Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: SimonS » wtorek, 27 marca 2018, 09:06

Cuda niewidy na BB. GAME poniżej 4 zł. Nie rozumiem tak poważnych spadków.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » wtorek, 27 marca 2018, 09:45

SimonS pisze:Cuda niewidy na BB. GAME poniżej 4 zł. Nie rozumiem tak poważnych spadków.
Tez nie rozumiem... Game/pln w dol, a Game/USD w gore xD

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 27 marca 2018, 11:06

Na to wychodzi ze albo ktoś z grubszych ryb wybral BB do zrzutów albo panikarze co by potiwerdzalo moją hipoteze ze na BB większość to ludzie.ktorzy nie maja pojecia co sie dzieje w swiecie krypto i wpatrzeni sa tylko na liste bidow i askow na BB..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » wtorek, 27 marca 2018, 11:40

Nie sądzę aby był ktoś kto zrzuca duże ilości bo takich transakcji nie było. Bardziej polegało to na znikających ofertach i sprzedawaniu niewielkich ilości (robiło się czerwono, a zrzut był na maksymalnie kilkaset sztuk), ale odpowiednio powodowało to spadek kursu. Wolumen jest śmieszny więc można sobie kurs ustawić jak się chce.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 27 marca 2018, 14:18

Czyli kiepski marketing ;)

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » wtorek, 27 marca 2018, 20:15

Konkurencja się pojawia. Powinniśmy się obawiać czy wprost przeciwnie. https://chimaera.io/?gclid=EAIaIQobChMI ... gICzfD_BwE

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 28 marca 2018, 10:33

Konkurencja jest od lat, a właściwie „konkurencja”.
Dopiero teraz ją odkryliście? A na marketing game narzekacie ;)
Poza tym zajmują się czymś innym niż Game. Ale do was to nie dociera panikarze, bo nie ogarniacie tematu za grosz. Sprzedawać sprzedawać, koniec krypto!! ;)

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » środa, 28 marca 2018, 11:13

NIe no kto panikuje to panikuje. Ja tam trzymam, wierzę, nie sprzedaję. I uważam że konkurencja to dobra sprawa. Powinna być bo mobilizuje do działania, bo można coś podpatrzeć bo nie spoczywa się na laurach. Im konkurencja będzie miała lepszy marketing tym Game będzie się bardziej musiał postarać.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: NyanCat » środa, 28 marca 2018, 15:11

Takie są efekty obiecanek i robienia sztucznego hałasu o nic. Ciągle się mówi o tym jak to ekipa GC nie chce robić nagonki i nie obchodzi ich kurs, a tak naprawdę to taką tajemniczością podsycają atmosferę, bo ludzie gadają kiedy oni siedzą cicho. Prawda jest taka, że zaraz przed konferencją powiadamiali na twitterze, że będą mega newsy, że stay tuned, że to, że tamto, a ostatecznie okazało się, że więcej newsów będzie zaraz po konferencji (wait! na konferencji nie było żadnych). Zaraz będzie tydzień od konferencji, a nic nie ma, i tak właśnie temat zostanie przez nich przemilczany. Nie mieli nic ciekawego do pokazania i nie mają, zmierzcie się z prawdą. Ja również jestem stratny i trzymam, ale nie liczę na to, że wrócimy na poziomy z początku roku w ciągu najbliższych miesięcy. Na oficjalnych kanałach komunikacji lecą bany za zadawanie niewygodnych pytań - sprawdźcie sami, a takie pytania co raz się pojawią: o finansowanie, o zasadę działania, o unikalność projektu (jest to klon ltc bo niby wg nich istotne są "services on top of it" tylko wtedy po co robić nowego coina jak można to samo zbudować na innym, aha, no tak, bo wtedy hajs się nie będzie zgadzać), o zastosowane rozwiązania. Te ich sklepy i umowy wydają się być wydmuszkami, które nie wpływają w żaden sposób na kurs, bo poważni inwestorzy wiedzą co tu się dzieje :)

Tak, tak, znam te Wasze gadki, że trolluję czy coś, zachowujecie się jak jakaś sekta i nie widzicie, że ludzie obiektywni naokoło dostrzegają co się tutaj dzieje naprawdę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 28 marca 2018, 15:20

@NyanCat, nie ma newsów? Tu skończyłem czytać, uświadamiasz mi tylko jakie cymbały sie wzięly za krypto :D
Bez pozdrowień i odbioru, skazany jesteś na porażke na giełdzie, bo nie potrafisz robić researchu.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » środa, 28 marca 2018, 15:22

NyanCat pisze: Takie są efekty obiecanek i robienia sztucznego hałasu o nic. Ciągle się mówi o tym jak to ekipa GC nie chce robić nagonki i nie obchodzi ich kurs, a tak naprawdę to taką tajemniczością podsycają atmosferę, bo ludzie gadają kiedy oni siedzą cicho. Prawda jest taka, że zaraz przed konferencją powiadamiali na twitterze, że będą mega newsy, że stay tuned, że to, że tamto, a ostatecznie okazało się, że więcej newsów będzie zaraz po konferencji (wait! na konferencji nie było żadnych). Zaraz będzie tydzień od konferencji, a nic nie ma, i tak właśnie temat zostanie przez nich przemilczany. Nie mieli nic ciekawego do pokazania i nie mają, zmierzcie się z prawdą. Ja również jestem stratny i trzymam, ale nie liczę na to, że wrócimy na poziomy z początku roku w ciągu najbliższych miesięcy. Na oficjalnych kanałach komunikacji lecą bany za zadawanie niewygodnych pytań - sprawdźcie sami, a takie pytania co raz się pojawią: o finansowanie, o zasadę działania, o unikalność projektu (jest to klon ltc bo niby wg nich istotne są "services on top of it" tylko wtedy po co robić nowego coina jak można to samo zbudować na innym, aha, no tak, bo wtedy hajs się nie będzie zgadzać), o zastosowane rozwiązania. Te ich sklepy i umowy wydają się być wydmuszkami, które nie wpływają w żaden sposób na kurs, bo poważni inwestorzy wiedzą co tu się dzieje :)

Tak, tak, znam te Wasze gadki, że trolluję czy coś, zachowujecie się jak jakaś sekta i nie widzicie, że ludzie obiektywni naokoło dostrzegają co się tutaj dzieje naprawdę.
Nie ukrywam, że po tym co ostatnio widzimy, można takie rzeczy wnioskować. Jestem stratny sporo, i nie obiecuję sobie nie wiadomo czego, ponieważ ostatnio jestem zwyczajnie zawiedziony poczynaniem teamu. Owszem wierzę w nich, ale moje zaufanie zostało mocno nadszarpnięte. Obecnie chciałbym tylko wyjść na zero, a później się zobaczy co będzie, albo i nie :P.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » środa, 28 marca 2018, 15:23

@NyanCat,
Spoiler:
Tak sobie czytam Twoją wypowiedz i mam dwa wnioski:
1) Po tym jak sprzedałeś za 19:90 zł w grudniu i zarobiłeś później byłeś zbyt zachłanny i dokupiłeś na górce i holdujesz do dzisiaj zamiast ciąć straty wcześniej -najpewniej stąd te gorzkie żale.
2) Pomyliłeś swoje multikonta bo na tym wcześniej nie trolowaleś i nikt nie "wyzywał Cię od troli" :-)

Proszę nie odpisuj;-)

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » środa, 28 marca 2018, 15:28

Może mi ktoś wytłumaczyć jak jest liczony kurs GC na BB?
Jest sporo zakupów i kurs stoi, minimalnie idzie do góry, poźniej przychodzi sprzedaż na poziomie symbolicznych kilku złotych i kurs leci na łeb. Przy czy na innych giełdach jest %+ obecnie.
Jak to działa na BB?

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: NyanCat » środa, 28 marca 2018, 15:42

Areck1 pisze:@NyanCat,
Spoiler:
Tak sobie czytam Twoją wypowiedz i mam dwa wnioski:
1) Po tym jak sprzedałeś za 19:90 zł w grudniu i zarobiłeś później byłeś zbyt zachłanny i dokupiłeś na górce i holdujesz do dzisiaj zamiast ciąć straty wcześniej -najpewniej stąd te gorzkie żale.
2) Pomyliłeś swoje multikonta bo na tym wcześniej nie trolowaleś i nikt nie "wyzywał Cię od troli" :-)

Proszę nie odpisuj;-)
Miło mi, że poswieciles czas, aby zapoznac sie z moimi poprzednimi postami, ale mam jednocześnie nadzieję, że nie jestes ignorantem na jakiego właśnie wyszedłeś, ponieważ:
- w jednym z postów napisalem "Edit: ustawilem sprzedaz na 19.90, zobaczymy co bedzie :)". Jezeli umiesz czytac ze zrozumieniem to na pewno mozesz rowniez dojsc do wniosku, ze moge byc day traderem i był to jeden z moich udanych tradów. Kupowałem i sprzedawałem na różnych poziomach, ale obecnie pogrążył mnie zakup dużej ilości na poziomie 7 zł. Na tyle duzej, ze w całkowitym rozrachunku moich tradów na GC jestem aż -20%, a ja nigdy nie wychodzę na stracie kiedy w dużo dłuższej perspektywie można się odkuć.
- Nie pomyliłem multikont. Posiadam tylko to jedno konto i możesz przecież wezwać tutaj jakiegos moderatora, aby Tobie to potwierdził. Tutaj wychodzi na to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo masz tendencję do dorabiania sobie reszty historii (co w sumie dotyczy też mojego pierwszego myślnika). W razie gdybys jednak próbował rozszyfrować o co mi chodziło: jestem dostępny na wszystkich kanałach komunikacji GC, zagranicznych i polskich, co prawda dość biernie bo rzadko się udzielam jak widać po częstotliwości moich postów, nie mam za dużo czasu, ale za to czytam co tam piszecie i wyciągam wnioski, mnie nikt tak nie wyzywał (i nic takiego nie stwierdziłem), ale widziałem jak robicie to innym i jak robisz to własnie mnie :)

Pozdrawiam i życzę wytrwałej pracy przy szlifowaniu swoich umiejętności językowych i poznawczych.

Proszę, nie odpisuj, oszczędź moją przeponę :)

// Edit: a co to za szczególne newsy @reaktywa, które aż poruszyły kursem w dół? Nie widzialem nic autentycznie dobrego, z resztą chyba byśmy to zobaczyli po kursie jakby wyszło coś mega ważnego, a nie zwykłe wydmuszki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 28 marca 2018, 16:37

Widze tylko wielki ból dupska u Ciebie, nic więcej.
To że kurs nie skoczył w bessie po newsie tak Cie boli? Prawdziwy DT umie grać i w hossie i w bessie, ale widać jesteś świeżak.
Ripple będzie stosowany na szeroką skale w jakimś banku, chcą obsługiwać przelewy na cały świat. Dobry news? I kurs poszedł w dół.
Naucz sie chłopczyku rynku, a potem bierz za wymądrzanie.

Edit: jesteś świeżak, teraz zauważyłem że spadek o 40% od ceny zakupu sprawił że całościowo masz -20%. To ile Ty zrobiłeś tradeów, 4-5? I to chyba w grudniu, słabiutki wynik. Płakanie Ci nic Ci nie pomoże, tylko nauka ;)

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: NyanCat » środa, 28 marca 2018, 16:58

reaktywa pisze: Widze tylko wielki ból dupska u Ciebie, nic więcej.
To że kurs nie skoczył w bessie po newsie tak Cie boli? Prawdziwy DT umie grać i w hossie i w bessie, ale widać jesteś świeżak.
Ripple będzie stosowany na szeroką skale w jakimś banku, chcą obsługiwać przelewy na cały świat. Dobry news? I kurs poszedł w dół.
Naucz sie chłopczyku rynku, a potem bierz za wymądrzanie.

Edit: jesteś świeżak, teraz zauważyłem że spadek o 40% od ceny zakupu sprawił że całościowo masz -20%. To ile Ty zrobiłeś tradeów, 4-5? I to chyba w grudniu, słabiutki wynik. Płakanie Ci nic Ci nie pomoże, tylko nauka ;)
Raczej nie ilość tradów jest tu istotna, a duży wolumen tych transakcji, a raczej ostatniej z nich. Ale w końcu Ty się "mistrzu" znasz najlepiej :) Starasz się umniejszyć mojej osobie stosując marne zwroty Typu "chłopczyku", "świeżak", bo pod tym co naprawdę reprezentujesz raczej nie kryje się profesjonalizm, a zwykły jak to określiłeś "ból dupska". Raczej byście tutaj tak ostro nie reagowali na zwykły krytyczny post gdyby Was to tak bardzo nie ruszało. Prawda niestety bywa bolesna, ale nie sądziłem, że aż tyle tutaj potraciliście. Moje -20% wydaje się być przy tym niczym.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 28 marca 2018, 17:14

Próbujesz siać fud, więc jest reakcja, ale w żadnym wypadku nie ostra, zwykłe stwierdzenie faktów, które sam podałeś ;)
Żeby być na minus po zeszłym roku to trzeba by było być chyba „januszem” który myślał że to będzie wiecznie rosnąć,nie realizującym zysków i niezabezpieczającym kapitału ;)

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: layra » środa, 28 marca 2018, 18:29

Z przyjemnością ogłaszamy, że GameCredits współpracuje z Team Detonation, aby organizować esportowe turnieje w Japonii! Pierwszy turniej rozpocznie się w maju 2018 roku.



Chyba dobrze :)?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » środa, 28 marca 2018, 18:43

A tutaj źródło tego info:




Ostatni mają sporo dobrych informacji (z czasem powinno się to przenieść na kurs).
Dobrze, że podali datę realizacji tego przedsięwzięcia a nie "soon":-)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » środa, 28 marca 2018, 18:59

Póki BTC leci to GAME nie wstanie. Poniżej 7 zł było szokiem, pozniej poniżej 6, a teraz mamy zdobyte już poniżej 4zl. Ponad dwukrotny spadek w 3 tygodnie. I to mimo samych dobrych wieści...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pawel296 i 18 gości