Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 17 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Lordsnows » czwartek, 17 maja 2018, 14:06

Czy ktoś może mi powiedzieć czemu na Bittrexie GAME ma ciągle aktualizacje i nic przez to się z nim nie dzieje.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » czwartek, 17 maja 2018, 15:43

Lordsnows pisze: Czy ktoś może mi powiedzieć czemu na Bittrexie GAME ma ciągle aktualizacje i nic przez to się z nim nie dzieje.
wszędzie jest aktualizacja. Zespół pisze że pracuje i bardzo optymistycznie potrwa to tydzień, ale myślę ze zejdzie z dwa tygodnie. Ktoś chciał jakiś przekret zrobić z siecią i giełdy wyłączyły portfele. Zespół wykorzystuje to do 1. poprawy bezpieczeństwa 2. aktualizacji.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 18 maja 2018, 17:51

Counter-Strike go na gshare :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 18 maja 2018, 21:02

pokavb pisze:Counter-Strike go na gshare :)
Jedna z pierwszych gier. Dodana chyba w grudniu 2017. Czyli nic nowego. Pomysl z tym " kopaniem gier" ciekawy. Tylko mogliby wiecej dodawac co by zwiekszylo moze zainteresowanie. Dziwna ta sytuacja z tym game. Stale jakies problemy z gieldami. Na coinegg raczej tez nie predko wroci( o ile calkiem wroci) ,bo maja spine.

Dodano po 7 minutach 31 sekundach:
1: Coinegg zaktualizowano do prawidłowego łańcucha, 2 miesiące po twardym
To spowodowało, że ich portfele miały niedokładne informacje, ponieważ deponowały i wycofywały się ze starego łańcucha w ciągu 2 miesięcy
Coinegg twierdził, że ma 2 miliony GAME w swoim portfelu przed aktualizacją. Po aktualizacji miały tylko około 5000 GAME.
Dowód adresu e-mail: https://i.imgur.com/6Up5qKY.png
2: Coinegg okłamał swoich klientów, mówiąc im, że włamanie do sieci GameCredit spowodowało straty.
Coinegg nie dostarczył żadnego dowodu na to, że ich portfel był celem ataku hakerskiego po twardym widelcu (z powodu starego błędu)
Uderzenie, które miało miejsce, spowodowało tylko utratę GAME 500K. Nie 2 miliony. Zakładając na minutę, że byli celem ataku hakerskiego (czego NIE MA dowodu, znamy inne giełdy, które były celem) ... Skąd się wzięło pozostałe 1,5 miliona, Coinegg?
3: GameCredits poinformował Coinegga, że ​​przestał kłamać swoim klientom
Brak odpowiedzi od Coinegga
Depozyty / Wypłaty pozostają zamknięte
Coinegg Traders prawdopodobnie zapłacą cenę za korzystanie z wymiany oszustw.
Email proof: https://i.imgur.com/QljsHMb.png
4: Kefu przyznał, że Coinegg nie wierzył, że aktualizacja jest ważna, więc opóźnili ją
Coinegg spowodował straty własne
Coinegg chce zwrotu pieniędzy od zespołu GAME za błąd Coinegga!
GAME odmawia zwrotu. Coinegg jest odpowiedzialny za własne rezerwy i działanie w odpowiednim czasie, czego nie robią.
Email proof. https://i.imgur.com/1DcLgKN.png

Tlumaczenie google :p
Zrodło reddit.com

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » niedziela, 20 maja 2018, 13:17

przez sprawy podatkowe nie udzielam sie w watkach spekulacyjnych, ale ciekawe jest skupowanie GC na 4h wyglada to niesamowicie Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 21 maja 2018, 07:38

Na cmc w rynkach nie ma ani bittrex ani upbit. Mam nadzieje ,ze to tylko chwilowe.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » poniedziałek, 21 maja 2018, 16:20

@Ahr
Bittrex nie ma pary GAME/USD. Nie ma nawet USDT. Ma tylko GAME/BTC która wygląda normalnie. Więc w sumie nie wiem o co chodzi z tymi wykresami na TV. Wiem tylko, że Bittrex ma informacje, że "GAME-BTC is currently offline".

Dziwnie to wszystko wygląda. A najbardziej mnie dziwią te atomic buy'e po kilkaset k GAME na Polo w przeciągu ostatniego miesiąca. Ma ktoś jakąś teorie na ten temat? Kto by się łądował z milionami USD? Chyba, że to jakiś giełdowy glitch.

Dodano po 9 minutach 19 sekundach:
Btw, apropos Bittrex'a:
'Deposits and withdrawls are temporarily down as we prepare for some updates. We will announce when they're back up.'- jackkuveke

Co wyczytałem na bitcointalku:

"And like I said, we are presenting out key applications at E3 like GShare and GPlay. Although, not all GPlay features will be released which is why I have been careful not to give out specifics to our cryptocurrency audience. However anticipated GShare features will be available at the conference."

E3 jest w czerwcu (Dates: Jun 12, 2018 – Jun 14, 2018). Do tego to:

Może się okazać, że czerwiec będzie miesiącem odbicia dla GAME. Miejmy nadzieje, bo to przestaje być śmieszne.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:03

Pokręciwszy się w ostatnich dniach w okolicach 160 miejsca na coinmarketcap (w dól, w górę, w dół), GAME spadł dzisiaj na 170 miejsce. Czyli po raz pierwszy z przodu jest "17".
Jest dokładnie jak pisałem wcześniej. Powoli, acz nieuchronnie i SYSTEMATYCZNIE, pozycja GAME względem innych krypto spada. Cena w USD to 1.30.
Zobaczymy czy cokolwiek stanie się w czerwcu, ale jak do tej pory działania "zespołu GAME" nie przynosiły absolutnie żadnych rezultatów w kontekście wzrostu ceny. Czy tym razem będzie inaczej? Zobaczymy.

Dodane:

Strona E3:
https://www.e3expo.com/

GNation jest jedną z bardzo wielu firm (kilkadziesiąt, kilkaset - nie chciało mi się liczyć na tym przewijanym pasku - Participating Companies), które będą tam obecne. Postawią pewnie jakiś stragan z boku, może nawet ktoś przez przypadek tam się zapląta. Na zdrowy rozsądek: dlaczego miałoby to mieć wpływ na cenę?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 21 maja 2018, 22:15 przez greg_, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:10

Nie nastawiałbym sie na cuda na E3, tylko tyle powiem.
Cena gc na razie ich nie interesuje, bo mają kase na działanie z ico mgo, które swoją drogą spadło już poniżej ceny ico.
Kolejne nie dotrzymane obietnice, chociażby z zawodami w japonii, znowu wyciąganie informacji od nich.
Znowu zablokowane portfele.
Osobiście sprzedałem jakiś czas temu i nie żałuje, wejde dopiero jak zobacze sygnały do wzrostów.
Pierwsze duże zrzuty można było zaobserwować dzisiaj na polo

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:35

@reaktywa
Zgadzam się- też nie nastawiam się na E3 jakoś szczególnie- nie wiem co by musieli pokazać żeby to poszło w góre. Volume jest tak pizerny, że aż płakać się chce. Cena dobija do ceny po marcowym zjeździe. ALe wiesz może o co chodzi z tym kupowaniem ogromnych ilosci GAME na polo w ostatnim miesiącu? Strasznie mnie to ciekawi czy jest jakies logiczne wytłumaczenie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:40

Ogromne zakupy i jeszcze większe zrzuty.
Podejście teamu na ten moment jest żenujące, adminom nie chce sie kasować reklam jakichś grup pompujących czy innych scamów na ich telegramie, tylko sobie wiszą, dopóki ludzie ich nie oznaczą żeby to usuneli.
Może to celowe zagranie teamu żeby zbić cene i zgromadzić większą ilość coinów? Nie wiem, na ten moment jak pisałem przyglądam sie z boku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 25 maja 2018, 08:20

gdybym ten projekt mial sens, tak jak obiecywali na poczatku, to pewnie bym znowu kupil, bo cena jest powyzej dyskontowej :) , ale biorac pod uwage to, ze nie robia nic, zeby ludzi zachecic, boje sie ze miejsce game bedzie w okolicach 200mcap :? , a jak BTC odbije sie przy kolejnych 10k$ i zejdzie znowu na 7k$, przy czerwcowym i lipcowym zamykaniu kontraktow, to game bedzie mozna kupic za 30-50 centow o ile nie taniej :| , ale zeby nie byc pesymista, od polowy sierpnia powinny sie zaczac powolne ruchy do gory, przy zakladaniu nowych zlecen na btc, wiec moze i game wejdzie w jakis ciekawy zwiazek, ktory da pozytywny bodziec do dzialania :idea:
look out for torpedo news, but not in this case :roll:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 25 maja 2018, 14:12

Tez chciałem dokupic z 500 szt ,ale wkurza mnie cena ktora na innych gieldach jest nawet po 0.9$ to po co my mamy placic 20% drozej. Mysle ,ze po aktualizacji cena "troche" podskoczy jak wroci na upbit i bittrex. O ile Ci co maja zablokowane portfele sie nie wyprzedadza. Jesli do e3(12.06) nic sie nie zmieni to trzeba uciekac z projektu ,bo ciagly spadek zle wrozy. Tym bardziej ,ze inni inwestorzy tez czekaja na szybki zysk a jak oni sie zaczna wyprzedawac to... A szkoda pisac.

Dodano po 3 godzinach 39 minutach 54 sekundach:
Cryptopia i livecoin juz chyba po aktualizacji. Poloniex i bitbay chyba juz wczesniej byly. Moze naprostuje sie cos ta cena. Przy takiej kapitalizacji powinno byc na moje oko minimum gdzies po 1.5$

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: BobQ » piątek, 25 maja 2018, 14:33

KryptoWujek pisze: Dodano po 3 godzinach 39 minutach 54 sekundach:
Cryptopia i livecoin juz chyba po aktualizacji. Poloniex i bitbay chyba juz wczesniej byly. Moze naprostuje sie cos ta cena. Przy takiej kapitalizacji powinno byc na moje oko minimum gdzies po 1.5$
Kapitalizacja to według CMC to około 79 576 000 mln $, a w obiegu jest 64 355 352 sztuk więc za sztukę wychodzi około 1.23 $ co za tym idzie niestety wszystko się zgadza;/
Według mnie w perspektywie czasu Game ma szanse na powrót do TOP100, lecz potrzeba czasu i dobrych informacji oraz sensownego planu rozwojowego ukazujacego sensowność waluty w przyszłości najlepiej w oparciu o już uzyskane sukcesy;) dluga droga ale ja poczekam na 10$ mało zainwestowalem jak stracę trudno jeżeli zyskam będzie fajnie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: adam1226 » wtorek, 29 maja 2018, 13:08

Nie mogę znaleźć wątku ogólnego o GAME, a tymczasem na discordzie info, więc wkleje tutaj:
@everyone, we're expecting to release official GameCredits network update in 24-48 hours from now. We'll be releasing a detailed post on what we did we in the update, and why did it take a bit longer to implement. I hope that'll answer many of your questions. Again - thank you for your patience.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » wtorek, 29 maja 2018, 16:31

https://www.worldcoinindex.com/coin/gamecredits

tak sie zastanawiam czy bb i bittrex sztucznie 3maja cene, czy moze gielda coinegg chce sie pozbyc game, tam wrecz promocja jak w lidlu czy biedronce :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 29 maja 2018, 20:52

na bb jest zawyżona cena. może dlatego ,że te portfele na giełdach innych są zablokowane. gdyby cena była taka jak na cryptopi to z tysiąc game bym dokupił najmarniej. z tym coinegg też dziwna sprawa. Może oni wiedzą coś więcej niż my. może bd aktualizacja łańcucha w co sam wątpie. za duża różnica cen. co do bitrex ceny nie ma co brać pod uwage poki nie wznowią sprzedaży. mam dziwne przeczucia ,że jak nie dokupię do jutra to będę tego żałował. cena i tak jest atrakcyjna. Trochę komplikuje dolar który w miesiąc skoczył o 10% i dziś przebija 3,76(w tej chwili). Ci co kupili wcześniej np. Ja to dobre i 10% bonusu ze wzrostu $ a przeczucie mam ,że przebije 4zł to będzie wiecej. Dobra odbiegłem od tematu. moim zdaniem będą chcieli nas zaskoczyć.
Ps. ciekawskich zapraszam na ich discard. codziennie coś tam komentują i może się przydać info. niby z nowymi giełdami też prowadzą rozmowe. a trzeba wziąć pod uwagę ,że game wcale nie ma na wielu giełdach i jak go będą chcieli napompować to jest opcja. dużo jest altów co już siedzą na wielu giełdach np. lisk (w którego też inwestuje) i z tego tytułu juz raczej pompy nie będzie. Pozdro

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » czwartek, 31 maja 2018, 18:37

KryptoWujek pisze: Póki coś ważnego się nie wydarzy to kurs nie pójdzie w górę. Marketing na zasadzie wrzucenie uśmiechnietego Sergieja lub zdjęcie pod unesco nic nie daja. Tak samo jak dodanie do markietu gry o której istnieniu nikt nie wie. Prawda jest taka ,że jeśli ktoś chce szybko zarobić to nie ta krypto. A co z resztą , która czeka i wierzy w projekt? Prawda jest taka ,że spadliśmy o 100 miejść w rankingu. a czy zarobimy ? tego nikt nie wie. Cierpliwie czekać aż GC wskoczy na inne wieksze giełdy. Tylko czy wtedy nie będziemy na ponad 200 miejscu w rankingu. Prawdopodobne.
Prawie 180 miejsce w cmc czyli 40 miejsc dalej niz w chwili pisania posta miesiac temu. Jeszcze 20 i potwierdzi sie moja progonoza 200+

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » czwartek, 31 maja 2018, 20:39

Our team has issued a network update and it's in the process of being accepted by pools and exchanges. As services update and normalize we will let our community know ASAP.

Thank you for your patience and support. #gamecredits #cryptocurrency


tłumaczenie google
"Nasz zespół wydał aktualizację sieci i jest w trakcie akceptowania przez pule i giełdy. Podczas aktualizacji i normalizacji usług powiadomimy naszą społeczność ASAP.

Dziękuję za cierpliwość i wsparcie. #gamecredits #cryptocurrency"


Myślę że niema co panikować że jesteśmy w tym miejscu na Cmc . Jak tylko Giełdy potwierdzą aktualizacje ruszą zakupy.

Poloniex już potwierdził aktualizacje .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 2 czerwca 2018, 13:05

Jesli bitrex ruszy z zakupami to moze odbijemy o "kilka" oczek do gory. Za to jak nic na e3 nie powiedza to znowu polecimy glebiej w dol. Najlatwiej mozna prace okreslic "krok do przodu. Dwa do tylu" miejmy nadzieje ,ze bb wprowadzi jakies inne projekty ,bo przez to ,ze nie bylo ich wiecej duzo polakow wplatalo sie w tego typu projekty.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości