Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafal28243 » piątek, 23 marca 2018, 20:31

Witam wszystkich,
Ja powiem szczerze ze jestem nowicjuszem co chodzi o krypto. Czytalem komentarze wiekszosci z Was ale decyzje o kupnie sam podjalem.
Zainwestowalem w GC ze srednia cena 16 zl za sztuke. Na minusie 11 zl a nawet wiecej. Nie mam wsadzonej duzej kwoty jak 10.000 bo mnie na to porostu nie stac. Ale nie zamierzam sprzedawac,bede cierpliwie czekal. W koncu sie odbije ( mam nadzieje) A jesli nie to coz ,takie zycie. Raz sie zarabia a raz traci. W przypadku GC wierze ze bedzie na plus bo swiat gier i e-sportu to jest tzw studnia bez dna i karuzela ktora sie kreci i bedzie krecic.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: obiektywny » piątek, 23 marca 2018, 21:08

10.000 zł w świecie krypto to nie jest duża kwota, to nawet drobne nie są.

Tutaj nie chodzi o to ile włożyłeś tylko czy ta suma dla Ciebie jest duża czy nie.

Dajmy przykład: 20 letni chłopak który miał odłożone 5000 zł postanowił w styczniu za namową kolegi włożyć 4000 zł w Game po kursie 20 zł i teraz gdy widzi że z tych 4000 zł zostało mu 1000 zł to raczej ma prawo być załamany. No ale coś nikt nie mówił że będzie łatwo, sam liczyłem na wzrosty na Game a tutaj nie wierzę w to co widzę

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafal28243 » piątek, 23 marca 2018, 21:14

To prawda co piszesz. Ja gdybym mial "luzna " taka kwote to bym w GC tez zainwestowal. Jak mam byc szczery to wlozylem w to 2.000 bo tyle akurat moglem. Dla niektorych beda to robne ale kazdy od czegos kiedys zaczynal i jak zarobie np 500 zl to bedzie dla mnie dobrze,jesli strace na tym to nie bede rozpaczal bo i tak to kursu nie zmieni hehe

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: obiektywny » piątek, 23 marca 2018, 21:52

Cały ten rynek jest jedną wielką niewiadomą. Game już po konferencji, kilka naprawdę dobrych informacji i zamiast wzrostów mamy kolejne spadki już do poziomu 4.65 zł

A co pomimo spadków na BTC to niektóre waluty zrobiły dzisiaj naprawdę kosmiczne wyniki jak np
STORM 130% czy Veri 80%

Nie rozumiem za bardzo dlaczego więc nasz kochany Game leci w dół ?

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » piątek, 23 marca 2018, 23:04

zobacz sobie na volumen storm. tam poszła pompa. Ktoś napompował i ludzie sie rzucili jak reksio na szynke Można tak zrobić z każdą krypto i to na którą padnie to loteria. Storm pare razy tak poszybował w górę i potem były natychmiastowe spadki. Nie mówie że tak bedzie teraz. Na game volumen jest żałosny a to że 30% dziennego obrotu jest na bb uważam za olbrzymią wadę

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: arabaktus » piątek, 23 marca 2018, 23:31

:arrow: Game ogłasza współprace z Xsolla czyli partnerem który posiada dziesiątki milionów zarejestrowanych graczy, przetwarza płatności dla Steam, Nexon, Miniclip, Twitch i innych. W niedalekiej przyszłości będą akceptować GAME i MGO jako opcję płatności dla milionów graczy na całym świecie

:arrow: Jack Cuveke zapowiedział na głównym kanale nową strone internetowa i nowy linetime w ok 6 tygodni. (osobiście nastawiam sie raczej na koniec maja)
W wiadomości prywatnej którą zadałem mu wcześniej odpowiedział: Jack Kuveke:
We want to market our products for gamers and that's when I estimate the website me out


:arrow: Jack Cuveke chyba już kolejny raz powiedział, że nie my jesteśmy celem ich pracy a gracze.(napisał, że większość z nas nie jest graczami, interesuje nas po prostu zysk) Narazie ich marketing ma trafiać do programistów. Gdy będą w pełni gotowi wtedy też ruszy reszta.

Ja wciąż widzę w Game ogromny potencjał na duże wzrosty jednak nie nastawiam się na tygodnie a raczej miesiące.

Wiadomości z komunikatora telegram. Jeżeli coś przekręciłem to proszę o sprostowanie.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » sobota, 24 marca 2018, 01:22

arabaktus pisze:

:arrow: Jack Cuveke chyba już kolejny raz powiedział, że nie my jesteśmy celem ich pracy a gracze.(napisał, że większość z nas nie jest graczami, interesuje nas po prostu zysk) Narazie ich marketing ma trafiać do programistów. Gdy będą w pełni gotowi wtedy też ruszy reszta.
Jack Cuveke mówi to czego się bałem. GC nie ma wzrastać, tylko być stabilną walutą. I to zła informacja, ich nie interesują traderzy, a gracze, to logiczne.

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » sobota, 24 marca 2018, 02:32

Na razie Panie na razie... pamiętaj że ta firma będzie sie utrzymywała z GC i MGO w przyszłości.

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » sobota, 24 marca 2018, 07:58

Bitrex ruszył z zakupami myślę że trochę pujdziemy do góry.Nie ma co panikowac bedzie dobrze .jak gamecredits ruszy ostro w gry to i cena bedzie wyzsza

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » sobota, 24 marca 2018, 08:49

@JohnnyFontane, @Tomek1705, Oboje macie rację ale nie do końca. Firma będzie utrzymywała się nie z GC a ze sprzedaży gier, platform do zakładów itp. GC to waluta i jak sprzedadzą grę to nie jest w ich interesie zaraz zamieniać GC na dolary z obawy o kurs. Ma być stabilna !!! Bo inaczej dziś gra będzie kosztować 1GC a jutro 2GC albo 0,5GC. Trzeba by zaraz wymieniać żeby uniknąć wahań kursu. Gracze tym samym nie trzymali by GC na portfelach bo to było by ryzykowne. A teraz pozytywne przemyślenia. Stabilna waluta ale na jakim poziomie ? Rynek e-sportu i gier jest ogromny. Miliony ludzi na świecie. A GC niedużo. Wydaje mi się że gdyby GC kosztował 5$ to by go po prostu nie starczyło dla wszystkich. Ale na to potrzeba czasu. Myślę ze inwestycja na kilka lat minimum. Ale jak najbardziej opłacalna. I trochę informacji z wikipedii : "Najpopularniejszym e-sportowym wydarzeniem w historii były Mistrzostwa Świata Sezonu 3 w League of Legends[5]. Największa historyczna pieniężna pula nagród została zgromadzona w turnieju The International 2017 w grze komputerowej Dota 2 i wynosiła 24 787 916 dolarów[6].
Firma Newzoo oszacowała w 2016 roku, że w 2019 roku sportem elektronicznym będzie interesować się około 345 milionów osób[7]."
A GC będzie kilkadziesiąt milionów tylko.
Ostatnio zmieniony sobota, 24 marca 2018, 09:41 przez fifipl, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » sobota, 24 marca 2018, 09:01

obiektywny pisze:Hamas a może Ty i Game to ta sama osoba ? ..............................
no to kolejny bananek dla ciebie 8-)
pokavb pisze:Bitrex ruszył z zakupami myślę że trochę pujdziemy do góry.Nie ma co panikowac bedzie dobrze .jak gamecredits ruszy ostro w gry to i cena bedzie wyzsza
ale na to trzeba czasu, i nalezy byc swiadomym, ze spadki przewaznie sa mocniejsze i szybsze od wzrostu :|

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » sobota, 24 marca 2018, 12:08

Nie wiem jak wielu z Was posiada GShare gdzie można już dzisiaj kupić grę.

A wiec wyjaśniam, że nie ma żadnego znaczenia jaki jest aktualnie kurs GAME ponieważ cena gry jest automatycznie przeliczana i aktualizowana względem kursu.

czyli jeśli gra kosztuje 20$ to będzie tyle warta w GAME ile jest kurs dolara.

Realnie patrząc - biznesowo - aktualnie zespołowi zależy na niskiej cenie ponieważ więcej GAME-ów kosztuje gra. Oni zbierają więcej coinów. Proste. Cenę podbiją wtedy kiedy będą posiadaczami wyznaczonej przez siebie ilości coinów.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » sobota, 24 marca 2018, 13:37

Opisałeś to idealnie

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » sobota, 24 marca 2018, 14:22

DavidCoin pisze: czyli jeśli gra kosztuje 20$ to będzie tyle warta w GAME ile jest kurs dolara.
Raczej nie, bo z technicznego punktu widzenia to bzdurne rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie, że na platformach będzie ciągle zaciągać przez jakieś API kurs dolara i zmieniać co chwilę(co parę sekund, minut)? cenę GC. Niezły bałagan by się wtedy zrobił

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » sobota, 24 marca 2018, 14:34

@JohnnyFontane, nie wiem czy wieszale aktualnie istnieje wiele takich stron na których kupujesz za BTC zgodnie z aktualnym kursem $ i wszystjo działa sprawnie i bez problemu ;)

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » sobota, 24 marca 2018, 15:12

Mam wrażenie ze większość osób z tej strony to kompletny brak wiedzy posiada w swojej głowie.
!!!!Ludzie ściągnijcie gshare i zobaczcie jak działa.

Tak cena jest dynamiczna i koszt GC zmienia się w zależności od kursu natomiast cena gry zawsze jest taka sama.
Może trochę zainteresowania projektem a nie tylko tym aby zarobić w ciągu tygodnia.

Zespół game ma racje nie potrzebni im tacy inwestorzy co nawet podstawowej aplikacji nie ściągają.


I przestańcie tutaj pi... głupoty lepiej sprzedajcie swoje Game i idźcie w co innego co da wam 1000% w ciągu tygodnia. Bo to właśnie przez tych wszystkich płaczków jest jak jest.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: balu1988 » niedziela, 25 marca 2018, 21:32

wszyscy pouciekali z game że taka cisza na forum ?

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 25 marca 2018, 21:43

Uciekli nerwowi z gorącą głową. Zostali spokojni opanowani inwestorzy. Ci pierwsi będą skakać z waluty na walutę i większość potraci kapitał. Warren Buffett powiedział że giełda to miejsce gdzie kapitał przechodzi od aktywnych do cierpliwych. I z tym się zgadzam.

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » niedziela, 25 marca 2018, 23:22

Moim zdaniem na tym forum sensownie pisze się w wątku o BTC. Wątki o altach to zbiorowisko zniecierpliwionych, chytrych i chcących szybkiego zysku graczy i wartościowych postów to trzeba tutaj ze świecą szukać. Co można napisać o gameCredits? Trudne czasy ostatnio, bo konferencja nie wypadła tak jak wszyscy sobie życzyliśmy, a brak aktualizacji portfelów na giełdzie POLO nie pomaga w zwiększeniu volumenu. Powolutku zbliżamy się do LT poprowadzonej od ATH i lokalnych szczytów.

Obrazek[/url]

Z jednej strony zespół podobno ostro pracuje, z drugiej są słabi marketingowo i niechętnie dzielą się z nami informacjami. Jeżeli portfele na polo zostaną odblokowane i pojawi się następny dobry news (oprócz tego xSolla) to liczę na zwiększenie volumenu i upragniony ruch w górę. I nie rozpędzajmy się, bo do ATH jest kur*ewsko daleko, pamiętajmy o trendzie spadkowym BTC.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 26 marca 2018, 07:10

@michok, Zgadzam się z Tobą w 100 %. Ostatnio nie pisałem postów, gdyż uważałem iż nie ma sensu wałkować ciągle tego samego tematu. Marketingowo są słabi to fakt, ale zaczynają powoli ruszać z marketingiem. Im nie zależy na pump&dump tylko na stabilnej walucie. Sami wielu użytkownikom odpisywali na wiadomości, że nie zależy im na skokach kursu, tylko na wykonaniu swojej pracy. Obecna cena powinna być akceptowalna do zakupów na long term, dawno tak niskiego poziomu nie było na każdej krypto. Czy to GAME czy LISK, Litecoin, Etherum, i reszta coinów. Sytuacja z BTC jest nie pewna ze względu na regulację Kryptowalut na świecie, stąd inwestorzy nie są skłonni pompować kasy.
https://coinmarketcap.com/charts/ pokazuje kapitalizację rynku, i jak zaznaczając 3m to widać jak od stycznia drastycznie spadła kapitalizacja i nie ma siły przebicia w górę. Warto również wziąć pod uwagę ten sam wykres procentowego udziału BTC, który rośnie https://coinmarketcap.com/charts/#dominance-percentage 4 styczeń 32% dominacji BTC, dziś 44% w między czasie szczyt 45,5%. Skąd ten nagły wzrost dominacji BTC? Nie pewna sytuacja na rynku, duże ilości BTC sprzedane przez syndyka upadłej giełdy ale to każdy kto siedzi w krypto powinien wiedzieć. ATH jest kur*ewsko daleko w każdej krypto jeśli chodzi o wartość w USD. Dobry moment na wejście w czołówkę z marketcapu i zapomnieć na kilka miesięcy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości