Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 11 marca 2018, 15:59

xazar pisze: Projekt działa to fakt ale to że coś działa nie znaczy że jest dobre
Znaczy lepsze jest coś co nie działa. Ja tam wolę mieć małego fiata który działa niż niedziałającego mercedesa którego nie wiadomo czy kiedyś się naprawi. Oczywiście Mercedes taki też jest do sprzedania ale ile razy można sprzedać niedziałający samochód. Ostatni nabywca odda na złom i dostanie kilka procent zainwestowanego kapitału. A fiacikiem będą jeździć. Może ktoś go kiedyś przerobi na jakiś fajny np plażowy cabrio i jeszcze nieźle zarobi. Oby tak było z GC.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » niedziela, 11 marca 2018, 16:03

Powiem tak lepsze jest coś co nie działa ale stoją za tym ludzie którzy już coś osiągnęli i mają opinie dobrych developerów programistów , mają portfolio niż byle jak działający projekt za którym stoją nieznani ludzie nie mający nawet konkretnych planów bo projekt bez white paper to jakaś kpina

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 11 marca 2018, 16:18

xazar pisze: Powiem tak lepsze jest coś co nie działa ale stoją za tym ludzie którzy już coś osiągnęli i mają opinie dobrych developerów programistów , mają portfolio niż byle jak działający projekt za którym stoją nieznani ludzie nie mający nawet konkretnych planów bo projekt bez white paper to jakaś kpina
Ja widzę na ich stronie white paper do pobrania https://gamecredits.com/mobilego

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: blackraijin » niedziela, 11 marca 2018, 16:37

fifipl pisze:...Niech mi ktoś pokaże jaki coin faktycznie dziala. I nie chodzi mi to o marketing i obietnice bo tu sie zgodzę że inne coiny mają to lepsze. Chodzi mi o zastosowanie. Jak do tej pory żaden coin nie działa...
Jakim ignorantem trzeba być, żeby pisać TAKIE GŁUPOTY bez weryfikacji. Siejesz demagogię i sam wystawiasz się na pośmiewisko.
Na szybko: Działające projekty to chociażby Siacoin, polski Golem, czy Neo lub Ethereum - oba projekty bardzo podobne do Liska, pozwalające na stawianie dappsów.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kswmaciej » niedziela, 11 marca 2018, 16:43

Portfel GameCredits już działa ;-)
Czy coś się zmieni...?

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 11 marca 2018, 16:58

blackraijin pisze:
fifipl pisze:...Niech mi ktoś pokaże jaki coin faktycznie dziala. I nie chodzi mi to o marketing i obietnice bo tu sie zgodzę że inne coiny mają to lepsze. Chodzi mi o zastosowanie. Jak do tej pory żaden coin nie działa...
Jakim ignorantem trzeba być, żeby pisać TAKIE GŁUPOTY bez weryfikacji. Siejesz demagogię i sam wystawiasz się na pośmiewisko.
Na szybko: Działające projekty to chociażby Siacoin, polski Golem, czy Neo lub Ethereum - oba projekty bardzo podobne do Liska, pozwalające na stawianie dappsów.
Nie zrozumiałeś mnie do końca. Działający projekt to taki który działa GLOBALNIE bo po to są crypto. Co mogę zrobić z takim Siacoinem ? Jak będę mógł kupić w 100 miejscach na świecie pizze za pizzacoin to bedzie on działal ? I tak i nie. A teraz oświeć mnie proszę co to są dappsy ? A tak na marginesie to forum jest po to żeby polemizować. Rozmawiać a nie od razu contra "ignorant" "pośmiewisko". Lubię rozmawiać w przyjaznej atmosferze. O ile milej i przyjemniej było by gdybyś napisał " I tu Kolega się myli są działające projekty bo ... " Nikt tu nikogo nie widzi ale nie znaczy to żeby nie prowadzić kulturalnej rozmowy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: liseklsk » niedziela, 11 marca 2018, 17:05

kswmaciej pisze: Portfel GameCredits już działa ;-)
Czy coś się zmieni...?
Żeby się coś zmieniło to musi działać na giełdach

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 11 marca 2018, 17:14

No dobra poczytałem. Golem - super komputer. Czy ktoś tego używa ? Idea fajna ale to już było. Oczywiście nie na blockchainie bo to jest nowość ale zdaje się NASA czy CERN ma taki program. Trzeba sobie na kompie zainstalować programik i charytatywnie udostępniasz jego moc. Siacoin - zamiast chmury. Ok fajnie. mam 50GB danych do przechowania i chcę żeby było 100% bezpieczne zaszyfrowane i nigdy nie zniszczone. No i dostępne zawsze i wszędzie. Jak projekt działa to proszę powiedz mi jak to mam zrobić ? No i żeby było tanio.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » niedziela, 11 marca 2018, 17:20

Jack : Our web wallet (GWallet) is back online. Once again, we took down the wallet temporarily after the network hard fork last Thursday. We apologize for the inconvenience and thank you for your continued support. https://wallet.gamecredits.com/

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 11 marca 2018, 18:03

blackraijin no kurcze szukam i szukam tej "chmury" Sia i nic nie mogę znaleźć. A te 50GB to naprawdę chętnie bym gdzieś zarchiwizował. A i mam słaby komputer i przydało by się trochę mocy obliczeniowej bo jak zapuszczę dziś projekt to komp mi kończy obliczanie za kilka dni. Taki Golem to było by coś. Masz rację, ale chyba faktycznie się nie znam bo też nic nie mogę znaleźć.

Dodano po 19 minutach 10 sekundach:
blackraijin pisze: Na szybko: Działające projekty to chociażby Siacoin, polski Golem, czy Neo lub Ethereum - oba projekty bardzo podobne do Liska, pozwalające na stawianie dappsów.
bardzo dziękuję koledze za naukę. Dostałem na priva o tych dappsach super sprawa warto poczytać jak ktoś nie wie. Czekam w takim razie aż powstanie jakiś portal na tym czymś. Fajnie by było wreszcie coś bezpiecznego co ma sens.

Dodano po 18 minutach 7 sekundach:
A wracając do tematu GAME i innych crypto. Niestety chyba muszę zweryfikować swoje poglądy. Mówi się wierzysz w projekt znasz go to inwestuj. Chyba jednak bardziej dziś jest opłacalne "Inwestuj w coś co ma dobry marketing zarób i wyskakuj" . Zaznaczam "dziś". Smutne, ale jak Game nie ruszy z marketingiem i obietnicami (nawet bez pokrycia) to daleko nie zajadą w tym natłoku crypto. Ciekawe czy ktoś w tej ekipie bądz co bądz dużej (spory ten budynek mają) zna polski żeby sobie poczytać to forum. Może by coś do nich dotarło.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » niedziela, 11 marca 2018, 18:05

Tomek1705 pisze:Nie wiecie co robi team bo w przeciwieństwie do LSK ogłasza wszystko jak już mają zrobione na 100%. A o wielkich rzeczach mówią tak naprawdę od 2 miesięcy a nie od pół roku lub więcej jak LSK.
1. W jaki sposób to co dotychczas team GAME "zrobił na 100%" wpłynęło to na cenę?
2. W jaki sposób mówienie o "wielkich rzeczach" wpłynęło na cenę?

Obecna cena na Poloniex to jakieś $1.5.
Jeśli nie cena (i dynamika jej zmian) jest wyznacznikiem, to jaki inny obiektywny (wyrażony liczbą) wskaźnik nim jest?
Tomek1705 pisze:Lepiej pewnie gdyby game napompować jak LSK skoczyłby do 100 i spadł do 48 zł jak teraz LSK.
To zobacz ile kosztował GAME od lipca 2016 do listopada 2016, a ile kosztuje obecnie. Następnie zrób to samo porównanie dla LSK.
Potem wróć tutaj i napisz, którą z walut wolałbyś mieć dzisiaj, przy dzisiejszych cenach.

(podpowiem, obie waluty w grudniu zaliczyły nowe ATH, rzecz jednak w tym z jakiego poziomu startowały do wzrostów i na jakim poziomie wylądowały po spadkach)

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » niedziela, 11 marca 2018, 18:11

fifipl pisze:blackraijin no kurcze szukam i szukam tej "chmury" Sia i nic nie mogę znaleźć. A te 50GB to naprawdę chętnie bym gdzieś zarchiwizował. A i mam słaby komputer i przydało by się trochę mocy obliczeniowej bo jak zapuszczę dziś projekt to komp mi kończy obliczanie za kilka dni. Taki Golem to było by coś. Masz rację, ale chyba faktycznie się nie znam bo też nic nie mogę znaleźć.

Dodano po 19 minutach 10 sekundach:
blackraijin pisze: Na szybko: Działające projekty to chociażby Siacoin, polski Golem, czy Neo lub Ethereum - oba projekty bardzo podobne do Liska, pozwalające na stawianie dappsów.
bardzo dziękuję koledze za naukę. Dostałem na priva o tych dappsach super sprawa warto poczytać jak ktoś nie wie. Czekam w takim razie aż powstanie jakiś portal na tym czymś. Fajnie by było wreszcie coś bezpiecznego co ma sens.

Dodano po 18 minutach 7 sekundach:
A wracając do tematu GAME i innych crypto. Niestety chyba muszę zweryfikować swoje poglądy. Mówi się wierzysz w projekt znasz go to inwestuj. Chyba jednak bardziej dziś jest opłacalne "Inwestuj w coś co ma dobry marketing zarób i wyskakuj" . Zaznaczam "dziś". Smutne, ale jak Game nie ruszy z marketingiem i obietnicami (nawet bez pokrycia) to daleko nie zajadą w tym natłoku crypto. Ciekawe czy ktoś w tej ekipie bądz co bądz dużej (spory ten budynek mają) zna polski żeby sobie poczytać to forum. Może by coś do nich dotarło.
Ja z moją obecną wiedzą i kapitałem nie powtórzyłbym swoich inwestycji z przeszłości, ale nie ma co płakać. Trzeba być cierpliwym i tyle. Z tym marketingiem to prawda. W sumie to nawet nie chodzi o marketing czy sam projekt a o popularność. Wchodzisz sobie na tradingview i widzisz co jest popularne i gdzie jest największy obrót. Takie waluty są najpewniejsze. I mimo ciężkiego hejtu na np LISKa jego popularność wcale nie maleje a jak już maleje to nieznacznie. A co oni tam takiego mają? Nic. Game natomiast ciągle traci popularność i niestety jest to regularne zjawisko. Nawet jak game pójdzie do góry o 1-2 pozycje to potem spada o kilka i tak ciągle natomiast oni już niby jakiś produkt mają. Trzeba po prostu czekać i już. A posty od ludzi pokroju Inwestor czy Game to jest kpina. Niedawno był tutaj użytkownik zwący siebie matematykiem i też niezły popis dawał.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 11 marca 2018, 18:21

Ja wyrażam swoje zdanie. Na chwilę obecną z walut dostępnych na BitBay moja 3 jest następująca :

1. LISK
2. LTC
3.BCC

Te waluty moim zdaniem maja największy potencjał na wzrosty. Ja w Game nie włoże ani 1 grosza. Ci którzy zainwestowali w GameCredits niech modlą się żeby konferencja która odbędzie się 19.03 coś przyniosła bo inaczej spadek poniżej 4 zł jest moim zdaniem bardzo możliwy.

Kto wie czy Game nie spadnie do ceny 1 USD i nie będzie się już w tej cenie utrzymywał. Było by łatwiej płacić za gry maja przelicznik 1 Game = 1 dolar

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » niedziela, 11 marca 2018, 20:15

inwestor2018 pisze:Było by łatwiej płacić za gry maja przelicznik 1 Game = 1 dolar
A ja kce żeby złotówkę kosztował bo z Polski jezde. Nie musiałbym kałkulatora używać. zł =1 gama :)
A tak na poważnie.
Pamiętam jak funt był jakoś około 7 zł.
Problemu to nikomu nie robiło.
Wręcz przeciwnie. Masa ludzi do GB wyjechała. Nie mieli żadnego problemu żeby to przeliczyć: D

Jeszcze raz do tych co komentują co 10 min coś co wygląda jak wykres miesieczny.
Zarejestrujcie sie na forex.
Będziecie mieli emocje jakich oczekujecie.
Mam wrażenie że większość tutaj, nie ma świadomości że istnieje rynek z walutami jakich używamy na codzień.
Wrzucacie sobie równowartość tych 200 game, odpalacie sobie przedział m5 i jazda :)

Różnica taka jakbys przesiadł się z autobusu na F1 ;)
Game moze i urośnie.
Sam czaję się na miejsce w ktorym wyszedłem.
Póki co btc spada.
W poniedziałek pisałem że jak odbije od tych 12k to zjazd może być ogromny.
I odbiło.
Było to chyba z czwarte podejscie.
Jesli coś jest cztery razy odbijane to reakcja musi być duża.
Więc albo to była tylko korekta spadków.
Albo będziemy atakować 5 raz.
Dopóki nie przebije tych 12k to wszystko się może zdarzyć.
Ostatnio zmieniony niedziela, 11 marca 2018, 20:33 przez Ramzes84, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 11 marca 2018, 20:25

Przypomnieć wam tylko że na Poloniex i Bit-Z GameCredits kosztuje obecnie w przeliczeniu na PLN około 5 zł i 30 groszy.

Jeśli konferencja nie wypali to współczuję tym co płacili powyżej 8 zł za niego.

Jeszcze jak portfele odblokują to pewnie będzie masowa sprzedaż

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » niedziela, 11 marca 2018, 20:51

inwestor2018 pisze: Przypomnieć wam tylko że na Poloniex i Bit-Z GameCredits kosztuje obecnie w przeliczeniu na PLN około 5 zł i 30 groszy.

Jeśli konferencja nie wypali to współczuję tym co płacili powyżej 8 zł za niego.

Jeszcze jak portfele odblokują to pewnie będzie masowa sprzedaż
Ja też jestem sceptycznie nastawiony nie tylko do game ale i do calego krypto.

Ale ty to jesteś pesymistyczna parówa.
Jesli btc spada to ciągnie za sobą wszystko (co dla mnie jest nielogiczne)
Ale jak zacznie ponownie pizgać w górę, to wciągnie wszystko za sobą. Nawet takiego game.
A to że btc będzie rósł to jest według mnie pewne.
Dla mnie jest użyteczny chociażby ze względu mega szybkich przelewów w jakiekolwiek miejsce na naszej planecie. Co według mnie jest już ogromnym plusem.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6407
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maxi82 » niedziela, 11 marca 2018, 22:50

Trochę "pozamiatałem" - proszę się trzymać tematu wątku.

EDIT
Jeśli dalej będą się odbywać piramidalne offtopy, spam-posty, trollowanie - polecą 7 dniowe bany bez ostrzeżenia. :evil:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » poniedziałek, 12 marca 2018, 07:23

inwestor2018 pisze: Jeszcze jak portfele odblokują to pewnie będzie masowa sprzedaż
Dzisiaj najprawdopodobniej odblokują portfel na BB gdzie obecnie mamy 30% volumenu ze wszystkich giełd.
Może polać się krew... ale nie musi... zobaczymy jak się to potoczy i czy już zaczną "ciąć straty" - Przy zakupie za 8 zł (to ta pozytywna opcja) strata obecnie wynosi około 25% nie sądzę, aby ktoś głębiej czekał na sprzedanie. 75% kapitału to lepsze niż 50%:-)

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » poniedziałek, 12 marca 2018, 08:39

z wykresu GC ciezko cos wykreslic, z pozytywnych rzeczy to daleko nam do poziomu 1,4$ a tam mamy bardzo mocne wsparcie, obecnie kurs GC jest zalezny tylko i wylacznie od nastroju Bita, a tam sytuacja lokalnie ma sie dobrze, przy jakims pozytywnym wydarzeniu w team'ie game powinno niedlugo cos tknac, bo poziom 1,5-1,75$ jest niebezpieczny dla psychiki trzymajacych Game'a :D:D

Obrazek


dzisiaj powinno byc optymistycznie, bowiem wszystko wskazuje na to, ze Bit obierze kierunek ku polnocy, a mysle, ze game razem z nim ;)
powinnismy dotrzec do 2$


milo by bylo gdybyscie nie wymieniali sie wiadomosciami jak na czacie, bo ja jak i wielu zainteresowanych watkiem probuje znalezc w tym temacie cos sensownego i na temat, a nie przemyslenia bez podstawne, czy tez widzimisie, wolalbym brak zainteresowania w tym temacie i jeden post typu wallet dziala, nizeli 5 stron, z ktorych wynika tylko to, jak wam zle.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » poniedziałek, 12 marca 2018, 08:55

Co do poziomu 1,4 $ to zgadzam się, że mamy tam mocne wsparcie, ale jesteśmy znacznie bliżej tej granicy (na innych giełdach gdzie volumen jest wyższy)) niż to pokazałeś na wykresie.
https://pl.tradingview.com/x/MtDQnLJQ/
Spoiler:
1 BitBay GAME/PLN $1,83 30,97% Recently
2 Bit-Z GAME/BTC $99 022 $1,53 20,12% Recently
3 Poloniex GAME/BTC $98 229 $1,53 19,96% Recently
4 Bittrex GAME/BTC $57 421 $1,74 11,67% Recently

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości