Niby skoro tak każdy krytykuje to czemu są np. na bittrex-ie takie ścianki na kilka btc skoro wcześniej nikt nie trzymał kursu i bid był na poziomie 1btc. Ewidentnie ktoś zbiera gamę z rynku. Sprzedać się na takich poziomach to totalna głupota. Na 100 największych portfelach nie zaobserwowałem dużych sprzedaży. Wręcz narobili się sporo nowych . Wiele jest takich gdzie brak ruchów od 2015/2016. Długoletni holderzy lub nie mają dostępu. Ilość game jest bardzo ograniczona.
Jutro pewnie pokażą nową stronę. Do końca miesiąca GameCredits lite. Ledwo wsparcie dla ledger i trezor. Czy serio ta panika powinna być uzasadniona? Z czego ona się wzięła? Ktoś ją zaszczepił dużymi zrzutami i teraz ma już wasze game a moich nie dostanie. Miłej niedzieli

Dodano po 3 minutach 22 sekundach:
https://www.gamecredits.network/richlist
Ostatnio zmieniony środa, 21 listopada 2018, 21:16 przez KryptoWujek, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » niedziela, 18 listopada 2018, 11:05

Małe pytanie do siedzących w temacie.
Dużo się mówi o podziałach i zjednoczeniach wśród devów, mówi się o wolumenie, o ruchach grubasów z rich list, wsparciu portfeli sprzętowych, ale co konkretnego się dzieje z samym game?
Są jakieś gry na horyzoncie?
Są jakieś wytwórnie chętnie implementować game jako sposób obsługi płatności w swoich grach?
Poza spekulacją, wypłaszczeniem wykresu po ogromnych spadkach jest jakieś praktycznie info?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 18 listopada 2018, 19:45

KryptoWujek pisze: Zacznę od tego ,że ktoś w projekcie zasial tak duża panikie ,że z inwestorami robi co chce. Widzę to nawet tu na forum. Postawa holdera też nie jest racjonalną wiem ,ale na takim poziomie jak teraz całkowicie uzasadniona. Zwłaszcza ,że ruchy na giełdzie robią ten sam rytual. Teraz ktoś skupuje po 1600 sat. Następnie pewnie znowu pompa pod 1750-1800 i zrzut znowu coraz niżej gdzie już stoją duże ścianki bid. Niby skoro tak każdy krytykuje to czemu są np. na bittrex-ie takie ścianki na kilka btc skoro wcześniej nikt nie trzymał kursu i bid był na poziomie 1btc. Ewidentnie ktoś zbiera gamę z rynku. Sprzedać się na takich poziomach to totalna głupota. Na 100 największych portfelach nie zaobserwowałem dużych sprzedaży. Wręcz narobili się sporo nowych . Wiele jest takich gdzie brak ruchów od 2015/2016. Długoletni holderzy lub nie mają dostępu. Ilość game jest bardzo ograniczona.
Jutro pewnie pokażą nową stronę. Do końca miesiąca GameCredits lite. Ledwo wsparcie dla ledger i trezor. Czy serio ta panika powinna być uzasadniona? Z czego ona się wzięła? Ktoś ją zaszczepił dużymi zrzutami i teraz ma już wasze game a moich nie dostanie. Miłej niedzieli

Dodano po 3 minutach 22 sekundach:
https://www.gamecredits.network/richlist

Przyznam, że mam poważne wątpliwości, czy informacja o tym, że top100 ludzi ma ponad 96% wszystkich GAME jest dobrą informacją.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 18 listopada 2018, 20:21

Mi wychodzi prawie 80%. Łącznie 96 to nie wiem czemu. Może 4 %to już gamę utracone w jakiś sposób. W tych 80% są raczej wszyscy co trzymają game na giełdach . Portfele polo i bittrex są wyszczególnione. Mogę źle myśleć ,ale na zdrowy rozum tak mi się wydaje.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Il69li » niedziela, 18 listopada 2018, 20:57

ChomiczyPlan pisze:
KryptoWujek pisze: Zacznę od tego ,że ktoś w projekcie zasial tak duża panikie ,że z inwestorami robi co chce. Widzę to nawet tu na forum. Postawa holdera też nie jest racjonalną wiem ,ale na takim poziomie jak teraz całkowicie uzasadniona. Zwłaszcza ,że ruchy na giełdzie robią ten sam rytual. Teraz ktoś skupuje po 1600 sat. Następnie pewnie znowu pompa pod 1750-1800 i zrzut znowu coraz niżej gdzie już stoją duże ścianki bid. Niby skoro tak każdy krytykuje to czemu są np. na bittrex-ie takie ścianki na kilka btc skoro wcześniej nikt nie trzymał kursu i bid był na poziomie 1btc. Ewidentnie ktoś zbiera gamę z rynku. Sprzedać się na takich poziomach to totalna głupota. Na 100 największych portfelach nie zaobserwowałem dużych sprzedaży. Wręcz narobili się sporo nowych . Wiele jest takich gdzie brak ruchów od 2015/2016. Długoletni holderzy lub nie mają dostępu. Ilość game jest bardzo ograniczona.
Jutro pewnie pokażą nową stronę. Do końca miesiąca GameCredits lite. Ledwo wsparcie dla ledger i trezor. Czy serio ta panika powinna być uzasadniona? Z czego ona się wzięła? Ktoś ją zaszczepił dużymi zrzutami i teraz ma już wasze game a moich nie dostanie. Miłej niedzieli

Dodano po 3 minutach 22 sekundach:
https://www.gamecredits.network/richlist

Przyznam, że mam poważne wątpliwości, czy informacja o tym, że top100 ludzi ma ponad 96% wszystkich GAME jest dobrą informacją.
Ja myślę że wlasnie im mniej osób z dużymi ilosciami GAME tym wieksza szansa że cena mocno i szybko poszybuje w górę dlaczego? A no dlatego ,że hmm oni je kumuluja po to żeby janusze nie sprzedawali za gorsze c'nie ? 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 18 listopada 2018, 21:32

No tylko, że jak kurs zacznie rosnąć, to oni będą sobie rzucać cegłami. Dużo też zależy od tego za ile oni to kupowali.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » niedziela, 18 listopada 2018, 21:41

Hormony nie bierz przykladu z postaci jaka jest greg :) zapomnij na jakiś czas o tej crypto zajmij się praca i myśl pozytywnie ;)

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » niedziela, 18 listopada 2018, 22:01

Tomek1705 pisze:
Syl_Cze pisze: @Carvi

Oczywiście że może tak być, i tak bym przegrał to wszystko co władowałem w Game w jakiś inny sposób. Moim zdaniem tu ryzyko się naprawdę opłaca biorąc pod uwagę co się dzieje na tym rynku. Wydaje mi się że w styczniu będziemy obserwować poważne ruchy na tym rynku. Teraz jest okres wyprzedaży, wszyscy chcą sprzedać ( z zyskiem) to czego nie udało im się sprzedać przez cały rok, zauważ że w każdej dziedzinie handlu okres od listopada do połowy grudnia to okres gdzie są największe wyprzedaże, natomiast w styczniu/lutym każda firma prezentuje swoje nowy produkty, próbuje nakreślać plany na nadchodzący rok co może powodować wzrost zainteresowania ze strony kupujących dany produkt.

Dodano po 3 minutach 56 sekundach:
Tomek1705 pisze: 1 co to sama nazwa gamecredit..........jest warta tyle co sex.com.
Sholomy sie wyprzedają i dobrze tylko zastanawia mnie fakt ze cały czas ktoś to skupuje poniżej. Czy czasami nie robią tego oni ?


Pozatym mam to w dupie i tez siedze sobie i paczam
:D sam sobie przeczysz, chyba nie masz pojęcia rzędu wielkośći jakie nazwa sex.com może być warta. Klikanaście MLN dolarów może być mało:D
własnie o to mi chodzi ze ten coin ma nazwę taka ze każdy chciałby ja mieć. Specjalnie napisałem to w ten sposób.

Dodano po 4 minutach 33 sekundach:
Carvi pisze:
Harmony pisze:
Trochę odleciałeś z tym stwierdzeniem. Nie większość nowych graczy, tylko większość nowych Januszy z Bitbaya. Poza tym nie istnieją tylko te trzy kryptowaluty, a jest ich 1500, z kolei Bitbay nie jest jedyną giełdą. Raczej ktoś kto zrobi własne badania nie wejdzie w Game, chyba, że interesuje go podwójne ryzyko i czysty hazard. Przepraszam, że tak szczerze i brutalnie.



Przy 3k$ za BTC, to Game będzie stał mniej niż 10 groszy. Z prostego powodu. Ludzie będą wychodzić z BTC i wychodzić z GAME, więc cena będzie lecieć podwójnie w dół.
Szczerze Game miało służyć do płacenia w grach online etc. Pokażcie mi service typu orgin, Battle net , a może pokroju steam czy bethseda albo noo niech tam GOG. Który kolwiek z tych serwisów planuje lub ma w użyciu Game. No nie.....spadek na game jest olbrzymi. Ja wycofałem się bo zwyczajnie jak wielu mówiło że sporo projektów a napewno sporo takich które coś sobą prezentują. Jestem graczem właściwie od dziecka i chciałem w Game uwierzyć ale niestety to co się dzieje wokoło game credits dzieje i co słychać. To jednak pozostawiam GAMe na watchlist ale posiadać będę jak zaliczy lądowanie.
Prosze bardzo ładujesz kartę za game i placisz na steam i gdzie zechcesz w Uni strona https://peer2.krd/home/. I nikt o tym nie mówi nie pisze
Hmm fakt nie wiedziałem o tym ale to jest do płatności nie tylko game ale kilku innych walut. Plus zasadniczo to nie wygląda to tak fajnie jak Wirex czy Revoult. Nie przekonało by mnie do zakupu akurat game.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » niedziela, 18 listopada 2018, 22:04

@Rich father$, hehe ja game tylko oglądam z boku, nie jest w kręgu moich zainteresowań, chyba że widziałbym u nich chociaż zalążek produktu jakim mają być. Niestety nawet github wygląda blado.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » niedziela, 18 listopada 2018, 22:33

Harmony coś mi się wydaje ze jednak jest w Twoim kręgu zainteresowań ponieważ jesteś na forum game bardzo aktywny ;) ta waluta jak każda inna musi odpocząć po takim rajdzie. Im wiekszy dolek tym wiekszy bedzie wzrost.

Dodano po 11 minutach 20 sekundach:
Wiele walut nic nie wnosilo a szybowały bardzo wysoko ;)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » niedziela, 18 listopada 2018, 23:19

@Rich father$, wiele walut też umarło ;)

Tak jestem tu bardzo aktywny, z całego mojego stażu na forum w tym wątku napisałem ledwo 1% postów :lol: Czasem z ciekawości zajrzę jak tam sytuacja u Was ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 19 listopada 2018, 00:46

GAME/PLN, na 1d i 1w wolumen ostatnio wyraźnie wzrósł, ktoś jednak ryzykje i łapie te spadające mini noże :D

GAME/USD, 1d, log :D

Swoją drogą trochę byłoby smutno wielu crypto maximalistom gdyby coin z tak długą historią nagle wyparował :D
ChomiczyPlan pisze: Nie chcę się czepiać, ale mam pytanie: czy naprawdę sądzisz, że te opory, które narysowałeś na wykresie logarytmicznym są/będą przez kogokolwiek respektowane?
Nie mam pojęcia czy będą, ale gdzieś to musi w końcu się zatrzymać(jeśli nie zmierza do zera) :D Widać jak na razie tylko jakiś klin rozszerzający się zniżkujący, z którego może zrobić się flago-chorągiewka i tutaj target zacny, ale to czysto spekulacyjnie/technicznie :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:54 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:47

Nie chcę się czepiać, ale mam pytanie: czy naprawdę sądzisz, że te opory, które narysowałeś na wykresie logarytmicznym są/będą przez kogokolwiek respektowane?

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » poniedziałek, 19 listopada 2018, 19:49

Byłem, pewien, że GC będzie spadał dużo wolniej, a tak to cofam moje słowa, że GC nigdy nie spadnie do zera, no moze do 0,01 zł. Żeby nie było ja osobiście wtopiłem, niby na wstępie pogodziłem się ze stratą, ale jednak każdy liczy na wygraną w lotku jak puszcza kupon, tak samo miałem tutaj :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 02:09

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » wtorek, 20 listopada 2018, 02:41

@anagamidev, nie dziękuj, dorysowałem resztę za Ciebie 8-)


Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » wtorek, 20 listopada 2018, 12:10

Wpisujcie miasta [*]


:D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości