Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Blest » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:09

Żeby game był po 10 zł to btc musiałby zdjęć do 30k.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reader13 » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:10

Niech wraca do 20zl a nie 10 :D

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:19

Dlatego ja już nigdy nie wychodzę z monet na noc. Posiedziałem do 01:30 udało mi się zrobić kółko ok 1. I poszedłem spać.
Chyba co niektórzy tutaj sprzedawali nawet po 12 zł na noc. i co teraz czekanie z nadzieję że jednak sprawdzi się analiza i BTC spadnie to tych 8k a game do 10 zł? Wszystko jest 50 na 50. Ja się na tym nie znam ale z monet wychodzę tylko jeśli siedzę przed komputerem tak aby mieć szansę odkupić jak spada lub kupić jak leci do góry.

PS. oczywiście na noc ustawiam ask na 50 % monet + 50 % wartości. Czyli np jak jest po 14zł to ask ustawiam na 21zł. Mi to działa :)

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Jaszczomb » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:25

Ja jak pisałem wczoraj, wpłaciłem jeszcze 1k plnow i dokupilem po 12,mam ich łącznie nie za wiele bo 320 z łączną kwotą zakupu ok 12,50 ale od początku myślałem o long term więc jakoś mnie to wszystko nie ruszyło bo zwyczajnie wierzę w projekt i nawet bym powiedział, że ten spadek wg mojego mniemania to była promka bo waluta pokazała że ma potencjał na 30+ spokojnie a to przy ostatniej cenie koło 11 zł w szczycie korekty daje 300% nawet na mid.

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:38

Jak Japonce załapią projekt a jak wiemy oni kochają gry to różne rzeczy mogą się dziać. A wiadomo za Japoncami to wszystkie małe oczka pójdą (Chiny, Korea itp.).

Ps. a patrząc na coraz większą ilość postów na Twitter w języku krzaczkowym to można stwierdzić że zainteresowanie w tamtym regionie rośnie. Pytanie co zostanie powiedziane 20 Stycznia.

Biorąc pod uwagę spekulację i inne czynniki to kto mi wytłumaczy dlaczego LTC w ciągu 3 dni (no dajmy tydzień) skoczyło z ze 150 zł na 1400 zł prawie.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: saszek » czwartek, 18 stycznia 2018, 11:52

Odwieczne pytanie, Spadnie? Wzrośnie ? Nie ma na to odpowiedzi, bo to zależy od tego co "góra" zadecyduje, a że krypto to niezależny organizm i nie kontrolowany to bzdura, widać to wyrażnie jak któryś kraj sieje fame że zamknie giełdy lub zakaże handlu.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: MD-11 » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:02

Mieliśmy małego oRGRa w dołku na M15, a teraz na H1 ukształtował się większy - lewe ramie 17.01 o 3:00, głowa w dołku korekty (17.01 o 15:00), prawe ramię 18.01 8:00 (Bittrex, czasy UTC). Jeśli kurs by się z niego wybił to powinniśmy dzisiaj polecieć > 5$. Fajny fraktal by był - oRGR w oRGR. :) Ten mniejszy utworzył głowę większego.

Na Bittrexie mam za dużo kresek, żeby wkleić, ale zaznaczyłem o co mi chodzi na czystym wykresie z Poloniexa:
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 stycznia 2018, 12:10 przez MD-11, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mati1620 » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:04

Ciekawi mnie jak BB przebije 50% wolumenu to czy cena z innych giełd będzie podążała za tą na BB

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maciejokop » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:17

saszek pisze: Nie ma na to odpowiedzi, bo to zależy od tego co "góra" zadecyduje, a że krypto to niezależny organizm i nie kontrolowany to bzdura
Tu nie masz racji
saszek pisze: jak któryś kraj sieje fame że zamknie giełdy lub zakaże handlu.
Kraje mogą sobie siać co chcą, informacje z ich stron są informacjami, ludzie decydują czy na nie zareagują czy nie, równie dobrze mogliby się nie przejąć tymi informacjami i kurs by w ogóle mógł nie spaść, to ludzie reagują na informację. Co innego w sytuacji gdy informacja zaraz jest poparta czynem.
Tomek1705 pisze: Biorąc pod uwagę spekulację i inne czynniki to kto mi wytłumaczy dlaczego LTC w ciągu 3 dni (no dajmy tydzień) skoczyło z ze 150 zł na 1400 zł prawie.
Słyszałem że LTC podobno można płacić na STEAM,
https://oracletimes.com/litecoin-ltc-lt ... heres-why/
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 stycznia 2018, 12:20 przez maciejokop, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mk123 » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:20

Veres pisze:
mk123 pisze:
saszek pisze:ktoś miał racje że skoro wczoraj o 23:30 był zjazd w dół, to dziś to może się powtórzyć.... i się powtarza
na czym? bo chyba nie na game.
powtarzam jeszcze raz, trzymajcie a będziecie zadowoleni
Czekaj rano się obudzisz a tu do dyszki spadnie.
Możliwe ze jestesmy na etapie kapitulacji, ostatnie wybicie, spadek do wspomnianych 8k i koniec spadków

Ustawilem bida na 11 ciekawe czy wejdzie.

pakuj się, bo pociąg odjeżdża... później będziesz płakać, że mogłoby trochę spaść, bo nie zdążyłeś dokupić

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:26

Splatt, wspólczuje wczorajszej decyzji, ale pisałem żeby trzymać bo bycie pazernym po takim zjeździe nigdy nie kończy sie dobrze.
Zaczyna sie panic buy na BB. Czekam na zrealizowanie ihs.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sspshmm » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:29

saszek pisze: Odwieczne pytanie, Spadnie? Wzrośnie ? Nie ma na to odpowiedzi, bo to zależy od tego co "góra" zadecyduje, a że krypto to niezależny organizm i nie kontrolowany to bzdura, widać to wyrażnie jak któryś kraj sieje fame że zamknie giełdy lub zakaże handlu.
Ja po prawie nieprzespanej nocy, z rana póki co gram to:
http://imgie.pl/image/fmYiE

Na forum w innym wątku został wrzucony temat dotyczący wyjścia z flagi i później zrzut z linku - póki co się sprawdza

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pionty » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:33

Współczuć to można komuś kto utknął na 20zł i nie ma fiatów do dyspozycji (patrz ja ;) ).
Wejście teraz na tych 16-17zł i tak jest wyśmienitą opcją.
Tydzień temu mieliśmy startować z poziomu 22-23zł. Ludzie tam zostali. Każdy kto może sobie pozwolić teraz na zakupy jest w idealnej sytuacji.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:35

sspshmm pisze:
saszek pisze: Odwieczne pytanie, Spadnie? Wzrośnie ? Nie ma na to odpowiedzi, bo to zależy od tego co "góra" zadecyduje, a że krypto to niezależny organizm i nie kontrolowany to bzdura, widać to wyrażnie jak któryś kraj sieje fame że zamknie giełdy lub zakaże handlu.
Ja po prawie nieprzespanej nocy, z rana póki co gram to:
http://imgie.pl/image/fmYiE

Na forum w innym wątku został wrzucony temat dotyczący wyjścia z flagi i później zrzut z linku - póki co się sprawdza
Co to znaczy?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Olek223 » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:35

pionty pisze:Współczuć to można komuś kto utknął na 20zł i nie ma fiatów do dyspozycji (patrz ja ;) ).
Wejście teraz na tych 16-17zł i tak jest wyśmienitą opcją.
Tydzień temu mieliśmy startować z poziomu 22-23zł. Ludzie tam zostali. Każdy kto może sobie pozwolić teraz na zakupy jest w idealnej sytuacji.

Ile sztuk kupiłeś po 20 zł? jak chociaż 100 to mysle, ze i tak na tym sporo zarobisz - cierpliwości

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pionty » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:46

Olek223 pisze:
pionty pisze:Współczuć to można komuś kto utknął na 20zł i nie ma fiatów do dyspozycji (patrz ja ;) ).
Wejście teraz na tych 16-17zł i tak jest wyśmienitą opcją.
Tydzień temu mieliśmy startować z poziomu 22-23zł. Ludzie tam zostali. Każdy kto może sobie pozwolić teraz na zakupy jest w idealnej sytuacji.

Ile sztuk kupiłeś po 20 zł? jak chociaż 100 to mysle, ze i tak na tym sporo zarobisz - cierpliwości
Ja na spokojnie. Wchodziłem w to mocno długoterminowo. Dlatego kupiłem kilka sztuk więcej niż 100.
Gdybym miał PLN do dyspozycji to nawet teraz bym kupował.
Chodzi mi bardziej o fakt, że są osoby, które narzekają na 16zł. A to cały czas ogromna promocja.
Ogromna :)

Aktualnie mam fajną huśtawkę. 2 dni temu strach bo spada, a dzisiaj strach bo rośnie za szybko :D
Idzie mi przelew z za granicy i dojść nie może. Dlatego tez środków an zakupy ni ma ;(

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sspshmm » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:47

GCmoney pisze:
sspshmm pisze:
saszek pisze: Odwieczne pytanie, Spadnie? Wzrośnie ? Nie ma na to odpowiedzi, bo to zależy od tego co "góra" zadecyduje, a że krypto to niezależny organizm i nie kontrolowany to bzdura, widać to wyrażnie jak któryś kraj sieje fame że zamknie giełdy lub zakaże handlu.
Ja po prawie nieprzespanej nocy, z rana póki co gram to:
http://imgie.pl/image/fmYiE

Na forum w innym wątku został wrzucony temat dotyczący wyjścia z flagi i później zrzut z linku - póki co się sprawdza
Co to znaczy?
https://pl.tradingview.com/x/4TfmCf9O/
Mieli już ponad 25 minut przy poziomie krytycznym (Lokalne high) na około 11600. Panie i Panowie może za chwile się okaże, w którą stronę? :mrgreen:
(jeżeli analiza była poprawna) ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 stycznia 2018, 13:02 przez sspshmm, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:48

reaktywa pisze:Splatt, wspólczuje wczorajszej decyzji, ale pisałem żeby trzymać bo bycie pazernym po takim zjeździe nigdy nie kończy sie dobrze.
Zaczyna sie panic buy na BB. Czekam na zrealizowanie ihs.
No tak obstawialem obsuwe jednak do nizszych poziomów z tego powodu ze btc poleci do.gory i kapitalizacja tam ucieknie. Ale BTC nie doleciał do 12k z ktorych.wydaje mi się ze odbije w dół. Jak.myslisz ?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomsonek » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:24

Dobra chyba wchodzę z zakupem 100 akcji, biorę was za świadków, niech się dzieje co chce :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:25

Myśle że pchany kurs w dół, w połaczeniu z kontraktami teraz będzie odbijał. Zupełnie przypadkiem narysował sie ihs na btc ;)
Nie mówie że bedzie zielona szpila na btc, ale raczej stabilnie.
Game jak widać idzie już w góre.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości