Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Konrado7896 » wtorek, 25 września 2018, 12:25

Ja kupiłem 1000 game po 68 groszy i trzymam ;) na zakup kryptowalut zdecydowalem sie w sumie w najlepszym momencie wczesniej ceny mnie zniechecaly i tak czekalem i czekalem z bólem tylka ze wszystko rośnie ale przeczekalem ten okres i kupiłem teraz wszystko w promocji :D trzeba być cierpliwym ;)
Jestem nowy tutaj na forum wiec Pozdrawiam Wszystkich również w tym wątku ;)

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » wtorek, 25 września 2018, 16:12

Ja też myślałem, że kupiłem w dobry momencie za parę złotych i spadł, więc nigdy nie można mieć pewności kiedy ta promocja nadejdzie ;) Życzę Tobie i sobie, żeby kurs ruszył do góry, z drugiej strony niby czemu miałby nie spaść np. do 6 groszy.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » czwartek, 27 września 2018, 17:19

:geek: obserwuje gamę od 9zl szt. Troszkę inwestowałem daylitradingiem. Ale jak patrzę na to co teraz się dzieje to odnoszę wrażenie że niestety. Projekt mimo że fajny i dający możliwość i w tym kopanie przez gameshare. Niestety nie obroni się i będzie spadał. A szkoda serio.

Dodano po 12 minutach 28 sekundach:
Zgadzam się gamecredits wygląda niestety słabo. Oczywiście idzie grudzień może być spore odbicie ale nie sądzę za dużo się podziało w gamecredits cZerwiec-sierpień. Ja bym chciał żeby odbiło ale chciałbym żeby odbiło też Xin a tu marne szanse

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » czwartek, 27 września 2018, 17:19

Zgadzam się gamecredits wygląda niestety słabo. Oczywiście idzie grudzień może być spore odbicie ale nie sądzę za dużo się podziało w gamecredits cZerwiec-sierpień. Ja bym chciał żeby odbiło ale chciałbym żeby odbiło też Xin a tu marne szanse

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » czwartek, 27 września 2018, 23:25

Zapomniałeś się przelogować panikarzu? :lol:

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » czwartek, 27 września 2018, 23:53

Ktoś tu ma gatki pelne :D Carvi zawsze możesz sprzedać po aktualnej cenie jeśli oczywiście posiadasz Game ;)

Dodano po 21 sekundach:
Ktoś tu ma gatki pelne :D Carvi zawsze możesz sprzedać po aktualnej cenie jeśli oczywiście posiadasz Game ;)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tomi1988 » sobota, 29 września 2018, 00:43

Nie zdziwiłbym się jeśli jeszcze w tym roku cena gamecredits wzrośnie do max 3 dolarów. Moim zdaniem jest to prawdopodobne. Zakupiłem tej kryptowaluty aż 1546 sztuk po cenie 70 groszy i teraz czekam cierpliwie na wzrosty. Czy to nastąpi i się obłowię to czas pokaże. Pozdrawiam wszystkich którzy inwestują mądrze i wkładają tylko i wyłącznie takie kwoty pieniędzy których ewentualna strata nie będzie dotkliwa.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » sobota, 29 września 2018, 09:09

Generalnie w crypto wszystko jest możliwe ale to też zależy od BTC. Jeśli sytuacja się powtórzy jak w 2017 to grudzień może początek bedzie owocny :D pędzący BTC oraz dobre inforacje od zespołu Game i te 3$ o których wspomniałeś może byc. Sytuacja z lIskiem długo długo nic a potem wystrzal na 140 zl przy hossie z człowiekiem na czele który też kiedyś porzucił projekt. Moje zdanie jest takie ze Gamecredits w przyszłości będzie wielkie ;)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: chris70 » sobota, 29 września 2018, 12:40

Witam

Raz jeszcze z prośba o pomoc, ponawiam pytanie sprzed kilku dni. Może jest ktoś kto pomoże albo wskaże kierunek.

"Trochę w innym temacie. Trzymałem do tej pory trochę monet na "Game Credits Core - Wallet". Przyjemnie się tego używało, trochę długo się synchronizował ale ogólnie ok.

Czy może ktoś wie dlaczego obecnie nie chce się zsynchronizować? Jak można przenieść monety z tego portfela?"

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tomi1988 » poniedziałek, 1 października 2018, 23:18

chris70 loguj się tam codziennie pewnie trwa synchronizacja portfela. Musisz te gamecredits pzenieść na inny portfel np na bitbay lub gdzie indziej. Ponieważ 31 października zamykają ten portfel i nie będziesz miał dostępu do swego konta i tych środków. Dlatego liczy się tutaj czas.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » wtorek, 2 października 2018, 06:38

Rich father$ pisze:Ktoś tu ma gatki pelne :D Carvi zawsze możesz sprzedać po aktualnej cenie jeśli oczywiście posiadasz Game ;)

Dodano po 21 sekundach:
Ktoś tu ma gatki pelne :D Carvi zawsze możesz sprzedać po aktualnej cenie jeśli oczywiście posiadasz Game ;)
W zespole game credits zmiany w zarządzie były jakoś w lipcu od tamtej pory game spada w dół. Ja nie panikuje. Ale zamkyją portfel, co będzie następne rezygnacja z projektu. Inna sprawa że coinów dających możliwość płatności w grach jest znacznie więcej aktualnie. Dlatego zwyczajnie widząc 0.70 pln max 0.81 PLN zwyczajnie zastanawiam się czy projekt nie idzie w stronę dna. Fakt nie sięgnął jeszcze 0.1pln tak jak by się ustabilizował 0.68-0.74. ale mimo to nie wzbudza już takich nadzieji jak powiedzmy w marcu 2018.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » wtorek, 2 października 2018, 11:15

BTC do góry to GAME w dół. BTC Spadnie to GAME też w dół jeszcze bardziej. Ciężko mieć złudzenia, że ten projekt da zarobić.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » wtorek, 2 października 2018, 11:16

Na BitBay promocja 0.69pln

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » wtorek, 2 października 2018, 15:13

Jak sa spadki to płacz i lament ze projekt słaby ze nic nie robią i ze to koniec a jak wszystko idzie w górę to super kupyjemy świetny projekt hura pociąg odjezdza świetny projekt! Tylko cierpliwi zostana wynagrodzeni w tym temacie.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » wtorek, 2 października 2018, 15:47

Rich father$ pisze:Jak sa spadki to płacz i lament ze projekt słaby ze nic nie robią i ze to koniec a jak wszystko idzie w górę to super kupyjemy świetny projekt hura pociąg odjezdza świetny projekt! Tylko cierpliwi zostana wynagrodzeni w tym temacie.
Ale na tym polega właśnie gra na giełdzie, inwestowanie w firmę/projekt i zaufanie, że będzie się mówiąc w skrócie rozwijał i akcje jego wzrosną. Jak postrzegać firmę, której akcje spadają, firma nie ma lub nie publikuje żadnych, konkretnych planów. Wniosek nasuwa się sam. Ale wiadomo zawsze jest cień nadziei na wielką współpracę, czy wypuszczenie czegoś co spowoduje, że przyszłość GC będzie miało przyszłość. Cd projekt też zaskoczył, chociaż to ogólnie nieanalogiczny i zły przykład.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » wtorek, 2 października 2018, 15:54

Rich father$ pisze:Jak sa spadki to płacz i lament ze projekt słaby ze nic nie robią i ze to koniec a jak wszystko idzie w górę to super kupyjemy świetny projekt hura pociąg odjezdza świetny projekt! Tylko cierpliwi zostana wynagrodzeni w tym temacie.
Gorzej jak z zaufaniem odpływa coś co w innym projekcie rośnie z dnia na dzień. Ale to moje takie przemyślenia. Każdy inwestujący kieruje się swoimi kryteriami i potrzebami. Ja np. widząc że jakiś projekt wpada w marazm ( gamecredits, TRX, xin,) dochodzę do wniosku że zwiększę pulę projektów aktywnych i wrócę do projektu jak zacznie żyć.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tomi1988 » wtorek, 2 października 2018, 17:11

Potrzebna jest cierpliwość i tak jak ktoś tu słusznie zauważył tylko cierpliwi zostaną wynagrodzeni. Po za tym jak już tu pisałem wkładajcie tylko i wyłącznie takie pieniądze których ewentualna strata nie będzie dla was dotkliwa i z którą potrafilibyście się pogodzić. Po za tym uważam że jeśli bitcoin w tym roku osiągnie cenę 35 lub 40 tysięcy złotych co jest jak najbardziej możliwe. To wtedy gamecredits będzie kosztowało 10 lub 11 zł. Ale to jest tylko i wyłącznie moja osobista myśl. Ja kupiłęm gamecredits 1546 sztuk po cenie 70 groszy i czekam cierpliwie te 3 miesiące czas zweryfikuje , czy moje obliczenia , spekulację były słuszne i czy się obłowię czy też stracę

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » wtorek, 2 października 2018, 17:45

Carvi czyli będziesz wchodzić do rozpedzajacego się pociagu większość osob tak robi psychologia tlumu kupuje bo inni kupują. Chodzi o to żeby kupować w dołku a sprzedawać na górce. Ja uważam że właśnie teraz jest ten dołek a kiedy nadejda szczyty tego najstarsi górale nie wiedza ;) Moim zdaniem zespół będzie informować o wspolpracach z roznymi firmami w momencie kiedy rynek przejma byki. Teraz takie info nie ruszyło by kursem. Także czekamy na zielone swiece ;)

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » wtorek, 2 października 2018, 20:36

Rich father$ pisze:Carvi czyli będziesz wchodzić do rozpedzajacego się pociagu większość osob tak robi psychologia tlumu kupuje bo inni kupują. Chodzi o to żeby kupować w dołku a sprzedawać na górce. Ja uważam że właśnie teraz jest ten dołek a kiedy nadejda szczyty tego najstarsi górale nie wiedza ;) Moim zdaniem zespół będzie informować o wspolpracach z roznymi firmami w momencie kiedy rynek przejma byki. Teraz takie info nie ruszyło by kursem. Także czekamy na zielone swiece ;)
Mam 3100szt siedzę ale chciałbym wysiąść :) tylko z bagażami a nie goły i wesoly

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 3 października 2018, 12:43

W mgo też się wzięli za robotę... Przeczuwam ,że na mobilego to dopiero wyjdzie explozja ceny. Teraz wchodzi na bitfinex. Wszedł na 3 duże giełdy w ciągu miesiąca. A game zostawili bez środków . Plan wybicia się na game zrobili perfekcyjnie . (Dla nich )

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 35 gości