Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 13 listopada 2018, 19:48

Sam kupiłem wczoraj za parę setek ,ale dziś szczerze odradzam kupna. Jakas większą ryba (nie mył wieloryb :mrgreen: ) robi celowe zrzuty... Ciągle bid jest czyszczony jak tylko lekko podrośnie . Z lekką mnie poniosło fomo ,bo już nawet dev na discord pisał ,że gorzej nie będzie i dobry czas do kupna. To myślałem że coś ciekawego udostępnia .Haa jak dzieciak dałem się nabrać . Pozdro :D

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: macias85 » wtorek, 13 listopada 2018, 20:10

Ja jeszcze czekam z kupnem, może coś jeszcze poleci w dół. Mam uczucie że jakiś czas odpali rakieta :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » środa, 14 listopada 2018, 01:24

@macias85, rakieta ziemia-ziemia :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » środa, 14 listopada 2018, 09:19

KryptoWujek pisze: Sam kupiłem wczoraj za parę setek ,ale dziś szczerze odradzam kupna. Jakas większą ryba (nie mył wieloryb :mrgreen: ) robi celowe zrzuty... Ciągle bid jest czyszczony jak tylko lekko podrośnie . Z lekką mnie poniosło fomo ,bo już nawet dev na discord pisał ,że gorzej nie będzie i dobry czas do kupna. To myślałem że coś ciekawego udostępnia .Haa jak dzieciak dałem się nabrać . Pozdro :D
Trzeba zwrócić uwagę, że w krótkim czasie przybyło 6mln coinów wykopanych przez górników, więc gdzieś muszą sprzedać i zarobić na prąd.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: AnQ1 » środa, 14 listopada 2018, 10:47

W takim razie cena będzie spadać póki bessa się nie skończy :D

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » środa, 14 listopada 2018, 11:55

Ja bym nie wchodził w GC już. GNation, też ma wyjebane na projekt.
Wszystko przemawia, że projekt umarł. Ktoś wspomniał, że nie umarł, tylko jeszcze coś tam dyszy i się wykrwawia, ale to tylko z powodu ludzi, którzy trzymają GC dla zasady do końca, mam sporo znajomych, którzy wpakowali się w GC i pogodzili się dawno ze stratą i wymiksowali się z rynku kryptowalut, ale nie wyprzedzali się, ich kasa tam ciągle leży. Dlatego upadek tego projektu nigdy nie będzie tak spektakularny, że kurs sobie zjedzie do 1 grosza czy 0zł :)

Chętnie spojrzę na GC optymistycznym okiem, ale muszę mieć powody i nie chodzi absolutnie o rosnący kurs, chodzi o kroki podejmowane przez ekipe GC

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » środa, 14 listopada 2018, 12:04

JohnnyFontane pisze: Dlatego upadek tego projektu nigdy nie będzie tak spektakularny, że kurs sobie zjedzie do 1 grosza czy 0zł
Wystarczy delisting Bittrexa - i połowa wolumenu by zniknęła.
Potem UpBit, Polo, Bitbay i game over.
Niejeden holder już został z monetami, których nie chciał sprzedać po spadku o 99%, aż zniknęły wszystkie rynki sprzedaży. :P

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: macias85 » środa, 14 listopada 2018, 12:57

Bitcoin też wiele razy umierał i był spisany na straty, że koniec krypto, bańka pękła i po zawodach. Co upada powstanie.

Początkujący
Posty: 222
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Eazzy0 » środa, 14 listopada 2018, 13:03

macias85 pisze: Co upada powstanie.
Z tym akurat bywa różnie, przykład BitConnecta

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 14 listopada 2018, 14:01

@JohnnyFontane, z tym gnation to do końca niewiadomo. Niby game ma być wykorzystywane w ich projektach. 22.09.2018 17.20 discord ktoś tam z mgo (niejaka Alice):
GAME tokens will be used in our projects, so you as an investor won't be affected negatively.

A ch** z tym. Czas pokaże. Trzeba odpocząć od tych krypto troche. Nie pisze więcej w tym temacie póki w projekcie nie będzie jakiegoś przełomu. Cze ziomki :D

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » środa, 14 listopada 2018, 16:03

KryptoWujek pisze: GAME tokens will be used in our projects, so you as an investor won't be affected negatively.
Co w wolnym tłumaczeniu znaczy "złapmy się wszyscy za ręce i zaśpiewajmy dziadowską pieśń". ;)
macias85 pisze: Mam uczucie że jakiś czas odpali rakieta
Niezwykle merytoryczna uwaga.
macias85 "ma uczucie".

Co do trendu, o którymi pisałem kilka postów wstecz, to niestety nie utrzymał się.
Minimum z dzisiaj 1924 sato.

Z tego co widzę, część osób nadal uważa, że jest tak nisko, że niżej spaść nie może, że nie ma już z czego spadać.
Hmm... Przecież między obecną ceną a zerem jest jeszcze sporo możliwości. Może spaść np. do 5 groszy, czyli 10 razy.
Na przykład piesełowa moneta, czyli Dogecoin, kosztuje 46 sato. ;)

Na razie ciągłe spadki. Kiedyś w końcu to małe odbicie przyjdzie, ciekawe jaki będzie jego zasięg.
Oby nie było tak, że odbije się z 1500 sato do 2000 sato.

Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bazukajo » środa, 14 listopada 2018, 16:27

greg_ pisze:
KryptoWujek pisze: GAME tokens will be used in our projects, so you as an investor won't be affected negatively.
Co w wolnym tłumaczeniu znaczy "złapmy się wszyscy za ręce i zaśpiewajmy dziadowską pieśń". ;)
macias85 pisze: Mam uczucie że jakiś czas odpali rakieta
Niezwykle merytoryczna uwaga.
macias85 "ma uczucie".

Co do trendu, o którymi pisałem kilka postów wstecz, to niestety nie utrzymał się.
Minimum z dzisiaj 1924 sato.

Z tego co widzę, część osób nadal uważa, że jest tak nisko, że niżej spaść nie może, że nie ma już z czego spadać.
Hmm... Przecież między obecną ceną a zerem jest jeszcze sporo możliwości. Może spaść np. do 5 groszy, czyli 10 razy.
Na przykład piesełowa moneta, czyli Dogecoin, kosztuje 46 sato. ;)

Na razie ciągłe spadki. Kiedyś w końcu to małe odbicie przyjdzie, ciekawe jaki będzie jego zasięg.
Oby nie było tak, że odbije się z 1500 sato do 2000 sato.
Dzięki twój post przekonał mnie do zakupu. Strach i zwątpienie inwestorów na tym się najlepiej zarabia w krypto :D p.s Kupując doga za 20 sat masz dalej mega przyzwoity zysk :D

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » środa, 14 listopada 2018, 17:04

bazukajo pisze: Kupując doga za 20 sat masz dalej mega przyzwoity zysk :D
Pod warunkiem, że kupiłeś tego doga za 20 sato i możesz go sprzedać za 46 sato (plus jeszcze odpowiedni kurs BTC).
Natomiast Game kosztuje obecnie około 1950 sato, a na jakieś konkretne odbicie widoków brak.

Słusznie zostało tu podniesione, że kroki podejmowane przez ekipę GCF to kpina.
Zresztą przed cała chryją z Sholomami, odejściem deweloperów, było podobnie.
Jack Kuvake przekazywał na bitcointalk jakieś śmieciowe info, co było podchwytywane przez klakierów i podnoszone do rangi niezwykle wartościowych informacji.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » środa, 14 listopada 2018, 18:13

Ktoś może się orientuje co się aktualnie dzieje na rynku krypto ? Czyżby ostatnia faza bessy? Teraz już tylko wzrosty? Dlaczego w przeciągu kilku godzin tak gwałtownie rynek poszedł w dół ? Jakieś wydarzenie to spowodowało? Jestem dość mocno załadowany w GAME i zastanawiam się czy nie dokupić jeszcze kilkanaście tyś sztuk bo jeżeli to ostatnia faza bessy to w ciągu kilku tygodni wzrosty mogą być ogromne a i bardzo długo podobna wyprzedaż się nie powtórzy.

uh4
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: uh4 » środa, 14 listopada 2018, 22:04

Kupuj ile wlezie. Jak cię nie stać na dużą ilość to weź kredyt. Nie będziesz żałował. Kurde jak mówiłem w styczniu jak było po 15 zł na telegramie że gamę to dno i będzie leciał w dół i żeby się tego pozbyć to dostałem bana. Ciekawe co teraz ci napinacze piszą. Że pewnie juz niżej nie bedzie.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » czwartek, 15 listopada 2018, 01:01

Syl_Cze pisze: zastanawiam się czy nie dokupić jeszcze kilkanaście tyś sztuk
Jak masz inwestować to lepiej zdywersyfikuj portfel, zamiast wrzucać wszystko w jeden projekt, który jest na dobrej drodze do śmierci. Chyba, że lubisz podwójne ryzyko, a pieniądze, które wrzucasz, możesz stracić i nie będziesz się potem zadręczał złą inwestycją. Tym bardziej nie bierz kredytów, jak namawiają do tego naciągacze :)

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » czwartek, 15 listopada 2018, 14:18

Qrcze ma ktoś dostęp do timemachine....bo jestem ciekaw ile spadnie jeszcze game. Bo jakby co to w sumie po forku będę miał troszkę środków i w sumie poszerzylbym ilość game. Tylko ostatnie cięcie wygląda jak skok na twarde i obawiam się że roknwalescencja po połamaniu zajmie parę m-cy. A może tam jest materac tylko rynek jeszcze nie doleciał...idą święta hehe przydało by się jakieś wybicie tak ogólnie na rynku....

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » czwartek, 15 listopada 2018, 15:03

uh4 pisze:Kupuj ile wlezie. Jak cię nie stać na dużą ilość to weź kredyt. Nie będziesz żałował. Kurde jak mówiłem w styczniu jak było po 15 zł na telegramie że gamę to dno i będzie leciał w dół i żeby się tego pozbyć to dostałem bana. Ciekawe co teraz ci napinacze piszą. Że pewnie juz niżej nie bedzie.
tak samo lisk zaraz dogoni game. w tamtym czasie wszystko miało swoja hosse i tyle.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » czwartek, 15 listopada 2018, 15:24

Tak się zastanawiam osobiście projekt mi się podoba ale nie jestem przekonany czy ma przyszłość. Ostatnio przerzuciłem wszystko po 65centow na BCh. Widząc co się teraz dzieje wygląda na to że dobrze zrobiłem. Miałem Game 3.5k także nie mało ale i nie dużo ale jeśli przepowiednie się spełnią i spadnie do kilku groszy to obawiam się realnie że trzeba będzie iść z inwestycją w inny projekt. Chętnie przeczytam co myślicie.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » piątek, 16 listopada 2018, 12:07

Carvi pisze: Tak się zastanawiam osobiście projekt mi się podoba ale nie jestem przekonany czy ma przyszłość. Ostatnio przerzuciłem wszystko po 65centow na BCh. Widząc co się teraz dzieje wygląda na to że dobrze zrobiłem. Miałem Game 3.5k także nie mało ale i nie dużo ale jeśli przepowiednie się spełnią i spadnie do kilku groszy to obawiam się realnie że trzeba będzie iść z inwestycją w inny projekt. Chętnie przeczytam co myślicie.
@Carvi Był taki gościu na Twitterze Great Profits, który publikował cynki oraz prognozy zarówno WZROSTÓW jak i SPADKÓW. Gość miał skuteczność 90%. Konto mu zawiesili ( https://twitter.com/stefwas ), pewnie komuś przeszkadzał, bo dawał to publicznie. Jednym z jego ostatnich postów był właśnie dotyczący GAME jak na przełomie lipca/sierpnia tak przyszorował przez jazdę z Sholomami (chyba to było 70 groszy na dołku). Napisał BUY AND LONG TERM HODL! Dzięki niemu nie miałem dużych strat w bessie, a nawet część środków odrobiłem, a traderem jestem beznadziejnym bo emocje ciężko ogarnąć ojjjj ciężko :/ Może to Ci pomoże przy sprzedaniu ze stratą albo kupieniu/dokupieniu za kilka stówek sporej liczby coinów i przy małym ryzyku może być dobry zysk podczas HOSSY.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości