Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 7 stycznia 2018, 11:09

Ramzes84 pisze: Przejechałem się liskiem ze 120 do stacji 130.
Można sobie dorobić żeby więcej game kupić.


A tutaj nasz game :D


Mam nadzieję że niedługo będziemy wagony podczepiać

Jeżeli Game wrócił by do swoich lat świetlnośći (pod względem miejsca na marketcap) cena musiałaby urosnąć 11 razy. Ale to raczej marzenia

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » niedziela, 7 stycznia 2018, 11:42

no póki co lisk okazal sie lepszym wejsciem w ostatnim czasie, bo juz w tym nowym roku zrobil kurs 2x

spokojnie, przyjdzie czas na game, nie ulegajcie FOMO

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gama » niedziela, 7 stycznia 2018, 12:12

Iemix96 pisze:
Ramzes84 pisze: Przejechałem się liskiem ze 120 do stacji 130.
Można sobie dorobić żeby więcej game kupić.


A tutaj nasz game :D


Mam nadzieję że niedługo będziemy wagony podczepiać

Jeżeli Game wrócił by do swoich lat świetlnośći (pod względem miejsca na marketcap) cena musiałaby urosnąć 11 razy. Ale to raczej marzenia

I właśnie tak musi dużo osób pomyśleć by Game wystrzelił. To samo było z Lisk, BCH. We wrześniu śmiano się że ktoś mówił o cenie 16zł. Było nawet - 16zł do końca roku to będzie dobrze. Sami widzimy jak jest. O BCH też mówiono gniot itd. A tu 2 razy nas zaskoczył. Owszem nie jest łatwo, sam jestem zły na to, że Game nie rośnie tak jak Lisk teraz. Ale nauczyłem się, że nie ma co działać pod wpływem takich emocji bo zawsze się traci. Buy and Hold. Co nie oznacza typowego longa ale midterm również. Na midterm zarabia się najwięcej. Jeśli ktoś nie wierzy to niech poczyta kilka poradników giełdowych. :) Skoro twórca Game powiedział o tym, że chcą stwoorzyć "multi billion dollars company" zamiast bilion to znaczy, że są jak przyczajony tygrys.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Destroncos » niedziela, 7 stycznia 2018, 12:24

Dlatego już nie sugeruję się za bardzo gadaniem jak było w przypadku liska, że jest przewartościowany, team leci w kulki, że cena jest grubo zawyżona i zaraz spadnie.. Skończyło się to tym że 2 dni temu wyprzedałem wszystkie liski i dzisiejszy widok mnie dobił :/ Teraz wierzę w gamę i w to że w lutym poleci do góry :D

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » niedziela, 7 stycznia 2018, 12:39

Game to nie lisk, umówmy się, tutaj się cos dzieje. Nawet jesli obecnie nie ma szału to śmiać sie będą ci ostatni. Rynek niedługo sie zmieni do tego stopnia ze przetrwają rzetelne projekty a takie zyskają przychylność inwestorów w przysZłości. Lisk spompowany na maksa, w watku spam jakich mało. Działają tam grupy pump and dump nic nadzwyczajnego. Sam moglem sie przesiąść z game na liska jak byl po 70 ale tego nie zrobiłem bo wole powolne ale systematyczne wzrosty niz sztucznie pchany kurs.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » niedziela, 7 stycznia 2018, 12:41

Spokojnie, z kanału wzrostowego nie wypadliśmy. Game wypadł z top 100 i odrazu zainteresowały się nim grupki pumpiarskie- efekt to wczorajszy knot w góre, możliwe że będą pchać go w góre jak niektóre inne coiny, co nie będzie do końca takie złe, dlaczego?
Bo to coin z wartością, to już wiemy, jak będzie miał duże wzrosty ( a jeszcze ich nie zaliczył ) to zainteresuje się nim sporo osób, a o to nam chodzi, więc cena nie powinna po takiej pompie spaść. Na razie sie bujamy w okolicach 5usd, bo kapitał jest gdzie indziej, przynajmniej na ten moment, a także sprawdzamy swoje wsparcie w tych okolicach, więc wszystko wygląda ok na ten moment.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: soulnecturn » niedziela, 7 stycznia 2018, 13:00

Ok że jestem cały czas pozytywnie nastawiony na GAME - to może taka propozycja na najbliższe 2 tygodnie:


:oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen:
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: widz » niedziela, 7 stycznia 2018, 13:33

Co do coinmarketcap to nie przywiązywałbym zbytnio uwagi do tego, że GAME wypadł z setki. Lista sortowana jest domyślnie według market cap i w pierwszej setce jest mnóstwo scam coinów które są tokenami a nie kopane co za tym idzie wypuszczane są wszystkie coiny odrazu które robią z automatu duży market cap. Przykład pierwszy z brzegu:

Obrazek
Obrazek

Rae
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rae » niedziela, 7 stycznia 2018, 14:37

A może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego jak sprawdzisz GameCredits https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/ to jest napisane Rank 104, a jak weźmiesz zakładkę coins i wybierzesz top 100 to jest na 51 miejscu https://coinmarketcap.com/coins/???

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mati1620 » niedziela, 7 stycznia 2018, 14:42

104 jest w rankingu ogólnym(monety i tokeny),a 51 w rankingu monet

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: promil » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:29

witam jestem nowy da sie bezposrednio game z kartki na gielde bitbay wyslac ? nie moge nigdzie info znalezsc

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:37

trakol pisze: Ja też odnosze wrazenie, że juz bezpieczniej game trzymać na giełdzie przynajmniej poki co.
I tu się cały czas biję z myślami. Giełda czy portfel online. Jak padnie giełda (a historia zna kilka takich przypadków) to zostajemy z niczym. Jak mamy w portfelu to zawsze są inne giełdy. I drugi scenariusz : jak zamkną serwer portfela to znaczy że game się zwinęło i na wszystkich giełdach cena = 0 . I trzeci scenariusz tak jak teraz : od kilku dni brak dostępu do pieniędzy na portfelu bo awaria - serwis a giełdy hulają . I bądź tu mądry. A jakie wasze zdanie szanowne Koleżanki i Koledzy z forum ?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: oneclap84 » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:42

Trzeba sobie zadać pytanie, czemu biznes z aspiracjami do bycia wartym biliony dolarów i market capem coina na poziomie 320 mln nie posiada własnych serwerów do hostowania walleta ...

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:49

fifipl pisze:
nubzor pisze: Jaki polecacie portfel do game ?
Na tą chwilę żadny bo nie działają serwery, jakaś naprawa. A jak ruszą to jest jeden i to online. Jest na stronie game. Niestety nie ma na kompa i to jest minus. Ja tam wolę mieć dostęp do swojej kasy i trzymać klucze prywatne na kartce w sejfie.
Mam do Cb pytanie bo mam klucz prywatny do BCH i adres publiczny na kartce mam na 100% dobry więc jak teraz z takiego adresu z kartki zrobić przelw na np giełde by sprzedac?

Dodano po 53 sekundach:
oneclap84 pisze: Trzeba sobie zadać pytanie, czemu biznes z aspiracjami do bycia wartym biliony dolarów i market capem coina na poziomie 320 mln nie posiada własnych serwerów do hostowania walleta ...
Też powoli czuje scam

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: widz » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:50

fifipl pisze:
trakol pisze: Ja też odnosze wrazenie, że juz bezpieczniej game trzymać na giełdzie przynajmniej poki co.
I tu się cały czas biję z myślami. Giełda czy portfel online. Jak padnie giełda (a historia zna kilka takich przypadków) to zostajemy z niczym. Jak mamy w portfelu to zawsze są inne giełdy. I drugi scenariusz : jak zamkną serwer portfela to znaczy że game się zwinęło i na wszystkich giełdach cena = 0 . I trzeci scenariusz tak jak teraz : od kilku dni brak dostępu do pieniędzy na portfelu bo awaria - serwis a giełdy hulają . I bądź tu mądry. A jakie wasze zdanie szanowne Koleżanki i Koledzy z forum ?
Dopóki GWallet będzie w wersji beta to wydaje mi się, że bezpieczniej trzymać na giełdzie. Bitbay zarejestrowany jest w Polsce więc teoretycznie w razie "zwinięcia się" się giełdy może będzie łatwiej coś odzyskać.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 7 stycznia 2018, 15:53

Powiem tak Game ma dłuższą historie niż LISK (był też wyżej w marketcap) I TO LISKA oskarża sie o powolne prace i o wszystko co najgorsze. Ale oni chociaż mają portfel a GAMA ma jedną rzecz ;d Jedne wielke gówno :D Ale pomyśleć to sie stanie jak to sie zmieni ( o ile sie zmieni) i wydadza dobry portfel i jakieś duże partnerstwo.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » niedziela, 7 stycznia 2018, 16:03

50% mojego portfolio to Game, mysle czy nie przerzucić chociaz 10-20% w coś pewniejszego, sporo i tak zostanie w kwestii spekulacji, ale 50% jak nawet walleta porzadnego nie maja to faktycznie troche ryzykowne.

Bardziej niz upadniecia czy zawiniecia Game w przypadku ich portfela martwi mnie wykradniecie danych czy cokolwiek, logowanie do portfela to tylko nick/haslo bez 2FA

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: widz » niedziela, 7 stycznia 2018, 16:05

Iemix96 pisze: Powiem tak Game ma dłuższą historie niż LISK (był też wyżej w marketcap) I TO LISKA oskarża sie o powolne prace i o wszystko co najgorsze. Ale oni chociaż mają portfel a GAMA ma jedną rzecz ;d Jedne wielke gówno :D Ale pomyśleć to sie stanie jak to sie zmieni ( o ile sie zmieni) i wydadza dobry portfel i jakieś duże partnerstwo.
Jeśli uważasz, że choćby podpisanie umowy z Unity to gówno to nie mam więcej pytań...

https://unity3d.com/company/public-rela ... chain-game

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 7 stycznia 2018, 16:08

widz pisze:
Iemix96 pisze: Powiem tak Game ma dłuższą historie niż LISK (był też wyżej w marketcap) I TO LISKA oskarża sie o powolne prace i o wszystko co najgorsze. Ale oni chociaż mają portfel a GAMA ma jedną rzecz ;d Jedne wielke gówno :D Ale pomyśleć to sie stanie jak to sie zmieni ( o ile sie zmieni) i wydadza dobry portfel i jakieś duże partnerstwo.
Jeśli uważasz, że choćby podpisanie umowy z Unity to gówno to nie mam więcej pytań...

https://unity3d.com/company/public-rela ... chain-game
Tak to szansa ale i zagrożenie . Nie wiem czy pamiętasz czasy jak Intel i AMD rywalizowali jak równy z równym na rynku procesorów . BA AMD już powoli wygrywało WOJNE ale Intel zaproponował współprace i co sie stało ? AMD inwestowało a intel sie wycofał AMD zostało z FABRYKAMI nie gotowoymi do produkcji. Mało tego intel troche podkradł technologie i na wiele lat wyprzedził AMD . Teraz dopiero coś AMD po parudziesięciu latach próbuje znowu. Rynek krypto raczkuje a może właśnie UNITY chce ukraść technologie ? Może tak być ? - Może. Najlepiej dla game byłoby gdyby kupił by ich taki steam wtedy wystrzał do top 10 na marketcap.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: saszek » niedziela, 7 stycznia 2018, 16:11

aż do 20 stycznia trzeba czekać na troszke nowych informacji od CEO, tak to sobie można spekulować w nieskończoność... jakby to byl scam to juz by sie zwineli mysle. A wiecie kiedy SDK ma byc ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości