Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » czwartek, 22 marca 2018, 21:43

A ja myślę że czas zapinać pasy ;)

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Sztanca » czwartek, 22 marca 2018, 22:01

Konferencja na Lisku dotyczyła z góry wiadomej sprawy - nowe logo itp, była transmitowana na YT. Konferencja Game to wielka niewiadoma, nie będzie transmitowana. Dlatego przewiduje taki scenariusz jaki napisałem 3 posty wyżej.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: BobQ » czwartek, 22 marca 2018, 22:02

Panowie taka analiza na szybko 15.03 zeszliśmy poniżej mocnej linii wsparcia i utrzymywaliśmy się tak do 19 gdy nastąpiło wybicie, a teraz od kilku dni bujamy się po niej w oczekiwaniu na decyzję co dalej, wydaje mi się że odpowiedni impuls może dać nam wyjście górą i dać podwaliny pod trend wzrostowy mierzony od dołku z 18 marca :)
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CounterStrike » czwartek, 22 marca 2018, 22:52

Konferencja jest o 1:30 za 2,5 godziny tak ?

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 5 maja 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: polarnycafe » piątek, 23 marca 2018, 04:49

Witam. I jak odbyła się ta konferencja? Przekazali coś nowego i wartościowego? Bo kurs i cisza na forum jakby żadnej konferencji nie było.
Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » piątek, 23 marca 2018, 07:22

polarnycafe pisze:Witam. I jak odbyła się ta konferencja? Przekazali coś nowego i wartościowego? Bo kurs i cisza na forum jakby żadnej konferencji nie było.
Pozdrawiam.
Konferencja byla, mamy spadek i co z tego ?;D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 23 marca 2018, 07:38

ddzimi pisze:
polarnycafe pisze:Witam. I jak odbyła się ta konferencja? Przekazali coś nowego i wartościowego? Bo kurs i cisza na forum jakby żadnej konferencji nie było.
Pozdrawiam.
Konferencja byla, mamy spadek i co z tego ?;D
Nic z tego :) bo ludzie tu na forum (nie wszyscy oczywiscie) nie czytaja newsow, a w nich bylo jak byk, ze binance ma problemy i to powodowac moze spadki, ktore wczoraj nastapily, wiec konferencje (tym bardziej taka gamingowa nic nie wnoszaca) i tweety typu spokojnie nic sie nie dzieje, niczego nie zmieniaja, i wszystkie waluty spadly :idea:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: SimonS » piątek, 23 marca 2018, 09:42

Specjalnie założyłem konto, żeby się spytać. Konfa była, ale żadnej oficjalnej informacji nie ma. Ktoś wie jak ona przebiegła?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » piątek, 23 marca 2018, 10:26

Zdjęcia mają być dziś, podsumowanie itd po weekendzie.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: obiektywny » piątek, 23 marca 2018, 11:00

Nie ukrywam że jestem bardzo zaskoczony tym że cena Game nie tyle że nie podskoczyła a nawet minimalnie spadła pomimo konferencji, tym bardziej że to było jedyny zaplanowane zdarzenie według strony https://coinmarketcal.com

I co dalej ? Dzisiaj kolejny film prezesa w którym ciągle mówi o spadkach na poziom 4000 USD za BTC, jeśli tak by się stało to ile Game będzie wtedy wart ?

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » piątek, 23 marca 2018, 11:30

Myślę, że to nie konferencje będą miały wpływ na cenę, tylko konkretne działania ekipy. Ostatnio widać, że coraz bardziej ruszają z tematem, pozostaje do tego dorzucić reklamę, plus dołączenie na inne giełdy i powinno być duuużo lepiej. Osobiscie wolę, żeby to się rozwijało powoli, a pewnie, niż szybka pompa i dno. Cierpliwości :)

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: obiektywny » piątek, 23 marca 2018, 11:45

Pytanie tylko czy rynek nie jest zbytnio uzależniony od BTC ?

Co z tego że Game się stara, że chłopaki dużo pracują skoro mamy Game na poziomie około 4.80 zł a wielu ekspertów przewiduje spadek BTC do poziomu 4000 USD a na dzień dzisiejszy mamy prawie 8500 USD.

Więc gdyby ich opinie się sprawdziły i BTC spadnie o ponad 50% z 8500 na 4000 USD to czy Game nie poleci jeszcze bardziej pomimo tego że robią dobrą robotę ?

Dodano po 3 minutach 22 sekundach:
obiektywny pisze: Pytanie tylko czy rynek nie jest zbytnio uzależniony od BTC ?

Co z tego że Game się stara, że chłopaki dużo pracują skoro mamy Game na poziomie około 4.80 zł a wielu ekspertów przewiduje spadek BTC do poziomu 4000 USD a na dzień dzisiejszy mamy prawie 8500 USD.

Więc gdyby ich opinie się sprawdziły i BTC spadnie o ponad 50% z 8500 na 4000 USD to czy Game nie poleci jeszcze bardziej pomimo tego że robią dobrą robotę ?
Tutaj nowy film o GameCredits:


Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » piątek, 23 marca 2018, 12:10

Experci expertami, Zycie zweryfikuje ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » piątek, 23 marca 2018, 12:24

@BobQ, na podstawie czego wyznaczona jest ta linia wsparcia? Zniesienie fibo?

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: BobQ » piątek, 23 marca 2018, 12:52

Jest to historyczne silna linia wsparcia od której niejednokrotnie kurs się odbijal ;) nie mam do jutra dostepu do pc wiec nie podam daty odbić no chyba że gdzieś dopadne pc ;) wtedy dopisze na pw by tu nie śmieci xd
Przeglądałem interesujące mnie waluty i szukałem ciekawych formacji, a tu mamy klin zniszkujacy i wybicie góra wraz z balansem na lini wsparcia uznałem ze to wraz z dobrymi informacjami może dac odbicie z niskim ryzykem zejścia poniżej tego poziomu i dlatego się z wami tym podzielilem bo i tak mało tu jakichkolwiek analiz, a wart dzielić się obserwacjami nawet tak marnymi jak te moje xd

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » piątek, 23 marca 2018, 13:07

BobQ pisze:Jest to historyczne silna linia wsparcia od której niejednokrotnie kurs się odbijal ;) nie mam do jutra dostepu do pc wiec nie podam daty odbić no chyba że gdzieś dopadne pc ;) wtedy dopisze na pw by tu nie śmieci xd
Przeglądałem interesujące mnie waluty i szukałem ciekawych formacji, a tu mamy klin zniszkujacy i wybicie góra wraz z balansem na lini wsparcia uznałem ze to wraz z dobrymi informacjami może dac odbicie z niskim ryzykem zejścia poniżej tego poziomu i dlatego się z wami tym podzielilem bo i tak mało tu jakichkolwiek analiz, a wart dzielić się obserwacjami nawet tak marnymi jak te moje xd
To ja powiem ze kiedyś tez taka linie sobie wyrysowalem i w miarę działa to wsparcie. Ale jest to extremely long term ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 23 marca 2018, 13:24

Jakby ktoś był zainteresowany to wrzucam konferencję (GC od 1:40)

Informacje (oficjalne) mają być na twiterze po wekendzie. NIc więcej nie wiadomo.

edit:
Takie coś na telegramie:
https://zapodaj.net/65d9bd38651c6.png.html

a tutaj linki do tych z obrazka:
https://zapodaj.net/5e43006489fa8.png.html
https://zapodaj.net/68c5a7442bc18.png.html

Czyli coś z tym IBM-em podpisali a jest to co by nie było duża i rozpoznawalna firma.
Dlaczego się nie chwalą?;-/ Masakryczny mają ten marketing.
Ostatnio zmieniony piątek, 23 marca 2018, 14:20 przez Areck1, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » piątek, 23 marca 2018, 14:19

Chyba na tym BB to panikarze.siedzą. Nie ma info z konferencji to sie wyprzedaja,nie wazne ze ostatnie newsy z GC sugeruja dobra wspolprace i ruszajacy z kopyta projekt xd

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » piątek, 23 marca 2018, 14:32

Za ten marketing to ktoś tam powinien beknąć. Jak np taki Kordek idzie za przeproszeniem do kibla to całe internety o tym trąbią i kurs idzie w górę - czy to dobre, czy złe to już każdy niech sam sobie oceni. A tutaj mamy fajne informacje, współprace, działania i to wszystko może być obrócone w niwecz przez marketing, a raczej jego brak.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » piątek, 23 marca 2018, 14:39

Nie tylko na BB, wszędzie sytuacja wygląda podobnie. Mało osób interesuje się konkretnymi altami. Żeby cena wystrzeliła mocno do góry to do wielu osób musiałaby dotrzeć informacja, że GC to przełom w świecie kryptowalut, gier itd. A w sumie to co zobaczyłem na konferencji to trochę lipa, mało konkretów.
Szkoda, bo jestem zakupiony mocno w GC, jestem na niezłej stracie i w sumie nie wiadomo co dalej.

Druga kwestia - za każdym razem jak BTC spada to wiadomo GC też. Tylko, że BTC później odbija znacznie, a GC minimalnie tylko. I tak za każdym razem GC więcej traci niż BTC finalnie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości