Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Mateusz221993 » sobota, 27 stycznia 2018, 18:31

layra pisze:Wytłumaczcie mi proszę dziwne zachowanie GC? Btc teoretycznie UP a GC nie UP ;p ? Wszyscy uciekają w BTC ?
Ja tez dolaczam sie do pytania niezleto chore btc spada wszystko spada teraz btc rosnie to game spada nie wspomne o ltc troche lsk ruszyl hehe masakra

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » sobota, 27 stycznia 2018, 19:45

BTC buja się w wąskim kanale 36500 do 38000
Te 1500 zł to przecież żadne wzrosty jak na btc.
My bujamy się między 13 a 15
Za niedługo powinno wywalić górą.
Może łaskawie nas pociągnie pod te 18 a potem atak na szczyt :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6398
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maxi82 » sobota, 27 stycznia 2018, 21:43

Przypominam że akcja 7 dniowy banan za ot i zaśmiecanie nadal trwa...
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Ghent/Belgia

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: MTomczak » sobota, 27 stycznia 2018, 22:14

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość tematów dot. Gamecredits swoje pytanie chciałbym zadać tutaj.

Ostatnio chciałem wypróbować GC Client'a pod kątem kopania GC. I tutaj powstają moje pytania:
1. Czy mogę np na dwóch komputerach zainstalować w/w klienta, odpalić go i one sumują swoją wydajność? Po prostu tutaj kopanie odbywa sie poprzez klienta, nie wiem na ile jest on przygotowany na kopanie na paru maszynach. W końcu to bardzo gotowe rozwiązanie.
2. Jak oceniacie w ogóle tego klienta? Czy są alternatywne, bardziej wydajne metody wydobywania GC?
3. Mam problem z kopaniem za pomocą tego klienta poprzez GPU. Przez CPU wszystko idzie super, ale przy GPU jak klikam START to pokazuje jedynie czerwony pasek z kodem błędu 1. Czy wiecie w czym może leżeć problem?

P.S. Jeśli to niewłaściwie miejsce to chętnie przeniosę.
Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » sobota, 27 stycznia 2018, 22:24

1. Nie
2. To beta, więc nie czas oceniać teraz. Nie ma innych sposobów wydobywania GC.
3. Możliwe że sterowniki karty graficznej, najlepiej jak zgłosisz sie z tym na ich discorda, dostaniesz bardzo szybko odpowiedź od devów.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mk123 » niedziela, 28 stycznia 2018, 09:55

MTomczak pisze:Ze względu na bardzo ograniczoną ilość tematów dot. Gamecredits swoje pytanie chciałbym zadać tutaj.

Ostatnio chciałem wypróbować GC Client'a pod kątem kopania GC. I tutaj powstają moje pytania:
1. Czy mogę np na dwóch komputerach zainstalować w/w klienta, odpalić go i one sumują swoją wydajność? Po prostu tutaj kopanie odbywa sie poprzez klienta, nie wiem na ile jest on przygotowany na kopanie na paru maszynach. W końcu to bardzo gotowe rozwiązanie.
2. Jak oceniacie w ogóle tego klienta? Czy są alternatywne, bardziej wydajne metody wydobywania GC?
3. Mam problem z kopaniem za pomocą tego klienta poprzez GPU. Przez CPU wszystko idzie super, ale przy GPU jak klikam START to pokazuje jedynie czerwony pasek z kodem błędu 1. Czy wiecie w czym może leżeć problem?

P.S. Jeśli to niewłaściwie miejsce to chętnie przeniosę.
Pozdrawiam

1. Jak najbardziej, nawet na kilku.
2. Nie ma innych metod
3. Moze za slaba karta

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 28 stycznia 2018, 10:23

Ramzes84 pisze: BTC buja się w wąskim kanale 36500 do 38000
Te 1500 zł to przecież żadne wzrosty jak na btc.
My bujamy się między 13 a 15
Za niedługo powinno wywalić górą.
Może łaskawie nas pociągnie pod te 18 a potem atak na szczyt :)
Atak na szczyt ? Rozumiem że masz na myśli legendarne już 24-25 zł ;)

Od rana giełda świeci się na zielono z wyjątkiem Game, wielu z was pisało że jest mocno uzależnione od BTC a Bitek już +5% na plusie a Game 4%na minusie dzisiaj jest ;)

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » niedziela, 28 stycznia 2018, 10:42

inwestor2018 pisze:
Ramzes84 pisze: BTC buja się w wąskim kanale 36500 do 38000
Te 1500 zł to przecież żadne wzrosty jak na btc.
My bujamy się między 13 a 15
Za niedługo powinno wywalić górą.
Może łaskawie nas pociągnie pod te 18 a potem atak na szczyt :)
Atak na szczyt ? Rozumiem że masz na myśli legendarne już 24-25 zł ;)

Od rana giełda świeci się na zielono z wyjątkiem Game, wielu z was pisało że jest mocno uzależnione od BTC a Bitek już +5% na plusie a Game 4%na minusie dzisiaj jest ;)
Btc się przebił..
Ale faktycznie chyba sporadycznie zdarza się ta korelacja game z btc i coraz mniej w nią wierzę.
Ostatnie wzrosty game pod te 15.30 raczej nie byly spowodowane wzrostem btc, ponieważ jaśnie pan btc nie robił jakichś mega wzrostów.
Głównie stał jak kołek.
Atak na szczyt oczywiście te 25 :)
Lecz po drodze jeszcze nieszczęsne 18
A może game chce jednak dotknąć tej 13 i stamtąd ruszy.
Lepiej by to wyglądało.

Są jakieś plusy.
Nie rośnie. Ale póki co, nie ma też ochoty spadać :)
https://www.fotosik.pl/zdjecie/511ed6c8de190d86
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 stycznia 2018, 11:34 przez Ramzes84, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 28 stycznia 2018, 10:58

Zobaczymy jak się dzisiejszy dzień skończy, Game jako jeden z nielicznych z pierwszej setki świeci się na czerwono a np. ETH ma już 10% zysku na dzisiejszy dzień

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » niedziela, 28 stycznia 2018, 12:18

MTomczak pisze:Ze względu na bardzo ograniczoną ilość tematów dot. Gamecredits swoje pytanie chciałbym zadać tutaj.

Ostatnio chciałem wypróbować GC Client'a pod kątem kopania GC. I tutaj powstają moje pytania:
1. Czy mogę np na dwóch komputerach zainstalować w/w klienta, odpalić go i one sumują swoją wydajność? Po prostu tutaj kopanie odbywa sie poprzez klienta, nie wiem na ile jest on przygotowany na kopanie na paru maszynach. W końcu to bardzo gotowe rozwiązanie.
2. Jak oceniacie w ogóle tego klienta? Czy są alternatywne, bardziej wydajne metody wydobywania GC?
3. Mam problem z kopaniem za pomocą tego klienta poprzez GPU. Przez CPU wszystko idzie super, ale przy GPU jak klikam START to pokazuje jedynie czerwony pasek z kodem błędu 1. Czy wiecie w czym może leżeć problem?

P.S. Jeśli to niewłaściwie miejsce to chętnie przeniosę.
Pozdrawiam
Jeśli chodzi o 3 punkt to miałem to samo, napisz na Discordzie. U mnie bodajże wystarczyło przeinstalować i włączyć ponownie. Pamiętaj, żeby dodać program do wyjątków w antywirusie, bo lubią się gryźć bardzo mocno.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » niedziela, 28 stycznia 2018, 15:54

Game jeszcze wczoraj jako jedyny mocno plus na BB, dzis odwrotnie. Ciezko zrozumieć tego coina. Mysle ze sporo sie powinno wyjasnic do konca lutego, zwlaszcza biorac pod uwage sdk. Jesli wraz z koncem lutego nie wyjdziemy na jakas dobra droge to czarno to widze.

Obecnie walczymy o utrzymanie w top100. Ja jestem załadowany w 100% w samego game i nie ruszam. Ryzyko to ryzyko. Poza tym jak na moje to ciezko kontrolować trzymanie i kurs wielu walut

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomsonek » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 12:24

trakol pisze: Game jeszcze wczoraj jako jedyny mocno plus na BB, dzis odwrotnie. Ciezko zrozumieć tego coina. Mysle ze sporo sie powinno wyjasnic do konca lutego, zwlaszcza biorac pod uwage sdk. Jesli wraz z koncem lutego nie wyjdziemy na jakas dobra droge to czarno to widze.

Obecnie walczymy o utrzymanie w top100. Ja jestem załadowany w 100% w samego game i nie ruszam. Ryzyko to ryzyko. Poza tym jak na moje to ciezko kontrolować trzymanie i kurs wielu walut
Mam podobnie, choć chyba zaczynam powoli tracić nadzieję. Być może najlepszy okres na kryptowaluty już minął. Coraz to więcej krajów wprowadza regulacje, ograniczenia itd. Być może dopiero potem będzie lepiej. Ale ryzyko znam, każdy chciałby mieć wzrosty tutaj i zaraz, a potrzeba cierpliwości ;) to ostatnie pierdnięcie pod 15,30 no nie powiem było ciekawe i przyjemne :roll:

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:46

Tomsonek pisze:
trakol pisze: Game jeszcze wczoraj jako jedyny mocno plus na BB, dzis odwrotnie. Ciezko zrozumieć tego coina. Mysle ze sporo sie powinno wyjasnic do konca lutego, zwlaszcza biorac pod uwage sdk. Jesli wraz z koncem lutego nie wyjdziemy na jakas dobra droge to czarno to widze.

Obecnie walczymy o utrzymanie w top100. Ja jestem załadowany w 100% w samego game i nie ruszam. Ryzyko to ryzyko. Poza tym jak na moje to ciezko kontrolować trzymanie i kurs wielu walut
Mam podobnie, choć chyba zaczynam powoli tracić nadzieję. Być może najlepszy okres na kryptowaluty już minął. Coraz to więcej krajów wprowadza regulacje, ograniczenia itd. Być może dopiero potem będzie lepiej. Ale ryzyko znam, każdy chciałby mieć wzrosty tutaj i zaraz, a potrzeba cierpliwości ;) to ostatnie pierdnięcie pod 15,30 no nie powiem było ciekawe i przyjemne :roll:
Widzę że coraz więcej z was zaczyna wątpić, rzeczywiście jeśli ktoś zainwestował spore pieniądze w rynek kryptowalut to może mieć powody do załamania, jeszcze większe jeśli zakupy robił pod koniec grudnia lub w połowie stycznia.... Dziwna sytuacja bo BTC znowu leci na dół a mało która waluta w tym czasie potrafi rosnąć. Sensowny wzrost ma obecnie około 8 walut z pierwszej 100 a cała reszta na minus leci i to dość mocno. Co do Game to dziwne zachowanie na przestrzeni ostatnich dni. Był jeden dzień zrywu ale znowu mamy dołek. Co dalej ?

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:48

inwestor2018 pisze:
Tomsonek pisze:
trakol pisze: Game jeszcze wczoraj jako jedyny mocno plus na BB, dzis odwrotnie. Ciezko zrozumieć tego coina. Mysle ze sporo sie powinno wyjasnic do konca lutego, zwlaszcza biorac pod uwage sdk. Jesli wraz z koncem lutego nie wyjdziemy na jakas dobra droge to czarno to widze.

Obecnie walczymy o utrzymanie w top100. Ja jestem załadowany w 100% w samego game i nie ruszam. Ryzyko to ryzyko. Poza tym jak na moje to ciezko kontrolować trzymanie i kurs wielu walut
Mam podobnie, choć chyba zaczynam powoli tracić nadzieję. Być może najlepszy okres na kryptowaluty już minął. Coraz to więcej krajów wprowadza regulacje, ograniczenia itd. Być może dopiero potem będzie lepiej. Ale ryzyko znam, każdy chciałby mieć wzrosty tutaj i zaraz, a potrzeba cierpliwości ;) to ostatnie pierdnięcie pod 15,30 no nie powiem było ciekawe i przyjemne :roll:
Widzę że coraz więcej z was zaczyna wątpić, rzeczywiście jeśli ktoś zainwestował spore pieniądze w rynek kryptowalut to może mieć powody do załamania, jeszcze większe jeśli zakupy robił pod koniec grudnia lub w połowie stycznia.... Dziwna sytuacja bo BTC znowu leci na dół a mało która waluta w tym czasie potrafi rosnąć. Sensowny wzrost ma obecnie około 8 walut z pierwszej 100 a cała reszta na minus leci i to dość mocno. Co do Game to dziwne zachowanie na przestrzeni ostatnich dni. Był jeden dzień zrywu ale znowu mamy dołek. Co dalej ?
Czekam na informację odnośnie SDK, jeśli to nie zmieni nic w zaistniałej sytuacji to jakie wiadomości mogą pomóc GAME?

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:57

A kiedy ma być SDK ? Wiadomo coś ?

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mati1620 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:29

inwestor2018 pisze:A kiedy ma być SDK ? Wiadomo coś ?
Wersja Beta w lutym, pełna wersja lato 2018.
Ogólnie cały rynek teraz stoi,nie tylko Game,może jakoś w lutym coś ruszy.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 15:55

A dokładna datę w lutym znamy ? Jak idą prace?

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kowi-k » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:02

Dlaczego tak to się dzieje, że krypto leci w dół? Może nie na łeb na szyje, ale leci. Sporo w mediach na ten temat, tych głównego nurtu, jak i tych bardziej undergroundowych. Np:
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... na/z30sfew
https://finanse.wp.pl/bitcoin-w-dol-o-n ... 576142465a
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/progn ... -2018-cz-3
Co do tego co się dzieje w radiu i TV, czasem wprost się wyśmiewa kryptowaluty. Sporo też sprzecznych informacji na ten temat, a czasem nawet śmiesznie wyssanych z palca. Ogranicza to bardzo ilość nowego kapitału, który może wejść do świata krypto, a co za tym idzie ogranicza wzrost Total Market Cap. Z drugiej strony spójrzmy rok wstecz - styczeń rok temu też nie był miesiącem wzrostów. Jedni śmiało mówią o upadku krypto, że to jedna wielka bańka, która pęknie, tutaj cytat pierwszego lepszego komentarza: "Kryptowaluta doprowadzi do krypty grobowej". Sporo mediów ostrzega ludzi przed tym aby nie inwestowali swoich oszczędności w krypto bo je łatwo stracić. A pomnożyć je można tylko umiejętnie żonglując, albo grać na longa (z tym żonglowaniem to może się okazać lipa jak US wprowadzi podatek od KAŻDEJ transakcji na giełdzie, gdzie niektórzy ich robią setki dziennie. Efektem tego nawet będąc na giełdzie na plusie - można będzie zapłacić tyle podatku, że.... będzie się na minusie. Bo gdyby trzeba płacić podatek od każdej transakcji, to na kolejne transakcje miałoby się mniej środków i nie ugrałoby się tyle ile się ugrało, a potem kolejne podatki itp itd. Państwo może tak opodatkować krypto, że trzeba będzie oddać więcej niż się zarobiło i to może być zgubne dla całego rynku krypto. Władza wie, że to są pieniądze poza ich kontrolą i dlatego chce na tym położyć swoją łapę.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Misio666 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 16:43

Ale zaraz, dochodowy odprowadzamy od dochodów, czyli przychody-koszta. Kosztem jest kwota zainwestowana oraz prowizja, które sumujemy i odejmujemy od przychodów. Jeśli na pojedynczej transakcji ugraliśmy 100zł dochodu, a na kolejnej 20zł, no to płacimy 19% od 100zł oraz 19% od 20zł. Czyli 19zł+3,8zł=22,8zł podatku. Czyli dokładnie tyle samo, ile po zrobieniu 120zł dochodu z jednej transakcji. Co to za różnica, czy rozliczamy transakcja po transakcji i sumujemy kwotę do zapłacenia US, czy robimy bilans raz w roku na zasadzie wpłaconych i wypłaconych pieniędzy z giełdy? Wysokość podatku się nie zmieni, po prostu księgowa będzie zobowiązana na rozliczenie na piechotę. Jakim cudem chciałbyś oddawać US więcej kasy niż zarobiłeś?

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 17:10

Tak sie bitbay wypowiadal jakis czas temu nat. rozliczania podatków.

Rowniez uwazam, ze to najnormalniejsze i najrozsadniejsze zeby wykazac roznice w danym roku rozliczeniowym, ale zysk albo strata od tego co bylo na koncie.

wplacam na gielde 10k wyplacam 15k to place podatek od tych 5k

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości