Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Nys
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Nys » niedziela, 11 marca 2018, 09:44

inwestor2018 pisze: Mamy spadek na 5.92 zł na BitBay. Czyzby cena powoli się zbliżała do tej z Poloniex ? Co najlepsze za 9 dni maja konferencje a cena z każdym dniem coraz niższa

Dla mnie ten projekt z każdym dniem coraz gorzej wypada. Zero konkretów, ciągle tylko mówią że pracują ale żeby pokazać efekty tej pracy to już nie bardzo.....
No chyba nie myslales kolego, ze gielda da ci zarobic tak po prostu? Na tym ta gra polega, slabe umysly maja myslec ze jest zle i bedzie jeszcze gorzej. Aktualnie co by nie gadac to poziom ryzyka na game jest mega niski. Jesli chodzi o ta cala konferencje to chyba nie myslales, ze gielda wczesniej pokaze ci kierunek? Z reguly jest tak, ze przed wydarzeniami gielda bedzie sie pod nie ustawiac, zbijajac jak najbardziej cene, zeby wyrzucic z rynku caly ten pleb i pozwolic smart money wejsc po jak najlepszej cenie hehe. Nie mowie tu tylko o game, tylko o wszystkich gieldach.

Bardzo dobrze widac nastroje na tym forum, strach i placz, boicie sie kupowac gdy cena jest nisko, a kupicie pewnie na jakims wiekszym impulsie po gorszej juz cenie i przy pierszej korekcie zaczniecie plakac, ze mamy crasha kolejnego. :D

Obstawiam, ze jezeli game ma sie wybic, to najpierw sprawdzi wielkosc waszych jaj haha. :D

"I will tell you the secret to getting rich on Wall Street. You try to be greedy when others are fearful. And you try to be fearful when others are greedy"

Pozdrawiam!

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » niedziela, 11 marca 2018, 10:58

Bardzo dużo osób już nauczyło się "emocji" i "nastrojów" na giełdach krypto. Ludzie szukają zbyt bezpośrednich analogii do prawdziwej giełdy 1:1, a to błąd. Ja widzę po ludziach, że tutaj jak pojawiają się złe emocje, bo spadki itp. to się odcinają na dłużej od giełdy, ustawiają alarmy i czekają miesiąc, dwa, pół roku.
Jest oczywiście grupa, która sprawdza kurs co 5 minut i wykresy, ale Ci się najbardziej nakręcają i pękają.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » niedziela, 11 marca 2018, 11:10

Ja zauważyłem ze gieldy krypto sa bardziej emocjonalne i analiza techniczna w dluzsej perspektywie wygląda gorzej niz na np forexie ;) a wracajac.do tematu Game to obstawiacie w poniedzialek większe spadki , skoro ludzie czekają za przeslanymi coinami ? Zastanawiam się właśnie czy gieldy nie beda stawac pp drugiej stronie zeby zminimalizować ryzyko większych wahań. No bo wyobraźmy sobie nagle Wielka sprzedaż na takim.BB gdzie ostatnio wolumen na game jest tragiczny.. wtedy.chyba cena spadnie do 5 plnow xd

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Merson » niedziela, 11 marca 2018, 11:12

inwestor2018 pisze: Mamy spadek na 5.92 zł na BitBay. Czyzby cena powoli się zbliżała do tej z Poloniex ? Co najlepsze za 9 dni maja konferencje a cena z każdym dniem coraz niższa

Dla mnie ten projekt z każdym dniem coraz gorzej wypada. Zero konkretów, ciągle tylko mówią że pracują ale żeby pokazać efekty tej pracy to już nie bardzo.....
Zaczynasz już pomału irytować kolego. Skoro "twoim zdaniem" projekt jest coraz gorszy bo to wynika z Twoich ostatnich wypowiedzi to po co tu zaglądasz? Po co się udzielasz? Olej ten projekt i leć do innego. Siejesz bezsensowny zamęt, zero argumentów dlaczego projekt niby wypada coraz gorzej. Nic nie pokazują? Ostatnimi czasy coraz więcej robią filmów, przekazują informacji,marketingu zaczyna stopniowo wzrastać i pisanie, że game wypada coraz gorzej jest kompletną ignorancją.

Spokojnie czekać do konferencji i wtedy będziemy wiedzieć na czym stoimy.

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » niedziela, 11 marca 2018, 11:33

Wcześniejsi chwalcy GAME chwilowo się schowali, ale jak widać pojawiają się nowi.

W obliczu przewlekłych spadków narracja, że GAME w przeciwieństwie do "złych", "pompowanych" krypto jest pewne i "dobre", bo jest "do czegoś", "ma zastosowanie" zawaliła się doszczętnie i jak widać już nie jest stosowana.

O ile wcześniej miałem jeszcze szczątkową nadzieję, że ta banda nieudaczników (oszustów?), zwana szumnie "zespołem GAME" jednak zrobi coś pozytywnego i wartościowego to obecnie ją straciłem zupełnie.
W mojej ocenie jedyną szansą dla tego badziewnego coina jest wzrost rynku krypto jako całości. Gdy wszystko pójdzie do góry, to i GAME przy tym nieco się utuczy. I na to właśnie liczę (na razie nic nie sprzedałem). W mojej ocenie "zespół GAME" zupełnie nie potrafi (nie chce?) zrobić niczego wartościowego dla rozwoju tej krypto. Gdzie te wszystkie rzekomo wspaniałe wieści, które miały być kamieniami milowymi w rozwoju tego coina? Były jakieś? Coś realnie istotnego jest wprowadzone/zapowiedziane?

Ja kupiłem GAME dość dawno na Poloniex, jeszcze gdy nie było go na BB, ale słusznie ktoś tu napisał, że jedynym powodem popularności tej waluty na tym forum jest fakt, że jest dostępna na BB. Poza tym niewiele znaczącym szczegółem jest to coin, który niczym się nie wyróżnia od dziesiątków/setek innych notowanych na giełdach.

Odnośnie potencjalnego zastosowania w grach? Po pierwsze, jak słusznie tu już zostało zauważone, duże firmy raczej nie będą miały interesu we wdrażaniu "obcego" coina. Małe firmy? Już prędzej. Natomiast dlaczego miałby to być GAMECredits? Bo w nazwie ma GAME? Bez jaj. To żaden powód.

Dla mnie jedynym wyznacznikiem sprawnego działania zespołu danego coina, jest cena tegoż.
Jeśli kogoś rajcują nic nie znaczące informacje na twitterze, filmiki etc., to znaczy, że jest albo płatnym trollem, albo wyznawcą GAME w znaczeniu religijnym.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » niedziela, 11 marca 2018, 12:17

greg_ pisze:Wcześniejsi chwalcy GAME chwilowo się schowali, ale jak widać pojawiają się nowi.

W obliczu przewlekłych spadków narracja, że GAME w przeciwieństwie do "złych", "pompowanych" krypto jest pewne i "dobre", bo jest "do czegoś", "ma zastosowanie" zawaliła się doszczętnie i jak widać już nie jest stosowana.

O ile wcześniej miałem jeszcze szczątkową nadzieję, że ta banda nieudaczników (oszustów?), zwana szumnie "zespołem GAME" jednak zrobi coś pozytywnego i wartościowego to obecnie ją straciłem zupełnie.
W mojej ocenie jedyną szansą dla tego badziewnego coina jest wzrost rynku krypto jako całości. Gdy wszystko pójdzie do góry, to i GAME przy tym nieco się utuczy. I na to właśnie liczę (na razie nic nie sprzedałem). W mojej ocenie "zespół GAME" zupełnie nie potrafi (nie chce?) zrobić niczego wartościowego dla rozwoju tej krypto. Gdzie te wszystkie rzekomo wspaniałe wieści, które miały być kamieniami milowymi w rozwoju tego coina? Były jakieś? Coś realnie istotnego jest wprowadzone/zapowiedziane?

Ja kupiłem GAME dość dawno na Poloniex, jeszcze gdy nie było go na BB, ale słusznie ktoś tu napisał, że jedynym powodem popularności tej waluty na tym forum jest fakt, że jest dostępna na BB. Poza tym niewiele znaczącym szczegółem jest to coin, który niczym się nie wyróżnia od dziesiątków/setek innych notowanych na giełdach.

Odnośnie potencjalnego zastosowania w grach? Po pierwsze, jak słusznie tu już zostało zauważone, duże firmy raczej nie będą miały interesu we wdrażaniu "obcego" coina. Małe firmy? Już prędzej. Natomiast dlaczego miałby to być GAMECredits? Bo w nazwie ma GAME? Bez jaj. To żaden powód.

Dla mnie jedynym wyznacznikiem sprawnego działania zespołu danego coina, jest cena tegoż.
Jeśli kogoś rajcują nic nie znaczące informacje na twitterze, filmiki etc., to znaczy, że jest albo płatnym trollem, albo wyznawcą GAME w znaczeniu religijnym.
Wydaje mi się ze wiekszosc czeka na 19 marca ba konferencje w tym i ja. A jeśli nic tam znaczacego nie oglosza to cena spadnie do piekła Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: liseklsk » niedziela, 11 marca 2018, 12:22

Dodam jeszcze do tego opieszałość deweloperów. Od dobrych dwóch tygodni są problemy z przesyłaniem(najpierw nie naliczało potwierdzeń właściwie) od tygodnia nie działają wallety a zespołowi nie spieszy się żeby update zrobić jak najszybciej, na discord ciągle info że już 24h a teraz no w sumie jest weekend więc nam się nie chce xD. Widocznie twórcom nie zależy, widać ze właśnie takie przestoje dobijają tą krypto i duża część osób się jej pozbywa bo jest kompletnie nieużyteczna bez możliwości przesyłania i działającego walleta. Przez 4 ostatnie dni nie potrafili nawet odpalić strony blockchaina. Czekam tylko aż się zaksięgują te wszystkie GAME, które teraz są na walletach giełdy a nie są jeszcze dodane do sald użytkowników. Może się zrobić ciekawie.

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » niedziela, 11 marca 2018, 12:53

Zachowujecie się jak płaczki. cierpliwości.


Teraz nagonka na game bo team nie pracuje. Nie wiecie co robi team bo w przeciwieństwie do LSK ogłasza wszystko jak już mają zrobione na 100%. A o wielkich rzeczach mówią tak naprawdę od 2 miesięcy a nie od pół roku lub więcej jak LSK.

Lepiej pewnie gdyby game napompować jak LSK skoczyłby do 100 i spadł do 48 zł jak teraz LSK.

I nie nie jestem żadnym wyznawcą. Po prostu cierpliwie obserwuję. I zanim była pompa na 24 zł to ludzie też płakali. I w panic buy wchodzili jak game leciał do góry.

Dodatkowo większość walut w ciągu 7 dni straciło podobną wartość procentową oko 20 - 25%.
Z game o tyle na niekorzyść ze update sieci w okresie gdy BTC leci/ leciał na łeb więc to pewnie podkręca negatywną atmosferę.

Pytanie czy informacja o zmianie silnika na ten sam co dash wpłynęła by pozytywnie gdyby nie spadek BTC.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 11 marca 2018, 13:07

No właśnie skoro Liska napompowali do takiej kwoty pomimo tego że nie jest on ciągle gotowy to do jakiej kwoty napompują go gdy będzie Core 1. 0 i SDK ?

Game nie oszukujmy się za mało zrobił i dlatego spadł do takiej niskiej kwoty.

Poza tym ten projekt ma małe szanse na sukces bo ja uważam że jeśli jakiś znany producent gier będzie chciał wprowadzić jakieś płatności itp to zrobi swoją kryptowalute a nie będzie chciał korzystać z czyjejś

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gracz » niedziela, 11 marca 2018, 13:15

inwestor2018 idz do tematu liska i nie pisz za trzy miesiace ze mogłeś kupić game. PA
Tomek1705 Dokłądnie, jeśli wszystko sie unormuje to inne alt tez zaczna powracać do swoich wartości. Zobaczymy co będzie po konferencji. Cierpliwości

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » niedziela, 11 marca 2018, 13:18

@Inwestor2018 to raczej nie działa w ten sposób ze zrobi sobie własną walutę i tyle. A cały system ? Gdzie wymieniać takie coiny. To trzeba całego systemu do tego/ giełdy itp.

A LSK został napompowany nie przez to ze coś robi tylko przez to że mają fałszywy marketing i są na dużych giełdach.
Fałszywy na myśli potrafią sprzedać coś czego nie ma i namieszać ludziom w głowach. A później na takiej konferencji ludzi czekają na jakieś newsy i sami nie wiedzą nawet co chcą (chociażby z ostatniej konferencji że core jest gotowy i w trakcie testów).

poza tym pewnie z 80% ludzi nie wie do czego ma służyć core i w ogolę co to SDK. Jadą tylko na spekulacjach i chęci na łatwy zarobek a to tak nie działa bo tu trzeba czasu.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » niedziela, 11 marca 2018, 13:20

A ja myślę że sam pomysł jest świetny bo ujednolica środek płatności. kolega z Zambii czy Papui Nowej Gwinei ma takie same możliwości zapłaty za premium gry online jak kolege z Niemiec. Poza tym wzrósłby handel szarej strefy miedzy graczami za itemy itp co wbrew pozorom strasznie nakręca grę bo przyciaga tych co chcą zarobić ale i wielu innych graczy a jeśli środkiem płatniczym jest token spekulacyjny to tym lepiej. Co jednak do samego GC no za dużo sie nie dzieje. Konferencje też niefortunnie wybrali bo poprostu mamy 8 dni przed a giełda zanotowała ostre spadki i żadne konferencje , rebrandingi nie uratują kursu jeśli bitcoin bedzie spadać a liska uratowała całkiem długa korekta bessy bitcoina, który wspinał się dość długo. Gdyby była przed rebrandingiem taka sytuacja jak teraz to byłoby to samo. Ja z tym tokenem miałem pecha bo traktowałem go tylko jako spekulacja na daytraedingu ale nie ustawiłem pozycji przed crashem pompki gdy kosztował 21 po prostu sobie dłużej pospałem a obudziłem się już z 50% stratą kapitału. Trzeba było odrabiać straty ale na walucie tak słabej gdzie developerów i programistów nikt nie zna ,nie ma white paper a zapowiedzi roznych rzeczy są tak słabe że nie ma nawet dat ich wprowadzania no po prostu nie ma szans

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » niedziela, 11 marca 2018, 13:24

Dodatkowo BTC może zacząć odbijać w niedługim czasie bo gdzieś wyczytałem info że ten Japoniec nie może sprzedać kolejnej paczki BTc chyba do sierpnia (nie dostał autoryzacji czy jakoś tak na przelanie na giełdy). (Jedynie jakaś aukcja 2000BTc jeszcze w tym miesiącu pytanie czy puszcza to paczką czy systematycznie)

Dodano po 3 minutach 14 sekundach:
@xazar
zgadzam się z tym że zapowiedzi itp to porażka. No ale tutaj czekam na to że niby mają ruszyć z tym tematem własnie po confie.
W końcu chyba po to zrobili własne studio aby ruszyć z marketingiem na poważnie a nie wycinki z rozmów.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 11 marca 2018, 13:29

Daj linka do tej info odnośnie Japońca że niby nie może sprzedawać.

Game spadł najmocniej z wszystkim krypto z BB tak więc to też o czymś świadczy. Spadek poniżej 6 zł w sytuacji gdy Bitcoin kosztuje ponad 31 tysięcy ? Jak w lutym BTC spadł poniżej 20k to Game również podobnie co dzisiaj kosztował

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » niedziela, 11 marca 2018, 13:46

Nie no, jak spadło najbardziej na BITBAYU to sprzedaje wszystko co mam, przecież zachowania polskich „inwestorów” na tej „potężnej” giełdzie mają „wielkie” znaczenie na sytuacje :lol:

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » niedziela, 11 marca 2018, 13:58

Wpisz sobie w google to pojawią się różne żródła.
Tutaj jedno z nich.
https://www.trendsmap.com/twitter/tweet ... 1433600002

Czemu twierdzisz że game spadł najbardziej ? w ciągu 7 dni spadki jak poniżej: Najgorzej wypada bitcoin gold.
Game i LSK podobnie.

Game 22,39%
Lisk 20,66%
BTG 23.88

Dodano po 12 minutach 7 sekundach:
I wejdźcie sobie na telgrama coraz śmielej mówią o tym co bedzie się działo. Między innymi nowa strona roadmapa najpierw gnation potem gamecredit.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 11 marca 2018, 14:18

reaktywa pisze: Nie no, jak spadło najbardziej na BITBAYU to sprzedaje wszystko co mam, przecież zachowania polskich „inwestorów” na tej „potężnej” giełdzie mają „wielkie” znaczenie na sytuacje :lol:
Akurat jeśli chodzi o GameCredits to ma duże znaczenie ponieważ największy volumen na tej pseudo kryptowalucie jest właśnie na BitBay.

BTG Gold nie brałem wogole pod uwagę bo to jest właśnie przykład kolejnego Shitcoina który kosztował nie tak dawno prawie 1400 zł a dzisiaj 256 zł.

Co Ci go kupili to pewnie nadal liczą że zrobi niedługo nowe ATH

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 11 marca 2018, 15:29

Co raz częściej słyszę tutaj że GC to gówno że są inne lepsze coiny. Może mi ktoś w końcu powie jakie. Niech mi ktoś pokaże jaki coin faktycznie dziala. I nie chodzi mi to o marketing i obietnice bo tu sie zgodzę że inne coiny mają to lepsze. Chodzi mi o zastosowanie. Jak do tej pory żaden coin nie działa i śmiem wątpić czy zadziała któryś. GC ma mały sklepik, jakieś tam plany i jest to realne. To co chcą zrobić to w porównaniu z obietnicami innych coinow to popierdółka ale realna i działająca. I jak tu przyrównać takie GC do jakiegoś spacecoina (chyba) którego chcą w kosmos wysłać jakieś satelity mieć czy coś takiego. Na dziś rynek zachłystuje się super pomysłami co raz bardziej odjechanymi ale ochłonmy. Inwestujemy w coina czy marketing ? Ile można mamić ludzi i nakręcać projekt marketingiem. Powiem tak, za GC kupię gierkę a co na dzisiaj mogę zrobić z lsk ? Oczywiście mogę sprzedać na giełdzie ale co po za tym? Co mogę zrobić z każdym innym coinem ? Nic. Jedynie BTC mogę w kilku miejscach wykorzystać ale i to jest jak na razie w powijakach. Kiedyś był szał na znaczki, potem monety a teraz crypto. Za jakiś czas zostaniemy z lsk w portfelu tak jak z papierkami w klaserze czy bezwartościowymi medalikami w gablotce. Lsk to tylko przykład, wyznawcy tego coina nie piję do was ;)

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » niedziela, 11 marca 2018, 15:43

Problem w tym że większość z tych projektów zniknie a Game nie wygląda na taką kryptowalutę która mogłaby wytrzymać apokalipsę. Projekt działa to fakt ale to że coś działa nie znaczy że jest dobre. Patrze na to z chłodną głową mimo że sporo na tym utopiłem i część odzyskałem na odbiciach . Teksty typu że chcą wszystko mieć dopracowane do perfekcji zanim zrobią marketing są nielogiczne bo projektów jest tak duzo że nie działając w marketingu nawet świetny projekt nie da rady np takie snovio... znani developerzy(w porównaniu do game których prawie nikt nie zna) świetny projekt ale słaby marketing i waluta porównując ath market capu spadła o 80% Rynek w tej chwili rządzi sie emocjami a inwestują ludzie nie mający pojęcia o samej krytpowalucie to raz i nie mający pojęcia o analizie technicznej , psychologii tłumu , info o ludziach stojących za projektem itp. Nawiasem mówiąc na BB zniknęły ściany trzymające kurs albo więksi gracze czekają na rozwój wydarzeń albo wchodzimy w trend boczny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » niedziela, 11 marca 2018, 15:48

@fifipl, o to właśnie chodzi!
To jest główny problem.
Jeśli ktoś myśli, że naprawdę potrzebujemy 2000, 200 czy nawet 20 kryptowalut, to jest w błędzie.
Czy naprawdę potrzebujemy monety o nazwie PIZZACOIN, żeby płacić za pizzę?
Czy żeby pożyczać sobie kasę, musimy ją najpierw wymieniać na coś co ma w nazwie LEND?
Czy dentyści potrzebują waluty, która MUSI w nazwie mieć DENT?
Odpowiedź na te pytania to, uwaga, uwaga, NIE.

Jakieś 99% "projektów" to po prostu mniej lub bardziej udane kopie bitcoina.
Przecież zamiast "projektować" ciągle nowe twory do osobnych zastosowań, wystarczyłoby implementować użycie już istniejących rozwiązań.

Sam jestem bardzo mocno załadowany w różne alty, bo można na tym dużo zarobić i szczerze mówiąc wierzę tylko w aspekt spekulacyjny 99% tych wynalazków.

Jednak jako prawdziwy kamień milowy naszej cywilizacji, taki game changer tylko i wyłącznie Bitcoin (Cash).

Czy GAME CREDITS jest dobrym pomysłem? Tak.
Czy to może się udać? Tak.
Czy jest to pomysł wybitny? Nie.
Czy zmieni świat? Nie.
Czy dzięki niemu będzie nam się żyło lepiej? Nie.
Czy warto teraz inwestować? Tego nie wie nikt.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości