Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 31 lipca 2018, 09:57

Cóż, marzyciele, nie marzyciele, to dzięki nim jak mniemam jesteś teraz zarobiony :D Trudno jest trafić idealnie w dołek, większość inwestycji/spekulacji jest długo pod wodą zanim zacznie przynosić jakiekolwiek zyski. Raczej należy spojrzeć na to, że im niżej spadnie tym lepiej, bo ewentualnie przyniesie lepszy zwrot w przyszłości :D Być może ten projekt faktycznie ma upaść, ale i tak warto zaryzykować, w większość jednak rynek crypto pokazuje, że są wbijane co raz to wyższe ATH na parach z FIAT'ami, czyli nawet przy obecnej cenie do ATH to 20x do zarobienia :D Na razie niech spada jak najniżej :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » wtorek, 31 lipca 2018, 13:55

To post do wszystkich holderów którzy nadal wierzą, albo trzymają bo nie ma innego wyjścia. Zostały nam grosze. Jak wiecie buduje się GCF. Pewnie to potrwa ale wiem że najlepsi ludzie przeszli - przechodzą właśnie do Fundacji. Niestety będzie potrzebna kasa bo za darmo nikt nie będzie pracował. Pisałem z nimi na Discordzie i rzuciłem pomysł żeby utworzyli adres GC na datki. Wolę rzucić kilkadziesiąt game i mieć poczucie że zrobiłem co mogłem jak nie wypali. W końcu były by to datki na zespół który będzie dla nas pracował a nie na głodujące dzieci. Stwierdzili że pomysł dobry i rozważą to. Lepiej stracić kilka game a ocalić resztę. Tylko dobrze opłacona i mądra ekipa może nas ocalić. Wiem że jak nic nie dam to ludzie z ekipy zaczną odchodzić. No i poczuję się lepiej jak będę miał osobisty wkład w to w co nadal wierzę.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 31 lipca 2018, 14:14

Przeczesałem ich całego Discorda.
Po 1. Jack miał podobno 2,8 Miliona sztuk GAME
Po 2. Wszystkie środki z ICO już poszły, nie zostało już nic.
Po 3. Tak jak kolega wyżej pisze, ludzie przechodzą do GCF tylko dlatego, że nie otrzymali oni wypłat. Sam Jack w swoim AMA wspominał na swoim przykładzie. Z tego co się orientuję to Sergey sprzedał coiny Jacka i o to poszedł ten cały dym na Discordzie.
Od wczoraj Jack nie ma już oficjalnego maila GameCredits.

Edit:
Coa - Comminuty Manager :
"Ostatni piątek był moim ostatnim dniem w tym budynku z GNation. Zwracam cały sprzęt i nie będę już związany z organizacją."

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » wtorek, 31 lipca 2018, 14:31

Myślę że się Coa nie obrazi że wklejam tu jego prywatną wiadomość do mnie. " No hej! Dziękuję za miłe słowa. Pomagam nowemu zarządowi założyć Fundację, tak. Mam też ofertę pracy na stanowisku menedżera społeczności, czego nie uwzględniłem w pełni, ale które najprawdopodobniej zaakceptuję."

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 31 lipca 2018, 14:43

@fifipl, Tyle, że główni inwestorzy z ICO zapowiedzieli, iż nie będą już fundować nic więcej. Koszt 1 GAME w ICO wyniósł 0,76$ jakiś tam przelicznik był. Podejrzewam, że długo, a nawet bardzo długo nie przebijemy tej ceny. Inwestorzy będą uciekać z projektu jak tylko cena pójdzie w te okolice.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » wtorek, 31 lipca 2018, 14:46

anagamidev pisze: im niżej spadnie tym lepiej, bo ewentualnie przyniesie lepszy zwrot w przyszłości
anagamidev pisze:Być może ten projekt faktycznie ma upaść, ale i tak warto zaryzykować
anagamidev pisze: przy obecnej cenie do ATH to 20x do zarobienia
Projekt może upaść, ale faktycznie i tak warto zaryzykować, bo 20x jest do zarobienia? Ty wierzysz w to co piszesz?
Zaryzykować to faktycznie można w ten projekt, ale na chwilę obecną nie więcej niż 20 groszy.
I naprawdę współczuję ludziom grubo załadowanym w GAME. Szanse na zrobienie chociaż 200% widzę marnie, a co dopiero 2000%.
Strzeżcie się naganiaczy zwiastującym kokosy do zarobienia na GAME

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 31 lipca 2018, 15:00

@Harmony, no ja opieram się na swoim doświadczeniu :D Trudno jest przechytrzyć rynek, szczególnie grubasów/dev'ów. Ja to piszę ogólnie o alt'ach nie tylko o GAME. Np. w tamtym roku podobna sytuacja była z STEEM :D Pierwsza pompa dała mu 2 miejsce na coinmarketcap, kosztował wtedy ponad 5$. Później zacząłem skupować jak spadało od 2-2.5$, 50% od ATH to dla mnie już dobre miejsce na akumulację. I co akumulowałem aż do końca w pewnym momencie STEEM zaliczył dołek na 0.07$, słównie siedem centów :D Praktycznie byłem spłukany, ale co dokupowałem ile wlezie to co zarobiłem na innych coinach pakowałem w STEEM, jeszcze na koniec wyszedł bad news, że dev STEEM'a Dan Larimer czy jak mu tam, porzuca projekt i to jebło mocno. Ale co jak skupowałem jak idiota i ostatecznie, udało mi się zakumulować 100k STEEM'a i udało się sprzedać część na 1$, 2$ i na koniec roku był nawet w okolicach 4$ :D Więc nigdy nic nie wiadomo :D Ja wiem, że tym razem może być inaczej, ale jak na razie to jeśli chodzi o technologię to nie widzę różnicy między styczniem, a teraz :D Wiadome, że jak spada to jest największy dołek przygnębienia, rozczarowania i braku wiary :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » wtorek, 31 lipca 2018, 15:17

grudzień 3013 LTC 39$ maj 2015 1,4 $ do odrobienia ponad 2500%. Ponad 3 lata nic a jednak zmartwychwstał. Nierealne ? A gdzie jest teraz. Nie mówię o tym gdzie był na początku roku.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » wtorek, 31 lipca 2018, 15:34

@anagamidev, Faktycznie, tylko, że Steem coś oferuje, ma fajny zespół i jest to projekt godny uwagi, LTC również, nawet znienawidzony Ripple, a Game? :roll: Projekt martwy z kiepskimi perspektywami, nietransparentny, inwestorzy wydymani razem z członkami zespołu - rzeczywiście godny kandydat do jakiejkolwiek inwestycji, ale chyba dla kogoś kto lubi mega podwyższone ryzyko i SCAMy :roll:

A to, że Ci się udało zarobić na fali hossy to inna kwestia.

Drugi Bull Run może prędko nie nadejść.

A Game może spadać dalej w przepaść ( i pewnie tak będzie )

Najgorsze co może być, to wiara, że skoro coś miało jakieś ATH to musi tam wrócić. Wcale nie musi.


Także klepcie tu się dalej po plecakach, życzę Wam milionów, poważnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 31 lipca 2018, 15:43

@Harmony, no ja nie wiem kto kogo wydymał, w każdym razie cena w USD jest znacząco wyższa niż jeszcze rok temu, więc zakładam, że tak czy siak każdy inwestor czy członek zespołu jest zarobiony :D Co do LTC to Charlie Lee też jest scamer'em przecież też twittował w tamtym roku bodajże, że porzuca projekt i chwilę później LTC wyjebało w kosmos :D Nikt by wtedy nie postawił złamanego grosza, że LTC osiągnie 100$, a co dopiero 300-400$, co miało miejsce :D Tak samo wkrótce nikogo nie będzie dziwić LTC po 2k-5k$, a GAME w sumie też może być i na 40-50$ :D Najgorsze jest to, że ludzie sprzedają poniżej ceny po której kupili i dzięki temu często na wielu coinach Ci co zarobili mogę odkupić znowu po cenie nieraz dużo niższej niż po której wchodzili na początku, więc nie sprzedawajmy w dołkach tylko starajmy się w miarę możliwości po trochu akumulować :D Na pewno jest jeszcze dużo osób, które powyprzedawało się za wcześniej nawet poniżej obecnej ceny, więc siłą rzeczy będą krzyczeć, że ciągle za drogo :D

Jasne, że może nie wrócić na ATH, ale po to mamy blockchain i ufamy kryptografii, że mamy nadzieję, że to ochroni wartość naszego kapitału w dłuższym terminie. Oczekiwanie, że ciągle będzie się na plusie jest iluzoryczne i głupie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » wtorek, 31 lipca 2018, 16:06

anagamidev pisze: Co do LTC to Charlie Lee też jest scamer'em przecież też twittował w tamtym roku bodajże, że porzuca projekt i chwilę później LTC wyjebało w kosmos
To nie jest "scamerstwo" tylko spekulacja, jak widać zresztą udana.
anagamidev pisze: Tak samo wkrótce nikogo nie będzie dziwić LTC po 2k-5k$, a GAME w sumie też może być i na 40-50$
Jasne :lol: Wkrótce :lol: :lol: :lol:

Podziwiam Was naprawdę za wiarę i nadzieję (a czyją ona jest matką to wszyscy wiedzą).
anagamidev pisze: Najgorsze jest to, że ludzie sprzedają poniżej ceny po której kupili
Bo przecież lepiej trzymać i akumulować niż ratować kapitał.... :shock:

Naprawdę, podziwiam Was. Życzę powodzenia. Wrócę tu jak cena za Game będzie wynosić słownie jeden grosz. Ciekawe czy dalej tu będą optymiści-marzyciele liczący na powrót ATH.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 31 lipca 2018, 17:27

Harmony pisze: Ciekawe czy dalej tu będą optymiści-marzyciele liczący na powrót ATH.
Przy aktualnej cenie nawet jeśli wróci na 10% ATH to i tak da ponad 100% zysku :D Skoreciło ponad 95%. Liczyć, że jeszcze spadnie 1-4%, to już hazard :D Na pewno sprawiedliwa cena jest gdzieś poniędzy 0, a 6.8$, aktualnie mamy 0.3$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 31 lipca 2018, 19:12

Szczerze to mniejszą nadzieje na projekt miałem jak się nic nie działo. Czyli pod kierownictwem braci(ich nie interesował rozwój /nowe giełdy). Teraz widzę małe światełko w tunelu ,że zmieni się góra i może coś w końcu się stanie- jak nie trudno. Jak się bawić to się bawić. Wole stracić już te resztki (30pare % kapitału). Moja średnia jest zbyt duża żeby teraz wychodzić. Wiem może to jest śmieszne ,ale nie akceptuje jeszcze swojego błędu wejścia w game. Jak upadnie trudno wezme na klate. Może w innym projekcie odrobie. Raczej nie jestem sam ,bo zamówienia na 13.000 btc to dawno na game nie widziałem.

Każdy niech zrobi jak mu rozum podpowiada ,bo tylko on jest odpowiedzialny za swoje siano. Może wywala ich z giełd to upadek będzie. a może całkiem nie...Pozdro


Do poczytania

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » wtorek, 31 lipca 2018, 19:20

anagamidev pisze:..................................... Najgorsze jest to, że ludzie sprzedają poniżej ceny po której kupili ................ mogę odkupić znowu po cenie nieraz dużo niższej niż po której wchodzili na początku.........................
ja kupilem za 1.2$, czesc sprzedalem za 1.55, 1.60, 1.70, pozniej widzialem ze spada i czekalem, czekalem, az sprzedalem za 1.45$ wszystko w maju, zaczalem czytac dokladnie o game, nabieralem przekonania ze nie robia nic sensonwego, jakies stargi, jakies lipne newsy, teraz czekam ustawiony na zakup przy 0.25$ albo nizej, takim sposobem stracilem 113$ na game, ale XXX$ nadal mam w portfelu, tylko bacznie obserwuje dalszy rozwoj sytuacji, przez ten czas nie dolozylem zlamanego centa, bo uwzam ze nie powinno sie dokladac w nieskonczonosc jak cos spada z tygodnia na tydzien i czekac na cud, nalezy uratowac tyle kasy ile sie da i kupic ewentualnie przy podnoszeniu sie z dna (wiadomo ze to ciezko trafic, ale lepiej stracic 10% wkladu poczatkowego niz 50-70-90% i drugie tyle dokladac usredniajac), takie moje zdanie - na razie udaje mi sie dzieki temu wychodzic na plus :ugeek:

wiec czekam co nowego wymysla, bo pomysl na gc byl bardzo fajny, ale widac ze darmowy hajs maci w glowie...

a konkurencja nie spi...

sedecznie pozdrawiam i byle do nastepnego alt party :idea:

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 31 lipca 2018, 19:52

Warto sprawdzić wallety:
GfNpG2GVsVP9YLZUbNTPcariZ9nq4gxJvu
GKuutWZJ52sn3Lm35u4ntS1zUYZD9faPxt

7 milionów sztuk ma Maxim i 7 milionów sztuk ma Sergey.
To jest 14 milionów sztuk GAME z obecnych w rynku ponad 64 milionów.

Klucze do portfeli mają tylko oni i nie zamierzają przekazać ani centa Fundacji Game Credits, która chce ukończyć to, do czego zostali zatrudnieni.

Polecam przeczytać cały wpis n64 / Samad Sajanlal który uprzedził mnie we wstawieniu @KryptoWujek.

Zalążek nadziei jest, pod warunkiem że znajdą finansowanie.

Bracia Sholom posiadają całość funduszy tych co zostało z ICO plus monety GAME.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » wtorek, 31 lipca 2018, 20:53

Mówcie co chcecie ja wieże że jeszcze GC nas zaskoczy pozytywnie.
Mają co prawda problemy, może i dobrze .Może wkońcu to coś zmieni i będą się starać .Zmienią troche skład ,nowe osoby przyniosą świeżość nowe pomysły itd.
Liczę na wejście na nowe giełdy . Będzie wejście z przytupem w tej cenie.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 31 lipca 2018, 20:59

@pokavb, Fundacja Game Credits z byłymi pracownikami GC nie ma funduszy. A bez funduszy nie ma wejścia na nowe giełdy. Nie wiem czy wiesz, ale każda firma wchodząca na giełdę musi trochę podsmarować, aby być na jakiejś giełdzie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9201
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 31 lipca 2018, 21:03

tygrysek195 pisze: 7 milionów sztuk ma Maxim i 7 milionów sztuk ma Sergey.
To jest 14 milionów sztuk GAME z obecnych w rynku ponad 64 milionów.
Skoro GAME ma iść tak czy siak do piachu, to czemu trzymają takie ilości zamiast sprzedać teraz za te pare milionów i mieć spokój? Mogliby wziąć kasę, a na pewno jacyś spekulancji się ucieszą mogąc sterować rynkiem po przejęciu takiej ilości supply i z taką ilością bagholderów na znacznie wyższych poziomach. :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 31 lipca 2018, 21:22

@anagamidev, Wrzuciłem te 2 portfele aby można było śledzić ich status. Jeśli zaczną przelewać na giełdy, należałoby szybko się pozbyć swoich coinów, aby złapać się na dole na zakup. Nie wykluczone, że po ostatnich dniach w których developerzy przeszli do Fundacji Game Credits bracia Maxim i Sergey jednak je sprzedadzą, bo zostali bez ludzi do pracy. Osoby posiadające większe ilości monet powinny bacznie obserwować te 2 portfele.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 73
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Skrilex » wtorek, 31 lipca 2018, 21:41

tygrysek195 pisze:Wrzuciłem te 2 portfele aby można było śledzić ich status.
Emmm, ze tak zapytam: gdzie/w czym wbic te adresy portfeli, zeby monitorowac ich 'grubosc'?

@down: dziekuje
A jeszcze jedno pytanie: tam na tym drugim adresie, jest niecale 3,5mln. coinow, a nie 7mln. Czy ja cos zle patrze? Na pierwszym owszem - jest 7mln.
Ostatnio zmieniony wtorek, 31 lipca 2018, 22:02 przez Skrilex, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości