Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sspshmm » piątek, 26 stycznia 2018, 09:53

Spoiler:
Areck1 pisze:
sspshmm pisze: Kolejny opór na poziomie 4,9 USD czyli stosunkowo niedaleko + 6.27%.
Tyle brakuje do poziomu oporu na Game.
a to przepraszam :) odczytałem ten % jako odniesienie do :
Areck1 pisze:Faktycznie wygląda to dość optymistycznie.
Wczorajsze wzrosty są z pewnością spowodowane wzrostem ceny BTC.
PS nie wiem dlaczego znak "około" czyli taki szlaczek, traktowany jest jako minus i pokazuje "-" więc , żeby wyjaśnić i nie wprowadzać w błąd:
https://ibb.co/ejDCzG
Ostatnio zmieniony piątek, 26 stycznia 2018, 11:01 przez sspshmm, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 26 stycznia 2018, 10:12

Spoiler:
Spoko nie obrażam się :-)
sspshmm pisze: PS nie wiem dlaczego znak "około" czyli taki szlaczek, traktowany jest jako minus i pokazuje "-" więc , żeby wyjaśnić i nie wprowadzać w błąd:
https://ibb.co/ejDCzG
Znaczek nazywa się tylda;-)
Prawidłowo powinno być ≈ ale na potrzeby forum wiadomo o co chodzi.
U mnie normalnie widać tyldę.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 26 stycznia 2018, 11:29

gsmservice za jaką kwotę Ty kupujesz Game że takie skoki po kilkanaście groszy Ci się opłacają ?

Jeśli chodzi o Game to co się dzieje od wczoraj to jest bardzo zmienne.

Rano było 15.30 a godzinę później już niecałe 14 zł

Najgorsze w tym jest to że cała giełda świeci się mocno na czerwono a BTC poleciał z 38500 zł na 35700 zł w kilka godzin

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gama » piątek, 26 stycznia 2018, 11:40

Nie uważacie ze ta wczorajsza pompa była po to by po spadku bitka który dzisiaj widzimy nie spadło poniżej 3$ (10zl) tylko znów do 12zl? Bo jak spojrzeć na to w ten sposób to by wychodziło na to ze tylko game jako tako się ostał i nie spadł znacznie.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 stycznia 2018, 11:43 przez Gama, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 26 stycznia 2018, 11:43

A kto powiedział że Bitek musi spaść ? Równie dobrze ze tydzień może kosztować +15k dolarów

Game urósł w ciągu doby o 7,20% a dla przykładu DigixDAO który kosztuje 282,39$ wzrósł aż o 48,35%

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: gsmservice » piątek, 26 stycznia 2018, 11:56

Chciałem napisać ,że dziś rano ktoś szalał i kupował po 14zł i kupił .Wystawione były oferty kupna 3 po 10000 , nic w tym śmiesznego .Ktoś ryzykuje i inwestuje ładną kasę.Dodam ,że kupił za te 14zł ponieważ transakcje były widoczne.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 26 stycznia 2018, 12:21

Ja cieszę się że Game wrócił do 100 rankingu.

Obecnie na 95 miejscu a był wczoraj na 104

Projekt jest ciekawy, cena 4 dolarów jest bardzo niska jak na świat kryptowalut, może coś z tego się uda w najbliższym czasie fajnego zrobić.

Wiadomo że przyjemniej by się sprawdzało kurs gdyby jego cena była w okolicy 24-25 zł

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bandyta » piątek, 26 stycznia 2018, 12:36

https://dowbit.pl/coincheck-japonska-gi ... otifcation

Takie sytuacje chyba tez maja wplyw na cene prawda?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6405
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maxi82 » piątek, 26 stycznia 2018, 13:03

Ogłoszenie parafialne

Jako że zrobiliście z tego wątku śmietnik.

Będą lecieć tygodniowe bany za OT . :evil: :evil:

Dziękuję za uwagę.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kowi-k » piątek, 26 stycznia 2018, 13:17

gsmservice pisze: Na BB ktoś kupił ładny pakoet ponad 3k za 13.99zł. Rano sprzedałem na górce i pózniej kupiłem na dołku .Coś się będzie działo bo widzę ,że duże zainteresowanie.
Piszesz, że ktoś kupił 3 tyś game-ów po 13,99, czyli łącznie za niecałe 42k PLN. Skąd wiesz, że to 1 osoba kupiła? Czy masz jakiś print screen, albo czy da się to jakoś sprawdzić na BB? (wybaczcie, ale jestem lamerem, nie znam się na inwestowaniu i BB, mam 19 lat i tutaj sobie obserwuje poczynania na rynku krypto) Bo jeśli ktoś by skupywał po kolei oferty sprzedaży to nie wziąłby wszystkiego po tej cenie, tylko trochę po np 13.89, trochę po 13.90 itp itd, aż by zakupił te 3k. No chyba że była ściana za np 30k coinów za 13.99 i on po prostu łyknął kawałek tortu. Z tego co się orientuję, to często robi się szum, pompuje temat, po to aby mieć z tego korzyści. Ktoś sprzeda info, że coś będzie warte 10 razy więcej niż teraz za 2 dni. Ludzie się rzucą na zakup, przez to wywindują cenę i rzeczywiście to będzie tyle warte. A wtedy grubas pchnie na górce te swoje promocyjnie kupione coiny i jest sporo do przodu z kasą. A na forum lamenty że rosło i potaniało. Dlaczego na krypto się zarabia? Ktoś kupuje taniej i sprzedaje drożej, a żeby jeszcze więcej zarabiać muszą się pojawiać nowi gracze, którzy włożą swoją kasę, a tą kasę wyciągną znawcy zabawy w te klocki. Ktoś kasę wkłada małą i kupuje dużo, z drugiej strony dużo ludzi wkłada małą kasę, w efekcie coś staje się dużo droższe i spryciarz w odpowiednim momencie kasę zgarnia. Inwestycja w krypto to nie jest robienie pieniędzy tylko "zabieranie" innym z ich zgodą. Nie jest tak? Frajerowe trzeba zapłacić. Inwestycje na giełdzie mają przełożenie na dobra "namacalne", a tutaj w krypto jest pompowana kasa, a później wyciągana. Oczywiście są krypto, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, np GAME, NEO, GAS, SIACOIN, GOLEM... itp (może coś pomyliłem, BTW można by dużo wymieniać - pewnie 99,9% ludzi z forum wie to lepiej niż ja). Tak czy siak wg. mnie inwestycja w krypto to taka zabawa, włożyć tam można kasę, która jest nam niepotrzebna, którą równie dobrze możemy prze#$%#$%# na głupoty. Bo skoro równowaga musi być zachowana to trochę ludzi wygrywa sporo, ale większość traci to co ci pierwsi zgarniają. Inwestowanie w krypto odbiega od głównej ideii BitCoina i decentralizacji przepływu środków finansowych. Jeśli ktoś dotarł do końca moich wypocin - proszę o kilka słów prawdy o moich wyrobionych w ciągu ostatniego miesiąca poglądach...

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: gsmservice » piątek, 26 stycznia 2018, 14:40

Trochę śmiecimy ale dla jasności .Oferty były różne ale co mnie zainteresowało to to ,że wystawione były trzy oferty kupna 13.96zł x 10k , 13.98 x 10k i 13.99 x 10k. Czasami cwaniaki robią ścianę i znikają .To obserwowałem i ustawiłem sobie stronę z transakcjami i o dziwo ktoś naprawdę kupił. Czyli nie była to sciema , szło paczkami po 500 ,30 ,900 itd największą jaką widziałem na tą cene to ktoś mu sprzedał ponad 3k game.

Dodano po 1 godzinie 5 minutach 59 sekundach:
kowi-k pisze:
gsmservice pisze: Na BB ktoś kupił ładny pakoet ponad 3k za 13.99zł. Rano sprzedałem na górce i pózniej kupiłem na dołku .Coś się będzie działo bo widzę ,że duże zainteresowanie.
Piszesz, że ktoś kupił 3 tyś game-ów po 13,99, czyli łącznie za niecałe 42k PLN. Skąd wiesz, że to 1 osoba kupiła? Czy masz jakiś print screen, albo czy da się to jakoś sprawdzić na BB? (wybaczcie, ale jestem lamerem, nie znam się na inwestowaniu i BB, mam 19 lat i tutaj sobie obserwuje poczynania na rynku krypto) .
W prawym górnym rogu masz ocję wszystkich transakcji , tam właśnie obserwuję.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » piątek, 26 stycznia 2018, 15:38

Na pewno przydalby sie porzadny post na temat potrfeli game, jakie są, jakie są najpewniejsze itd.

Z tego co mi wiadomo są trzy opcje
1.web wallet
2.źródłowy na kompa
3.z aplikacji mobilnej

nie widzialem na stronie gamecredits.com ani słowa nt. portfela w aplikacji mobilnej, zeby nie bylo tak ze to jakas lewa aplikcja ktora potem wykradnie monety, bo ostatnio slyszalem wlasnie ze takie powstaja przez osoby trzecie.

kolejna sprawa, gdzies znalazlem info o paper wallecie, chyba na stronie http://gamecredits.net/paperwallet/ tez wie ktos czy to jakas lewucha czy faktycznie legitne?

Trzymam na gieldzie juz 2 miechy moje game-y i trzebaby cos z tym zrobic w koncu, natomiast zastanawia mnie na ile bezpieczniejsze jest trzymanie na kompie/web wallecie od trzymania na BB z GA i mailu z weryfikacja sms

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » piątek, 26 stycznia 2018, 15:57

trakol pisze: Na pewno przydalby sie porzadny post na temat potrfeli game, jakie są, jakie są najpewniejsze itd.

Z tego co mi wiadomo są trzy opcje
1.web wallet
2.źródłowy na kompa
3.z aplikacji mobilnej

nie widzialem na stronie gamecredits.com ani słowa nt. portfela w aplikacji mobilnej, zeby nie bylo tak ze to jakas lewa aplikcja ktora potem wykradnie monety, bo ostatnio slyszalem wlasnie ze takie powstaja przez osoby trzecie.

kolejna sprawa, gdzies znalazlem info o paper wallecie, chyba na stronie http://gamecredits.net/paperwallet/ tez wie ktos czy to jakas lewucha czy faktycznie legitne?

Trzymam na gieldzie juz 2 miechy moje game-y i trzebaby cos z tym zrobic w koncu, natomiast zastanawia mnie na ile bezpieczniejsze jest trzymanie na kompie/web wallecie od trzymania na BB z GA i mailu z weryfikacja sms
Odpowiadam (korzystam z nich od września):
1 opcja - najprostsza, rejestrujesz sie przez przeglądarkę i masz dostęp wszędzie. Korzystałem 2 razy czyli podczas rejestracji, generowania adresów i późniejszej konfiguracji.
2 opcja - nie korzystam
3 opcja (moja ulubiona - pomarańczowa ikonka G-Wallet) - korzystam od początku, wygenerowałem sobie 2 adresy i przepłynęło przez nie około 14000 GAME i wszystko w najlepszym porządku. Dodatkowo możesz włączyć weryfikację 2FA. Zabezpieczenie jest na login (e-mail + hasło) oraz dodatkowe hasło PIN (4 znaki). Czyli miał byś zalogowanie w tel. wygaszasz ekran i musisz podać PIN inaczej brak dostępu. Dobre rozwiązanie jak by ktoś chciał Ci utrudnić życie. Wszystko co robię wykonuję z mobilnego portfela. Wręcz go uwielbiam.

POLECAM bo support GAME też ma szybki i sprawny oraz chętnie pomaga.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 26 stycznia 2018, 16:05

opcja nr 1 nr3 to to samo. Nasze coiny sa na webwallet a z aplikacji mamy 2FA i dostęp do konta. Na kompa aplikacji nie widziałem a ten papierowy to chyba jakaś ściema. Warto by to było wyjasnić bo jakoś na stronie GC nic nie ma takiego. Szkoda było by zeby kogoś okradli

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » piątek, 26 stycznia 2018, 16:07

2FA na telefonie okej, ale pozniej jak chcesz sie zalogowac/przelac kase z webowskiego to tez tam Ci sie wlacza 2FA czy juz nie? Bo inaczej bez sensu, po co dodatkowe zabezpieczenia chocby skaner tęczówki to byl jak w innym miejscu na luzaku ktos wchodzi i czy na pewno legitna na aplikacja w play store

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mk123 » piątek, 26 stycznia 2018, 16:12

trakol pisze:2FA na telefonie okej, ale pozniej jak chcesz sie zalogowac/przelac kase z webowskiego to tez tam Ci sie wlacza 2FA czy juz nie? Bo inaczej bez sensu, po co dodatkowe zabezpieczenia chocby skaner tęczówki to byl jak w innym miejscu na luzaku ktos wchodzi i czy na pewno legitna na aplikacja w play store
Też sie włącza

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » piątek, 26 stycznia 2018, 16:20

w takim razie aplikacja na pewno jest legitna, inaczej nie wplywalaby na weby wallet.

dziwne ze nie wspominaja o niej na stronie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Connemara » piątek, 26 stycznia 2018, 17:11

Ja trzymam na Androidzie: portfel Coinomi.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. MI 5 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 26 stycznia 2018, 17:18

A jeśli chodzi o bezpieczeństwo to który z portfeli jest najbezpieczniejszy ?

Czy trzymanie na BitBay jest ryzykowne przy GA ? ( chodzi mi o możliwość włamania a nie o upadek giełdy )

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: promil » piątek, 26 stycznia 2018, 17:47

game nawet niezle sie trzyma tak dalej ja nie wysiadam czekam czekam czekam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości