Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » sobota, 13 stycznia 2018, 22:55

cbv pisze: Nie będę się kłócił, rób jak chcesz. Powiem tylko jeszcze o tym co ostatnio w nocy zauważyłem. Wystawiłem ofertę kupna game na Bitbay. Moja oferta była pierwsza i jedyna po tej cenie. Patrze niby ktoś sprzedał game za cenę którą wystawiłem w BID, ale jak się okazało nic nie kupiłem a w tabeli kursu niby zostało sprzedane więcej game niż ja chciałem kupić. Sytuacja powtórzyła się kilka razy chyba w równych odstępach czasu. Może ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest?
Ja nie wiem bo nie sprzedaje tylko trzymam. Ale pewnie jakoś to rozdzielają jeśli np kilka osób chce kupić lub sprzedać po tej samej cenie.

Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Ramzes84 pisze:
cbv pisze: Nie będę się kłócił, rób jak chcesz. Powiem tylko jeszcze o tym co ostatnio w nocy zauważyłem. Wystawiłem ofertę kupna game na Bitbay. Moja oferta była pierwsza i jedyna po tej cenie. Patrze niby ktoś sprzedał game za cenę którą wystawiłem w BID, ale jak się okazało nic nie kupiłem a w tabeli kursu niby zostało sprzedane więcej game niż ja chciałem kupić. Sytuacja powtórzyła się kilka razy chyba w równych odstępach czasu. Może ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest?
Ja nie wiem bo nie sprzedaje tylko trzymam. Ale pewnie jakoś to rozdzielają jeśli np kilka osób chce kupić lub sprzedać po tej samej cenie.
Kuźwa mam nadzieje że po przebiciu 23 i oporze na 23.38 nie będziemy się odbijać na niecałych 40 groszach kolejne kilka dni :D

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bedmen » sobota, 13 stycznia 2018, 23:06

Z Góry Was przepraszam, że to nie jest ważne info - a raczej mój problem, czy wam też wykres na bitbay czasem nie działa? próbowałem z 5 przeglądarek chyba resetowałem kompa i inne rzeczy, na żadnej nie wyświetla wykresu, a nic nie zmieniałem. Mój sąsiad do mnie dzownił kilka dni temu, i mi ten problem opisywał, samo wróciło do normy, mieliście coś takiego ? temat ma tyle wspólnego z GAME, że właśnie go chcę obejrzeć i dupa. :( help.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maciejokop » sobota, 13 stycznia 2018, 23:10

cbv pisze: Nie będę się kłócił, rób jak chcesz. Powiem tylko jeszcze o tym co ostatnio w nocy zauważyłem. Wystawiłem ofertę kupna game na Bitbay. Moja oferta była pierwsza i jedyna po tej cenie. Patrze niby ktoś sprzedał game za cenę którą wystawiłem w BID, ale jak się okazało nic nie kupiłem a w tabeli kursu niby zostało sprzedane więcej game niż ja chciałem kupić. Sytuacja powtórzyła się kilka razy chyba w równych odstępach czasu. Może ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest?
Ps. Nie twierdzę że kurs na Bitbay nie ma w ogóle znaczenia, ale to bittrex i poloniex dyktują warunki
Ponieważ istnieje też coś takiego jak oferta ukryta. Składasz ofertę zaznaczasz ukryta i nie widać jej na liście ofert czy to kupna czy sprzedaży i gdy dojdzie do niej to automatycznie ją wykonuje.

Możesz dać rep + jeśli pomogłem :)

cbv
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 8 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: cbv » sobota, 13 stycznia 2018, 23:19

maciejokop pisze:
cbv pisze: Nie będę się kłócił, rób jak chcesz. Powiem tylko jeszcze o tym co ostatnio w nocy zauważyłem. Wystawiłem ofertę kupna game na Bitbay. Moja oferta była pierwsza i jedyna po tej cenie. Patrze niby ktoś sprzedał game za cenę którą wystawiłem w BID, ale jak się okazało nic nie kupiłem a w tabeli kursu niby zostało sprzedane więcej game niż ja chciałem kupić. Sytuacja powtórzyła się kilka razy chyba w równych odstępach czasu. Może ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest?
Ps. Nie twierdzę że kurs na Bitbay nie ma w ogóle znaczenia, ale to bittrex i poloniex dyktują warunki
Ponieważ istnieje też coś takiego jak oferta ukryta. Składasz ofertę zaznaczasz ukryta i nie widać jej na liście ofert czy to kupna czy sprzedaży i gdy dojdzie do niej to automatycznie ją wykonuje.

Możesz dać rep + jeśli pomogłem :)
Dzięki za odpowiedź :)

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » sobota, 13 stycznia 2018, 23:21

cbv pisze: Ps. Nie twierdzę że kurs na Bitbay nie ma w ogóle znaczenia, ale to bittrex i poloniex dyktują warunki
Nie chce mi się nawet sprawdzać jaką tam masz cenę. Ale jeśli nie przebiło u ciebie 23 to pewnie przez tego twojego bittrexa się tak bujamy na bitbay. Musimy ciągle na was czekać.
Daj znać jak przejdziecie przez 23 :D Wtedy na bitbay będziemy mogli ruszyć dalej.
I to jest to o czym piszę. Jedni czekają na drugich i odwrotnie.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bobiii » sobota, 13 stycznia 2018, 23:52

@marcos pisze:Obyście się nie zdziwili jak z gamea zostaną tylko wiórki kokosowe... I tak wszystko zależy od btc i jak rypnie to żadne zajebiste prognozy nie pomogą. Bierzecie to w ogóle pod uwagę, czy tylko to the moon? "Zeus81" -lisk to już dno? Bo co, bo cały czas nie rośnie? No jak tak można, przecież musi rosnąć cały czas...
mnie to nie zdziwi to jest po prostu ryzyko, jest szansa taka ze padnie jest szansa ze urośnie, nic nie jest do przewidzenia :) a po za tym btc ma tutaj gówno do gadania i dla nowych ludzi co będą inwestować w krypto-waluty to w btc się nie opłaca, ja w moim przypadku wole dać 50 tyś zł na game niż 50 tyś za 1 btc, btc to waluta ludzi co kiedys w nią inwestowali i je mają i to są ich interesy więc nowym użytkownikom się nie opłaca teraz wchodzić w btc tylko w cos innego taniego i co ma fajny projekt, moim zdaniem game jest dobrym projektem i liczę że ładnie sie wybije a jak jebnie to po prostu życie wszystko zawsze może jebnąć :) to tylko pieniądze, wchodząc w krypto-waluty każdy jest świadomy tego że może stracić lub zarobić albo nic nie zyskać :)

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bartosz » niedziela, 14 stycznia 2018, 00:07

Podobno znów zaczynają się problemy z portfelem. Na polskiej grupie GC koleś mówi że wszystkie monety z portfela wyparowaly.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » niedziela, 14 stycznia 2018, 00:11

Bartosz pisze:Podobno znów zaczynają się problemy z portfelem. Na polskiej grupie GC koleś mówi że wszystkie monety z portfela wyparowaly.
No tak coś w tym jest. Jak sprawdziłem to też nie mam żadnych środków na portfelu ani danych.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rafal28243 » niedziela, 14 stycznia 2018, 00:25

Działa :-)

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » niedziela, 14 stycznia 2018, 00:26

rafal28243 pisze: Działa :-)
Tak już tak ;)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maciejokop » niedziela, 14 stycznia 2018, 00:31

bobiii pisze: a po za tym btc ma tutaj gówno do gadania i dla nowych ludzi co będą inwestować w krypto-waluty to w btc się nie opłaca, ja w moim przypadku wole dać 50 tyś zł na game niż 50 tyś za 1 btc
Chodzi o to, że u nas jest dostępna wymiana PLN - GAME, natomiast na tych dużych giełdach typu Bittrex i Poloniex GAME można wymieniać tylko z BTC.

Pomogłem? Daj +

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: MD-11 » niedziela, 14 stycznia 2018, 01:21

Czy ktoś z Was używa paper wallet do gamecredits?
Czy ten jest wiarygodny: http://gamecredits.net/paperwallet/? W jaki sposób można później z niego wypłacić środki?

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » niedziela, 14 stycznia 2018, 10:16

Co to się dzieje? Człowiek się spać położy z myślą że rano 30 będzie, a tutaj ponownie się wszystko zesrało jak czapla w bajoro...

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » niedziela, 14 stycznia 2018, 10:20

Ramzes84 pisze:Co to się dzieje? Człowiek się spać położy z myślą że rano 30 będzie, a tutaj ponownie się wszystko zesrało jak czapla w bajoro...
Spokooojnie :) ten tydzień będzie ciekawy;) 30 pojawi się na dniach :p lepiej niech to idzie powoli do przodu i stabilnie niż ma skakać co chwilę;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 14 stycznia 2018, 10:21

Ramzes84 pisze: Co to się dzieje? Człowiek się spać położy z myślą że rano 30 będzie, a tutaj ponownie się wszystko zesrało jak czapla w bajoro...
Bądź cierpliwy, zauważ, że tydzień temu poziom $6 był tylko naszym życzeniem, a dziś jest dość stabilnym poziomem.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » niedziela, 14 stycznia 2018, 10:23

Ramzes84 pisze:Co to się dzieje? Człowiek się spać położy z myślą że rano 30 będzie, a tutaj ponownie się wszystko zesrało jak czapla w bajoro...
Nie ma żadnych powodów dzisiaj żeby bylo 30 PLN. Bo:
1. W weekendy zazwyczaj są niższe obroty ponieważ banki wted nie robią przelewów
2. Team GC nic szczególnego nie zrobił i nie ogłosił
3. Bitcoin jest niezdecydowany i inwestorzy nie wiedzą w która strone pojdzie kurs. W ciągu nastepnego tygodnia powinna się sytuacja bardziej wyklarowac ponieważ dotrzemy do wierzchołka trójkąta na wykresie. Aczkolwiek jak ja spojrzalem w skali W1 to wydawało.mi się ze to wielka bycza flaga na BTC
To tyle z powodów.które mi przyszły na szybko.
Edit:
Widzę ze już dwie osoby zdążyły Ci odpisać xd
Edit2:
Dodam nawet więcej żeby ostudzić zapały wszystkich . Na BB wg dlugoterminowej linii trendu możemy nawet spaść do poziomu 19PLN . Ale wtedy musiała by być totalna zwala na bitcoinie :)

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » niedziela, 14 stycznia 2018, 10:33

Nie no spoko. Trzymam cały czas.
Ostatnie moje wątpliwości były jak do tych 4 usd dobiło i na szczęście odbiło.
Tylko ruchy tej ceny... Na M5 sobie przełączę to przynajmniej coś się będzie działo :D

W sumie to na 18 nie byliśmy potwierdzić.. Wyrwaliśmy się nagle i testowane nie było.

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » niedziela, 14 stycznia 2018, 11:15

W ciągu kilku dni będziemy wiedzieć na czym stoimy, liczę bardzo na jakieś wzrosty na bitku, to może dać trochę odetchnąć każdemu altowi, bo aktualnie sytuacja nie jest za ciekawa. Kapitał odpływa nic szczególnego się nie dzieje, istna stagnacja na chwilę obecną. Trzymam dalej, bo ostatnio też tak było i sprzedałem 2h przed wielkim wybiciem i chciałem zakopać się pod ziemie, więc nie popełnię tego samego błędu.
Pozdrawiam wytrwałych i konsekwentnych :)

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 14 stycznia 2018, 11:42

Na razie nie jest źle zobaczymy tak do środy bo wydaje mi się że to będzie ten moment kiedy btc określi gdzie chce iść. Słaby jestem w analizie technicznej Ale chyba mamy flagę na btc z 55% prawdopodobieństwem wyjścia w górę. Byle by nie za szybko bo nam kapitał z game ucieknie. Co o tym myślicie ?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: promil » niedziela, 14 stycznia 2018, 12:25

jestem nowy jak kapital z game ucieknie cena game spadnie ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości